• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
no my dneska měli na oběe tvarohové knedlíky se švěstkami a zátra máme halušky. Na večeři jsme sei udělaly s Eli těstoviny s brokolicí a šlehačkou, ale tou Cremfine :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste si dneska taky dali do nosu :wink: já dneska poprvé dělala haluškové těsto a bylo výborné jako z pravé slevenské koliby, dříve jsem dělala jen směsi z pytlíku. A dneska byla i bryndza :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ále, manžel jede v neděli zase pryč a na cestu si bere i nějaké jídlo. No a já dneska byla na velký víkendový nákup a měla jsem toho 2 ty papírové tašky Alebert. A on mi zrovna volal když jsem jela ze šopinu a prý kde jsem. Tak mu říkám, že akorát jedu z velkého nákupu. A on jestli jsem nakoupila i jemu, tak mu říkám, že ne, že už tak ty tašky mám dost těžké a že jsme se stejně domlouvali, že na ten jeho nákup zajedeme spolu v sobout. A on se hned začal rozčilovat, proč jsem mu taky nenakoupila, když už jsem byla v obchodě. Jsem mu práskla telefonem a ještě jsem mu pak psala sms, že je hlavní jak se všichni starají, abych netahala těžké věci, ale nákup mě hnát to jo. Hormony no. Bych ho chtěla vidět, jak se tahá s 10-ti kilovým břichem, bolavýma kyčlema a stojí frontu u pokladny. Ale už dobré, sem si pobrečela a už se mi i omluvil

Jsem pekla poprvé bábovku a světe div se, vyklopila se a kupodivu je i jedlá :grinning:
26. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: no chlapi, mě taky kolikrát úplně nesmyslně P. vytočí, ale už na to nereaguji a jdu si vedle číst ať si brblá co chce. Jim spousta věcí nedochází.
Jakou jsi dělala? Já taky asi zítra upeču P. pořád škemrá, že mám upéct něco sladkého tak možná udělám z čokobanánků, koupil si někde velký pytel tak z nich něco odeberu :sweat_smile: já je moc nemusím.
26. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: manža jede zase do LT? pokud ano ať ti přiveze pravé bliny (pirožky) budeš mít boule za ušima! je to velká mňamka i když je to den -2 staré. Nejlepší jsou masovo - zelné.
Tak jdu si zaplavat a pak koukat na Škopkovoiu.
tak pa a dobrou noc. :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo pošmákly jsme si a dokonce zbylo i na mamku.
zrovna před chvíli mi volal manže a adi taky jsem si pobrečela. Ještě že už zítra přijede. Teď se nějak všechno s... :frowning2:
26. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no jo, chlapi někdy neuvažují mozkem co mají v hlavě, ale tím svým druhým mozkem co mají mezi nohama :grinning: A teď jedou do Francie, odtud mi vozí ty je croasanty plněné čokoládou :dizzy_face:
Bábovku jsem zkoušela tady tu, protože se tam nemusí šlehat sníh. Je dobrá a není moc sladká
http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JNQMGQCRH&id_kategorie=JNLQCOO5&page=2

zofi ono se tím pláčem aj uleví. Ti něco škaredého řekl?
26. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne právě že ne :frowning2: Volal jestli pro něho nechci přijet už ráno, že už ho tam všechno s..., ale to není ten důvod. Babi je na tom špatně a dneska ji dovezli do nemocnice, tak jsem zvšdavá co bude :frowning2:
26. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím jak se cítíš :frowning2:
26. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsme si přispala, to už se mi dlouho nestalo, vstala jsme jako obvykle kolem 78 hod. posnídala a šla si do postele ještě číst a pustila si k tomu relax hudbu pro miminka a oba i s manžou jsme zalomili :sweat_smile: probudil mě až sen o Matýskovi, že najednou neměl peří a byl růžové holátko. :frowning2:

Zofi: neboj s babi to bude dobré.

Adi: a kozí sýr nemáš ráda? ty tam mají super a na rozdíl od nás za hubičku. Nemáš náhodou boa nebo nějaký voál/šátek co nosíš na ples?
27. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: no já si myslím že už právě ne. Je na tom hodně špatně :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
27. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: tak to je mi moc líto. :frowning2:
27. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy kozí sýr blééééééé, jenom cítím jak to smrdí a už mě natahuje :sweat_smile: A boa ani šátek nemám, na plesy nechodím. Ty jdeš plesat?

zofi :frowning2: :cry:
27. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak to já kozí miluji a ve F jsem to jedla na tuny! Dokonce v Chorvatsku jsme si kupovalala i kozí mléko a chutnalo mi. A ovčí záležitosti taky miluji.
27. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: nejdu plesat, ale dorazí mi ta kámoška a budeme zkoušet něco fotit.
27. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ovčí sýr mi nevadí, to mi chutná - korbačíky a tak, ale kozí fakt neee. a kdy ta kamarádka má přijet? Já zítra možná pojedu k našim tak se poptám bábi, ta možná něco takového bude mít. Já to taky chtěla na focení. A ještě mě napadlo, že mi možná ze svatby zbyl kus takové té látky, co se dává na výzdobu stolů nebo aut, teď si nevzpomenu jak se to jmenuje. To by taky mohlo být ne?
27. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohlo by to být. Přijede ve čt navečer. Co dneska vaříš? mě se moc vyvařovat nechce asi udělám sýr s bramborem a večer upeču pizzu.
Máš na BRMS fotky ze svatby?
27. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud teda něco najdu vezmu ti to v pátek na jógu. Dneska kuchtím krůtí polévku s játrovými knedlíčky a francouzské brambory. A na večeri bude rybí pomazánka. Fotky ze svatby na BRMS nemám, jsou moc veliké a já nevím jak se zmenšují. Jedině na Facebooku je mám, ale ty tam nejsi že?
27. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pátek, já jsem tele, v pondělí samozřejmě
27. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
N A FB nejsem leda do mailu že bys mi je poslala. Fr. brambory taky budu dělat mám tu uzené maso. no nic jdu kuchtit, ale ještě se objevím.
27. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hold holky už je to stáří a někod to zvládá v poho,ale naše babi ne. Je to horší do té doby co spadla :frowning2: A nejhorší že to nejvíc odnáší děda :frowning2:
s tím boa je to dobrý nápad, ale to fakt nemám.
adus: já jsem na FB :grinning:
27. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi se stářím se hold nedá nic nedělat... A kolik je babi?
Neříkej, že chceš vidět svatební foto, na mně nic k vidění není :grinning:
27. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
babi má 77 let :wink:
že by? :grinning:
27. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak zkus, nevím jak se ti to otevře a jestli ti to půjde prohlížet
http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?id=1489328469&aid=2003847

Jinak byli jsme v Sambaby a nechali tam 3000,- :sweat_smile: Ale už máme snad všechno, chybí mi je nějaká tenká deka na léto a osušky
27. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus mě to nešlo otevřít :frowning2:
28. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak ještě jeden pokus
http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=30101860&id=1489328469

katy mám tu látku, chceš to vzít na jógu?
28. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobréééé rááááááno :slight_smile:

Dneska jsem dala prát první várku plenek dokud je pěkně a vítr mi to pěkně profouká. Odpoledne mám poradnu, na dr mám zase spoustu dotazů, snad na nic nezapomenu :sweat_smile:
1. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka pěkný den přeji a chtěla jsem moc poděkovat za tipy, vybrali jsme ten Mlýn vypadá supr, Jste hodné :wink: A přeji příjemné těhulkování a pak nádherné zderavé a nejkrásnější miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkiy,
tak jak po víkendu? Venku zase nádherně to je fajn. Včera jsme byli v divadle na Zvoníka od matky boží a moc doporučuji je to moc krásné.

Adi: vezmi prosím. Já bych ráda tento týden jela pro ten kočárek už, jen nevím jak tatík bude s časem potřebuji tam odvést už jsme dlouho neřídila tak sama nemám teď odvahu a ještě cizím autem. Ale od tohoto týdne chtějí dělat rekonstrukci koupelky tak jsme zvědavá jak to výjde.
1. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no na kočárek už máš nejvyšší čas. A na Českobratrské ses nebyla dívat na kočárky? A useděla si to v divadle? Mě totiž začínají tlačit žebra čím dál tím víc a jakoby mi to tam mravenčí. A malý je pěkně fikaný, asi tuší, že mám dnes poradnu a večer se ukázkově otočil hlavičkou dolů, jinak bylo pořád tak nějak našikmo - hlavička vlevo, nožičky vpravo nahoře
1. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek