• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Já mám malou taky našikmo a nožky mi pořád dává pod pravé žebro asi si myslí, že nožku prostrčí skrz, ale nekope mě do žebra, zato ji chválím jednou mě nakopla a dlouho to bolelo. Useděla jsme to v pohodě, jsou tam pohodlná křesla, spíše jsem měla problém 1 dějství chtělo se mi na WC do divadla jsme dorazili tak tak (máme to strašně daleko co? ) :grinning: tak si říkám 45 min. vydržím než bude přestávka a byla skoro až po 1,5 hod. jsem se modlila, aby mě nenakopla do močáku, ale byla hodná a Esmeraldě držela palce :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do žeber mě taky nekope, spíše do jater a to teda bolí. Kopanec co žeber jsem dostala jeden a až jsem sykla jak to zabolelo. To chození na poslední chvíli - to je specialita manžela. Mu říkám, ať na ten předporodní kurz přijede tak 16:50 když je to první lekce, no v kolik myslíš, že jsme tam přišli - za 2 minuty 5, jsem zuřila
1. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak Maja má dneska toho císaře, že? Jsem zvědavá :slight_smile:

A ještě by mě zajímalo, jak poznáte, kde jsou nožičky a kde ručičky? Já malou cítím různě a nějak ještě nedokážu rozeznat, čím mě zrovna kde kope :sweat_smile:
1. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: Maja už má děťátko u sebe, narodilo se včera ráno a je to holčička ....počkáme si na detaily až se vrátí domů :slight_smile:
Jinak já nepoznám kde malý je. Na kontrole byl hlavičkou nahoru a zadečkem nízko - teď mám pocit, že je všude, protože si mě plete s kopačákem. :sweat_smile: Poznám jenom vrtění, převracení a kopání, ale čím mě kope, to neumím říct. Možná je taky našikmo. Ale mele sebou hrozně, tak má asi ještě dost místa a nemá ještě finální polohu.
1. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé..tak to je super.. :dizzy_face: :dizzy_face: A jak se jmenuje - nevíš? :slight_smile:

Taky cítím ty kopance pokaždé jinde, ale my máme teda ještě čas...Musí tam mít místa habaděj:slight_smile: V sobotu jsem byla s kamrádkou, co je v 31tt a ta má už megabříško.. :dizzy_face: A takové hrozně tvrdé oproti mě.. :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem si to Maji našla - je to Beátka, 3200g a 50cm :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné míry :dizzy_face: A oni to vlastně ani nechtěli dopředu vědět, co čekají, že? Tak to měli překvápko :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: Nechtěli, ale vyšlo to pěkně - Tobík má sestřičku :dizzy_face:
Beatka má stejné míry jako já, když jsem se narodila :slight_smile: Už se těším na fotky :dizzy_face:
1. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak to je super že to má mája už za sebou. Tak to mají taky páreček :wink:
1. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, že Mája už to má za sebou. Moc ji gratuluji.

Lafeem: já vím, že je pořád hlavou dole a že je to nožka poznám, když si na tu bouličku sáhnu, že je to nožka.

Adi: a vrtí se ti tak hodně jako předtím, mě se teď vrtí méně, spíše jen se tak "protahuje" už má přžeci málo místa. A taky občas jako by škytala, ale nevím jestli jo, jak se to pozná nevíte?
1. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no mele sebou míň, toho místa už tam moc nemá, jak říkáš, spíše se protahuje, sem tam vyšpulí dupku. Ale hlavně, že ho cítím. Škytání taky nepoznám, myslím, že už párkrát bylo, ale ruku do ohně za to nedám, že to bylo ono.
1. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: tak jak se to pozná jestli škytá to nevím, ale vím že se to může stát :wink:
1. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: mě se tam taky hýbe, ale méně, už tak neskotačí, já má to "škotání" pokud je to ono, jakoby by peravidelné lehoučké pohyby nebo jako by tlučení srdíčka, ale srdíčko samozřejmě nejde rukou cítit. A malá má celkem pravidelné intervaly, kdy o sobě dává vědět.
1. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to my pravidelné intervaly nemáme, ale někdy mě až zaráží co tam všechno mlže dělat :grinning: :sweat_smile:
1. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo no, je to takové jako když tluče srdíčko, tož to asi bude ono. A pravidelné intervaly máme taky, ráno, dopoledne, při obědě, k večeru a než jdu spát.
A připadá mi, že mám čím dál tím víc suchou pokožku, a to mažu 2x denně
1. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak to mají škytavku jedna kamarádka mi to popisovala jak to vypadá a u nás to tedy škytavka je. Chudák malá, škytavka je tedy pěkně otravná co? Já mám pořád stejnou kůži, ale snažím se taky pravidelně mazat.
1. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co strie, holky? Já z nich mám asi největší hrůzu...Snažím se pravidelně mazat, ale prý ani to někdy nepomůže :confounded:
1. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lafem: pokud máš k tomu tendence můžeš mazat 100x denně a stejně budou, já zatím nic ani jednu a nemažu denně! občas zapomenu, ale teď se snažím nezapomínat. :sweat_smile:
1. bře 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: No právě...Ale tak laser to jistí :grinning: :grinning: :grinning: Jinak minule mě zachvátila panika. Usnula jsem večer u tv a jak jsem se pak probudila a šla se okoupat, tak jsem po vysvlečení měla samé červené pruhy na břiše...Naštěstí se jednalo jen o otlačené kalhoty :sweat_smile:
1. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem já musím zaťukat, že nová ani jedna. Tendence k nim mám a ty staré mi opravdu stačí :sweat_smile:
1. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkj, tak já měla spíše na mysli strie na bříšku..Ty asi nemáš ani staré, ne? :slight_smile:
1. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fem: jasně laser to jistí a tak extra drahé to taky není.

Adi: já mám taky 2 staré z doby jak jsme byla "bumbuš" :grinning: jinak jsme do albíčka hodila kočárek co chceme koupit ten Maxim jen nevím jakou barvu zda jasně červenou s geom. tvary, nebo pistaciovou s geomt. tvary co je tam taky zobrazen v cihlové nebo čistě lososvo - béžový jak jsme chtěla původně. Co myslíš?
1. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zatím taky nové strie žádné (staré na bocích a zadku :confounded: ), bříško se zatím drží, mažu 1-2x denně, většinou ráno krémem a večer po koupání olejíčkem. Jinak otlačené mívám kdeco všechno :grinning:
1. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, tak cenu jsem ještě nezjišťovala... :grinning: A na kolik to asi zhruba vyjde?
1. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem ne, na břichu naštěstí nemám ani jednu
katy na kočárky jsem kukala, mě se líbí ten cihlový. A záleží jestli ho chceš jenom teď pro malou nebo i pro druhé dítko
1. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fem: podle velikosti jizvy a kolik jich máš a taky kde si to necháš dělat v OV je to celkem drahé, Bohumín má 1/2 ceny. Ale 1x sezení do 100 Kč a je třeba jít 3-4x podle toho jakou máš pigmentaci kůže a jak moc to je vidět.

Adi: ráda bych neutrální pro případ, že budeme mít i druhé mimčo a třeba kluka, je pravda kluk může být ve všech 3 barvách nebo ne?
1. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy myslím, že všechny 3 barvy se hodí i pro kluka. Když bych měla vybírat z těch tří, tak asi beru tu lososovou. Červené kočárky se mi moc nelíbí a zelených na můj vkus jezdí už hodně
1. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
do 100? to se mi zdá nějak moc levné ne? Nezapomněla jsi tam přidat ještě jednu nulu?
1. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já strie neměla ani u Eli a teď taky nemám, ale co není může být. :grinning: Jinak to hondě záleží na elasticitě kůže. Já si teď břicho vůbec nemažu, ale je pravda, že já ho zas tak velké nemám :grinning:
katy: já taky chtěla takový nějaký neutrál kočík, jak jsme kupovali, aby mi to vydrželo i na druhé a mám kombinace béžová a oranžová :wink:
1. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fem jasně že zapoměla je to 1000 kč za 100 bysme asi chtěly hodně co? :grinning:

Adi: u nás taky vede lososák, ale bojím se, že je světlý abych nebyla pořád jako čuňas. :angry:

Zofi: máš někde jeho fotku? A jak se to špiní? Jsme přeci v OV že?
1. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek