• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
jo fotku mám počkej pohledám v PC a hodím ti ju tu. JInak se mi nezdá že by se nějak moc špinil, akorát sporťál byl šoinavý, ale to jen trochu a od toho jak měla Eli třeba špinavé ruce když jedla v kočáru :wink:
1. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy a nemáš někde fotku jak ta lososová vypadá? Mě se právě světlý kočárek taky hodně líbil, ale když máme to naše tele tak to nepřipadá v úvahu :grinning: Se mi líbil tady ten
http://www.imperia.com.cz/web/website/mainmenu/products/marita/m-csk/
1. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: ten má kámoška a vypadá fakt suprově :wink:
1. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo adus a ty fotky jsem teda nezkoukla, jelikož to nešlo, musela bych si tě přidat do přátel :grinning:
1. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no je úplně luxusní, ale tady na vesnici by brzo nebyl tak bílý :grinning:
1. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: nemám jen v katalogu.
Pošly mi na mail nějaké fottky pls. Jsem zvědavá jaká jsi byla nevěsta.

No jsme zvědavá jaký nakonec ten kočík vybereme :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, kdyby to stálo 100,- myslím, že by se ani nevyplatilo mazat těmi krémy :grinning: :wink: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fem: to asi ne :grinning:
1. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: já taky nemusím tmavé barvy, tak jsme taky kupovali světlejší :wink:
1. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no my máme kočárek hnědý, ale já jsem na hnědou trošku ulítlá :sweat_smile:
katy tak mi pošli do IP maila :wink:
1. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však hnědá je taky dobrá :wink:
1. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mě naštval P. volám ho, aby se šel kouknout jaké barvy všechny mají a řekl mi ať už s tím dám pokoj! :angry: :angry: :angry:
1. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ti chlapi. Vyber si, která se nejvíce líbí tobě a pak mu to jenom onam. Já jsem to taky tak udělala a né jen s barvou kočárku a myslím, že jsem si ušetřila spoustu nervů. Fotky pošlu večer, teď už se pomalu chystám směr Ostrava, na 15:15 mám být u dr, ale chci tam být dřív ať se stihnu vyfunět :grinning:
1. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: OK tak si užij poradnu a večer na joze papa :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

maja: posílám velkou gratulaci k holčičce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
katy: ten kočárek maxim je moc hezký. Přední otočná kolečka jsou super :wink: A s tou barvou...jak píše aaadus...vyber si, co se líbí tobě :wink:
aaadus: jak dopadla poradna?
1. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy měla si jít se mnou do Alboše, měli zelené banány jak hrom :grinning:
poradna - malý je hlavičkou dole, váhový odhad 1900g, změřena pánev - prý v poho porodím i 4kg mimčo (jak uklidňující :grinning: ). Jinak se mě dr ptala, kde chci rodit - ji říkám, že ve FN, ale že mám strach jak to bude když budou Fifky zavřené. Tak prý to bude zajímavé, ale snad se nějaké to místečko najde. Další poradna 30.3. a to budu nastupovat i na MD
1. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: tak to už je veliký :slight_smile: Rodit 4kg mimino, no to musí být fuška :sweat_smile: Musím se zeptat mojí doktorky, kolik prcek váží/měří (minule mi to neřekla :frowning2: to koukla jenom zběžně na srdíčko a jak leží) a pánev mi ještě neměřila. Jak se to měří?
1. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
tak mě pánev neměřila ani u Eli a kolik váží mi taky neříká. Stejně to není přesné. Jsou to jenom odhady :wink:
2. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mě taky pánev neměřila nikdya váhu mi říká vždy neboť já se furt ptám a ohlížím UTZ s ní. :slight_smile: od zítřka mi zaříná MD :slight_smile: toto letí.

Adi: no vidíš já na to pak zapoměla jak jsme štěbetaly a vzpoměla jsme si až když jsem si dělalal jogurt, že mi tam něco chybí.
2. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
jaro pánev se měří takovýma železnýma kleštěma
zofi já vím, že to jsou odhady, ale já i manžel jsme byli při narození cvalíci
Jo a dostala jsem třetí prenatal box - byl tam dudlík NUK - krásně azurově modrý, sleva 20,- na ubrousky Pampers, sleva 40,- na plenky Pampers Premium Care, vzorečky Hipp a 2 časopisy
2. bře 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: je u Kačky Bínové nějaký otoman nebo něco na čem fotí třeba v sedě, polosedě, lehu nebo vše jen na stojáka?

Adi: já taky minule dostala 2 prenatal boxy, ale většinou ty slevy už byly prošlé. Byly do r. 2009. A další bychom měly dostat v porodnicích.
2. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy vypisovala jsi u těch prenatal boxu nějaké dotazníčky? Já u prvních dvou jo, teď ne a kámoška mi zrovna včera říkala, že jak dostaneš v porodce ten box tak cca za měsíc ti budou volat kvůli pojištění mimča a budou se ti cpát domů :angry: Jsem říkala, že mají smůlu, měsíc po porodu mi někdo s nějakým pojištěním může .... Mě ty slevy platí do konce srpna, sice jen v některých obchodech, ale zrovna v těch, do kterých chodíme nakupovat
2. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ne nic jsem neposílala a žádné pojištění bych taky nechtěla až budu chtít sama si nějaké sjednám a ráda na pobočku dojdu. Takové ty podomní akce fakt miluji! :angry: a kolikrát jak jsou někteří vlezlí a pak sprostí, když je ženeš pryč!
2. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
aaadus: železné kleště zní hrozivě :grinning: Téééda ty se máš, já jsem dostala jen jeden a ještě jakýsi vybrakovaný, kromě letáků, Betynky a časopisu o bydlení a mikrovzorečku od Hipp, jedné nebo dvou tablet Rennie a tablety jakéhosi vytamínu tam nic nebylo :frowning2:
Dotazník tam myslím byl, ale nic jsem nevyplňovala a neposílala.

katy: na stojáka nebo na zemi (plovoučka - pěkná, čistá) v sedě, v polosedě, v leže :slight_smile:

Já jsem včera žehlila plínky dlouho do noci a stejně mi ještě 4 zbyly...už jsem myslela, že mi upadnou záda...to byla bolest...obdivuju baby, co se chystají na používání látkových plen...to by mě kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: tak to je fajn, už se moc těším sehnala jsme i boa, tedy doufám, že mi ho kámoška donese a pak mám ještě od Adi takovou tu průsvitnou látku co měla na svatbě. Tak se těším, že se snad fotky povedou. Kolik ks asi budeš mít? A jen na papíře nebo i na DVD?
2. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jaro, ten stejný box jsem dostala i já a bylo tam fakt kulové :unamused: A dotazník mi řekla sestra, a´t donesu vyplněný, ale to jsem odmítla, protože i ségru pak otravovali...Tak to ani náhodou! :angry:
Já si chci u Kačky nechat vyfotit Gábinku, až se narodí... :dizzy_face:

A mám dotaz : jak jste praly výbavičku, vyvařovaly jste úplně všechno? Přežily to ty oblečky? Mám strach, aby nevybledly hodně barvy :confounded: jaro, a kolik máš těch plínek? Já jsem podědila pěkný štos, ale nevím, jestli to všechno prát...Budu to používat jen na takové to hození přes rameno, aby mě nepoblinkala atd., tak asi pár mi jich bude stačit :confused:
2. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik kusů záleží na tobě, co si vybereš a budou na disku. Ale myslím, že říkala, že ti je může i vytisknout nebo udělat plakát...záleží opět na tobě, co si budeš přát. Určitě se povedou, neboj :wink: Je fakt dobrá!!
2. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: ahoj, já jsem prala zatím bílé a světlé oblečky na 40°C...ale plínky na 90°C - psali tam, že před prvním použitím oprat na 95°C...naše pračka pere jen do 90°C :slight_smile: A mám jich 25ks a 4 velké tetra osušky. Teď se chystám prát barevné oblečky a ty taky budu prát na 40°C...až jak budou od mimina špinavé tak to asi risknu na 60, pokud by to ta 40st.voda neoprala.
2. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek