• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Prázdný bazén - dobrá věc. :slight_smile:
Píšu IP
Tak jo, pozjišťuj jeskyni, co, kde a za kolik a já bych do toho určitě šla :dizzy_face:
16. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: díky za odkazy - teda hlavně za ten z Karviné...možná tam pojedem pro zimní gumy, tak bysme se mohli stavit i do toho obchodu. Ten druhý odkaz znám, já mám z tama taky těh.rifle :slight_smile: Ale je to tam maličkééé a všimla jsem si, že hodně věcí mají z Polska a i ty moje gatě jsou z Polska. Stáli 857,- Kč. Já moc věci po někom nemusím, teda nevadí mi, když vím, po kom to je, ale jinak ze second handů mi to vadí. Takže kupuju nové věci.

andelka: já kryté bazény nemusím, takže já se nepřidám. A ani nemám plavky...teda mám z loňska, ale do těch se už na 100 % nevlezu :grinning: A solná jeskyně mě taky neláká... :grinning:
16. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: Mají tam hezké věci že? Jinak s majitelkou lze domluvit i jinou otevíračku. Kde tam v PL prodávají těhu věci? zítra asi pojedeme ale nevímzda jen do zabielkowa nebo dál do Rybníka.
Je pravda že i ty second věci tam jsou dražší, třeba v KI pokud je akce tak je nové oblečení levnější než tam second.
Jinak pá bývali na Čapce naturalisté, můžeš se přidat bez plavek :sweat_smile:

Andělka: už jdu hledat číslo na jeskyni.
16. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelko: tak permice stojí 1500 Kč platnost na 365 dní ode dne nákupu a je super, že pak tam můžeš i s mimčem :slight_smile: je na tvé jméno a nepřnosná. Můžeš klidně chodit i denně :slight_smile: tak jdeme do toho?
16. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: To zatím nevím, kde v Polsku, zkusím asi nejdřív ten Těšín omrknout. Já jsem to asi napsala blbě...v tom obchodě u Kuřího rynku mají hodně věcí z Polska, aspoň podle vysaček na gatích a nápisech na krabicích...co jsem viděla.
Néé bez plavek nééé :grinning: To jsem neměla odvahu ani před těhotenstvím, natož teď :grinning:
16. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: No jelikož jsem loni ušetřila hodně na permicích na Sarezu, tak by se to dalo. A jestli je to vstupově neomezené, tak je to super. A kde to je?
jaro: No tak v tomhle počasí jedině kryťák :grinning: Já jsem si plavky koupila na jaře, tak snad do nich nějakou dobu vlezu a po novém roce bych měla dostat poděděné těhu.
Já jsem teda jednou na nuda byla, ale jako byl to úlet, víckrát nemusím. :sweat_smile:
Lidi, já jsem z toho těhu oblečení úplně nešťastná, na mě se blbě nakupuje i jako netěhu :unamused:
16. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andel: neboj seženeš na sebe oblečení proč bys nesehnala? Mě nevadí se opalovat nahoře bez, ale úplně nahá před cizíma asi taky ne. :sweat_smile: jinak já budu chodit plavt ve 2 dílných spodek snad obleču a nahoře budu jak Dolly Buster :grinning:

Jinak ta solnička je za KD u hejtmanství.
16. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo, jsem zapomněla, tak tam kdyžtak dojedu tramvají, nebo pojedem spolu, uvidí se. A kupuje se to na místě? Že bychom šly a koupily si tu permici?
No, když ono to oblečení v obchodech bývá dost mini a já mám teď asi 42. Jako nechci vypadat jako lachtan.
Tak opalování nahoře bez mi taky nevadí, ale celá nahatá, jo, to trvalo, že jsem sundala i spodek - a pak stejně šup do vody, nebo na deku na břicho :grinning:
16. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
andel, myslim, ze tehu sezenes s prehledem, co jsem koukala, vetsinou nabizi vsude od 40 nahoru... ja mam normalne 34 a s hubenyma tehotnyma se asi nepocita, v nejmensich gatich jsem byla jak v pytlu, tak jsem nakonec musela risknout a objednat po internetu jediny co jsem tak maly nasla...dnes prisly a jsou super, ale zjistila jsem, ze bych snesla aj tehotenskou 32 :grinning: :grinning: :grinning:
a do naha bych nesla, na to su moc velka stydlivka :grinning:
16. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Tak to jsi mě potěšila. Základ mého šatníku jsou gatě, takže na jejich výběru si musím nechat záležet.
No, tak hlavně že jsi našla, i když přes net, to bych se bála, musím mít všechno ozkoušené, než to koupím. To je zajímavý, někdo má problém, že je moc buclatej, někdo zas že je moc hubenej, si člověk nevybere.
16. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, ja se taky bala, ale nastesti nebyly drahy, takze by me to nemrzelo az tak moc, kdyby nesedely...ale nervy to byly, kdyz jsem je vybalovala :grinning:
16. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelka: jo pojede spolu už z POruby dáme sraz u tramvaje nebo před prací nebo na Svinově nevím čím pojedeš pak eventuálně bude jezdit tím autem. Koupíme to na místě a hnedka můžeme jít na relax, paní o nás ví, že to budeme kupovat př. týden. Co děláš ve čt? že bychom vyraazily? Pokud nepojedeme do Ki?
Jinak 42 vel. není žádná tragédie tak se vůbec neboj, že bys nic nesehnala, horší by bylo kdybys byla extra vysoká a vše jsi měla ala havel :grinning: jaké kalhoty budeš kupovat? džíny, látkové černé, manžestráky?
Já chci pořídit 1 sukni a pak trička, halenky, 1 džíny mi stačí mohu z nich dělat i 7/8.

Maji: ty jo vel. 32-34 :confused: kolik měříš?
16. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy 167 cm, taky nechapu jak to cislujou :grinning: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: Tak to by bylo fajn. Ve čtvrtek zatím nedělám nic, kromě učení, mám v sobotu zkoušku, no ale relax musí být, že jo?
Jaké gatě? no nejradši všechny :grinning: Ale hlavně asi džíny. Jedny manšestráky "na lítačku" bych si chtěla vyrobit ze starších, že bych to šmikla a přišila tam tu elastickou látku, jestli ji seženu. Ony jsou stejně ze sekáče a nemají kapsy, tak by to šlo střihnout pěkně.

Ehm, myslím, že ty velikosti nejsou ani tak o výšce, jako o jiných proporcích :sweat_smile: Já třeba musím skoro všechny kalhoty zkracovat, pokud teda nejsou ve třech délkách jako v Marks a Spencerovi.
16. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelko: tak na čt se můžeme domluvit nic nemám tak nebudu ani nic plánovat a píši si do diářku. A je třeba pročistit hlavu pak se bude lépe učit na jakou zk. jdeš?

Holky pro dnešek se loučím fičím domů. Přeji hezký víkend. papa :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Jaro, rodit chci ve Vítkách, doufám, že nebude narváno :grinning:

Odkazy na 2 obchody co jsem našla v Ostravě:
http://tehotenska-moda.mimishop.cz/index.php tu jsem byla, je to i bazárek, mám z tama hodně věcí, ale hrůza, že člověk platí jen za to, že je to "těhotenské" :rolling_eyes:

http://www.maternity.cz/?akce=1 tu jsem nebyla, Porubu mám z ruky, ale prý upraví např. délku kalhot....
16. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: jo jo, i na zdraví to pomůže. Jdu na zkoušku z pedagogiky - didaktiky.
Tak pa pa a užij si víkendík :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky ostravačky, krásné těhu oblečení mají v obchodě v Lasu v centru v 1 patře. fakt super, nejen džíny ale i tmavé, a za dobré ceny. tak tam třeba pořídíte

:slight_smile:
16. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tam mívají i slevy, mám z tama kojopodprdu :slight_smile:

Niko, kde budeš rodit?
16. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
etinko, já nebydlím v Ově, ale pracovala jsem tam, budu rodit u nás v Novém Jičíně a ty? poruba je ještě zavřená co?
někde jsem četla že chceš Vítkovice? tam je to super, ikdyž asi s není na co stěžovat nikde.
16. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
slevy tam mívaj. já vzhledem k tomu že jsem moc nepřibaral tak se vlezu ještě do 3 původních kalhot, tak jsem si žádné těhu oblečky nekupovala. je to šílené kolik si za to řeknou.

měla jsem v záloze dvoje kalhoty, a pružnou látku a šikovnou švadlenu, taky se to dá.
16. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Vítkovice :slight_smile: Snad nebudou mít plno.. O Porubě nemám info, oni taky něco rekonstruovali?
Ty se vlezeš do normálních kalhot?? :fearful: Já mám od začátku bříško dost dole, rifle mě tlačily už snad v 10. týdnu :grinning:
A už to máš fakt za pár, cítíš, že by se to už chystalo? Se mě každej ptá a já si přijdu úplně normálně, nemám ani žádný poslíčky, nic... Akorát mi teďka začlo praskat břicho a šíleně svědit :frowning2:
17. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika: Ahojky, taky koukám, vlastní kalhoty :confused: Mě teda zatím porostlo bříško asi o 2cm a už si musím nechávat rozepnutý knoflík. Ale mám v plánu jedny starší kalhoty předělat. Můžu se zeptat, dá se normálně koupit ta elastická látka, kterou se ta vrchní část nastavuje?

eri: tak si píšu i to Laso, to je dobré vědět. jo jo, fakultka je v říjnu zavřená, něco se tam předělává.
Jo a vzpomínám si, že jsem někde četla, že na svědění břicha je dobré namočit něco do jablečného octa, dát do mrazáku, pak vytáhnout a chladit břicho. A jinak asi mazat mazat. Musí to být otravné co? ale taky to máš za pár, pak bude místo bříška mrně :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Josefko, na ty kalhoty se ptej po úpletu mám pocit...
18. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, o té Porubě to víte jak? Na stránkách jsem nic nenašla....
Andelko, ten ocet teda zkusím, až to zase bude nesnesitelné... No a snad si malá nebude moc dávat na čas :grinning:
18. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky svědění pozor může to znamenat jaterní problémy, ale i to natahování kůže.

Fakultku malovali ale snad už by tento týden měal být otevřená.

jo s tím že to mám za pár, jsou nehorší ty sms a telefony, už mne i někteří nařkli že jim tajíme že se mimi narodilo .-)

holky užívejte si to, utíká to tak rychle a s bříškem je to pohoda, s mimi to už bude jiné, krásné ale jiné. já se samo těším, každým dnem to snad příjde a já budu mít ten uzlíček u sebe.

s tím nastavováním - uplet, sem tam mívaj v látkách, není to problém sehant.
18. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nika, mě svědí jen to břicho, tak snad játra mám v pořádku :frowning2: A začalo to zhruba před týdnem, jak jsem si všimla prvních strií...

No doufám, že ta fakultka bude otevřená, protože kdyby ne, to by asi ve Vítkách byl fakt nával a mně je jaksi sympatičtější Poruba než Fifky...

No taky mě začíná štvát, jak se všichni ptají kdy to bude a tak... Máš nějaký poslíčky? Já furt nic :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsou strie, a vzhledem k tomu že to máš taky za pár, tak v klidu.

poslíčky sem tam jo, je to někdy nářez, sem tam bolí děsně kříže, někdy bříško, hold alespoň si zvykám :slight_smile: na tu bolest.

manžel strašně chtěl k dnešnímu svátku dárek, zatím se nic neděje. ach jo. to čekání je snad to nejhorší ikdyž celé těhu je o čekání, tak už by jsme mohly být zvyklé.
18. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to že celé těhu je o čekání, to máš sakra pravdu :slight_smile: Já už bych drobka taky chtěla u sebe... Doufám, že si malá nedá moc na čas:slight_smile: Mně akorát tlačí dole, ale to je jen na močák, něco jako bolesti zatím nemám, asi holt ještě není ten čas:slight_smile:
Tak kdyby tě to ještě dneska v noci přepadlo, tak ať je porod v pohodě! :slight_smile: Moje mamka má narozky 4.11., tak si říkám, jestli malá nebude dáreček :dizzy_face:
18. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš pěkěné, my už 2 narozky prošvihly, mého dědy a táty (1,10. a 4.10.) v párek měl narozky synovec - 1. rok, dneska manža svátek, a v uterý narozky druhej synovec tak uvidíme, pak až 3.11 švagrová a 5.11 sestřenice, ael to si nedokázu představit :frowning2: za tak dlouho.

nemusíš mít příznaky a příjde to hned.
18. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek