• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy: ne pro nikoho je nemám tak ti je klidně dám. No záleží v kolik tady budeš a hlavně kde. Já už se kamkoli dopravím :wink:
3. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy datum vybíral manžel, on má totiž 28.9. narozeniny a ten rok slavil 30. To si dal pěkný dáreček :sweat_smile:
zofi a v čem pereš? Já vím, že už jsi to tu psala, ale skleróza
3. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: budu tam skoro celý den. Na 8 hod. jedu manžuu doprovodit na vyšetření do FN pak s výsledky pojede do centra a já budu mít chvíli čas na 10,30 jdu ke své dr. na KO taky na FN, pak budu muset do práce s MD Francouzská, pak prohlídka porodnice a pak profi focení to nevím zatéím kde má Kačka ateliér.
3. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

dlouho jsem tady u "vás" nebyla :wink: :slight_smile: . Trošku jsem vás dočetla, načerpala info a zkušenosti, díky.
Nestačím se divit, jak to letí. Dneska začínám 6. měsíc (22 + 2) :sweat_smile:

adus: všimla jsem si, že jste si taky vybrali kočárek od roanu maritu, taky se nám líbí, i když sportovní verze je nic moc, ale i tak doufám, že nám kočárek poslouží co nejvíc :wink:
3. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: no tak se můžeme domluvit na nějakém čase a místě. Mě to je celkem jedno. Záleží na tobě jestli se sejdem u FN a nebo někde jinde. Já tam klidně dorazím. :wink:
3. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie no sporťák nic moc, ale myslím, že nakonec bude dobrý. Snad se malý naučí brzo chodit a budou stačit skladnější golfky
3. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: OK bude stačit upřesnění v út? poslaly bychom si na sebe i tel., kdyby se mi čas někde prodloužil, apod. Ty bydlíš někde mimo oblast FN?

Adi: ty už golfky jo?
3. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: jo to stačí. Na středu si nebudu nic plánovat. Já bydlím tak 10 min. tramvají od FN, takže není problém se tam dopravit :wink: a stejně mám namířeno do práce, což je kousek od FN, tak bych to spojila s tím :wink:
3. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy né, ještě času dost. Ale jen co se malý naučí chodit pošupajdí do golfek ať nemusím tahat velký sporťák. Myslím tím, když s ním někam pojedu samu a mu se ještě nebude chtít dlouho chodit
3. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: jo taky to tak praktikujem, ale to nesmí být zima, jelikož já na golfky nemám nánožník :grinning: tak se těším až bude teplo :wink:
3. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: jj, taky to tak vidím, doufám, že malé ještě přes zimu v hlubokém vydrží a pak se uvidí .. ty golfky pak vidím jako ideální (pro rychlé a lehčí přesuny :wink: )
3. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

chtěla jsem se jen zeptat sháníte někdo byt v Ostravě? 3+1 skoro v centru..kdyby ano a nebo byste o někom věděly pisněte mi IP, pošlu bližší info a kontakt.. Děkuji

Přeji vám příjemné těhulkování a šťastné a zdravé dětičky..jůůůůj co bych já za to dala kdybych mohla být v Ov :frowning2:
3. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie no my asi celou zimu nevydržíme v hlubokém, ale tak do ledna bysme se ještě mohli vlézt. Jen teda nevím, jestli nejsem moc naivní :grinning:
3. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus záleží jak ti prcek poroste a jak velkou budeš mít vaničku v kočáru..my se ještě vlezeme :grinning: ale už jen sedíme..
3. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: tak naivní jsem asi i já :grinning: , doufám, že nám ti prckové s kočárky nepřekazí plány :wink:
3. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
frezie no jo, ty budeš mít prcka v červenci, to ti myslím v poho vydrží :wink:

Pro dnešek se loučím, jedu na nákup a pak mám předporodní kurz. Pa zítra
3. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pro dnešek loučím jdu za chvilu na prochajdu a pak budu dělat tiramisu z it. mascarpone tak držte palce, :slight_smile:
3. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak si ten zbytek dne příjemně užijte :wink: :slight_smile: , páčko
3. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
včera jsme na předporodním kurzu probírali porod a pak jsem z toho nemohla spát. Ach jo, čím víc ty týdny naskakují, tím více na to musím myslet i když nechci. A tak trošku mě začíná přecházat to moje hrdinství, že se porodu nebojím....
jaro jaká byla prohlídka porodky?
4. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajhoj holky,
tak dnešní noc jsem opět nespaly, nějak to nejde na zádech dlouho nevydržím a na boku mi to příjemné nebylo, teď mě bolí hlava a jsme KO.
Před chvíli jel tatík s manžou do Sama pro nábytek atk se těším, že už bude konečně doma.

Adi: já zatím strach sice nemám, ale neumím si to představit že rodím. Už za 5-6 týdnů šílené jak to letí. Už jste zkoušely dýchat?
4. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já jsem večer taky nevěděla jak si lehnout, žebra mě tlačily ve všech poloháh, do toho mě píchalo v podbřišku a přes den jsem měla poslíčky. A dnes ráno jsem poslíčky měla znovu, ale to bude spíše tím, že jsem sama doma cítím se taková nesvá. Dýchání nám zatím jenom ukazovala, příště si to budeme zkoušet všichni, ale to nesmím říct manželovi, jinak by se mnou nešel. Dneska peru další 2 pračky pidi oblečků a za chvíli půjdu žehlit to, co jsem prala včera. Ten nábytek budeš mít s tou žirafou?
4. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo s žirafkou, jen mě štve, že jsem se do auta nevlezla tatík bral tranzita a je jen 2 místný, ještě jsem chtěla nějaké drobnosti přikoupit. Ty jsi tam už byla? mohly bychom když tak spolu vyrazit.
Ty už máš poslíčky? nějak brzy ne? nebylo to spíše jen nějaké píchání? Mě teď více tvrdne bříško a včera sebou malá vůbec nemlela nevím zda to bylo způsobeno plaváním, že byla "unavená" nebo že tam má min. místo nebo tím že jsme měla břicho jak beton a tudíž nic necítila, příjemný pocit to nebyl, ale večer se překulila a kolem 22 hod. ji chytla škytavka chudáčka malého a celkem dlouho se trápila. Dneska se trošku zavrtěla, jinak je v břiše klid tak nevím co se děje.
4. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: to je v poho. Náš malý se taky nějak moc neprojevuje. Je to lenivec :wink:
4. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem tam už mám poslíčky, je to jako kdybych měla dostat MS - bolest v podbřišku a v kříži. A břicho mi včera taky parádně tvrdlo. A malý se asi zamiloval do Kamily, jakmile začla mluvit, začal sebou mlít jak blázen a kopal mě skoro celý kurz :sweat_smile: Ještě jsem tam nebyla, tak se můžeme domluvit a vyrazit. Teda pokud tam pěšky ještě dojdeme :grinning: Jsem chtěla tu spirálku, hračku na autosedajdu, osušku a jestli tam budou mít tak takovou tu clonu do auta ať na něho nesvítí slunko. Hlavně nesmím nakupovat oblečky, ještě mám u mamky 3 bodyčky co mi koupila její kolegyně v Anglii. A ten žirafí nábytek se mi taky líbil, ale když vidím kolik toho mám, tak by se mi to tam nevešlo :grinning:
4. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: měly bychom dojít zaparkovat třeba můžeš před úřadem na Slezské je to tam zadara a pak je to 1 zastávku do kopečka, ale máme přeci kondičku ne? :sweat_smile: Já ještě budu kupovat deku do autosedačky, cůvičky, pěnové lehátko do vany a žirafku do kočárku.

Zofi: tak to jsem ráda, fakt to včera nebylo příjemné o ní celý den nevědět.
4. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Hlásím se po delší pauze,nějak nestíhám psát,ale dočítám vás pravidelně!!
Chtěla jsem se zeptat,jakou jste koupili matraci do postýlky a kde jste ji koupili??Já mám většinu věcí ze Sambaby,ale matraci bych asi chtěla kokos-pohanka a tu na internetu nemají.Tak nevím......
Jinak já o spaní už ani nemluvím.Vůbec se neumím uvelebit a pořád lítám na wc,tak toho už vážně moc nenaspím a bývám přes den docela unavená. :unamused:
V úterý jsem byla na poradně,vše je ok a miminko váží přibližně 2586g. :slight_smile: Bude to asi docela drobeček,díky dietě na které jsem.Už sestupuje hlavičkou do porodních cest,ty jsou ještě ale zcela uzavřené.........Je to šílené,jak to letí!! :wink:
4. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi my už myslely zda nerodíš. To máš tedy obříka! MY kupujeme matraci ze Sama pohankovo - kokosovou a mají ji na skladě teď pro ni jel manža tak pak písnu zda ji dovezl nebo ne.

Jinak holky nevím proč mám u jména 35 tt když jsm teprve 33 tt, nějak špatně to počítá.

Adi: budeš si brát do porodky nějakou hudbu nebo voňky?
4. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: já mám taky kokos pohanka a kupovala jsem ji přes net :wink:
http://www.promimi.cz/matrace-pohanka-molitan-kokos-120x60/
tady tu máme doma :wink:

jé holky vy chete do sama? Taky jsem zvažovala že bych tam zajela se podívat. Vím že tam mají přebalovací podložky, ale navím zda se dají přidělat na postýlku, pořád nad tím uvažuju že ji asi pořídím, ať to moje záda vydrží. :wink:
4. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy,tak to jsem ji asi přehlídla.Jdu znova kouknout na stránky.........Pak každopádně pisni,jaká je. :wink:
Ono to tady odpočítává o dva týdny dopředu.Já jsem si to v pase upravila,ale ze začátku mi to psalo tak jak tobě dva týdny navíc!Nevím proč......
Jo a ještě mám jeden dotaz.Dají se někde v Ov koupit hračky Lamaze?Mám na ně slevy z prenatal boxů,tak bych se třeba jela podívat a něco vybrat. :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vyrážím do obchodu za chvíli jsme zpět došla strouhanka, manža pořád prudí, že nejím ryby tak mu dneska udělám radost, ale sním ji jen jako smaženou jinak neee. A doma už není drobek strouhanky, navíc dneska má přijít návšteva, měla jsme koupený salýát na chlebíčky a koukám že na něm někdo večer ještě cizoppasil a skoro celý snědl :angry:
4. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek