Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
zofinecka
4. bře 2010
evka: hračky Lamze mají v Pompu a určitě i v Chiccu 😉
katy007
4. bře 2010
Evi: a jak jsi to změnila? TP mi sedí jen ty týdny ne. a jdu na ten nákup, ale moc se mi nechce oblékat, ale co se dá dělat.
aaadus
4. bře 2010
katy já auto nechám asi zase u Penny a pak dojedu. Když už bych byla v Ově, chci se skočit do centra podívat a i už koupit nějakou záclonu do pokojíčku
evka my jsme kupovali matraci v Samovi a je to nějaký polokokos či co, zdála se nám taková nejlepší jak jsem je tam všechny prohmatávali. A hračky Lamaze mají v Samovi a vychází z celé Ovy myslím nejlevněji. Já mám taky nějaké kupony na slevy na Lamaze, ale to je jenom když to objednáš z www.lamaze.cz a ta sleva je 20%
aaadus
4. bře 2010
evka jééé, ty už máš album 🙂 Se dívám, že máte taky "starožitnou" kolíbku. Se už těším jak ji načančám x-)
katy jóga asi dneska nic že?
zofinecka
4. bře 2010
evka jééééééééééééééééééééééééééééééééé vy jste měli svatbu ve stejný den jak my 😃 😃
andelka
4. bře 2010
Evka: Hlavně že je mimi v pořádku 🙂 Jdu kouknout na fotky 🙂
Jinak v Sam baby mají podložky s pevným dnem a přidělávacíma nožičkama, tu budem kupovat my. Až bude kam dát postýlka, tak pošlu tchána a manžela pro matraci (buď polokokos nebo kokos pohanka) a přebalovací podložku.

Adus: volala jsem dneska na cvíčko (nebyla jsem si jistá, jestli jsem se před 14 dny objednávala na tuhle neděli nebo ne) a paní říkala, že možná nám bude volat, že měli nějaký technický problém, že voda už v bazénu je, ale neví, jestli se stihne dost nahřát. :-| Tak jsem zvědavá - už se nutně potřebuju zas protáhnout.
evkaa25
4. bře 2010
Holky díky za rady. 🙂
Aaaduš,takže ta sleva platí jen když to objednám přes net?Jsem se ještě na hračky moc nedívala,tak jsem si ani nevšimla,že je mají v Samovi. :-N A to tam nakupuju často.
Zofi,fakt jo?!? 🙂 No prostě štastný den!!! 😃 😃 😃
Album jsem odkládala na dlouho,jsem nevěděla,jak ty fotky zmenšit.Až mi s tím pomohl synovec,tak ted už to umím. 😉 Jen jsem tam mněla ještě fotky našeho pejska a ty mi admin vymazal. ]-( 😞
Už jsem si ho musela založit,abych se vám mohla po porodu pochválit s miminkem. 🙂 Už mám pocit,že se to strašně rychle blíží. 😉
Katy,já jsem si přepsala TP tak,aby mi to sedělo a ukazovalo správný tt.Jinak to nejde.Nevím,proč to tak blbě ukazuje.........
evkaa25
4. bře 2010
Aaaduš,já pokojík taky teprve doupravuju.Na stěnách budou obrázky,kolíbku musím dovybavit,načančat......... 🙂
zofinecka
4. bře 2010
evka: no jo už je to tak, Byl to asi opravdu šťastný den. Já mám album ze svatby na beremku 😃
katy007
4. bře 2010
Adi: asi dneska ne Kamila se neozvala tak už nevěřím, že se ozve, tak bychom se mohly sejít u Penoše 🙂

Evi: zkusím se na to podívat jestli se mi to podaří opravit či ne.

Jinak co dneska vaříte/obědváte? Já už mám v bříšku fr. cibulačku a smažím žampiony už se na ně těším.

Adi: jo a volala mi Kačka na focení 🙂
aaadus
4. bře 2010
evka teda aspoň já tak tu slevu mám, mám ty kuponky dokonce 2, ale nevím jestli je vůbec uplatním. Možná časem až bude malý větší tak mu něco objednám. A v tom Samovi to mají za pokladnou ty Lamaze, taky jsem je tam posledně marně hledala. No já teď poslední 3 dny žehlím a peru pidi věci, jsem myslela, že to půjde snadněji 😃
aaadus
4. bře 2010
katy ok, a který den? A co ti říkala, že si máš vzít, to samé co jaro?
Dneska si dělám chilli con carne. Sice jsem ho měla i minulý týden, ale táááák mi chutnalo, že si ho udělám znovu. A žampiony jsme měli v neděli. Neměla jsi mít rybu? :-N
andelka
4. bře 2010
No, jelikož jsme včera dojedli zbytky, tak než vymyslím co se bude vařit dál a zajdu to nakoupit, tak se nějak "odbudu". Dneska to vidím na kuskus se zeleninou a sýrem, to je rychlovka.
Holky, já vám tak závidím chystání pokojíku a čančání postýlky - já zatím jen schraňuju věci a ukládám je do rohu za zástěnu. U nás se bude dokončovat asi na poslední chvíli.
Ale jinak - v bytě se to rozjelo, tak začínám být mírně optimistická.
katy007
4. bře 2010
Adi: to víš že měla, ale žampíky jsou už skoro týden v lednici, tak aby nezčernaly, mnža říkal, že je mám udělat. Ty máš paměť si budu muset dávat pozor co říkám 😃
Na Sama se domluvíme ke konci týdne na některý den v př. týdnu kromě st bych snad mohla každý den co ty?
Jo říkala, že si mám vzít věci obdobně jako Jaru a že taky moc hezky vypadá červená a pak vezmu tu tvou mašlu na břicho a snad budu mít i to boa. kdy jdeš ty?
zofinecka
4. bře 2010
andel: neboj se však se taky dočkáš a budeš chystat. Mě teď pomalu dochází, že už bych taky měla začít něco dělat. No ale ještě musíme vydržet do konce března. Taťka se vrátí z Německa a pak budeme malovat pokojík a něco chci udělat i s ložnicí, ať to tam máme hezké. 😉 A navíc musíme Eli koupit postel, ať máme kde toho našeho prcka uložit 😉
aaadus
4. bře 2010
katy tak kdyby jsme šli dopoledne můžu snad kterýkoliv den. Ve středu taky nemůžu, jedu do práce, protože odchází do důchodu sekretářka paní ředitelky tak se s ní chci jít rozloučit. A teď čekám až mi napíše kámoška kdy se můžu stavit. Já se jdu fotit 1.4., snad bude moct i manžel, ale už se na to ptal kdy a v kolik to je tak snad si najde čas. Jde s tebou P.?
katy007
4. bře 2010
Adi: no snad půjde, zatím nic neříkal, že ne, dokonce se mnou jde ve st i na poradnu a pak do porodky. A pak fičíme k ní. A jak se R. zamlouvá, že se bude fotit? Chlapi většinou na takové věci nejsou. Už se vrátit z F?
aaadus
4. bře 2010
katy no on se mě ještě v době kdy jsem nebyla těhu ptal, jestli se nechám vyfotit. Ale jak se mu to zamlouvá netuším, snad to nějak přežije. Doma ještě není, snad se vrátí dnes v noci. Je tam s bráchou a ještě jedním kolegou a včera mi psal, že oba se.ou a bl.jou jak aminy, tak snad to nedotáhne domů. A večer mi psal velmi povzbuzující sms - prý výhoda, když malý bude cvalík, že nechám více kilo v porodce :-N
katy007
4. bře 2010
No to je povzbudivé mít cbvalíka! a kdo ho vytlačí? On asi ne 😃 P. taky že musí mít min. 4 kg a já mu taky klepu na hlavu. Něco snědli špatného nebo proč mají "technický" problém? A kde ve F jsou?
zofinecka
4. bře 2010
adus tak to teda potěší 😃 😃
aaadus
4. bře 2010
A nejlepší je, že to samé co manžel mi řekl v pondělí i jeho svědek. Ti chlapi mají logiku teda 😃 Nevím proč mají technický problém, manželovi se to zatím vyhlo a snad to tak zůstane. A měli by být někde u Dijonu nebo Paříže
katy007
4. bře 2010
Tak aby nezapoměl dovést pravou dijonskou hořčici 😃 pro dnešek se ločím na chvilku se natáhnu a musím trocha uklidit kolem 14,30 dorazí návštěva a taky nějaký zob připravit jen doufám, že tiramisu se povedlo a pěkně to i přendám na talířek. tak papa
aaadus
4. bře 2010
dijonská hořčice nám nechutná, jednu máme doma už pěkně dlouho. A tiramisu bude určitě k snědku, s tím nandáváním to bude horší :-N
majatob
4. bře 2010
ahojte kocky, konecne jsme doma x-) x-) x-)
aaadus
4. bře 2010
maja ahoj, ještě jednou gratuluji k Beátce. Jak to děláš, že máš vlasaté děti? :-N A těšíme se na popis porodu, ale co jsem vyčetla na kuřátkách březňátkách byla to rychlovka co?
zofinecka
4. bře 2010
maji vítej doma 😉 Bea je fakt kouzelná a vlasatááááááááááááááááááááááá 😃
majatob
4. bře 2010
aaadus, diky 🙂 ja nevim jak, vsichni jsme byli chlupati az na zadku, nejak si ani nedovedu predstavit mit plesaty mimi 😃 jinak porod byl super, v noci mi prdla voda a mrne bylo napric, tak jsme vyjeli hned do porodky, bolesti zadny,tam jsem se dozvedela, ze se akrobat dotocil hlavou (uz jsem mela naplanovanyho v pondeli cisare kvuli KP) a ze pockame do pondeli do rana a kdyztak vyvolavacka...o pul pate mi zacalo lehce tvrdout brisko, ale uplna pohoda, vubec to nebolelo, tak to bylo az do pul 11, kdy me prohlidla PA a ze su otevrena na 3 prsty, dostala jsem klystyr a za hodku uz jsem zacla tlacit...mezi kontrakcema jsme jeste vtipkovali jestli to stihnem do obeda...nestihli, Bea se narodila 12.06 😃 no proste parada, takhle bych rodila treba kazdej tyden 😃

zofi, dik 🙂 jak bylo na cviceni? 😃 😃
aaadus
4. bře 2010
maja a EPI-NO, maliník a lněné semínko pomohly nebo to bylo takové pohodové tím, že to byl druhý porod?
majatob
4. bře 2010
aaadus, tezko rict...kazdopadne me to pomohlo po psychicke strance 😉
aaadus
4. bře 2010
maja no já budu věřit, že budu mít tak krásný porod jako ty 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli