• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
evka: hračky Lamze mají v Pompu a určitě i v Chiccu :wink:
4. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: a jak jsi to změnila? TP mi sedí jen ty týdny ne. a jdu na ten nákup, ale moc se mi nechce oblékat, ale co se dá dělat.
4. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já auto nechám asi zase u Penny a pak dojedu. Když už bych byla v Ově, chci se skočit do centra podívat a i už koupit nějakou záclonu do pokojíčku
evka my jsme kupovali matraci v Samovi a je to nějaký polokokos či co, zdála se nám taková nejlepší jak jsem je tam všechny prohmatávali. A hračky Lamaze mají v Samovi a vychází z celé Ovy myslím nejlevněji. Já mám taky nějaké kupony na slevy na Lamaze, ale to je jenom když to objednáš z www.lamaze.cz a ta sleva je 20%
4. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka jééé, ty už máš album :slight_smile: Se dívám, že máte taky "starožitnou" kolíbku. Se už těším jak ji načančám :dizzy_face:
katy jóga asi dneska nic že?
4. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka jééééééééééééééééééééééééééééééééé vy jste měli svatbu ve stejný den jak my :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evka: Hlavně že je mimi v pořádku :slight_smile: Jdu kouknout na fotky :slight_smile:
Jinak v Sam baby mají podložky s pevným dnem a přidělávacíma nožičkama, tu budem kupovat my. Až bude kam dát postýlka, tak pošlu tchána a manžela pro matraci (buď polokokos nebo kokos pohanka) a přebalovací podložku.

Adus: volala jsem dneska na cvíčko (nebyla jsem si jistá, jestli jsem se před 14 dny objednávala na tuhle neděli nebo ne) a paní říkala, že možná nám bude volat, že měli nějaký technický problém, že voda už v bazénu je, ale neví, jestli se stihne dost nahřát. :unamused: Tak jsem zvědavá - už se nutně potřebuju zas protáhnout.
4. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za rady. :slight_smile:
Aaaduš,takže ta sleva platí jen když to objednám přes net?Jsem se ještě na hračky moc nedívala,tak jsem si ani nevšimla,že je mají v Samovi. :sweat_smile: A to tam nakupuju často.
Zofi,fakt jo?!? :slight_smile: No prostě štastný den!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Album jsem odkládala na dlouho,jsem nevěděla,jak ty fotky zmenšit.Až mi s tím pomohl synovec,tak ted už to umím. :wink: Jen jsem tam mněla ještě fotky našeho pejska a ty mi admin vymazal. :angry: :frowning2:
Už jsem si ho musela založit,abych se vám mohla po porodu pochválit s miminkem. :slight_smile: Už mám pocit,že se to strašně rychle blíží. :wink:
Katy,já jsem si přepsala TP tak,aby mi to sedělo a ukazovalo správný tt.Jinak to nejde.Nevím,proč to tak blbě ukazuje.........
4. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaduš,já pokojík taky teprve doupravuju.Na stěnách budou obrázky,kolíbku musím dovybavit,načančat......... :slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: no jo už je to tak, Byl to asi opravdu šťastný den. Já mám album ze svatby na beremku :grinning:
4. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: asi dneska ne Kamila se neozvala tak už nevěřím, že se ozve, tak bychom se mohly sejít u Penoše :slight_smile:

Evi: zkusím se na to podívat jestli se mi to podaří opravit či ne.

Jinak co dneska vaříte/obědváte? Já už mám v bříšku fr. cibulačku a smažím žampiony už se na ně těším.

Adi: jo a volala mi Kačka na focení :slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka teda aspoň já tak tu slevu mám, mám ty kuponky dokonce 2, ale nevím jestli je vůbec uplatním. Možná časem až bude malý větší tak mu něco objednám. A v tom Samovi to mají za pokladnou ty Lamaze, taky jsem je tam posledně marně hledala. No já teď poslední 3 dny žehlím a peru pidi věci, jsem myslela, že to půjde snadněji :grinning:
4. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ok, a který den? A co ti říkala, že si máš vzít, to samé co jaro?
Dneska si dělám chilli con carne. Sice jsem ho měla i minulý týden, ale táááák mi chutnalo, že si ho udělám znovu. A žampiony jsme měli v neděli. Neměla jsi mít rybu? :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jelikož jsme včera dojedli zbytky, tak než vymyslím co se bude vařit dál a zajdu to nakoupit, tak se nějak "odbudu". Dneska to vidím na kuskus se zeleninou a sýrem, to je rychlovka.
Holky, já vám tak závidím chystání pokojíku a čančání postýlky - já zatím jen schraňuju věci a ukládám je do rohu za zástěnu. U nás se bude dokončovat asi na poslední chvíli.
Ale jinak - v bytě se to rozjelo, tak začínám být mírně optimistická.
4. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: to víš že měla, ale žampíky jsou už skoro týden v lednici, tak aby nezčernaly, mnža říkal, že je mám udělat. Ty máš paměť si budu muset dávat pozor co říkám :grinning:
Na Sama se domluvíme ke konci týdne na některý den v př. týdnu kromě st bych snad mohla každý den co ty?
Jo říkala, že si mám vzít věci obdobně jako Jaru a že taky moc hezky vypadá červená a pak vezmu tu tvou mašlu na břicho a snad budu mít i to boa. kdy jdeš ty?
4. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: neboj se však se taky dočkáš a budeš chystat. Mě teď pomalu dochází, že už bych taky měla začít něco dělat. No ale ještě musíme vydržet do konce března. Taťka se vrátí z Německa a pak budeme malovat pokojík a něco chci udělat i s ložnicí, ať to tam máme hezké. :wink: A navíc musíme Eli koupit postel, ať máme kde toho našeho prcka uložit :wink:
4. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tak kdyby jsme šli dopoledne můžu snad kterýkoliv den. Ve středu taky nemůžu, jedu do práce, protože odchází do důchodu sekretářka paní ředitelky tak se s ní chci jít rozloučit. A teď čekám až mi napíše kámoška kdy se můžu stavit. Já se jdu fotit 1.4., snad bude moct i manžel, ale už se na to ptal kdy a v kolik to je tak snad si najde čas. Jde s tebou P.?
4. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: no snad půjde, zatím nic neříkal, že ne, dokonce se mnou jde ve st i na poradnu a pak do porodky. A pak fičíme k ní. A jak se R. zamlouvá, že se bude fotit? Chlapi většinou na takové věci nejsou. Už se vrátit z F?
4. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no on se mě ještě v době kdy jsem nebyla těhu ptal, jestli se nechám vyfotit. Ale jak se mu to zamlouvá netuším, snad to nějak přežije. Doma ještě není, snad se vrátí dnes v noci. Je tam s bráchou a ještě jedním kolegou a včera mi psal, že oba se.ou a bl.jou jak aminy, tak snad to nedotáhne domů. A večer mi psal velmi povzbuzující sms - prý výhoda, když malý bude cvalík, že nechám více kilo v porodce :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je povzbudivé mít cbvalíka! a kdo ho vytlačí? On asi ne :grinning: P. taky že musí mít min. 4 kg a já mu taky klepu na hlavu. Něco snědli špatného nebo proč mají "technický" problém? A kde ve F jsou?
4. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus tak to teda potěší :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nejlepší je, že to samé co manžel mi řekl v pondělí i jeho svědek. Ti chlapi mají logiku teda :grinning: Nevím proč mají technický problém, manželovi se to zatím vyhlo a snad to tak zůstane. A měli by být někde u Dijonu nebo Paříže
4. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aby nezapoměl dovést pravou dijonskou hořčici :grinning: pro dnešek se ločím na chvilku se natáhnu a musím trocha uklidit kolem 14,30 dorazí návštěva a taky nějaký zob připravit jen doufám, že tiramisu se povedlo a pěkně to i přendám na talířek. tak papa
4. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dijonská hořčice nám nechutná, jednu máme doma už pěkně dlouho. A tiramisu bude určitě k snědku, s tím nandáváním to bude horší :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, konecne jsme doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja ahoj, ještě jednou gratuluji k Beátce. Jak to děláš, že máš vlasaté děti? :sweat_smile: A těšíme se na popis porodu, ale co jsem vyčetla na kuřátkách březňátkách byla to rychlovka co?
4. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji vítej doma :wink: Bea je fakt kouzelná a vlasatááááááááááááááááááááááá :grinning:
4. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, diky :slight_smile: ja nevim jak, vsichni jsme byli chlupati az na zadku, nejak si ani nedovedu predstavit mit plesaty mimi :grinning: jinak porod byl super, v noci mi prdla voda a mrne bylo napric, tak jsme vyjeli hned do porodky, bolesti zadny,tam jsem se dozvedela, ze se akrobat dotocil hlavou (uz jsem mela naplanovanyho v pondeli cisare kvuli KP) a ze pockame do pondeli do rana a kdyztak vyvolavacka...o pul pate mi zacalo lehce tvrdout brisko, ale uplna pohoda, vubec to nebolelo, tak to bylo az do pul 11, kdy me prohlidla PA a ze su otevrena na 3 prsty, dostala jsem klystyr a za hodku uz jsem zacla tlacit...mezi kontrakcema jsme jeste vtipkovali jestli to stihnem do obeda...nestihli, Bea se narodila 12.06 :grinning: no proste parada, takhle bych rodila treba kazdej tyden :grinning:

zofi, dik :slight_smile: jak bylo na cviceni? :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja a EPI-NO, maliník a lněné semínko pomohly nebo to bylo takové pohodové tím, že to byl druhý porod?
4. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, tezko rict...kazdopadne me to pomohlo po psychicke strance :wink:
4. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja no já budu věřit, že budu mít tak krásný porod jako ty :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek