• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahoj holky, nechcete některá koupit olej na masáž hráze Weleda?
Koupila jsem si ho v lednu na doporučení holek z jiné diskuse, ale vůbec jsem se ho nedotkla.
Nemám ho ani proplacený z pojištovny. Jelikož jsem minulý rok čerpala a tento jsem nemohla, tak mi to neproplatili... A mám ho doma zbytečně, tak ho chci poslat dál. Kdyžtak ip :wink:
8. bře 2010 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jdu se podivat jak tehulite :slight_smile: nejaky novinky? :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Adi: já v út nemůžu dorazí švagrová tak jdeme k tchýni už na obídek. Záclonu mám taky z PL a fakt se povedla, oslíci jsou ručne vyšívání.
8. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem dorazila zpět o dr, mykóza jak vyšitá a vyfasovala jsem čípky na 10 dní + ještě nějaké kdyby se mi to vrátilo. A ptala jsem jí na ty páteční poslíčky a prý na ně mám už nárok :grinning:
8. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky,
tak já dnešní noc ani oko nezamhouřila ach jo, to mě neba, za chvíli budu KO a bez nálady.
9. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
Katy jakto? Co se děje? Už ti začíná nespavost?
9. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: nevím prostě jsem se jen převalovala, ani večer na m nepřišla únava nic.
9. bře 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda katy. Teď bys právě měla všechno honem dospat, protože až se prtě narodí, tak už se moc nevyspíš :wink:
9. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
katy a ještě jsme se včera o tom spaní bavily, že se nám spí dobře :grinning: Ale taky jsem nebyla unavená a nemohla usnout.
9. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak dneska jsem byla na posledních odběrech a volala jsem doktorce, jestli bere miminka (tam kde chodím ke všem doktorům měli plno) a vypadá to, že se budem skoro všechny scházet u Králové :slight_smile: Sestřička byla po telefonu hrozně milá :slight_smile:
Jinak pokračování story rekontrukce - už to vypadá lépe, ale stejně po tom šoku minulý týden jsem se zařekla, že tam nevlezu do doby, než to bude vypadat lidsky, jinak by mě asi kleplo. Ale pokračuje to prý dobře, ty hlavní věci by měly být do příštího týdne hotové. :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: zkusila jsme si lehnout a nemůžu zabrat možná mě to zlomí po obědě.

Adi: asi jsm e to zakřikly :frowning2:

Andělka: kde děláte rekonstrukci u vás nebo u mamky?
9. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: U mamky. U nás až tak za 2 roky počítám. Aspoň už budeme vědět co a jak.
I když ono je to vlastně - u mamky u nás a naopak, protože budeme mít přehozené byty :grinning: Ale beru to jako tam, kde kdo bude bydlet. Takže u mamky, protože i když byt je náš, tak tam bude bydlet ona, takže si věci vybírá hlavně ona, aby se to líbilo a hodilo jí, já jsem spíš poradce. Ale máme podobný vkus, tak je to v pohodě.

Holky, s tím spaním vás lituju. Já zatím spím docela dobře, no možná to ještě přijde. Akorát mě nekdy před spaním pálí žáha, tak si musím dát Gaviscon. Je fakt, že teď musíme nejvíc spát a odpočívat - kdyby to tak šlo do zásoby :sweat_smile:
9. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: pálení žáhy taky občas mívám,. už jsme to déle neměla klepu na dřevo. Už vím co si můžu v kolik hodin dát, aby mě nepálela, ale někdy to byl vážně hnus a taky jsme musela sáhnout po Anacidu nebo Rennie, mléko nezabíralo.
9. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy asi jo. A já se budila kvůli těm čípkům. Ony jsou takové gelové a jak se rozpustily, tak to ze mě teklo proudem. Dr mi sice říkala, že si mám vzít vložku, ale frajerka jsem si vzala jenom slipovku a v noci jsem se vzbudila mokrá skrz na skrz :sweat_smile: Kdybych nevěděla, že je to z těch čípků, tak si myslím, že mi prdla voda :grinning:
9. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ty si nedáš pokoj prvně poslíčky, teď že prdla voda :sweat_smile: kolikrát denně je musíš užívat? Já du zítra k dr. tak doufám, že mi nic neobjeví po tom bazénu a snad budu moci i nadále chodit.
9. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy na noc si to zavádím, ale ony jsou takové mega :grinning: Tak jestli jsi s tím neměla problém před tím, teď by snad neměl být problém. Já se musím vyléčit, protože mám pernici na plavání, ještě na 4 lekce a pak už asi chodit nebudu ať se mi to nevrátí
Já zas nevím co mám kuchtit. Pro sebe mám ještě kuře a brambor ze včerejška, ale co na večeři pro drahého nevím
9. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jaké plavání? Myslíš na FN? nebo na Sarezu? tam je to přeci neomezeno ne? Já taky nevím co vařit, ale ani moc nemám chuť až dostanu hlad možná si udělám krupičku na tu mám v poslední době často chuť :sweat_smile:
9. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na FN. Krupici si taky vařím často, ale to by mi jako večeře neprošlo :sweat_smile: Ale kuřecí steak to vždycky jistí
9. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Mně chytla mykoza na začátku těhu, taky jsem dostala čípky, ale protože s tím měla problémy kamarádka, tak jsem byla poučená a na noc jsem si brala větší vložku s křidélky, protože jinak by to bylo fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do FN mám ještě 3 lekce, minule to nebylo (ale nějak mi zapomněli zavolat a přitom jsem tam volala ve středu, jestli jsem přihlášená a ptala jsem se, jestli na mě mají číslo :angry: ) a od 29.3. mám předporodní kurz, tak ať toho pak nemám moc po sobě (cvičení je v neděli akurz v pondělí).

Já taky nevím co vařit. Dneska zlikviduju rýži a kuře co zbylo, udělám z toho rizoto.

katy: Krupička, mňam - jsi mi udělala chutě - asi to bude na večeři :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si ji nejraději dávám na oběd buď s holandským kakaem nebo nastrouhám perník, P. si dává se mnou ale spíše jako dezert :sweat_smile: jinak je taky na maso.

No nic je mi nějaká zima, asi z té nevyspanosti, jdu si zaplavat a pak juknu na POjišťovnu co jsme si v ne nahrála.
Tak zatím papa
9. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka no já tam ještě musím zavolat a zrušit to na tuto neděli a přeobjednat se na tu další
9. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás by teda krupice ani jako dezert neprošla :grinning:
9. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Já si dávám půl s grankem a půl se skořicí - ale teď už spíš s tím grankem.
Můj muž je to samé, sladké jídlo není jídlo, ale dá si. :slight_smile:
adus: tuto neděli nepůjdeš? A myslíš, že tam mám zavolat a objednat se, když jsem byla objednaná na minule a nebylo to? Nebo se to automaticky převede na další neděli?
9. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka teď raději nepůjdu, až dokončím léčbu. Mě posledně jak to bylo zrušené a volala jsem tam, tak mi říkala, že mě automaticky přepsali
9. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: A jo, ta mykoza, to jsem taky nechodila. to je lepší počkat.
Dík, doufám, že mě taky přepíšou - si to tam s nima vyřídím. Ještě že mi hned jel bus zpátky. :confounded:
9. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, tak my jsme se byli podívat v Ikei na postel pro ELI :grinning: Už musím začít něco dělat a pomalu chystat. :slight_smile: Ještě akorát musím vybrat nějakou matraci, jelikož v Ikei mají jen molitanové a to já nechci :wink: .

katy: jak to vypadá s tím zítřkem? Mám ti někam dovéést ty kupónky na tu Lovelu? :wink:

Andel: jo Králová je super dr. a sestra taky. Jak jsme byli na očkování, tak si všimla že čekáme další mimi a hned se mě ptala jestli už to má zapsané :grinning: Ale tak u nás to bylo jasné že bude chodit zase tam :wink:
9. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Tak to mám radost, že je schválená :slight_smile: já jsem chtěla chodit tam kde mám ostatní doktory, ale už nebrala. Královou budu mít pár zastávek busem, navíc zastávku mám přímo u domu a přímo u ordinace, tak to bude dobré.
A vybrali jste postel? Super je ta co má Maja.
9. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vybrali, ale my musíme mít světlou. A navíc nechci moc drahou. Postel i s roštem nás vyjde na 949,- takže to je v poho. Jinak už se ti pěkně rýsuje bříško :wink:
9. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: A kterou jste vybrali? Je na netu? Já bych pak taky radši světlou. A cena je bezvadná :slight_smile: Ještě matraci k tomu a Eli bude mít nový pelíšek :dizzy_face:
Jo jo, nejen rýsuje :sweat_smile: Akorát jsem se těšila, že ho konečně budu ukazovat, že bude jaro, ale byla to jen upoutávka na jaro a zase prd z toho :frowning2: do bundy se vlezu tak ještě do konce března počítám (což předčilo moje očekávání, původně jsem tipovala tak do konce roku), pak budu muset chodit asi v rozepnutých svršcích, nebo si půjčit mamčinu bundu nebo to nějak vyřešit hrubšími svetry (ale to nesmí pršet, na to je svetr blbý).
9. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: pokud ti to vyhovuje budu ráda, do IP ti na sebe písnu tel. jen nevím jak to bude časově vycházet, v kolik pojedeš kolem FN?
9. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek