• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
andel tady tu http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39823978

no to já jsem zjistila, že se nevlezu do kabátu na jaro :frowning2: , tak si musím nechat opravit zip na bundě. Do té se určo vlezu :wink:
9. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: no já se chci ráno stavit do školky a ta je naproti FN. pojedu asi tak kolem 8.30, takže tam budu tak kolem 9.00, ale klidně se za tebou stavím i pozěji, stačí mi napsat :wink:
9. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: já bych měla už před 8 hod. být na FN na vyšetření s manžou tak mě prozvoň a já odběhnu dolů, snad to chvíli v čekárně beze mě vydrží :grinning: kdyby jsme skončili před 9 hod. budu někde v okolí pochodovat po obchodech. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo tak já tě prozvoním :wink:
9. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok jsme domluveny :slight_smile:

a jdu si uvařit tu krupičku a pěkně řidkou tu mám nejraději jak malé děcko :grinning:
9. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: dobrou chuť :wink:
9. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Není rostoucí, ale taky krásná :dizzy_face: Líbí se mi :slight_smile:

katy: dobrou chuť :wink:
9. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme uvažovali nad tou rostoucí, ale nakonec jsme to zavrhli, jelikož se tam musí koupit ta matrace na rostoucí postel a to já nechci.
9. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo, to mě nenapadlo, že musí být i spešl matrace. :confused: to máš recht.
9. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc ty matrace s ikei jsou jenom molitanové a to já nechci.

Jinak jsem se vrátila celá unavená z bazárku co byl v Krtečku a utratila jsem tam přes 600 :grinning: no ale stálo za to :sweat_smile:
9. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO teda holky kde jste? :astonished: :astonished: :astonished:
Dneska se nám tam udělalo mooooooooooooooooooooc pěkně :wink:
10. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska nestíhám, tak jenom naskok. Ráno jsem jela do práce rozloučit se sekretářkou paní ředitelky, která dnes odchází do důchodu. Aj nějaká ta slzička ukápla, ale 5 let spolupráce se jen tak nedá přejít že. No a pak jsem byla za kámoškou - letos v červenci se měli s tím svojím brát, ale on v prosinci těsně před vánocemi svatbu zrušil. A teď v neděli se rozešli, protože mu přišla na to, že ji podvádí. Je úplně hotová, jenom co mě viděla s břichem hned začala brečet. Od toho prosince zhubla 8kg a vypadá jak anorektička. A aby toho nebylo málo, nahmatala si v prsu bulku. Dr jí dala nějaké hormony, jestli se to nevstřebá. Ale bulka pořád je tam kde byla a v pátek jde znovu k dr a asi bude muset na operaci, aby jí ten hnus vyndali. Má to nějak špatně narostlé, někde pod svalem a u mléčné žlázy a protože ještě nemá děti, bude prý lepší když jí to vyoperují. Tak jsem z toho taková smutná a nevím jak ji mám pomoct...
10. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:
11. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
mě dneska bolíííííííí hlavaaaaaaaaaa
11. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda těhule kde jste? :astonished: Venku je ale hnusně :wink:
11. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Jak se vám vede? Vzbudilo mě vedro v ložnici a už se mi nechce spát, spíš mám hlad :grinning: Pejsek se mi nakvartýroval do postele a teď tu spokojeně spinká :slight_smile:

Přečetla jsem vás letem světem...
zofi: Kdybych čekala holčičku, tak si u tebe vyberu šatičky, jsou moc hezké!

andělka: gratuluju k registraci u pediatra :slight_smile:

katy: to je super, že už máte kočárek :slight_smile: Já se už těším, jak budu jezdit s malým.
Jak jsi byla spokojená s focením?

adus: to je smutné to s tou tvojí kámoškou :frowning2:

Já jsem si v pondělí vyrazila do Sambaby a dokoupila zbytek oblečení, co mi chybělo, tak už mám komlet všechno pro mimi...už to všechno peru a žehlím :slight_smile: Jen nesmí být moooc zima, protože mám jenom jeden teplý komletek. Příští týden budem kupovat Nanny a pojedem pro autosedajdu :slight_smile: Přišel mi i objednaný kolotoč, je super. A k mému úžasu jsem v Betynce vyhrála dvě dětské knížky :dizzy_face:
Včera jsem byla na posledním kurzu...až mi to bylo líto, že to skončilo, bylo to moc fajn. A v úterý jsem byla na prohlídce Vítkovické porodnice, je to tam moc hezké. Mohly jsme si vyzkoušet i por.křeslo a zkusit si zatlačit - tedy jen nádech do břicha a zadržet dech - místo skutečného tlačení.Jen doufám, že budu moct využít ty pěkné porodní boxy a neskončím rovnou na sále pod kudlou, protože ve středu na poradně byl malý zase hlavou nahoře a ještě trošku našikmo :frowning2::frowning2::frowning2: Až jsem z toho chytla depku :frowning2:
Ach joooo, já nechci císaře :cry: :cry: :cry:
Hlad začíná být čím dál větší...tak jdu něco sníst...(už mám 11 kg nahoře, pravidelně 2 kg za měsíc a už si sem tam půjčuju trička od manžela :grinning: A dneska je 12.3. :astonished: Měsíc do porodu!!!!!!!!!!!!!!!).
12. bře 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se konečně hlásím st, čt byl náročný.
Ve st jsem šla P. doprovodit na vyšetření, pak jsme se na chviličku viděla s Pand, pak jsme šla já na KO u nás vše v pořádku, jsm epořád hlavičkou dole, nic nenasvědčuje na předčasný porod, malá má už 2200 g, příště jdu za 14 dní a apka každý den vč. poslechu srdíčka. pak jsme měli prohlídku porodnice a moc se mi to tam líbilo a pak to profi focení, domů jsme dorazili až v 17,30 a úplně KO ty modelky to tedy nemají jednoduché, ale malá asi bude modelka pozovaLA A POŘÁD SE PŘEDVÁDĚLA :grinning: tak pak ukážu nějaké ty fotky.
A včera jsme jela do práce, ale stejně prd vyřídila, jsou zase dovči a nemocenské tak jim tam ty papíry asi už pošlu.

Zofi: moc děkuji za slevněnkiy dneska jedeme pro prášek a pak budu prát a prát a žehlit a skládat a běhdovat jak vše mě bolí :grinning: jinak jsme tě moc ráda poznala. :slight_smile:

Jaro: focení bylo super, byli jsm etam skoro 3 hod. a měla jsi pravdu bylo to dost náročné a viděla jsem pár tvých fotekl zrovna na nich pracovala jak jsm dorazili :slight_smile: hned jsem tě úpoznala že jsi to ty

Adi: to je moc smutné s kamarádko a jak ji pomoci? Asi nejvíce ji pomůžeš s psychiockou podporou a že ji vyslechneš a budeš tu pro ní. Když se smolí tak se smolí ach jo.
12. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: šatečky jsou nádherné, určitě bych si nějaké vzala, co za ně budeš chtít a jaká je to vel.? Za 14 dní budu zase v POrubě tak bych si to někde vyzvedla, jestli mi je do té doby neprodáš. :cry: to bude malá frajerka, mám pro ni koupené nádherné štramplíky a bude to krásně ladit :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: ahoj :slight_smile: Taky jdu za 14 dní na kontrolu. Mě pak už pošlou do porodnice na ten monitor.
To jsi měla náročné dny. Tak ty jsi mě viděla :grinning: Paní fotografka je fajná, že. Ten čas tam rychle uletěl.
Dneska se jdu mrknout na nějaké koj.podprdy...snad budu úspěšná. Ten sníh je ale na houby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nechce mi někdo umýt nádobí? :grinning: Nesnáším mytí nádobí...zas mě budou bolet záda :confounded:
12. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: je suprová, moc jsme byla spokojená s tím co mám ukázala jako "surový" polotovar už se moc těším až dostanu CD, až budu v městě musím mrknout po nějakém krásném albumu.
Se sněhem mi ani nemluv včera jak jsme šla na jogu to tak klouzalo, až jsem si říkala co jsem si vzala za boty že tak kloužu, ale ještě mi nehrabe vzala jsme si opravdu se "zimním" vzorkem :grinning:
Nábodí taky nesnáším, naštěstí myje myčka já jen občas jak jsm ena chatě, ale o to je to "lepší" musí se šetřit vodou tak je napouští jen do dřezu fuj tajbl! :angry:
12. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
jaro já mám 11kg nahoře už teď a to jsem pozadu o 4týdny :sweat_smile: Ale když to jídlo je tak dobré :grinning: Kojící podprdy jsem docela pěkné a z příjemného materiálu viděla v HaM, o víkendu se tam na ně chci zajet podívat a nějakou koupit
Nádobí za mě myje myčka, ještěže taková vymoženost existuje.
12. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adfi: přesně tak! zlatá myčka, jak jsme se stěhovali do nového bytu tak jsem bya pár dní bez než mi udělali do linky zásah byla tady krásná nová na míru, ale ekologisté nějak s tou vymožeností nepočítali tak jsme musela uvolnit jednu část a cca 14 dní čekala, než to uporaví stolař a pak instalatér a bylo to šílené šudlit v ruce a ještě výsledek nebyl jako z myčky.

Já mám kojící podprdu ze Sama.
12. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: pojedeš dneska do té Hypernovy? Pošli mi na sebe tel. prosím do IP zda to tam bylo. Díky moc.
12. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jj, sklenice z myčky nemají chybu. A ani netřeba kupovat drahý Calgonit, i ty levné tablety umyjí se stejným výsledkem. Jednou když mi došly tablety tak jsem tam zkusila kápnout trošku jaru a taky to umylo :sweat_smile:
12. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy pojedu, zítra čekáme návštěvu tak budu dělat velký nákup
12. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: a není problém mě tu věc přibrat? POšleš mi pak zprávu zda to tam bylo?
Já kupovala Aro tablety a o ničem jak x let Calgonit a teď jsem zkusila z DM (přímo od nich) prvně sůl, pak leštidlo a nakonec i prášek a myje to super a cena 1/2 co Calgonit tak už budu kupovat ten z DM. Co jsme teď doma a denně vaříme tak myčka jede furt někdy i 2x denně. Já budu dneska asi péct 2x štúdlík tažený bez kcal! a je luxusní a o víku možná upeču mazanec k snídani.
12. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy není problém, hlavně na to nesmím zapomenout :sweat_smile: Ale jdu si psát seznam co nakoupit tak to tam hned připíšu
Já používám ty tablety z DM. Koupila jsem si na zkoušku i ty Jar, ale nic moc teda. A teď mi manžel dovezl z Německa Calgonit 125tbl za necelé 300,- Takže mám zásoby na několik měsíců
12. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se zdá že se to lépe umyje když myji s práškem, ale je pravda, že Calgonit má zbytečně předražené ty tablety. Tak někdy zkusím i ty z DM. Jinou značku jsem úpo zkušenosti s Arem raději neexperimentovala.
12. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nikdy nezkoušela mýt když se tam všechno sype zvlášť. A v DM jsou ty tablety dvoje - obojí stojí 99,-, ale jedněch je více a jsou bez leštidla a ty druhé jsou i s leštidlem, tak já kupuju ty s leštidlem.
A štrúdl bych si dala, ale jablka mi teď zrovna nedělají dobře tak se jim raději vyhýbám. A mazanec chci taky zkusit a pak napéct na Velikonoce.
12. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek