• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Tak mi jablka ve štrúdlu nebo s mrkví nevadí, ale tak samotné je moc nejím ne že by mi zase vadily, ale není moc na ně chuť. Já taky kupovala vždy tablety s leštidlem.
12. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy velikosti tam jsou uvedené a taky i cena, ale pro tebe neplatí poštovné. Jestli si teda něco vybereš tak mi písni a já ti je zase někde donesu. Ještě jsem našla jedny,ale ještě je nemám nafocené. A budu tam postupně dodávat další a další věci :wink:
12. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla v Globusu a koupila v mimiklubu jednu koj.podprdu od TIMO, ale to číslování košíčků mají nějaké divné. Céčko mi bylo úplně obrovské, tak mám Béčko a to tam je ještě vůle, až se prsa nalijou...aspoň doufám, že to bude ok ...zatím budu mít tuto jednu a pak po porodu hned přikoupím další.

katy: v Samovi jsem je okukovala, ale mají je tam v krabičkách...dají se tam i vyzkoušet???
12. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: já si nevšimla já hleděla jen na obr. tak vzala bych si ty co máš uvedené jako 4 obr. ty růžové s motýlky a pak hned ty za tím ty džínové jako 5 odkaz je tu máš.

Jaro: dají nemají problém ti je rozbalit a zkoušíš u nich v takové předsíňce je tam i zrcadlo.
12. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: tak to je super, že to jde :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dobře poradí když si třeba nejsi jistá zda to není zbytečně hodně velké nebo zda by sis neměla vzít větší.

Udělala jsme si moc dobré kuře po valticku, ještě teď se oblizuji za ušima doporučuji :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem doma z mega nákupu, to mě jednou zabije. A dala jsem si nějaké nové UGO a to bylo tak strašně kyselé, že jsem to skoro nemohla dopít :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: no jsem teda zvědavá, jestli mi ta podprda po porodu bude...jestli nebude malá nebo moc velká :grinning: Já vůbec nemám představu jak moc se ta prsa zvětší. Snad jsem to nějak trefila... :sweat_smile: A ty máš svoje číslo nebo jsi brala o číslo větší? Já mám tak něco mezi...ale nevypadá to teda zrovna přitažlivě :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak to buď ráda, že tě z toho nezačala pálit žáha co to bylo za příchuť?

Jaro: no tam mají taky divné číslování mám 90 C přitom teď nosím objem 80C a v poho mám ty košíčky větší asi o 1/2 než by mělo být to říkala, že je tak akorát aby se tam vešel ten tampon a dobře seděla. POkud se mi tedy mega nenalejí :sweat_smile: no ta mé taky není sexy navíc jak budu mít ty síťkované bombarďáky to budu jak z Mouline Rouge :grinning:
12. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: aha, tak to jsem asi trefila tu velikost.
No a v těch síťovaných bombarďákách (manžel nechápal co jsem to domů donesla...prý nějaké obvazy :grinning: ) ty mega tlusté vložky :grinning:
12. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: jj :grinning: to se budou chlapům zapalovat lýtka jak nás uvidí :grinning: za těch 14 dní jdeš na KO k tvojí dr. nebo do porodnice?
12. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy na pálení žáhy teprve čekám jestli se to projeví. A byl to pomeranč, mango a maliny
Ty síťované bombarďáky nemají chybu teda. Jenom teda nevím jak mi tam bude držet vložka bez lepítek když si teď neumím nasadit vložku s lepítkem. Nejsem zvyklá nosit vložky a teď na noc musím kvůli těm čípkům a než si ju napasaju tak ty lepítka skoro nelepí :sweat_smile:
12. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: za 14 dní ke svojí...budou výsledky z krve a toho streptokoka a pak mě odešle už do porodnice. A prý jestli bude malý furt hlavou nahoru, tak ještě k obvodnímu na nějaké předoperační nebo co :astonished:

adus: což o tom, nějak se tam vloží, ale horší bude s nima chodit!!! (budu chodit jak po... :grinning: ), ležet, hýbat se, aby někudy nevypadly nebo se neposunuly :grinning:
12. bře 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro tak si hold pod sebe budeme muset dát ty jednorázové přebalovací podložky kdyby byla nehoda :grinning: Já uvažuju, že si aspoň jednu vezmu i do porodky. A malý se otočí, Maji se taky Bea otočila den před plánovaným císařem :wink: A zkoušíš nějaké "otáčecí" metody?
12. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky švagrová říkala, že to v těch kalhotkách super sedí, že taky byla překvapena tak uvidíme, když tak zašpiníme erár, ale doma to naštve mám ovčí rouno tak abych si pod sebe něco dala i když třeba prdne plodovka.

Jaro: mě za 14 dní bde brát toho streptokoka, krev mi už brala minule. Já pořád budu chodit k ní, má ordinaci ve FM tak je to fajn pak si vždy skočím na to echo malé, jen si nezapomenout vzít čtenéí je to prý na min.30-45 min.
12. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: a kam do porodnice nakonec budeš chodit? jsi rozhodnutá pro Vítkovice?

Adi: budeš si sebou brát nějakou hudbu na FN?
12. bře 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dám asi i teď pod prostěradlo tu jednorázovou přebalovací podložku. Ona má zespodu nějaký igelit tak se to nepromočí na matraci. A taky nějakou vložku do kabelky bych si měla dát kdyby mi prdla voda někde ve městě.

katy hudbu si brát nebudu, ale nechám si namíchat ten olejíček do rozprašovače. A ještě uvažuju nad nějakým tím olejíčkem na masáž břicha kdyby mi prdla voda a kontrakce nikde. Já asi fakt zkusím všechny alternativy jen aby do mě nemuseli rvát kapačky. I tak nemám žíly a když jsem ve stresu to už vůbec ne

Mně teď na KO ve 34tt bude brát krev, to je na ty protilátky atd jak se to bralo na začátku těhu. A nevíte co je pravdy na tom, že když jsou udělané stěry na streptokoka nemělo by se chodit do veřejných bazénů? Nebo je to další blud?
12. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: já mám povoleno chodit do veřejného bazénu, ale opravdu jen s tamponem pokud ho už nesnesu tak jsme doplavala, dneska jsme si koupila minui tak uvidíme jak to s ním půjde. Ráda bych plavala, dělá mi to dobře na záda.
A než vložku spíše náhradní kalhoty ne? Nebo to teče po troškách? Já myslela že je to narátz a velká "louže"
12. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: já jsem dvě podložky zabalila preventivně do tašky...ať tam nemám na prostěradle hned flek...to si též neumím představit, jak moc to pak teče.
Ten náš prcek malý si nechce hrát na netopýrka :grinning: No jo, ale Maja byla druhorodička a prý tam je to možné i později.
Nejdřív jsem se na to vyprdla, ale včera jsem už zkoušela kočičí hřbety...a ještě mi dneska radili svíčku - nohy nahoru (že to mimi chce mít hlavu nahoře) nebo chodit po čtyřech pozadu...:slight_smile: Tak to budu zkoušet...ale nemůže se mi tam nějak namotat na šňůru, když s ním budu tohle provádět?

katy: to máš fajn, že to máš takhle - doktorku a hned vedle monitor :slight_smile:
Rozhodla jsem se pro Vítkovice. Ale zas uvažuju, jestli volit nadstandart...pokud by byl volný...nebo obyč. pokoj. :grinning:
Ve středu jak mi sestra (zas tam byla nová :astonished: ) brala krev, tak mi to neteklo, tak mě trošku sprdla, že jsem nepila...no já ráno před doktorem moc nepiju, jinak bych se cestou počurala :grinning: Tak mi to píchala z obou ruk a pak mi bylo blbě - začalo mě polívat horko, tak jsem si tam musela na chvilku lehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: neboj, on se malý ještě otočí, času má ještě dost, jinak nám radila PA pod peřinou svítit baterkou směrem dolů ze stany kde má hlavičku tak to zkus možná to pomůže, ale myslím si, že se zatím zbytečně stresuješ.
12. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: snad, budu doufat do poslední chvíle. Já vím, do té středy jsem to brala v pohodě, věřila jsem, že je otočený, ale od středy mě to začalo trápit, že i slza ukápla...ale máš pravdu, neměla bych se tím stresovat...nějak se na svět dostane :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no nevím nosit náhradní kalhoty v kabelce :sweat_smile: Ono to z tebe může vytéct naráz, ale i po troškách tak si pak vyber. Já věřím, že "to" na mě přijde v noci a ne někde mimo domov, to bych asi začala panikařit.

jaro taky nedovedu představit jak moc to potom bude téct a co to bude za humáč. Nám ještě v předporodním kurzu radila když se mimčo nechce otočit svítit si baterkou na podbřišek :grinning: Mimčo prý uvidí světlo a protože je strašně zvědavé, bude se za ním chtít podívat. Ale to už je fakt takové usměvné, ale za zkoušku člověk nic nedá. A pak ještě žehlící prkno, ale to si asi poklepeš na čelo kdybych ti to měla popsat :sweat_smile:

Já budu chtít nadstandart pokud bude volný. Vůbec si nedovedu představit, v jakém budu stavu a co to se mnou udělá.
12. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: přesně tak, užívej si posledních dnů pohody a nestresuj se. :slight_smile:

Adi: jaké žehlící prkno? To nám neříkala, hoď do placu, ať je sranda :slight_smile: ve FN je výhoda, že jíš přímo na pokoji, ne v jídelně a jsi pořád s mrňouskem a jak jsme byla na prohlídce tak zrovna roznášely svačinky a nevypadalo to vůbec špatně :slight_smile: min. 10 dkg šunky, jablko a něco mixovaného buď mrkev, polévka nebo to bylo pyré co se ohřeje v mikrovlnce, bylo v té folii.
12. bře 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
žehlící prkno - opřeš ho třeba o pohovku zhruba do úhlu 45 stupňů nebo i více a lehneš si na něho vzhůru nohama. Ale prkno musí někdo držet, aby nepodjelo a vydržet v té poloze aspoň 5minut když ti to nebude dělat zle. Mimčo by se mělo otočit, Kamila to myslím na sobě zkoušela.
Ve FN mají i svačinky jo? Na Fifkách teda nebyly, ještěže mi nosili zásoby z domu jinak bych pomřela hlady, protože ty obědy stály za to
12. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bolí mě záda jak čert jdu se na chvíli našponovat s knihou do pelíšku tak papa pro dnešek :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: tak já ti je odložíma stáhnu je i s mimiazaru :wink: Dej vědět až budeš v porubě a já ti je předám :wink:
12. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: no to už je trochu úsměvné :slight_smile: A s tím žehlícím prknem jsem to nějak nepochopila, ale zní to už nějak moc akrobaticky :grinning:

zofi: Elišce to tam moc sluší...jako princezna...mít holčičku má taky něco do sebe...ty šatičky na holčičky jsou moc roztomilé :slight_smile:
12. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsou, ale já se teď těším jak budu nakupovat pro klučíka :grinning:
12. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co se to venku zase děje? Místo kočárku a letních šateček bychom snad měli koupit sáňky a pořádný zimní overal! S takovou nepojedu z porodnice jen v něčem lehčím, no ještě že mám i fusak!

Zofi: já se omlouvám, že jsem nereagovala na sms, ale celý vík jsme byli mimo OV a já bez nabíječky a vrátili jsm ese až večer a to jsem byla KO. Vezmu si ten kupon spolu se šatečkama v tom př. týdnu. Malá je v nmich nádherná. Taky mám bílou košilku a punčošky pod růžové šatečky a pod ty džínové zase zelenkavé tričko a zelenkavé punčošky. Už se těším až ji budu oblíkat do šateček :slight_smile:

Adi: no nepředpokládám, že ve 14 hod. už nosili obědy. Ale od tety co dělá na Fifkách na ortopedii vím, že na porodnici nosí lepší jídlo a kvalitnější než na ostatní odd.
15. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek