• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
jaty: v poho, tak pak dej vědět ju? :wink: To počasí mě venku štve :angry:
15. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: budu tam zase př. st mám poradnu tuším, že na 10 hod. ale jak dlouho se zdržím netuším už po poradně půjdu do porodnice natočit echo malé. Takže se asi raději sejdeme před nebo až po že bych ti zavolala a někde tě počkala, stejně asi se stavím za kolegyní do práce na Francouzskou.
15. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na francouzskou to mám kousek, tak pak písni a nebo přijedu před tou 10 k fakultce :wink:
15. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK tak se pak domluvime v tu st už se na šatečky moc těším už jsme i mamce posílala odkaz ať se taky pokochá :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
jsem normálně málem dostala infarkt jak jsem to venku zase viděla. Nejdříve jsem si myslela, že špatně vidím a je to mlha, ale když jsem se pořádně probrala.... Tak jsem raději šla ještě spát a vstávala až teď.
V sobotu jsme tu měli návštěvu a šla jsem spát až 2 a včera jsem byla úplně hotová a bylo mi snad více blbě než manželovi, který to trošku přehnal. To ho nechci vidět až bude zapíjet malého :sweat_smile: Odpoledne jsme byli v HaM, kojící podprsenku jsem tam nekoupila, protože mi všechny byly malé :grinning: Ale manžel tam malému vybrala tričko a tepláčky s medvídkem Pú a mě koupil těhu tuniku, protože než jsme jeli, stála jsem před skříní a brečela, že se do ničeho už nenarvu a všem vypadám jak debil :sweat_smile: A ta tunika je potom i kojící, takže ji využiju i po porodu.

katy ty šatečky co jsi vybrala tak přesně ty se líbily i mně, ale jaksi zatím není komu kupovat
15. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: pravda malý by v nich vypadal asi blbě :grinning: ale druhé možná budeš mít holčičku a já zase kluka.
15. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no kéž by druhé byla holčička. Ale tak nějak jsem smířená s tím, že budeme mít samé kluky. Nechceš 10 domácích vajíček? V sobotu tu byli naši na skok a dovezli mi jich 20 a já mám ještě z minula 10 a nespotřebovala bych je
15. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adus: neboj třeba se dočkáš potom holčičky, ale to zase já budu prodávat po klukovi :grinning: , ale možná ještě nějaké šatičky zbudou :wink:
15. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ony ti dlouho vydrží v lednici ne?

Zofi: tak já pak koupím na kluka a Adi prodám mé holčičí :grinning:
15. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo to jo, ale naši chodí k sousedům pro vajíčka každý týden, takže nemám nouzi. A je zbytečné je syslit když můžu mít každý týden čerstvé :wink:

Dobré plány s oblečkama, kéž by to tak vyšlo :grinning:
15. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš recht my teď zfdroj domácích nemáme ten kdo nám je prodával má nějak méně slepic a dá mamce jen na Vánoce na vaječňák.
15. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě že my máme slepičky :grinning: :grinning:

no to víš kšefty se musí dělat. Já stejně všechno neprodávám. Ještě čekám co mi řekne švagrová. Čekají taky mimi a jestli to bude holka tak nějaké věci poputují k ní do Anglie :wink: a pak se mi asi i vrátí :wink:
15. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tak mám ti je přibrat? Já je fakt nevypotřebuju. A když bys potřebovala řekni a jak pojedu k našim tak bych ti mohla vždycky přibrat
15. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Monice se narodila holčička. Nela 3900g a 52 cm v 9:52 hod. :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
monice gratuluji :dizzy_face: Snad se nám potom ozve, ale teda kus ženské :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak pokud je ta možnost tak raději budu kupovat domácí od tvé mamky než barvené z Alberta :sweat_smile:

Monice moc gratuluji k Nelince :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já kupované vajíčka neměla x let
15. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak to jsi přišla o žluťáčky :sweat_smile: zdroj vajíček je mamka nebo někdo z jejich známých?
15. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy chodí k sousedům už asi 20 let. Jenom třeba na Velikonoce nebo na Vánoce je lepší dopředu si nějaké vajíčka zamluvit
15. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sopusedi mají slepičí bio chov jo? ti jim musejí mít, že mají toplik na prodej.
15. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :slight_smile:
Dneska jsem k mému úžasu vyhrabala z postele až v 10 hodin :grinning: Tak to mám dneska všechno nějak posunuté...teprve se vrhnu na oběd. My jsme měli pracovní víkend - děláme v bytě nějaké úpravy, které jsme si nechali na poslední chvíli :grinning: Já jsem si požehlila všechno pro mimi a oba jsme po tom víkendu padli jak zabití. A to to ještě není úplně hotové...je tu pěkný bordel...no jsem zvědavá jestli to do narození prcka zvládnem.
A symbolicky jsme v sobotu oslavili našich společných 6 let :dizzy_face: A mě začal poslední měsíc těhotenství :slight_smile:

Monice gratuluju k holčičce!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je teda velikááááá :slight_smile:

aaadus: já už též nevím, co na sebe...tak jsem už hrábla manželovi do skříně a už sem tam nosím jeho trika :grinning: Ten měsíc už to nějak vydržím.
15. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ti ani nevím kolik těch slepic mají. Ale oni to prodávájí jen po rodině nebo známým, nic ofiko.
15. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky moc gratuluju Monice k Nelince, míry opravdu krásné :dizzy_face:

jaro: Tak to jste měli zajímavý víkend, blahopřeju k výročí i poslednímu měsíci těhu :slight_smile: A chtěla jsem se zeptat, nepamatuješ si, jestli měli v tom obchodě v Těšíně i Firkon Ivone? Je to tenhle: http://www.batolatko.cz/FIRKON-IVONE-KOMBINOVANY-KOCAREK,1684.html
Akorát bych k němu potřebovala navíc vložnou tašku, nevíš, jestli tam měli i tyhle doplňky?
15. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: já taky nosím manžové trička doma, jinak se ještě vejdu do sukně i šatů tak snad vydržím až do konce a narvu se :grinning:

Jinak mě už bolí záda tak se loučím a jdu dodělat ten ubrus už mi moc nechybí.
15. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: ahoj, tak to bych asi kecala, to fakt nevím, už si to nepamatuju... :frowning2: Spíš bych asi řekla že ne...ale jistě to nevím. Vím, že tam byl Verano a Swing - v tom listopadu nebo kdy jsme to tam byli...pak na konci února jsme už nekoukali kolem a šli rovnou k tomu našemu. Tak nevím, jestli tam měli i jiné druhy. A protože my jsme k tomu už nic dalšího nebrali...tak nevím, jestli prodávají i ty vložné tašky. Mají tam k Firkonům autosedačky a myslím, že nám nabízela i fusak nebo peřinky, ale ani jedno jsme nechtěli. To jsem ti moc nepomohla :frowning2:
15. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: zkus se zeptat holek na diskuzi "Výbava"...tak je pár témat s Firkonem, třeba si některá bude pamatovat víc než já :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já jsem ráda, že nechodím do práce. To bych za oblečení utratila majlant, když si vezmu že každý den propotím jednu halenku. To sis dneska pěkně pospala, ale co by ne když to ještě jde :wink:
15. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: to nevadí, já myslela, kdyby náhodou.
Já tam pošlu asi kamarádku, pracuje v Českém, tak snad nebude problém aby tam vlezla a zeptala se, jestli to mají, ať tam nejedem zbytečně. Jinak bych to objednala přes net. Já mám též pocit, že tam měly spíš ty nové korbičky, dostala jsem i letáček, ale už ho asi nemám, tam bylo jaké druhy mají.

Já se teda ještě vlezu do původního a snad mi ještě vydrží. jinak najedu na mamčinu garderobu :slight_smile: a ještě mám dva volné svetry, tak snad s tím vystačím nějak, no. Akorát už by mohlo být teplejc.
15. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: víš co mi teď došlo, že já zítra jedu na poradnu na slezkou a pojedu přes centrum. Tak bych ti to mohla klidně hodit, ale pojedu docela brzo :wink: , ale mohla bych se někam stavit, jak pojedu z gyndy. Není to problém :wink:
16. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek