• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahojky holky.

Tak já dnes jen na skok,jelikož pořád vstřebávám šok ze dneška.Zítra nastupuju do porodnice na Fifky. :wink: Bojim,bojim :angry: :slight_smile:
Dneska jsem byla na poradně a dr se mně ptala kde chci rodit,tak jsem řekla,že na Fifejdách,tak mi napsala do průkazky doporučení a že si tam mám zajít,že mně budou do porodu kontrolovat.Placenta,že krásně funguje a mimi váží kolem 3200g,taklže žádný obřík./toho jsem se bála kvůli cukrovce/
Já tam aktivně jela hned,sestra si vzala průkajdu a šla s ní za primářem,který tam ordinuje na příjmu.Jsem myslela,že mně objedná.A za chvilku přišel za mnou primář a říká:"Kdy chcete rodit paní V.?"Já na něj koukám jak vejr a on se znovu zeptal a já říkám:"No až to na mně přijde,ne?!?"A on na to,že ne,že zítra v sedum nástup!!!Mně docela šokl,protože,když jsem se ptala mojí dr na vyvolávání,tak říkala,že je vše ok,tak že jen budou hlídat abych nepřenášela.No a já mám hlavní termín 28.3.Ten první podle ms mám zítra.S manželem to máme za magické datum 17.Celkově je 17 pro nás štastné číslo.......... :slight_smile:
No takže zítra ráno nastupuju a uvidím,kdy mi to budou vyvolávat,nebo jak.Každopádně notebok nemám,takže se tu ted nějakou dobu neukážu.Samozřejmně hned jak bude prcek na světě,tak pověřím manžela,aby tu dal vědět.
Všechny zdravím...............
16. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Evi: budu ti zítra držet palce, aby vše proběhlo v pohodě a měla jsi to rychl za sebou, pak podej report. Tak ty už možná zítra budeš mít sviště u sebe :slight_smile:

Zofi: zítra dopo mi tu příjde chlapík ohledně pojistky na auto tak musím být doma neřekl mi přesný čas tak já ti nikam naproti v městě nemůžu a zase po tobě nemohu chtít abys tu jela za mnou. Nebo ty jedeš do POruby pak busem nebo z centra jdeš na tram? Když tak to raději nechcme na tu st, ale záleží na tobě. Já musím mít zítra zelenou kartu od auta ve čt pro něj jedeme a musí být pojištěno. Je to narychlo a já jsme ráda, že mi to chlapík tak na počkání udělá.
16. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka zítra budu držet palce, ať ti všechno dobře dopadne. A pan primář na Fifkách je pěkný d...l, nemám s ním moc dobré zkušenosti, ale třeba budeš mít lepší zkušenosti než já :wink:
16. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adi: kde ses celý den toulala ani jsi tu nebyla, že bys taky šla na pojišťovnu? :sweat_smile:
16. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ahoj, jsem tak trošku chystala tašku do porodnice, pak jsem jela na nákup a teď se chystám žehlit. Jak jsi byla na prohlídku FN, nedávali vám nějaký aktualizovaný seznam co si sebou všechno vzít?
16. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dali :slight_smile: ale moc toho nemusíš tahat pro mimčo jen plínky a ubrousky a pro sebe jen toal. potřeby, rezervní košile můžeš i župan a přezůvky + sexy majtky, podprdu a na na cca 2 dny vložky, první 2 dny bys měla použévat jejich, ale samozřejmě nemusíš
16. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bepanthen ti tam taky dají? Já si teda asi ty vložky vezmu kdybych skončila někde jinde. Jo byla jsem dneska v DM vyzvednout si novou knížku s kuponkama a je tam sleva na Lovelu 1,9 kg z 159,- na 78,90, nechceš to? Já jsem kupovala 8kg Lovelu v Hypernově za 349,- takže zásoby mám
16. bře 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky vezmu více toho sebou, košili se budu snažit brát jejich alespoň k porodu abych neměla špinavou svojí. Ten bepanten si raději vezmi taky si ho budu brát. A tašku pořád sbalenou nemám :pensive: :sweat_smile:
Ten kupon má jak dlouhou platnost?
16. bře 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to mám nachystané na hromádkách, ještě jsem dneska přeprala ty síťované bombarďáky a mám ještě jsem si tam napsala lísteček co si sbalím až na poslední chvíli - fén, hřeben atd. A ten kupon platí do 29.6.2010
16. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ho upotřebíš, jak pořád budeš prát dětské tak to za chvilku zmizí ten obří pytel neboj.
Dneska jsem si dala bio vajíčko ke špenátu a podělila jsme se i s MAtýskem ten měl boule až za uškama, akorát může jen bílek, žlpoutek by se jim neměl dávat jen "miminům" :slight_smile:
16. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
evkaa: Teda to je překvapení :slight_smile: Takže tu budeme mít brzy další přírůstek :slight_smile: Tak ať jde všechno jako po másle, budem držet palce.

To je sranda, Evka musela být v té porodce dopoledne, protože po obědě fifejdský primář vyšetřoval mně - kupodivu jsem tentokrát vůbec nečekala, výsledky byly docela v pořádku (krevní obraz, protilátky), vnitřní vyšetření taky, bavili jsme se přitom, že minule byl malej KP a že si myslím, že je tak pořád. A doktor říkal prý že ne, že cítí hlavičku dole. Já jsem byla překvapená, tak na malého kouknul ultrazvukem, aby mě přesvědčil a fakt, hlavička úplně dole :slight_smile: Takže dneska mi udělal radost. Na další kontrolu jdu po velikonocích, to bude další UTZ (doufám, že se mrně nebude moc vrtět a zůstane tak jak bylo dneska) a stěr na streptokoka. A pak už to do porodu uběhne bleskovou rychlostí.
16. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já dopotřebuju tady tu velkou a pak chci začít prát v Persilu Sensitiv. Mně ta Lovela prostě nevoní a budu ráda, když ji vypotřebuju
16. bře 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte co na bolest v krku? P. umírá jako každý chlap! :sweat_smile:
16. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
prisnitzový zábal, teda pokud to je "ukrutná" bolest :grinning: Jinak čaj s medem a citronem
16. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu večeřet pro dnešek se loučím papa :slight_smile:
16. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já zítra jedu na slezkou na poradnu a jedu autem, ale musím tam být už o půl osmé a ty jedeš kdy do Poruby? Ale klidně ti to můžu někam dovést, teda když to bude možné a budu vědět kam mám jet. Já MHD nejezdím :grinning:
16. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, katy: pokud jdete rodit do FN, tak tam mají svou mastičku. Bepenten vám doporučují jen když se mimčo oprudí. Já ho teda nepoužívám vůbec, protože nám nevyhovuje. Měla jsem ho tehdy s sebou na bradavky, ale moc mi nepomoh, raději calciovku :wink: . A pokud vím tak na fifkách taky dávájí erár mastičku na dupku. A k těm vložkám, já používala jen svoje. Teda po porodu. Jak jsem tam ležela přes noc než mi zaali kontrakce tak jsem měla jejich :wink:
16. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no ve FN bych ráda rodila, ale jestli se tam dostanu je ve hvězdách. Fifky v květnu padají. A na bradavky si ještě vezmu Purelan, mám ho v takovém pidi balení a to nezabere moc místa
16. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
evka: moc ti držím palce, ať to všechno dobře dopadne!!! :wink: Téééda, tak už brzy budeš mít svoje miminečko u sebe :dizzy_face: Netroufám si ani tipovat, jestli to bude chlapeček nebo holčička. Tak hlavně ať jste oba v pořádku!

andelka: gratuluju k výsledkům z poradny. Tak to máš fajn, že se prcek otočil :wink: Nechceš domluvit i tomu mojemu :grinning:

katy: kloktat nebo nějaký sirup...

Já jsem si dneska dala první hrnek toho maliníku - fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hořké se to nedalo pít...ale s kapkou šťávy a chladnější už to bylo dobré :slight_smile:
Já mám sbalený bepanthen...
16. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro nestraš s maliníkem. Já ho začínám pít za 2 týdny a bylinkové čaje moc nemám v lásce
16. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: no já si i ten těhotenský musím přisladit šťávou, jinak mi to nechutná. Má to i takovou škaredou barvu :grinning: Ale normální ovocné piju hořké, to mám ráda.
16. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro těhotenský mi chutnal tak do 12tt, pak mi z něho bylo blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ovocné piju zásadně neslazené
Chudinka naše malá zase škytá. Asi trénuje plíce, aby jsme ho potom nepřeslechli :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já těhu čaje nepiju žádné. Já pila jen ten od Hippu a ten jsem si teda nesladila :wink:
16. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Děkuji :slight_smile: Já na Radečka pořád moc myslím a v duchu ho pobízím, aby se ještě před porodem našteloval líp. Ti naši chlapi jsou ale zlobidla, co? Já ještě moc nejásám, trochu začnu po další kontrole. Obávám se totiž, aby můj malý nebyl podobný akrobat jako Beatka :sweat_smile:
Ad čaje - tak Hipp byl na mě příšerně sladký, chutná mi těhu čaj od Lerosu a maliník, když jsem ho před těhu pila kvůli hlenu taky. Akorát jsem teda pila jeden hrnek jednou denně večer, ne půl nebo litr :sweat_smile: Ale celkově mi nedělal problém, ani kontryhel.
16. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
jakýsi čaj od Hippu jsem dostala od kamarádky, prý je dobrý na podporu kojení. Ale ještě jsem ho teda nezkoušela.
katy byla sis včera u Kamily pro ten olejíček na masáž hráze?
17. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zofi: tak to máš fajn, že nemusím MHD, ale já snad už taky od zítřka resp. od pá nebudu muset :slight_smile: v POrubě budu teď ve st .

Adi: mám nějaké čaje od Hippu instantní nevím zda je jen pro těhu nebo i ke kojení nebo na obojí, dám ti ho ho,nepiji a alespoň se ti budu trošku revanžovat.
JInak mě maliník chutná, ale pravda já bylinky můžu. A pro olej jsme byla a a včra i masírovala, zase to nebyla taková hrůza - tedy pokud jsem masírovala správné místo :sweat_smile:
17. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tak já ten čaj nejdříve zkusím a pak ti řeknu jestli mi to chutná. A nechala sis namíchat i nějakou tu směs do toho rozprašovače? A tu masáž sis dělala sama?
17. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak já ti ho vezmu ve ct je to granulované s vitamíny. Zatím nenechala, mám přijít až skoro před termínem, pač dneska mi to voní a zítra ůžu mít na to pomalu alergii. Namíchá mi něco co mě uklidní a zároveň uspíší porod říkala. Sama hned po koupeli jak říkala, že jsi "měkčí".
17. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A P. bude mít radost snědla jsme 2 ks filetu a dokonce mi chutnalo tak v ne udělám ještě zbytek ryby :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já jsem se vrátila z poradny a ještě jsme byly s ELi u kámošky. Na poradně celke dobrý. Dělal mi UTZ a tak jsme o týden menší :grinning: , ale to nic nemusí znamenat. Eli byla o dva týdny menší, takže to je v poho. Jo a jinak malý je KP, takže mě bude dr. na každé návštěvě sledovat zda se otočí a pokud ne tak se to bude řešit jinak :wink:
17. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek