Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
katy007
17. bře 2010
Zofi: tak to je fajn, ze vse na poradne v poradku maly ma jeste cas se otocit neboj.
aaadus
17. bře 2010
katy jsem si teda na zkoušku uvařila ten čaj a je to pitelné - není vůbec sladký a je to nějaký bylinkový - anýz, kmín a fenykl, tož by to mělo být i proti prdíkům

zofi to je fajn, že všechno ok

Já jsem rybu dělala včera, ale jenom pro R., já jsem na ni jaksi neměla chuť.
zofinecka
17. bře 2010
no uvidíme, já to neřeším, prostě tak jak to má být tak to bude. Je fakt že má ještě čas tak uvidíme 😉
katy007
17. bře 2010
Adi: ten z Hippu? nebo máš jiný? Já ti dám ten těhulkovský, však ho ještě užiješ ne?
andelka
17. bře 2010
zofi: to je dobře, že na poradně dobrý 🙂 A malej má ještě měsíc čas na otočení, takže taky v klidu.

Holky, prosím vás, mohly byste mi napsat, jaké máte hodnoty červených krvinek (erytrocyty - mělo by to mít zkratku ery) v krevních obrazech? Já teď řeším, proč mi ta hodnota ještě poklesla, když jsem mezi prvními a druhými odběry poctivě to železo brala. A jestli je celkově nějak nízká.
Měla jsem 4,13 a mám 3,88. =-)
katy007
17. bře 2010
Andělka: já žádné výsledky krve u sebe nemám tak neporadím, mě je vždy z laborky posílali k mé dr. a vše bylo v pořádku. Dr. ti něco říkala? Nebo jsi dostala výsledky a máš je předat svému dr.? POkud no tak nic nestuduj a nestresuj se a počkej co ti na to poví dr. 😉
zofinecka
17. bře 2010
andel: však já vím, třeba mu to dojde a otočí se 😃 A s červenýma krvinkama ti neporadím 😞
andelka
17. bře 2010
katy: Já mám výsledky odběrů v průkazce. Byla jsem na nich minulý týden a včera mi do ní sestřička napsala ty hodnoty podle výsledků z laborky - to chodí přímo jim, já se to dozvím až na kontrole u doktora. Včera právě říkal, že mám těch krvinek furt málo, tak že mám navýšit dávku železa, co mi předepsal už po prvních odběrech. dneska jsem se na ty hodnoty koukala a právě se vůbec nezvedly. Říkal, že bych pak po porodu při ztrátě krve mohla mít problémy, zvýšenou únavu a tak.
Jsem myslela, že bych to s někým porovnala, nemám vůbec představu, kolik to má normálně být.
andelka
17. bře 2010
zofi: můj malej včera na poradně předvedl, že i polohu hlavičkou dolů umí, ale jestli tak nezůstane, tak dostane po porodu na zadek, zlobidlo moje malé. 😃
aaadus
17. bře 2010
katy jj, to je z Hippu a je pro lepší kojení či co. Ten těhulkovský jsem nezkoušela, to bude nějaký ovocný ne?
andelka s krvinkama neporadím, já nic takového v průkajdě nemám
katy007
17. bře 2010
Adi: jo je ovocný vezmu ti ho zítras dám už k tašce abych nezapoměla 😃 a ty zelené šatečky s klouboučkem nebudou teď by je měla ještě velké a za rok už zase malé ach jo a tak nádherné byly! jsou z plátna tamk dát pod ně bodýčko a štramplíky v zimě by vypadalo divně. :-| 😢
meleri
17. bře 2010
holky nezlobte se že vám sem lezu, jsem původem Ostravačka a žiju v cizině ale brzo pojedeme k rodičům na návštěvu, chtěla jsem se zeptat nedoporučily byste nějakého fakt dobrého fotografa v centru, který pěkně fotí děti? děkuju
smardik
17. bře 2010
ahojky co tu nového 🙂

andelka své výsledky odběrů ti můžu napsat ale až tak příští týden, jsem s klukama u našich a mám to doma
aaadus
17. bře 2010
katy já bych ji do toho normálně oblíkla. Aspoň pro návštěvu pro ten pocit :-N
aaadus
17. bře 2010
smardik ahoj, jak se vám daří? Honzíček nezlobí?
zofinecka
17. bře 2010
anděl: tak já taky v průkajdě nic takového nemám
katy007
17. bře 2010
Meleri: bohužel neporadím, vím jen o výborné co je z POruby, ale je hodně žádaná a termíny moc volné nemá.

Adi: vypadala by jako klaun a já jako vůl do čeho jsme ji navlekla, budu muset najít jiné šatečky jistě obdobně krásné objevím. 🙂 a už mám vypráno vše do postýlky. Ještě musím přemáchnout oblečení a je to 🙂
andelka
17. bře 2010
smardik: Kdyby sis vzpomněla, tak bych byla ráda, děkuji.
no a povídej, jak to zvládáš? Je to možný jak rychle ten čas letí?

adus: jo, ten těhulkovský je ovocný a na mě dost sladký, ale jinak fajn. Až půjdu do DM tak si koupím ten kojící, mám pocit, že je na něj kuponek.
aaadus
17. bře 2010
katy já myslím, že jich ještě objevíš tolik co se ti budou líbit, že nebudeš vědět které máš koupit.

Holky, budu objednávat nějaké věci z tady těch stránek. Kdyby jste něco chtěla tak vám to přiobjednám, ať je to za jedno poštovné
http://www.tehotne.cz/
smardik
17. bře 2010
meleri já na focení jedu zítra s klukama ale do Poruby, kdyby nevadila ta poruba dám zítra vědět co a jak

andel není problém 🙂 když tak se připomen joo

aaadus Honzík je zlatíčko, krásně spí-včera jsem nakojila ve 20 a pak šel do hajan a usnul a spal do 4kdy jsem ho musela vzbudit protože už jsem nemohla bolestí vydržet jak jsem měla plné prsa
zofinecka
17. bře 2010
holky ten čak od Hippu pro těhulky je ovocný a bylinkový. Já mám doma jeden otevřený a nepiju ho. 😃 A na to kojení je dobrý já ho pila když jsem kojila ELi 😉
aaadus
17. bře 2010
smardik ty jo, takový spáč. Já chci taky takové hodné miminko 🙂
zofi a v porodce ti dají ten jejich čaj že? Tam asi není možnost, že by sis nechala uvařit ten kojící
zofinecka
17. bře 2010
adi: na FN si můžeš uvařit vlastní čaj 😉
aaadus
17. bře 2010
zofi aha, tak jestli se mi vleze do tašky tak si ho přibalím
zofinecka
17. bře 2010
jj určo si ho tam nabal, a nebo ti ho pak donesou 😉
smardik
17. bře 2010
aaadus je to malý andílek, to mám za odměnu za Tomáška protože to byl a je uřvanec
aaadus
17. bře 2010
smar můžu jen tiše závidět a doufat... A na focení jdeš ke Kači Bínové že? Pak se pochlub fotkama ju?
jaro2008
17. bře 2010
Ahoj hoky 🙂
andelka: díky za podporu 😉 Já výsledky z krve v průkazce mám, ale jestli to železo zabralo, budu vědět až příští středu (beru 2x denně 1 tabletu)...když tak ti pak napíšu 😉

smardik: zdravím tě 🙂 To máš teda extra hodné miminko 🙂

Já už mám všechno pro mimi oprané a vyžehlené - hurááá a teď mi tu straší hromada našeho prádla na žehlení :-p
smardik
17. bře 2010
aaadus 🙂 je to andílek, spí hezky a žádné uspavání-položím,pohladím a odcházím, když knourá dám dudel a tot vše. na focení jdem zítra k bínové a určitě fotky vložím 🙂, právě čekám až dorazí rodiče a pohlídají kluky a chci ještě vyrazit do sekáče koupit nějaké oblečko na to focení protože jsem zjistila že nemám skoro nic c by se na focení hodilo
katy007
17. bře 2010
Smardik: dej na recept jak mít takové hodné miminko. A co Tomík jak to bere? Nežárlí?

Adi: můžeš si tam uvařit svůj nápoj, dokonce je na chodbě i mikrovlnka aby sis přihřála buď oběd co ti zchladl nebo nějakou dobrotu co ti přinese rodina 🙂 jen žádné květiny nesmí na pokoj.

Začni psát odpověď...

Odešli