• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Zofi: tak to je fajn, ze vse na poradne v poradku maly ma jeste cas se otocit neboj.
17. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jsem si teda na zkoušku uvařila ten čaj a je to pitelné - není vůbec sladký a je to nějaký bylinkový - anýz, kmín a fenykl, tož by to mělo být i proti prdíkům

zofi to je fajn, že všechno ok

Já jsem rybu dělala včera, ale jenom pro R., já jsem na ni jaksi neměla chuť.
17. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, já to neřeším, prostě tak jak to má být tak to bude. Je fakt že má ještě čas tak uvidíme :wink:
17. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ten z Hippu? nebo máš jiný? Já ti dám ten těhulkovský, však ho ještě užiješ ne?
17. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: to je dobře, že na poradně dobrý :slight_smile: A malej má ještě měsíc čas na otočení, takže taky v klidu.

Holky, prosím vás, mohly byste mi napsat, jaké máte hodnoty červených krvinek (erytrocyty - mělo by to mít zkratku ery) v krevních obrazech? Já teď řeším, proč mi ta hodnota ještě poklesla, když jsem mezi prvními a druhými odběry poctivě to železo brala. A jestli je celkově nějak nízká.
Měla jsem 4,13 a mám 3,88. :confused:
17. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: já žádné výsledky krve u sebe nemám tak neporadím, mě je vždy z laborky posílali k mé dr. a vše bylo v pořádku. Dr. ti něco říkala? Nebo jsi dostala výsledky a máš je předat svému dr.? POkud no tak nic nestuduj a nestresuj se a počkej co ti na to poví dr. :wink:
17. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: však já vím, třeba mu to dojde a otočí se :grinning: A s červenýma krvinkama ti neporadím :frowning2:
17. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Já mám výsledky odběrů v průkazce. Byla jsem na nich minulý týden a včera mi do ní sestřička napsala ty hodnoty podle výsledků z laborky - to chodí přímo jim, já se to dozvím až na kontrole u doktora. Včera právě říkal, že mám těch krvinek furt málo, tak že mám navýšit dávku železa, co mi předepsal už po prvních odběrech. dneska jsem se na ty hodnoty koukala a právě se vůbec nezvedly. Říkal, že bych pak po porodu při ztrátě krve mohla mít problémy, zvýšenou únavu a tak.
Jsem myslela, že bych to s někým porovnala, nemám vůbec představu, kolik to má normálně být.
17. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: můj malej včera na poradně předvedl, že i polohu hlavičkou dolů umí, ale jestli tak nezůstane, tak dostane po porodu na zadek, zlobidlo moje malé. :grinning:
17. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jj, to je z Hippu a je pro lepší kojení či co. Ten těhulkovský jsem nezkoušela, to bude nějaký ovocný ne?
andelka s krvinkama neporadím, já nic takového v průkajdě nemám
17. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jo je ovocný vezmu ti ho zítras dám už k tašce abych nezapoměla :grinning: a ty zelené šatečky s klouboučkem nebudou teď by je měla ještě velké a za rok už zase malé ach jo a tak nádherné byly! jsou z plátna tamk dát pod ně bodýčko a štramplíky v zimě by vypadalo divně. :unamused: :cry:
17. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nezlobte se že vám sem lezu, jsem původem Ostravačka a žiju v cizině ale brzo pojedeme k rodičům na návštěvu, chtěla jsem se zeptat nedoporučily byste nějakého fakt dobrého fotografa v centru, který pěkně fotí děti? děkuju
17. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky co tu nového :slight_smile:

andelka své výsledky odběrů ti můžu napsat ale až tak příští týden, jsem s klukama u našich a mám to doma
17. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já bych ji do toho normálně oblíkla. Aspoň pro návštěvu pro ten pocit :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik ahoj, jak se vám daří? Honzíček nezlobí?
17. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl: tak já taky v průkajdě nic takového nemám
17. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri: bohužel neporadím, vím jen o výborné co je z POruby, ale je hodně žádaná a termíny moc volné nemá.

Adi: vypadala by jako klaun a já jako vůl do čeho jsme ji navlekla, budu muset najít jiné šatečky jistě obdobně krásné objevím. :slight_smile: a už mám vypráno vše do postýlky. Ještě musím přemáchnout oblečení a je to :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: Kdyby sis vzpomněla, tak bych byla ráda, děkuji.
no a povídej, jak to zvládáš? Je to možný jak rychle ten čas letí?

adus: jo, ten těhulkovský je ovocný a na mě dost sladký, ale jinak fajn. Až půjdu do DM tak si koupím ten kojící, mám pocit, že je na něj kuponek.
17. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já myslím, že jich ještě objevíš tolik co se ti budou líbit, že nebudeš vědět které máš koupit.

Holky, budu objednávat nějaké věci z tady těch stránek. Kdyby jste něco chtěla tak vám to přiobjednám, ať je to za jedno poštovné
http://www.tehotne.cz/
17. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri já na focení jedu zítra s klukama ale do Poruby, kdyby nevadila ta poruba dám zítra vědět co a jak

andel není problém :slight_smile: když tak se připomen joo

aaadus Honzík je zlatíčko, krásně spí-včera jsem nakojila ve 20 a pak šel do hajan a usnul a spal do 4kdy jsem ho musela vzbudit protože už jsem nemohla bolestí vydržet jak jsem měla plné prsa
17. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten čak od Hippu pro těhulky je ovocný a bylinkový. Já mám doma jeden otevřený a nepiju ho. :grinning: A na to kojení je dobrý já ho pila když jsem kojila ELi :wink:
17. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik ty jo, takový spáč. Já chci taky takové hodné miminko :slight_smile:
zofi a v porodce ti dají ten jejich čaj že? Tam asi není možnost, že by sis nechala uvařit ten kojící
17. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: na FN si můžeš uvařit vlastní čaj :wink:
17. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi aha, tak jestli se mi vleze do tašky tak si ho přibalím
17. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj určo si ho tam nabal, a nebo ti ho pak donesou :wink:
17. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus je to malý andílek, to mám za odměnu za Tomáška protože to byl a je uřvanec
17. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar můžu jen tiše závidět a doufat... A na focení jdeš ke Kači Bínové že? Pak se pochlub fotkama ju?
17. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky :slight_smile:
andelka: díky za podporu :wink: Já výsledky z krve v průkazce mám, ale jestli to železo zabralo, budu vědět až příští středu (beru 2x denně 1 tabletu)...když tak ti pak napíšu :wink:

smardik: zdravím tě :slight_smile: To máš teda extra hodné miminko :slight_smile:

Já už mám všechno pro mimi oprané a vyžehlené - hurááá a teď mi tu straší hromada našeho prádla na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus :slight_smile: je to andílek, spí hezky a žádné uspavání-položím,pohladím a odcházím, když knourá dám dudel a tot vše. na focení jdem zítra k bínové a určitě fotky vložím :slight_smile:, právě čekám až dorazí rodiče a pohlídají kluky a chci ještě vyrazit do sekáče koupit nějaké oblečko na to focení protože jsem zjistila že nemám skoro nic c by se na focení hodilo
17. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: dej na recept jak mít takové hodné miminko. A co Tomík jak to bere? Nežárlí?

Adi: můžeš si tam uvařit svůj nápoj, dokonce je na chodbě i mikrovlnka aby sis přihřála buď oběd co ti zchladl nebo nějakou dobrotu co ti přinese rodina :slight_smile: jen žádné květiny nesmí na pokoj.
17. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek