• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
smardik vzorné miminko máš :slight_smile:

Jsem teď udělala tu největší blbost co jsem mohla udělat. Vytáhla jsem letní věci a zkoušela se do nich narvat. Samozřejmě mi je všechno malé tak jsem naštvaná sama na sebe, že jsem tak přibrala a že jsem tak blbá a takové věci dělám :angry: Jsem jako zvědavá, v čem se budu fotit, asi nahatá nebo co :sweat_smile:
17. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
adus: A co sis chtěla oblíkat? Vždyť je jasné, že je nám přes břicho už všechno malé. Já jsem zkoušela jednu letní halenku a zapnu ji jen pod prsama na jeden knoflík. Věci z léta (trička, tílka) můžu nosit jedině ty elastické. Jakékoliv kalhoty jsou nesmysl. Na to focení ti ty věci nemusí úplně bejt, ne? Vždyť je jasné, že se do původních věcí nevlezem.
17. bře 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
adus: v klidu, nemusíš mít třeba tílko úplně do pasu nebo zapnuté kalhoty...stačí košili zapnout na jeden knoflík, triko nebo tílko tak nějak natáhnout do půl bříška a gatě nechat rozepnuté :wink: Případně použít těhotenské a ten pružný pás schovat dovnitř.

Bééé oni zétra vypnou koníka a dají tam tu novou verzi :frowning2: To si nezvyknu :cry:

Do alba jsem hodila dnešní foto. V triku od manžela :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jaro: tak bříško ti ještě porostlo :grinning: , ale kráááááááásnéééééééééééééééééééééé. :wink:
17. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi: nooo zas je o kus větší a to jsem myslela, že už ani neroste :grinning: Děkujuuuu :wink:
17. bře 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jaro, andelka trička atd jsou v pohodě, ty oblíknu i přes pupek. Košile jsem nezapla přes prsa už někdy v 7tt, takže to taky neřeším. Ale kalhoty tak tak narvu přes tu svojí prd.l :angry: No prostě jsem naštvaná sama na sebe, že jsem si neuhlídala váhu. Jako nevím v čem budu po porodu chodit, to snad padne půlka porodného za nové oblečení. Já jsem totiž na hadříky trošku ulítlá tak proto mě to tak štve

jaro pěkné bříško :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
katy myslím že to je v povaze zda je mimčo klidas nebo uřvanec, k oběma přistupuju stejně ale už v porodnici byl každý jiný-už na sále se Honzík v pohodě přisál zatímco Tom se zlobi, prostě každý je jiný. Tomík nežárlí, bráška se mu hodně líbí a pořád ho hladí, pusinkuje (fotky z toho i v albu), jak pláče žene se k němu a hladí ho, jen mu krade dudlík-když je v klidu jinak ne a poslední 2dny jsem si všimla že jak brečí snaží se mu dát do pusy dudel. bála jsem se toho ale je to v pohodě, vůbec neví co to žárlení je, jen v noci se občas vzájemně budí ale jinak se to dá
17. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
adus: to neřeš. :wink: Po porodu to bude OK. Proč by sis měla hlídat váhu? Jsi přibrala tak moc nebo co? Mě se tentokrát strašně moc zvětlšila prsa, mám takový pocit že jsou větší než u Eli. Jsem zvědavá co budu dělat až se mi nalijou mlíkem :wink: Já jak odcházela z porodnice s Eli, tak jsem se vlezla do gatí, které jsem měla před těhu. :grinning:

smar: já jsem teda zvědavá co bude to naše mrně zač. Eli byla hodňoučká, tak jsem zvědavá co bude tentokrát :wink:
17. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
tak už nám konečně funguje koník. Ale zase byla výhoda, že jsem si pěkně uklidila, udělala pořádky s oblečením a zabalila tašku do porodky. No při tom balení jsem se cítila zvláštně, až se mi normálně chtělo brečet. Nakonec se mi všechno vlezlo do takového menšího kufru a zbytek mi postupně bude donášet a odnášet manžel ať tam toho nemám zbytečně moc. Jak jsem dělala pořádky s oblečením, našla jsem takové pidi ručníky co nepoužíváme, tak ty si vezmu na utírání po porodu a když by nešly oprat rovnou je vyhodím a nebude mi to líto.

zofi no tobě se to řekne to neřeš když si nic nepřibrala :grinning: V tu chvíli mě naštvalo, ale pak jsem si večer dala Margotku, manžel mi řekl co bych jako chtěla když se mi roztahuje pánev (chytrý z kurzu jak rádio) a bylo dobře :grinning: A přibrala jsem 12kg, ale už se snažím hlídat
19. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, no konečně! Už jsem měla mírný absťák :grinning: A to jsem dnes večer sama doma, tak jsem o to více ráda, že už to jede :slight_smile: manžel šel zapíjet syna, co se narodil našim kamarádům :wink:

aaadus: My jsme dnes taky dělali jarní úklid.. :wink:
19. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
lafem já si jarní úklid nechávám až budu po 36tt, kdyby mi to spustilo porod tak aby už byl malý dopečený :grinning:
19. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo :grinning: Ale mi hodně pomáhal muž...Samozřejmě jsem se šetřila :wink: A jak je jinak? Už to máš celkem "za pár"..Já myslím, že po 30tt už začnu pomalu panikařit :grinning:
19. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, no konečně to fungujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

adus: vváhu opravdu neřeš, hodně necháš v porodnici. Já teda na poslední poradně měla 5 kg nahoře, ale teď mi to zase klesá :wink:
19. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
lafem panikařit zatím nepanikařím, jen pořád myslím na porod, jaké to bude po něm, jak se naučím starat o malého a tak
zofi no tobě se to fakt řekne když nepřibíráš :slight_smile: Ale jo, věřím, že hodně nechám v porodce a v létě se bude hubnout dobře
19. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
kolik se asi přibližně nechá v porodnici? Tak cca 3-4kg váží miminko, ale zbytek nemám odhad..
19. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
lafem: proč bys měla panikařít? Já ještě nemám nic pro malého nachystané a ani nakoupené :grinning: No vlastně jsem dneska v DM koupila lahvičku :wink:
19. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
lafem: já nechala v porodnici 8 kilo :wink:
19. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no panikařit...myslela jsem tím spíš, takové to přetočení žaludku, co mívám před něčím důležitým :slight_smile: A ne kvůli výbavičce, ale spíš tak, že brzo budu rodit a jaké to bude atd. Zvláštní, že se zároveň těším a samozřejmě i trochu bojím :sweat_smile:
19. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda to je super! A kolik z toho Eli vážila? Já mám zatím nahoře 5kg...
19. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
lafem: neboj když to šlo dovnitř tak to musí jít i nějak ven. Já už se na porod těším :grinning: :grinning: Už vím co mě čeká :wink:
19. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Na to, kolik se nechá v porodce jsem taky zvědavá. Ale PA říkala, že tak 2,5-3kg ztratíš během prvního týdne po porodu v podobě tekutin a 2,5-5kg shodíš během dalších 5 týdnů
19. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ELi vážila 2550g :grinning: a přibral jsem jen 3 kila. Jinak to co ty máš nohoře teď tak já mám taky :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
19. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
To je nějak málo, ne? Vždy´t samotné mimi váží více :grinning:

zofi, no ale je taky důležité, jak se dostane ven, ne? :wink:
19. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
adi: no já jak přišla domů, tak jsem během týdne ještě shodila 3 kila :grinning:
19. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no hlavně že se dostane ven ne? a je jedno jak :wink: :grinning:
19. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
teda tak to byla takový malý králíček.. :sweat_smile: A tys rodila dříve? No, já jsem během prvního trimestru 6 kg zhubla a te´d postupně přibírám zpátky....Takže do původní váhy chybí ještě 1kg :sweat_smile: Ale myslím, že to v pohodě vytáhnu ještě tak na dalších 5kil během těch posledních 3 měsíců, ne?! :grinning:
19. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
To teda není..dala bych přednost pohodovému rychlému porodu bez nějakých velkých komplikací :wink: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
lafem: ne rodila jsem v 39 tt, ale Eli byla o dva týdny menší, tak proto :wink: Tak pokud jsi tak hoddně zhubla, tak to teď dobereš a pak se uvidí :wink:
19. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no samozřekmě jsem myslela bez komplikací, ale pokud nechce mimčo ven tak i císař je dobrý
19. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a mám v albu novou fotečku :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek