• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Aha...no zase lepší, než kdybys rodila 4kilovou, ne? Au :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak císaře bych se bála mnohem méně než třeba kleš´tového porodu atd. To musí být hrozné :confounded:
19. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda jo. TO bych taky nechtěla. Jsem zvědavá kolik bude mít ten náš drobeček :wink:
19. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mě taky zajímalo...Já ale doufám, že takový normál kolem 3,5kg :wink: To by bylo akorát :slight_smile: Už ti říkal dr nějaký přibližný odhad Daníkovy váhy?
19. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě dr. to neřekne, ale počítám že bude zase menší, protože už teď je o týden menší :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to dr taky neříká a myslím, že asi ani nebude :unamused: Ale neva. Jdu koukat na Discopříběh, tak zatím pááá... :slight_smile: Možná nakouknu o reklamě, pokud do té doby nevytuhnu :pensive: :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo taky koukám :wink:
19. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi pěkné bříško
lafem my měli váhový odhad ve 30tt 1900g :slight_smile:

Já jsem se včera vzbudila s pocitem, že mám nějaké větší a jiné břicho. Ale to bude asi tím, že se malý trošku jinak natočil, protože když škytá tak ho cítím jinde než obvykla. A taky mi připadá, že mi kleslo břicho
19. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: tak to já měla pdhad u ELi v 32 tt 1700 - 1800 g :grinning:
19. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no jo no, podle dr bude malý asi trošku větší. Takže když se narodí už kolem 37tt vůbec mi to nebude vadit
19. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no koukám na nového koníka a musela jsem si to tu nejdřív prozkoumat, samé novinky :astonished: Fajn je, že si můžu dát témata do oblíbených.
Já znám jenom jeden odhad váhy miminka...to bylo někdy na konci ledna - začátek 30tt - 1250 g (to je zas nějak málo, proti vám :sweat_smile: )...teď jsem se už neptala...zkusím se zeptat příští týden, jestli mi to poví. Na mě pořád malý vystrkuje hlavičku a patičky, že mám pocit, že chce už ven...to jsou boule a hrbolky jak hrom. A včera večer taková šlupka do spodku až jsem zasyčela bolestí a za chvilku zas...uličník jeden :grinning: Mele sebou furt hodně.
A ta kila...no radovala jsem se, že to jde celkem dobře, ale posledních pár dnů to leze nějak moc rychle nahoru...tak snad za ty 3 týdny už moc nenakynu.
19. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: no to máš jedno, stejně tomu nevěřím :wink: A dík za tip, už to mám taky v oblíbených :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: no taky myslím, že to není až tak přesné. Jo a dobré je, že to po přidání příspěvku neháže někam pryč.

Já jsem si dneska skočila do Librexu koupit deníček miminka :slight_smile: Je tam od 19.-21.3. sleva na všechno 20% !!!
19. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůůůůůůůůůů a jaký jsi koupila? Taky bych potřebovala, ale s tou slevou to nestihnu :frowning2:
19. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Deníček našeho děťátka...původní cena 249,- po slevě 199,- Kč...Už jsem ho měla vyhlídnutý, ale čekala jsem na tu slevu :grinning: Dala jsem foto do alba.
19. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
zofi: ten je též hezký :slight_smile:
20. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vidím že MK už funguje tak po obědě mrknu co je tedy nového, teď jdu dělat oběd a péct mufinky :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: ty já ráda, to bych si dala mňam :grinning:
20. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já chci takyyyy :grinning:
20. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafamme u Toma jsem přibrala 10,5,kg a v porodce jsem nechala 11kg, ted jsem přibrala 11 a v porodce jsem nechala 8kg
20. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak se máte při neděli? :slight_smile:
smardik: tak to by se mi taky líbilo, nechat v porodnici tolik kilo :slight_smile:
21. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, ty jo, zavidim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, jaro třeba tam necháš taky dost neboj :wink: já jsem u Eli v porodce taky nechala 8 kg, tak jsem zvědavá jak to bude teď :wink:
21. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky.
Děkuji moc za gratulace Nějaké fotečky mám v albu, kdyžtak jukněte. Chci popřát těm co se to už blíží rychlý bezbolestný porod a těm co mají ještě třeba měsíc před sebou at užívají bříška :dizzy_face:
:slight_smile:
21. bře 2010 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: téda, krásné bříško a fakt ještě roste :slight_smile: Jo a já jsem byla taky v Librexu, taky pro deníček a nakonec jsem vybrala tento
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/andelka/album/andelcino-album/3615376/
Ten těhu kalendář mi sedí, tak to mám jako pokračování :slight_smile:

Adus: Mně připadáš pořád stejná, fakt, jen s bříškem :slight_smile: I když teda dneska se mi zdálo, že mám přes zadek nějaké upnutější rifle, tak nevím jestli jsem zas přibrala nebo jestli se mi roztahuje pánev :sweat_smile: A v porodce doufám nechám kil dost, bo jinak nevim. Kdyby se náhodou stalo, že bych měla míň než před těhu, tak to by bylo super, ale moc s tím nepočítám. Navíc někdo nepřibírá během těhu, ale až po porodu, tak doufám, že nebudu ten případ.

Ohledně váhy miminka - já mám poslední odhad z 28+0 a to bylo asi 1 100g. Tak jsem zvědavá na podrobnější UTZ v 36tt, po velikonocích.Prcek bude asi buď menší nebo akorátní, větší o pár dní se jevil jen na začátku těhu. Doufám, že za to nemůžou ty moje problémy s železem, že mu to neubližuje.

Jdu kouknou na fotky.

A moc zdravím moni :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: Malá je hezučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A popis porodu povzbuzující, budu doufat, že se to může stát i prvorodičkám, takový fajn porod :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
jsem si dneska zase přispala, v noci mě opět trápili poslíčci tak jsem se co chvíli budila
moni Nelinka je krásná :dizzy_face: a takový porod bych si taky přála
andelka děkuji, ale připadám si jako slon
22. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Tak to ti fakt jenom připadá. :slight_smile:
Já jsem teda dneska spala docela dobře, poslíčky zatím neznám, ale i tak mě malej furt kope a vrtí se, hlavně před spaním, takže než se uklidní a než usnu, tak to trvá chvíli. Ale to nevadí, hlavně že je čilý.
22. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka asi jo, ale když mě i přijde, že na mě všichni zírají jak na zjevení. A to jsem se na to těšila, až budu chodit pyšně s bříškem a teď mi ty pohledy strašně vadí

Holky v Rossmanovi mají akci na Pampers premium, sleva z 369,- na 249,-
22. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek