Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
lafemme
19. bře 2010
Aha...no zase lepší, než kdybys rodila 4kilovou, ne? Au :-p 😃 😃
lafemme
19. bře 2010
No tak císaře bych se bála mnohem méně než třeba kleš´tového porodu atd. To musí být hrozné :-S
zofinecka
19. bře 2010
no to teda jo. TO bych taky nechtěla. Jsem zvědavá kolik bude mít ten náš drobeček 😉
lafemme
19. bře 2010
To by mě taky zajímalo...Já ale doufám, že takový normál kolem 3,5kg 😉 To by bylo akorát 🙂 Už ti říkal dr nějaký přibližný odhad Daníkovy váhy?
zofinecka
19. bře 2010
no mě dr. to neřekne, ale počítám že bude zase menší, protože už teď je o týden menší 🙂
lafemme
19. bře 2010
Mě to dr taky neříká a myslím, že asi ani nebude :-| Ale neva. Jdu koukat na Discopříběh, tak zatím pááá... 🙂 Možná nakouknu o reklamě, pokud do té doby nevytuhnu |-| :-N
zofinecka
19. bře 2010
jojo taky koukám 😉
aaadus
19. bře 2010
zofi pěkné bříško
lafem my měli váhový odhad ve 30tt 1900g 🙂

Já jsem se včera vzbudila s pocitem, že mám nějaké větší a jiné břicho. Ale to bude asi tím, že se malý trošku jinak natočil, protože když škytá tak ho cítím jinde než obvykla. A taky mi připadá, že mi kleslo břicho
zofinecka
19. bře 2010
adi: tak to já měla pdhad u ELi v 32 tt 1700 - 1800 g 😃
aaadus
19. bře 2010
zofi no jo no, podle dr bude malý asi trošku větší. Takže když se narodí už kolem 37tt vůbec mi to nebude vadit
jaro2008
19. bře 2010
Ahoj holky,
no koukám na nového koníka a musela jsem si to tu nejdřív prozkoumat, samé novinky :-o Fajn je, že si můžu dát témata do oblíbených.
Já znám jenom jeden odhad váhy miminka...to bylo někdy na konci ledna - začátek 30tt - 1250 g (to je zas nějak málo, proti vám :-N )...teď jsem se už neptala...zkusím se zeptat příští týden, jestli mi to poví. Na mě pořád malý vystrkuje hlavičku a patičky, že mám pocit, že chce už ven...to jsou boule a hrbolky jak hrom. A včera večer taková šlupka do spodku až jsem zasyčela bolestí a za chvilku zas...uličník jeden 😃 Mele sebou furt hodně.
A ta kila...no radovala jsem se, že to jde celkem dobře, ale posledních pár dnů to leze nějak moc rychle nahoru...tak snad za ty 3 týdny už moc nenakynu.
zofinecka
19. bře 2010
Jaro: no to máš jedno, stejně tomu nevěřím 😉 A dík za tip, už to mám taky v oblíbených 😃 x-) x-)
jaro2008
19. bře 2010
zofi: no taky myslím, že to není až tak přesné. Jo a dobré je, že to po přidání příspěvku neháže někam pryč.

Já jsem si dneska skočila do Librexu koupit deníček miminka 🙂 Je tam od 19.-21.3. sleva na všechno 20% !!!
zofinecka
19. bře 2010
jůůůůůůůůůůůůůů a jaký jsi koupila? Taky bych potřebovala, ale s tou slevou to nestihnu 😞
jaro2008
19. bře 2010
zofi: Deníček našeho děťátka...původní cena 249,- po slevě 199,- Kč...Už jsem ho měla vyhlídnutý, ale čekala jsem na tu slevu 😃 Dala jsem foto do alba.
zofinecka
19. bře 2010
ten je hezký. Já mám vyhlídnutý tento http://www.knihy-eshop.cz/denik-naseho-detatka-... 😉
jaro2008
20. bře 2010
Dobré ráno
zofi: ten je též hezký 🙂
katy007
20. bře 2010
Ahoj holky,
vidím že MK už funguje tak po obědě mrknu co je tedy nového, teď jdu dělat oběd a péct mufinky 🙂
zofinecka
20. bře 2010
katy: ty já ráda, to bych si dala mňam 😃
jaro2008
20. bře 2010
katy: já chci takyyyy 😃
smardik
20. bře 2010
lafamme u Toma jsem přibrala 10,5,kg a v porodce jsem nechala 11kg, ted jsem přibrala 11 a v porodce jsem nechala 8kg
jaro2008
21. bře 2010
Ahoj holky,
jak se máte při neděli? 🙂
smardik: tak to by se mi taky líbilo, nechat v porodnici tolik kilo 🙂
majatob
21. bře 2010
smardik, ty jo, zavidim :-N :-N :-N
zofinecka
21. bře 2010
ahojki, jaro třeba tam necháš taky dost neboj 😉 já jsem u Eli v porodce taky nechala 8 kg, tak jsem zvědavá jak to bude teď 😉
m.o.n.i.k.a
21. bře 2010
Ahojki holky.
Děkuji moc za gratulace Nějaké fotečky mám v albu, kdyžtak jukněte. Chci popřát těm co se to už blíží rychlý bezbolestný porod a těm co mají ještě třeba měsíc před sebou at užívají bříška x-)
🙂
andelka
21. bře 2010
Jaro: téda, krásné bříško a fakt ještě roste 🙂 Jo a já jsem byla taky v Librexu, taky pro deníček a nakonec jsem vybrala tento
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/andelka/album...
Ten těhu kalendář mi sedí, tak to mám jako pokračování 🙂

Adus: Mně připadáš pořád stejná, fakt, jen s bříškem 🙂 I když teda dneska se mi zdálo, že mám přes zadek nějaké upnutější rifle, tak nevím jestli jsem zas přibrala nebo jestli se mi roztahuje pánev :-N A v porodce doufám nechám kil dost, bo jinak nevim. Kdyby se náhodou stalo, že bych měla míň než před těhu, tak to by bylo super, ale moc s tím nepočítám. Navíc někdo nepřibírá během těhu, ale až po porodu, tak doufám, že nebudu ten případ.

Ohledně váhy miminka - já mám poslední odhad z 28+0 a to bylo asi 1 100g. Tak jsem zvědavá na podrobnější UTZ v 36tt, po velikonocích.Prcek bude asi buď menší nebo akorátní, větší o pár dní se jevil jen na začátku těhu. Doufám, že za to nemůžou ty moje problémy s železem, že mu to neubližuje.

Jdu kouknou na fotky.

A moc zdravím moni x-)
andelka
21. bře 2010
moni: Malá je hezučká x-) x-) x-) A popis porodu povzbuzující, budu doufat, že se to může stát i prvorodičkám, takový fajn porod 🙂
aaadus
22. bře 2010
Dobré ráno,
jsem si dneska zase přispala, v noci mě opět trápili poslíčci tak jsem se co chvíli budila
moni Nelinka je krásná x-) a takový porod bych si taky přála
andelka děkuji, ale připadám si jako slon
andelka
22. bře 2010
adus: Tak to ti fakt jenom připadá. 🙂
Já jsem teda dneska spala docela dobře, poslíčky zatím neznám, ale i tak mě malej furt kope a vrtí se, hlavně před spaním, takže než se uklidní a než usnu, tak to trvá chvíli. Ale to nevadí, hlavně že je čilý.
aaadus
22. bře 2010
andelka asi jo, ale když mě i přijde, že na mě všichni zírají jak na zjevení. A to jsem se na to těšila, až budu chodit pyšně s bříškem a teď mi ty pohledy strašně vadí

Holky v Rossmanovi mají akci na Pampers premium, sleva z 369,- na 249,-

Začni psát odpověď...

Odešli