• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
adus: Proč na zjevení? Vždyť ti to bříško tak sluší :dizzy_face:
Jo, na mě koukají taky, ale spíš proto, že vypadám strašně mladě, tak jakože s bříškem trochu nepatřičně, jako bych kazila mravní výchovu mládeže. Ale mi je to fuk už, zvykla jsem si. Zrovna teď se chystám ven, tak špekuluju co si obleču - jsem ráda, že už nemusím schovávat bříško v zimní bundě :slight_smile:

to je slušná sleva :slight_smile: Já nevím, jestli mám ještě nějaké kupovat, mám 2x Happy Bella a 2x giant pack Pampers New Baby 3-6kg, to je celkem 216ks, to mi přijde že stačí, zvlášť když chci začít brzo látkovat a používat papírovky jen na noc a příležitostně.
22. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji :slight_smile: Byla jsem taky překvapená, jak to bylo rychlý , ale říká e, že druhé jde líp, tak asi na tom něco bude a holky nebojte, ten pocit pak stojí za to a zapomenete na celý porod a bolesti :dizzy_face: Jinak my měli odhad váhy 3400, tak se spletli celkem o dost... Opatrujte sebe i mimíšky v bříšku, páá páá
22. bře 2010 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.n.i.k.a gratuluju k Nelince, je krásná :slight_smile:. já měla druhý porod taky rychlejší a o dost tak na tom fakt něco bude :slight_smile: a k těm odhadům: odhad u Toma v den porodu 3100 a váha 2850 a u Honzíka odhad 2700 a váha 2900
22. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka včera jsme byli v kině a to bylo pohledy typu - těhotná co dělá v kině
moni no to se pěkně spletli :sweat_smile:
22. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Jo tak tohle nijak neřeším - chodím tam kam se cítím. Do kina bych zašla, ale nějak nevím na co a bojím se abych to useděla se zády - i když možná by to vyřešil polštářek. Chtěla jsem jít na dokument Katka, to jsem kdysi viděla v TV, ten začátek, tak by mě to zajímalo. A taky by se mi líbil Sherlock Holmes, jenže muž je teď nemocný, tak mám utrum.

Hi hi, těším se na druhý porod - zatím jsou tu samé vysmáté druhorodičky v pohodě :grinning:
22. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel já si nestěžuju ani na první porod :slight_smile: ale neboj spolužačka se střední měla i první porod super rychlý- v 1 v noci ji odtekla voda tak jeli do porodnice (ještě bolesti neměla) a ve 4:10 mi psala že je malá na světě
22. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky koukám že řešíte odhady váhy a délky miminka,mužu říct že to nikdy není na sto procent co čekne doktor u mě to bylo podle mě tak na třicet doktor mi celou dobu říkal že bude mít 3500 g a mě se narodilo miminko 4003g a 53 cm ale nebylo to tak hrozné,nejhorší byly kotrakce ale porod v pohodě:slight_smile:
22. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinecka222 mě můj dr. odhady ani nedělal že je to nepřesné a může být rozdíl až půl kg. U prvního jsem měla první odhad v porodnici a u druhého ve 32 týdnu protože jsem se ho ptala a otravovala at mi ho řekne a pak v porodnici- jo a v porodnici to taky vlastně ani neříkali, koukla jsem se do papírů :slight_smile:
22. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: No já taky doufám, že i ten první bude solidní. A když ne, tak se budu utěšovat, že druhý bude lepší :sweat_smile:

Já si o odhad řeknu za 14 dní na UTZ, ale jen tak že jsem zvědavá, vím, že je to jen odhad, takže nic moc přesného.
22. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka na Katku jsem taky chtěla jít, ale teď už se to hraje jenom v českém znění s anglickými titulky a to nechci. A stejně to určitě budou dávat na ČT1 jako dávali ten dokument o ní. Včera jsem byli na Doktora od jezera hrochů a byla to totální blbost. Teda aspoň mě se to nelíbilo a nemohla jsem se dočkat, až to skončí. Ještě se chystáme na Ženy v pokušení, ale ty jsou pořád vyprodané. A v dubnu bych ještě chtěla stihnout zajít na Mamas a Papas. A sedělo se mi vcelku dobře, jen jsem musela pořád pít, protože mi tam bylo strašné vedro a to mi normálně v kině bývá zima
22. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl doufej :slight_smile:, já začla cítit bolesti v pátek kolem 8 ráno to už jsem věděla že jdem rodit a na svět vykoukl v sobotu v poledne
22. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Katka je s titulky, jo? A proč? to jsem nevěděla :confused: v TV to asi budou někdy později dávat, tak leda že bych si počkala. Jinak mě právě nic moc nezaujalo, kromě toho Sherlocka. On by mi taky manžel jen tak na něco nešel. Snad mu bude příští týden už dobře, že bychom před velikonocema na něco zašli.
22. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka Katka se ze začátku hrála normálně a teď když jsme na to chtěli jít, tak tam bylo napsané, že je to v českém znění s anglickými titulky. My teda chodíme do kina na kdeco, hlavně na české filmy
22. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky, tak my jsme se před chvíli vrátili ze cvičení. ELi šla pěkně sama tam i zpět, takže pohoda. Jo a musím se pochlubit, že Eli už doma nenosí plínku :dizzy_face: :dizzy_face: a vyrostly nám další dva zuby :grinning:
22. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak s titulkama moc nechci. Navíc jsem se koukala kdy se to hraje a prej 21.15 - to si dělají srandu, ne? to jim tam usnu :sweat_smile: Sherlock se asi nehraje - tak kino asi nebude, no, já fakt nevím na co jít. Na ty Ženy v pokušení bych šla, ale ne s manželem, spíš s kámoškou nebo tak, muže by to nebralo. Naposled jsme byli loni před státnicema na Star Treku, to se líbilo i mně. Od té doby se pořád na něco chystáme, ale ještě jsme nic neuskutečnili :unamused:
22. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme tady dneska jsme si skočila k mamce a pak k praktické, zítra tady taky celý de nebudu jedu k zubaři a po cestě zpět se stavím za babi do HA. :slight_smile:
22. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy my snad do toho Sambaby nestihneme zajít :grinning: Jo a víš co je blbé, tak jóga po porodu není :frowning2: Kamila to říkala ve středu na kurzu, že to s malým nestíhá. A já se na ní tak těšila, že se dostanu do formy
22. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: no nevím kdy toho SAma stihneme, ale nejlépe se vše řeší za 5 min. 12 :grinning: dneska na jogu bohuželnejdu už jsem se omlouvala, ale ve čt bych měla dorazit.
Míváš taky návaly horka? Já poslední 3 dny horší jak bych byla v přechodu a to se jinak ani v létě nepotím a teď jsem durch! Tak s tou jogou po porodu jsi mě nepotěšila, taky jsme na ni těšila, hold budu muset nazout brusle a prohnat se pořádně po parku a dát se takto do kondice nebo juknout kde se co cvičí. Zjistila jsme že se v OV konečně pravidělně cvičí na trampolínkách tak na to budu 100% chodizt je to super a pak mě kámoška láme na nějakou Zumbu nebo tak něco prý je to taky super.
22. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: moc gratuluji ještě jednou k Nelince je moc krásná :slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy návaly ani ne, ale horko je mi pořád a potím se snad pořád. Trampolínky neznám a o Zumbě jsem slyšela, měla by to být kombinace aerobiku a tance. Mě nezbyde nic jiného než chodit na prochajdy kolem rybníků. Musím si vyčíhnout nějaké trasy, kde se dostanu i s kočárkem. Včera jsem byla po dlouhé době na plavání a cvičení a abych pravdu řekla, už se těším až doberu pernici a budu chodit jenom na jogu.
22. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: mě se zdá kažkou lekci i ta joga náročnější :sweat_smile: plavat jsem teď nebyla P. byl nějaký nachlazený tak jsm enešli a samotné by se mi nechtělo.
Taky se těším až budu procházkovat v parku si obuji brusle a mama bude jezdit s kočárkem, jinak bych měla strach jett na bruslím a tlačit kočárek.
Trampošky jsou bomba byla jsme jednou na takovém víkendovém cvíču, kde to bylo a fakt bomba i P. to hodně bavilo, vyblbneš jak malý Jarin a pěkně se i spotíš.

To buď ráda, že ty návaly nemáš je to hnus, v noci jsem nemohla kvůli tomu spát buď mi bylo horko nebo zima, pak zase žízeň, pak lítala na WC a furt dokola.
22. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: neboj za chvilku to skončí :wink:
já jsem dneska byla na cvíču, teda měli jsme tanečky a už mě to docela zmáhá :wink: už ať je malý venku :grinning:
22. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy právě že mě to plavání a cvičení vůbec nezmohlo a bylo takové celé roztrhané, že se necvičilo v kuse a to mi vadí. Kamila má aspoň nějaký řád, já jsem na takové věci docela pedant. Já jsem myslela, že budeš bruslit i s kočárkem, do toho bych asi taky nešla teda. A mě bruslení moc nejde, takže se do toho nehrnu raději :sweat_smile:

To by se dneska jezdilo s kočárkem, až mě to mrzí, že ještě nemůžu vyrazit. Jedině, že bych si do kočárku dala nějakou zátěž a vyrazila nanečisto :grinning:
22. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: neboj dočkáš se :wink:
22. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chodim bruslit s kocarem, co je na tom tak hroznyho? :sweat_smile: :confused:
22. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja no kdyby ti to na bruslích šlo tak jako mně a co chvíli byla na zemi, tak by jsi do toho taky nešla :wink:
zofi já vím, ale dneska to na prochajdu úplně láká a jen tak se mi nechce :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: však to je super chodit na brusle s kočárkem. Je hodně lidí co to tak porvozují :wink:
22. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: já taky nejsem Sáblíková na bruslích a už jsem i párkrát upadla, ale baví mě to něž upadnu tak budu pomalu jezdit ve svém tempu, dopo snad tam tolik lidí nebude někdy na večer to tak je jako na Václaváku.

Zofi: jak se domluvíme na tu st?
22. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no dopoledne by tam nemuselo být moc lidí. Jestli teda někde vyhrabu brusle a chrániče, možná bych se někdy přidala. Ale to bych musela někoho znásilnit na trajdání s kočárkem
22. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo katy to jsem chtěla když se dneska neuvidíme a ty tu zítra nebudeš a já tu zase nebudu ve středu - pojedu k našim, chceš přibrat nějaké vajíčka?
22. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: v kolik budeš na FN? My tam s Eli dorazíme :wink:
22. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek