• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahoj holky.
Nestíhám vás dočíst,tak píšu jen o sobě.
17.3. ve 4:15 mi odtekla plodová voda a ve 22:20 hodin jsem porodila holčičku Janičku s mírama 3050g a 48 cm.Dala mi pěkně zabrat,ale jsme obě v pořádku. :slight_smile: Porod byl náročný a dlouhý,ale neni nic nádhernějšího,než chovat naši Janičku v náručí!! :slight_smile:
Domů jsme přijeli včera,ale nějak nic nestíhám.Tak všechny zdravím. :wink:
22. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak to velkáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá gratulace a užívejte si malé a hlavně přejem hodně zdravíčka :wink:
22. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi moc gratulujeme k princezně, hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
22. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi veliká gratulace k princezně, hlavně ať jste zdraví :wink:
23. bře 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko :wink:
23. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile:
23. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte, kde dělají v Ově dobré dorty? Nejlépe někde v centru? Brácha bude mít narozky a mamka mě zaúkolovala, ať nějaký seženu, ale teda nevím kde?
23. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno....tady je nových miminek a maminek :grinning: Za chvilku se budem muset přejmenovat na Těhulky a maminky z Ostravy :slight_smile: Teď jsem teoreticky na řadě já, že :sweat_smile:

monika: ještě jednou gratuluju k Nelince :slight_smile: Je moc hezká! Kde jsi vlastně rodila?

evka: moc gratuluju k Janičce! :slight_smile: Tak ti to vyšlo přesně na datum, kdy jsi měla nastoupit do porodnice, že :slight_smile: Malá má pěkné míry.Ať vám dělá jenom samou radost a je zdravá :slight_smile: A Jana je moc hezké jméno...kdyby jsme čekali holčičku, chtěli jsme Evu nabo Janu.
23. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme právě dorazily z venku a je tam superně :wink:
jaro: já mám pocit že monika nakonec rodila ve Vítkovicích, ale nevím to jistě :wink:
23. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....
Evka moooc gratuluji k holčičce, hooodně mooc zdravíčka a opatrujte se :slight_smile:
Jaro jak píše Zofi, rodila jsem ve Vítkovicích a jsem ráda, že jsem tam nakonec jela, na porodním jsou úplně super PA, ještě lepší jak v Porubě.
Aspon teda pro mě byli Vítkovice lepší. Hodné, ptali se, pomáhali dost, fakt spokojená. Na šestinedělí jsou taky docela příjemné sestry, nějaká by se tam našla, která nesedí, ale to je si myslím všude, já jsem byla spokojená i na šestinedělí, taky chodili ptali se, nebo holka co byla semnou na pokoji pořád volala a něco potřebovala, tak nebyli ani protivné, že otravuje.
Jen ty toalety, že jsou na chodbě, ale přežít se to dá :wink:
23. bře 2010 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj moni, jsem si to i trochu myslela, podle těch fotek :slight_smile: Tak to mooooc ráda čtu, že jsi tam byla tak spokojená :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro a ty budeš rodit ve Vítkách? :slight_smile:
23. bře 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: ano, chtěla bych, buď to bude císařem...to se dozvím zítra na poradně, jestli je mimi pořád KP nebo pokud by se stal zázrak a malý se otočil, tak normálně.
23. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro, tak držím palečky, ale hlavní bude, že bude Radeček svámi a v pořádku :slight_smile:
Tam je fakt fajn personál, já tam ležela na zátěžovém testě předm. týden v pátek, byli tam jiné PA a taky supér, tak budu držet všechny palce a at si spokojená. :dizzy_face:
23. bře 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: děkuju :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: to je kráááááááááááááááááááááááása, tak už začíná ťapkat, tak to se naběháš co? My už chodíme na menší procházky bez kočáru :wink:
23. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi my včera byli takhle poprvé, budem chodit s kočárem a bude tapkat a když nebude chtít půjdu do kočárku
23. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já to tak taky dělala, ale je sladký. Já si na to vzpomínám jak tak Eli začala chodit. Pomalu ji nebylo vidět a už chodila, je to super :wink:
23. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi dneska je na zabití a ne sladký, začal se hrozně vztekat, moje nervy
23. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jujda, tak snad ho to přejde :wink:
23. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi je vzteklina po tatínkovi a toho to nepřešlo do dneška

jo švagrová je těhu a počítá že ji dám všechny věci po Honzíkovi, se přepočítala
23. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý, že s tím počítá. :grinning: Takové lidi mám fakt ráda :grinning:
no tak to ho asi jen tak nepřejde, tak Honzík bude třeba po tobě no :wink:
23. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jasně mě taky někdo na kluky oblečení dává zadarmo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdybychom se měli rádi ještě ale takhle jak to je fakt ne, ani omylem. to ještě bude zábava fakt
23. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no práááááááááááááááááááááávě. Já jsem si taky musela nakoupit věci, ale švagrová z Anglie mi dovezla nějaké věci pro Eli, tak pokud budou mít holčičku, tak ji taky něco podaruju :wink:
23. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik šikovný, teď asi nevíš kam dřív skočit když ti začal cupitat
23. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jasně jak ti něco dovezla tak určitě bych taky dala ale i když švagrová bydlím tak 15minut od nás nestykáme se, nedáváme si dárky na vánoce, narozky prostě nic tak nevidím důvod proč ji něco dávat

aaadus jo je s ním ted sranda, objevil zas že i když chodí jsou nahoře věci a ted jsme u rodičů a ti to nemají uspořádané pro chodící batole takže dneska tu vylil parfém-můj a objevil lesk na rty takže od něj byl celý, objevil že v šuplíku je kvarteto, pexeso takže jsem ho dneska a včera xxx krát sbírala, no sranda :slight_smile:, sotva začnu kojit nebo přebalovat už slyším jak otvírá šuplíky, přede mnou to nedělá ví že nesmí ale jak u něj nejsem řádí :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: no mám ještě jednu švagrouvou a té bych taky věci nedala. Tu sem naposledy viděla na oslavě narozenin ELi :grinning:
23. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: tak u nás naštěstí už tot obodí přechází a Eli už tak toho moc nevytahuje, takže si můžu dovolit mít o něco na stole v obýváku :grinning:
23. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak nějak, já jsem taky švagrovou naposled viděla na oslavě Tomových narozenin a to ještě náhodou že tam byla, nedomlouvali jsme se. Zatím to vím jen já, nemám to říkat ani manžovi protože ten by to řekl rodičům a ona měla dusno doma-bydlí ted totiž u rodičů (ona u svých a otec dítěte u svých, už asi 4měsíce a dítě je plánované tak by si asi něco vyslechla, jsem zvědavá kdy to praskne)

šla bych spát ale asi to nemá smysl, Honzík spí ale jedl naposled v 17 takže je mi jasné že sotva lehnu on se vzbudí
23. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek