• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
zofi stůl ho moc nezajímá, ten zvládá už dávno tak to už je ohrané, ted jde už výš když už si je v tom chození jistý a nemusí se přidržovat a soustředit se tak může kramovat tak to dělám. dokojím a automaticky jdu uklízet
23. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to my naštěstí už máme za sebou. ELi se pro změnu líbí odpadkový koš. Jak najde nějaké smetí na zemi nebo něco, tak to jde okamžitě vyhazovat do koše :grinning:
23. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi tak to je dobré že jen smetí, já už z koše lovila hračky i klíče od bytu :angry:
24. bře 2010 v 06:39  • Odpověz  • To se mi líbí
smar: no naštěstí tam nic jiného nedává :wink: Je to taková moje malá uklízečka :grinning:
24. bře 2010 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
už mě to jako kuličku nebaví, pořádně se nevyspím, spíše nespím než spím, začala mě mravenčit vždy jen v noci pravá ruka a do nohy chytám křeč, navíc mívám občas i návaly horka. Tak snad už brzy to bude OK až se malá narodí už bude jen krásné počasí tak budeme vyrážet na velké túry abych se dala do kondice.

Včera jsem byla u zubařky a vše OK zoubky zatím jako perličky za 5 min. jsem byla venku, pak jsm ejeli s mamkou za babi a zpět jak jsme dojeli do OV tak jsme šli domů pěšky z Gagariňáku přes park a tam hotové procesí :slight_smile:

Za chvilku valím na poradnu a echo malé a pak musím do práce s formulářem tak snad to dneska vyřídím jinak to nechám na recepci a bude to. A po cestě se stavím na kebab a donesu domů :slight_smile:

Evi: moc gratuluji k Janičce, já už chci mít taky malou doma :slight_smile:

Adi: luxusní dorty mají v Ludgeřovicích, zase tolik km od centra to není, ale sou domácí, nádherně zdobeny, ceny lidové, my od tama měli svatební a 2x jsme brali i na oslavu, zajeď tam a všichni tě budou chválit co jsi za super dort sehnala.
24. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile:
smar, zofi šikovné dětičky máte :dizzy_face:
Dneska jsem tu jenom na skok. Za chvíli jedu ke kadeřnici na melír. Pak se jdu podívat do nějakého obchodu s levným oblečením co mi doporučila mamka, měli by tam mít noční košile za 30,- tak bych si aspoň 2 chtěla koupit k porodu, protože já v těch erárních nevydržím ani minutu. A zakončím to obědem u babičky a snad si konečně stihnu umýt auto
24. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
katy vidíš to, na Ludgeřovice jsem málem zapoměla. Manžel mi o nich říkal, ale úplně jsem to vypustila z hlavy. Asi ho tam vyšlu, jezdí tama každý den do práce
24. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: manža jezdí na Ludgeřovice? Já myslela, že pracuje v Klimkách. Já byla na obědě u babi včera a bylo to moc dobré, pak bylo spousta dalších dobrot a doma jsem už ani nevečeřela. :sweat_smile:
24. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
katy oni mají ještě provozovnu havarovaných aut v Hati a tam on dělá. Já budu mít dneska u babi domácí buchtičky s krémem a jak se znám tak se přejím :sweat_smile: Mám ti od našich přibrat vajíčka?
A ruka mi taky brní, ale já si jí vždy přilehnu, protože jinak než s dlaní na tváři neusnu. No jak malé děcko :grinning:
24. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no to to :astonished: :astonished: :astonished: Kde jste? :astonished: :astonished: :astonished: no venku krásně,t ak všichni na prochajdách co? :wink:
24. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: ještě mám teď neplánuji něco péct, že bych měla větší "ztráty" až kolem velikonoc budu péct pokud nebudu mít jiné aktivity ... :grinning:

Zofi: kdepak já byla u dr. a pěkně jsem se zdržela - sestra dneska zase stávkovala, na řadu jsem došla až v 10,30 pak mě vzala na ozvy a blbě mi to dala tak jsme 40 min. ležela úplně zbytečně, dr. ji pak nadala a po poradně jsem musela jít znovu tentokrát jsme ale šla na porodnici na příjem, ale musela jsem opět si odbýt 2x 20 min. kolečko :angry: ale jinak je vše v pořádku malá roste jako z vody, dobře se ji daří, máme 2420 g a zatím nevypadá, že by se ji chtělo do toho našeho blázince.
Odpo jsme šli přihlásit auto a vyřídit nové řidičáky,.
Jiak moc děkuji za šatečky jsou úžasné i manža byl nadšen (jinak mi vždy říká už zase máš toho plný koš, vždyť to ani nevynosí ... však to znáš chlapi :wink: :grinning: zítra příjde mamka hned ji j musím ukázat. :slight_smile:
24. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
smardik: Tomášek je moc šikovný, že už tak hezky chodí :slight_smile:

katy: já se potím strašně...přes den to celkem jde, při nějaké činnosti to už je horší, totéž jak se najím :grinning: A nejhorší je to v noci...A mravenčení mám taky...jak ležím tak mě chytne kolem kolene směrem ke stehnu takové brnění,mravenčení...a je to jenom na jedné noze...křeče úplně přestaly, tak mám tohle...:grinning:
Já jsem byla dneska na poradně a já na porod vůůůůbec nevypadám, dole je zamčeno :grinning: Jak je dole ten zadeček, tak mi tam nemá co tlačit (taky mě bolí žebra a ne spodek)...streptokoka nemám, všechno ok, ale bude to císař.řez. Na monitor mám jít až příští středu (prý dřív není třeba) do porodnice...a tam mi asi i řeknou temín toho plánovaného císaře + nějaké předoperační vyšetření. Ke svojí mudr. už nejdu, až po šestinedělí. Tak jsem se dívala do kalendáře a už to mám fakt za pár...a jestli to naplánují i dřív než mám termín (některé holky, co měly císaře, šly týden před termínem), tak to bude už coby dup...že bysme měli velikonoční nadílku? :grinning:

adus: mám zkušenosti s Radvanicemi - cukrárna Aknel...měli jsme dort na svatbu, mňam.
24. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
katy: tak to jsem táda že se líbily i manžovi. Kdyby jsi zase něco potřebovala tak se ozvi. Budu postupně dávat na mimibazar věci, tak se pak můžeš kouknout :wink:
24. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
včera jsem přijela domů v 8 večer úplně vyřízená. Malý mi dal pěkně zabrat - zapřel se o žebra a byl tam zapřený snad celé odpoledne a že to teda už bolelo jako čert. Chudinka už tam má málo místa. Koupila jsem si ty košile k porodu a jedna stála nehorázných 39,- :grinning: Aspoň se budu cítit svá ve svém a nebudu se muset stresovat těmi eráry

andelka mám pro tebe dobrou zprávu. Včera byla na kurzu sestrička z Fifejd a rekonstrukce začne s největší pravděpodobností až v červenci. Takže hurá, budeme mít kde rodit

jaro to mě mrzí, že musíš rodit císařem. Ale zase na druhou stranu, budeš dopředu vědět datum, kdy se malý narodí.
25. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:
adus: jojo, je to trochu výhoda :slight_smile: Taky mě to mrzí, ale už jsem se s tím smířila, i když obavy stále trochu mám, je to přece jen operace...Je to ale pro mě neuvěřitelné, že už brzo budu mít miminko :dizzy_face: To tak uteklo...
25. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jaro to věřím, že obavy jsou. Já se na císaře raději snažím nemyslet i když vím, že k němu může dojít kdyby byly nějaké komplikace. A uteklo a utíká to fakt rychle, za chvíli tu nebude žádná těhule
25. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojki holky, jak se vede, koukám že všechny už skoro finišujete :slight_smile: užívejte si toho klidu :slight_smile: a pohody s bříškem. je jak mi se po něm pak stýskalo. ikdyž cácorka je stejně nejlepší :slight_smile:

jinak gratuluji všem novým maminkám ať jsou dětičky hlavně zdravé to je to nejdůležitějšííííí.
25. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, prosím, pora´dte, kde najdu v Ově Rosmanna? Včera jsem byla u nás ve městě a chtěla nakoupit ty bílé Pampersky, ale mají už jen 2ky a 3ky...Já chtěla jedničky :unamused:
25. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
lafemme já vím jedině o tom, co je na kuřím rynku v centru, kousek od pošty. Dneska se tam taky chystám pro jedny, ale už budu kupovat 2ky, jedniček mám dost
25. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
lafemme :http://www.rossmann.cz/seznam-prodejen/moravskoslezsky-kraj/ostrava/
25. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
aaadus, a podívala by ses prosím, jestli mají i jedničky?Já právě ještě ani jedny nemám...Ale tak dva balíky by mi asi stačily...Pak dokoupím, podle toho, jak malá poroste :wink:
25. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
lafemme jj, podívám se ti. Mě právě dr pořád straší, že malý bude větší, tak chci pro jistotu koupit i 2ky kdyby náhodou
25. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
aaadus, děkuji :wink: No právě se bojím udělat velkou zásobu jedniček a pak z toho třeba rychle vyroste a nepoužijeme je všechny...To raději dokoupím, než abych je pak vyhodila.
25. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
lafemm já mám 2x Happy Bella, ty jsou myslím po 48 kusech a pak jedny ty Pampersky. To myslím pro začátek stačí. A hlavně nevím, jaké plínky mu budou pasovat že
25. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já chtěla 2 balíky těch Pampersek Premium care..Ty jsou nějak po 72? ks a jedny zelené Pamp. po 40ks sebou do porodnice... :slight_smile:
25. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
lafem já co mám ty Pampersky bíle tak jich tam je 108 jestli se nepletu
25. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už jsem zde. Dneska přišla mamka na první polovinu oken a já prala záclony a pulírovala kuchyň jinak celkem kuckám, jak byl P. nemocný asi jsme to trochu od něj chytla tak snad to zůstane jen u kuckání.

Adi: tak dneska zase raději na jogu nepůjdu. Jo a jedna paní mi nabízí nádherné šatečky a letní "golfky" pro holčičky, ale jaké! jsem nadšena :slight_smile:

Jaro: a už není prvděpodobnost, že se otočí hlavičkou dolů? Jak tak někdy uvažuji, někdy bych i toho císaře brala. JInak já taky někdy mokrá jako šťur i po jídle, v noci se vzbudím horkem. Ach jo. Ale musíme to ještě vydržet. :slight_smile:

Zofi: určo ráda juknu, dneska jsem ukazovala mamce i s kabátkem bílým co mám k růžovým akorát nemám bílé štramplíky tak mi je mamka koupí v so v PL a pak i džínové se zeleným kabátkem a zelenými punčošky a mavíc ta hl. kočička je taky zelená to jak jsem kupovala jsem si ani nevšimla :sweat_smile:
25. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
katy nemáš někde fotku šatiček a golfek ať se taky pokochám něčím holčičím? Škoda, že nejdeš na jogu.
Na okna se taky chystám, ale sama, protože už nevím co bych dělala, nějak se začínám nudit
25. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: mám to v mailu tak ti je přepošlu. No jinak nevím zda ještě na jogu vyrazím v př. týdnu v dubnu už asi ne. Ale třeba se můžeme jít projít před jogou do parku když je tak krásně jarně :slight_smile:
25. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
katy jo to bysme klidně mohly a klidně i někdy jindy než před jógou, nějak mě to doma už nebaví. Včera jsme měli na kurzu místo kojení tu lekci manipulace s mimčem. To ti je věda a že by mi to zrovna šlo se říct nedá. Tak jsem večer trénovala na plyšákovi ať to nezapomenu
25. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek