• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Adi: jo můžeme a toho Sama no nevím uvažuji, že naběhnu do pprvního obchodu kde koupím deku, jinak nic jiného tam nepotřebuji. A poslala jsme ti ty věci na mailíka tak jukni. Můžeš třeba vzít i pesana sebou do parku ne? A kde nakonec pojedeš pro ten dort a jaký budete kupovat krémový nebo olepený marcipánem? A jaká příchuť?
25. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no já do toho Sama už taky extra nepotřuju, koupila bych tam jenom zbytečnosti. A ten fleesové deky mají v Ikei, jen nevím jak jsou veliké. Věcičky pěkné, ty kostkované šatičky a k tomu ty botečky to by byla frajerka. A ty khaki šaty jsou taky pěkné, podobné mám doma jen teda bez výšivky a asi o 30 čísel větší :grinning: Hafana vzít nemůžu, jednak jsem včera drhla auto a on by mi ho zase celé oslintal a jednak on když potká psa co mu zrovna nevoní tak mám co dělat ho udržet. A jednou v nestřeženém okamžiku se rozběhl za holubama a jak jsem to nečekala, letěla jsem vzduchem a on mě tahal po štěrku než jsem byla schopná pustit vodítko. Takže jsem se tak tak doplazila domů podřená a pak sebou sekla, jsem týden nemohla pořádně chodit jak jsem byla potlučená a doteď mám jizvu na břichu. A dort určitě marcipánový a příchuť nevím. Manžel se tam chtěla dneska ráno stavit, ale mají tam až od půl 10. Snad tam skočíme v neděli, oni myslím nemají webovky.
25. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: taky si myslím, že bude frajerka ještě chci ty kostkované kalkotky a možná tu sadu tílka a golfek. Botky asi taky přiberu. Psala mi, že až vyroste z těch khaki tak to nevadí, že když dám pod to legíny tak bude mít tuniku. Jinak já mám taky takové šaty akorát béžové s páskem ráda jsme je nosila, jsou dost krátké tak po porodu no nevím to budu mset nat těch km abych hodial nohy do formy :grinning:

My měli na svatbě marcipána, těsto oříškové s nugátovým krémem a druhý byla krémová čoko podkova mňam hnedka bych¨si klínek dala. :slight_smile:
25. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si cvaknout sirupu a na chvilku našponovat s knihou, zase mě loupe v zádech ach jo. :frowning2:
25. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já mám ty šaty dost krátké a bůhví jestli se do nich ještě někdy vlezu. Přes boky snad jo, ale přes prsa nevím nevím, i tak už byly dost na těsno. Ale už mi visí v šatně na věšáku pro inspiraci :grinning: A nedělej mi chutě jo, musím omezovat sladké ať nemáme otesánka po mamince :grinning: Já jdu teda žehlit no....
25. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky, tak jsem se právě dozvěděla, že šagrová co je v Anglii, tak bude mít nejspíš kluka, takže budu asi prodávat celou Elinčinu garderóbu :wink:
adus: s manipulaci mimča si nedělej starosti, všechno to přijde samo :wink: Já jsem měla u ELi knihu Něžná náruč rodičů a ta byla fakt bomba, ale už jsem ji prodala :frowning2:
25. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi Něžnou náruč rodičů nám doporučovala PA na kurzu a i včera sestřička z novorozeneckého. Asi si ji zajdu koupit, mělo by u toho být i DVD. Já vím, že to příjde samo, ono ani nic jiného nezbyde. V porodce ti to jednou ukáží a starej se. Ale už se na to těším :dizzy_face:
A fakt už jdu žehlit, mám toho mega velkou hromadu - furt peru peru a žehlit "zapomínám" :grinning:
25. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: jo je u toho i DVD. Nám v porodce ukázali jen jak se koupe a jak přebalit a tím to haslo :wink:
25. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: šance asi je, ale úplně minimální, spíš asi už ne, doktorka říkala, že to vypadá, že bude větší - doufám, že to nebude valibuk :grinning:....tak tak musíme to už vydržet...fuj už se zase potím :grinning:

adus: já vůbec nevím, jak se mimčo přebaluje, oblíká a zvedá a drží...nikdy jsem to nedělala, tak doufám, že mi to v porodnici ukážou nebo na to nějak přijdu sama :grinning:
25. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já už jsem doma zkoumala plenky jak se tam to dítko asi zabalí. Ale toto všechno by ti měli ukázat v porodce nebo se o to aspoň připomenout. Za zeptátní člověk nic nedá že
25. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: Evi, zrovna jsem viděla tvoje album s Janičkou!!!!!!! Ta je hezoučkááááá :dizzy_face: :dizzy_face: A kolik má vlasůůůů!!!
25. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

jaro neboj na všechno přijdeš sama

holky někomu jsem slíbila že se podívám do těhu průkazky na nějaké hodnoty a nevím komu, kdo to byl?

mám prosbu nepůjdete některá dneska nebo zítra do rossmanu? kdyby jo nekouknete se na plínky zda tam josu a případně mi je koupit? peníze bych hned poslal a někdy vyzvedla, u nás už je nemají, dneska jsem brala poslední balík a už ani nebudou do konce akce
25. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: tak nám teda oblíkání neukazovali a ani jak máš mimčo držet. Jen nám ukázali jak se přebaluje a jak se má koupat :wink:
25. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: to jsem byla já, zajímaly mě hodnoty Hb, Ht a ery (v souvislosti s červenýma krvinkama, možná máš jiné zkratky) :slight_smile:

Jen jsem k vám nakoukla, jsem nemocná :frowning2: tak furt ležím a spím, na PC nemám moc náladu.

Něžnou náruč rodičů doporučuju, koupila jsem si ji, než se narodily neteře, je tam DVD a plakátek :slight_smile: Brzo budem s manželem na panence trénovat manipulaci a přebalování, na to už se těším :slight_smile: Jinak na to, že mě něco naučí v porodnici moc nespoléhám, v květnu tam budou mít práce nad hlavu. Hledám i info z jiných zdrojů. Ze začátku budu mít doma i mamku a hlavně budem spolu ještě před porodem vařit jídla do mrazáku, ať pak na to nemusím myslet a mám ulehčenou práci.
25. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro nám taky oblíkaní neukazovali to počítají že člověk ví ale jak mimčo držet, koupat a přebalovat jo. ale jak se člověk na cokoli zeptal poradili, několikrát denně se chodili ptát zda něco potřebujem - aspon ve vítkovicích jo
25. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Fakt až v červenci? no to by bylo super :slight_smile: Já se pak na to zeptám svojeho doktora, až půjdu na kontrolu po velikonocích, ten to musí vědět. :slight_smile:

jaro: Radeček je pořád KP? to je škoda, holt sis asi vybrala těch 5%, co to tak mají. Ale aspoň budeš vědět, kdy se malý narodí, budeš to mít rychle za sebou...no člověk ale i tak nikdy neví, některé děti jsou akrobati. No a někdy se stává, že žena dlouho rodí, trápí se, a nakonec k CŘ stejně dojde. Holt někdo to má tak a někdo jinak, my taky žádná nevíme co a jak bude.
25. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka až kluci usnou pošlu ti to do IP
25. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: Jasně jasně, děkuji že sis vzpomněla. :slight_smile:

Jo a dneska mi pošťák dovezl kočárek. Akorát jsem byla sama doma, tak jsem si ho jen nechala šoupnout do kočárkárny v té bedně. Vybalovat a zkoumat a skládat ho budem o víkendu. :slight_smile:
25. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel máš to v IP, pak pošli fotečky kočárku :-
25. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel mám podobný kočár u rodičů na zahradu at furt nemusíme převážet ten náš
25. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my ho právě nikam převážet snad ani nebudem, tak i proto mi nevadí velikost a váha. Bude spíš jen na procházky. Já tady všude dojdu pohodlně pěšky a když tu může být 50% kočárků klasické Tako, tak tenhle se tu taky přežije. Na léto bych pak chtěla nějaký skladnější, lehčí sporťák s otočnýma kolečkama.
25. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel takko jsem nechtěla, já se přiznám že než takko a jemu podobné tak si koupím raději starší kvalitní kočár
25. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fakt. Já jsem ho taky nechtěla a ani se mi nelíbil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyloženě Tako se mi nelíbí taky, bo ho má každej druhej. Ale ani ty "moderní" mě nějak nenadchly. Tak to byl takový kompromis mezi vzhledem, požadavky a financemi.
25. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: já chtěla takyvá aby to mělo pevnou a velkou koričku :grinning:
25. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Já zas, aby to mělo vložnou tašku, tím byl výběr dost omezený. A ještě jsem chtěla 4 nafukovací pořádná kola, přehazovací rukojeť, velký košík, větrací síťku - no bylo toho dost. Otáčecí kolečka mi moc nesedí, nevím čím to, nemám je moc ráda, i když znám jejich přednosti a u dalšího kočárku (sporťáku na léto) už je asi budu upřednostňovat.
25. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi mě se tako taky nelíbí, měla ho teta a blbě se s ním jezdí, ten co mám na zahradu je podobný ale jak říkám děcka v něm spí tak jednou týdne a jen na zahradě (jsou tuzí tak do 3minut) takže tam by zbytečný kupovat nějaký drahý, koupila jsem nejlevnější a můžu říct že jsem ráda že jsem si něco takovéhé nekoupila na normální ježdění, ta vložná taška je tam blbá

andel jo já měla stejné požadavky :slight_smile: a mám Hartan (je o dost dražší ale starší se dá sehnat za dobré ceny) a i když je podobný taku nebo takovým podobným tak je to o něčem jiném, jedicé co mu můžu vytknout je košík moc nízko jinak nic. a za přehazovací rukojet jsem fakt štastná, já si to bez ní nedokážu představit a můžu říct že jak jsem někdy měla kočár tak aby Tom viděl ven a ne na mě tak protestoval, že jsem to musela otočit a fakt je to super jak fouká, svíít sluníčko. jo a ještě jsem chtěla sporták až do lehu. manžel chtěl strašně xlander a nakonec mi řekl že je rád že jsme ho nekoupili
26. bře 2010 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar andel: mě se právě taky ty vložné tašky nelíbily. A u kočárků ktré mají otáčecí kolečka, tak to jde zabrzdit. Já u hlubokého mám taky síťku jak na korbičce, tak se dá i vytáhnout síťka a dát přes přední část korbičky. Nafukovací kola my byla nedoporučena. Jak nkam pojedeš a píchneš tak s tím nic neuděláš :wink: A navíc to je straně nízko a to jsem nechtěla :wink: A u sporťáku jsem byla taky max. spokojená. Jde dát až do lehu což bylo super :wink:
26. bře 2010 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi do paneláku je vložná taška super :slight_smile: lehká, mohla jsem si ho v pohodě přenést, já jsem ráda že jsem ji pořídila. máme nafukovací kola a zatím jsme nepíchli, jsem fakt spokojená
26. bře 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek