• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
smar: já mám zase tu korbičku na vycvaknutí a taky jsem s tím byla spokojená :wink:
26. bře 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jo to má většinu kočárku ale kamarádka má dceru starou jak Tom a fakt já šlo v pohodě a ona se s tím celkem nadřela, ty kočárky s korbičkou se mi osobně taky líbí víc ale já se spíš dívala na funkčnost, pohodlí pro malého a pak až co se líbí mi
26. bře 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já bych vycvakávala korbičku 4x denně :sweat_smile:
S těma kolečkama je to fakt, že se dají zaaretovat, no ale to bych je pak třeba v zimě na sněhu měla zaaretované furt a to vyjde nastejno s pevnýma. A obíhat kočárek podle momentální situace - bych byla asi zdechlá. Ale u sporťáku pro větší a těžší dítko bych je chtěla.
Ten samý kočárek co mám já, má i jedna holka na Májovkách a je spokojená - taky zkoušela Tako a též je to prý o něčem jiném.
Jinak mi nižší kočárky nevadí, protože mám 160cm :sweat_smile:
Kdybych netrvala na vložné tašce, tak by se mi líbila třeba Inglesina nebo Roan, i když na těch mě zas irituje ten drátěný koš, ten se mi nelíbí ani trochu.
A rozhodně jsem chtěla 4 kolku, s tříkolkou jsem se necítila.
No uvidíme. Už začínám pokukovat po sporťáku nebo lepších golfkách, i když je budem kupovat až za rok :grinning:
26. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já zase chrobák, teče mi z nosu a kuckám ach jo, na dalšíí KO už MHD nepojedu, beztak jsme to zase tam někde chytla. Dneska jsem chtěla žehlit, ale nechám to až na vík není mi ještě 2x nejlépe, aby se mi to zase nevrátilo.
26. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Já jsem taky marod, chytla jsem to od manžela. Tak od středy ležím, aby to bylo brzy pryč, bo je mi fakt blbě. a též se nehodlám přepínat, budu o víkendu odpočívat. Musíme ty bacily odehnat co nejdál :wink:
26. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: pravda manža byl taky nemocen, ale spíše i to MHD mi dalo zabrat. Neumím si představit rodit a být takto na hromadě. :frowning2:

Jaro: jak dopadly fotky už j máš? J8 už od čt připravené k vyzvednutí, ale ještě jsme pro ně nebyla.
26. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: No právě, to já taky ne,jak je mi blbě - a ještě k tomu rodit, to si neumím vůbec představit. Musíme to rychle zahnat. Mně to strašně naštvalo - těšila jsem se, že budu s bříškem chodit ven, že je konečně krásně, užiju si sluníčka a místo toho ležím a piju horký čaj a smrkám ostošest :frowning2:
26. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: přesně tak valím do sebe homeopatika a piji teplé čaje ať se potím ještě více než "normálně"
26. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Na mě homeopatika už nezabraly :frowning2: A o pocení ani nemluv, dneska v noci jsem se 2x převlíkala :unamused:
26. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte za jak dloho má tak hotové fotky Katka Holubová (Bínová)
26. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: tuším že holky říkaly tak za 3 týdny :wink:

JInak vás zdravím, dneska jsem byla ve školce a ELi se vyřádila mezi dětma :grinning: A já jsem taky nějaká nachcípaná :frowning2: U mě to vyřeší čaj s medem :grinning:
26. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
marodi, uzdravte se brzy!! :wink:
A jéééje, kočárky, holky tady se určitě neshodneme nikdy, každému se líbí něco jiného. Já bych třeba nekupovala moc těžký kočár, pak to tlačit do kopce musí být dost dřina...a neubírá ta vložná taška zbytečně místo miminu? Já jsem zas pro pevnější vyšší korby a otočná kolečka...vycvaknout korbu myslím trvá stejně dlouho jako vyndat vložnou tašku, ne a obíhat kočárek a zaaretovávat a odaretovávat kolečka určitě nebude nutné několikrát denně...zaváté chodníky už nejsou a do zimy času dost :slight_smile: Ale jak říkám, každý chce něco jiného :slight_smile: Však uvidíme až budeme jezdit, jak se nám kočárky osvědčily :grinning:
andelka: a ty sis ten kočárek koupila přes net bez vyzkoušení? Myslím jestli jsi ho předtím držela v ruce? Má hezkou barvu.
katy: jj fotky už mám, jsou supeeer!!! Moc se mi líbí, i manžel koukal :slight_smile: Ještě si je nechám někde vytisknout.
smardik: trvalo to 3 týdny
26. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: a kolik jich nakonec máš? Já už se taky na ně těším, koupím si i naké krásné albíčko a nechám vytisknout asi ve větším formátu.

Andělka: mě zatím zbírají. Jaké jsi užívala?
26. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: tak s těmi kočárky máš 100% pravdu, kdyby existoval jeden ideální, tak máme všechny stejný :sweat_smile: a to by byly ulice nudné :grinning:
Když je miminko malé, tak mu místo neubírá, když z ní vyroste, tak se taška vyndá a má v kočárku víc místa. Ale s větším mimčem už je manipulace trochu lepší, dá se vzít na ruce. Malé mimčo si budu moct nachystat doma a dole ho dát jen do kočárku, nebo když mi usne venku, tak ho vzít nahoru v tašce. Doma se taška složí, nevím kam bych dávala korbičku. Naše sousedka to tak se svým malým právě dělala, tak se mi to líbilo.
Jo, tady přes MK bazar. Ale ten typ jsem v ruce měla. Barva mi akorát sedla, že je i pro kluka a dobrá na léto.
26. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: dřív mi v pohodě zabíralo Oscilo, ale teďka nějak ne :unamused:
26. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak jáááááááááááá se těším na focenííííííííííííííííííííí

jo a jsem doma samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, teda než přijde manža :grinning: :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: 90ks...ale 6 fotek je ve třech různých barvách - barva,půltón a čb...takže 90-12=78 ks různých záběrů...vzala jsem si všechny :slight_smile:

andelka: ok, tak to joo :slight_smile:

zofi: taky čekám na manžílka :grinning:
26. bře 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
konečně jsem vás dočetla
katy, andelka brzo se uzdravte. Hlavně ty katy ať se ti při porodu dobře dýchá
katy, jaro jak moc dopředu vám Kača volala, aby se s váma domluvila na přesný čas?
lafemm včera jsem šla teda do toho Rossmana a měli jako kulové, totálně vyprodané. Tak jsem si za odměnu dala zmrzlinu když jsem se kvůli tomu zbytečně hnala :grinning:
26. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj aaadus, děkuji, že ses mi mrkla, ale představ si, že jsem je nakonec sehnala ještě u nás ve městě...Oni je akorát neměli vybalené ze skladu :rolling_eyes: Takže mám dvoje jedničky a jedny dvojky. Ještě si koupím ty malé zelené do porodky a fertik :wink:
PS: Co všechno berete mimískům do porodnice (nepočítám oblečko a sedačku na cestu domů)? Já mám teda v plánu akorát ty plínky a ubrousky....Ještě na něco bych měla pamatovat? Dudlíky jsou asi jen erární, že? :confounded: :confused:

Jinak dnes jsme koupili kočárek, tak mám neuvěřitelnou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem pro malého beru plínky, ubrousky, jednorázovou podložku na přebalování, 2 látkové plínky a dudel. Možná ještě přibalím jeden overálek, kdyby byl ten erární škaredý :grinning: A jaký jste koupili kočárek?
26. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podložky beru taky, ale pro sebe...nebo spíše pod sebe :sweat_smile: Tak vezmu o pár navíc...A na co látkové plíny? A dudlík ti myslíš dovolí dát vlastní? To bych byla i ráda...Vím, že jsou ty erární vyvařené atd, ale i tak :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Máme Casualplay S4 :dizzy_face:
26. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem no já mám jednu podložku pod sebe a jednu pro malého. Více když tak doveze manžel, mě už se to do tašky nevleze. Já nevím jestli mi dovolí vlastní dudel, však on moc místa nezabere. Já zase nevím, že existují erární dudle, oni ale neradi dávají ne? Casual je pěkný, taky jsem po něm pokukovala. A jakou barvu?
26. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já myslím, že dávají erární...A trochu se mi to příčí :confused: Takže bych raději svůj.. :sweat_smile:

Tenhle (a sporťák je čistě černý):
26. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erární oblečení beru, ale dudel... Já teda doufám, že dudel nebude nutný. Kočárek krásný :slight_smile: Já jsem měla v pondělí chuť vytáhnout kočár. Jsem to dneska říkala kámošce, že kdybysme bydleli na samotě vytáhla bych ho ven a podrandila bych po zahradě na zkoušku :grinning: Mi říkala, že jsem prdlá :grinning:
26. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :dizzy_face:

No manžel chtěl dneska ten kočárek odvézt normálně po chodníku, že to máme pár metrů, tak se to prý skoro nevyplatí dávat do auta :sweat_smile: Jsem mu řekla, že je blázen, že nepojedu ani těch pár metrů s prázdným kočárkem jak nějaký ... :zipper_mouth: :grinning:
26. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem tak to já bych jela i s prázdným kočárem, by mi to nedalo. Manžel když dovezl kočárek domů, tak než zaparkoval auto do zahrady už jsem ho měla složený a jezdila s ním po obýváku :grinning:
26. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych se cítila trapně (bylo to přímo v centru) a navíc by se zašpinila kola :slight_smile: Ne,ne...kdo si počká... :wink: :grinning:

No nic, jdu se věnovat manžovi, ať mu není smutno..Tak pááá a krásný víkend, kdybychom se "neviděly" :wink:
26. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY holky, tak já měla v porodce jenom plínky a ubrousky. Podložku na přebalování sjem nebrala, to jsem nepotřebovala. Mimčo jsme ořebalovali na přebalováku a vždy jsem pod ní nechala tu zavinovačku :wink: Jo a plínky jsem taky nebrala, teda látkové. Oni se tě každý den ptají jestli chceš něco vyměnit a navíc mimčám dávají takové pátkové jakoby ubrousky pod hlavičku, tak je to zbytečné. A na FN měla ta co se mnou ležela svůj dudel a nic ji neřekli :wink:
26. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi však my na to příjdem, že jsme si spoustu věcí nemusely brát :wink:
26. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo až tam budete že? :wink:
26. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek