• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Přesně. Však co nebude potřeba odveze manžel ať pak nejedu domů jak ježíšek.
26. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, však uvidíš co využiješ. Já teď uvažuju jestli nepůjdu rodit na Fífky :grinning:
26. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nad tím uvažuju. Ale potřebovala bych nějak zjistit, jestli chodí k porodům i primář. Protože pokud jo, tak si to nechám až jako zálohu
26. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to nevím. Já bych tam chtěla že bych tam možná měla možnost být na nadstandartu :wink: Už kvůli Eli :wink:
26. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, na Fifkách když jsou nadstandarty plné dají tě na gyndu když budeš chtít. Ve FN ty nadstandarty drží pro zaměstanance
26. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a navíc to tam je levnější a je tam dokonce i nějaká porodní pokoj nadstandart :wink:
26. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a prý jsou tam dobří na kojení :wink:
26. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát teď na kurzu říkala PA z Fifejd, že by se ty pokoje měly opravovat tak nevím jak to tam bude fungovat. A levnější to je určitě než ve FN. A o tom kojení jsem taky slyšela, hlavně prý dr Lišková naučí kojit i bezprsou :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se zkusím informovat. Zkusím tam napsat a uvidím co mi odpoví :wink:
26. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hodíš sem prosím potom co ti odepsali?
27. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo hodím to tu :wink:
27. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Asi vám brzy umřu. cítím se hodně špatně zlatý kašel teď mi se do toho projevila kvalitní rýma a a jsem z ní už otrávená, P. mi šel pro novou várku léků. Na další kontrolu už jedu autem a ne MHD a Tchas objedu raději velkým obloukem! Kdykoliv tam jen na min. vstoupím jsem hned nemocná to je ta jejich úžasná vzduchotechnika a kvalitní výměna vzduchu.
Venku nádherně, teplíčko, dneska a zítra slavnosti na hradě a já můžu jít tak akorát .... však víte kde. :cry:

Jaro: to vše za těch 900 Kč nebo jsi nco připlácela?

Adi: m,ě volala cca týden dopředu. Ty bys toho primáře si tam přála nebo raději ne?
27. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
adus: no bylo domluvené týden předem, ale asi na mě zapomněla, tak jsem 3 dny předem zavolala já :slight_smile: Jinak všechno v pohodě.
katy: 900 (asi za focení) + 780 (za 78 ks fotek) = 1680,- Ale původně jsem myslela, že těch 900 je za 40 fotek jak je to na netu :grinning: Ale za ty peníze to fakt stojí, nelituju!!! :slight_smile: Je to krásná památka.
To je smůla, že jsi tak nachcípaná :frowning2: Uzdrav se brzy!!!
27. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no teda co to slyším. Hlavně se uzdrav ať jsi brzo fit. To už asi ani nepůjdeš na jogu co? A primáře bych si u porodu nepřála, protože kdybych ho tehdy poslechla a nestála bych si za svým, byli bychom bez miminka...
27. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě právě ještě nevolala, tak počkám do pondělí a pak jí taky budu muset zavolat jestli na mě nezapoměla.
Dneska jedu k babičce a dědovi, ale vůbec se tam netěším. Už se psychicky připravuju, co mi zas dědek řekne "pěkného"
27. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: já si taky asi vezmu všechny co budou hezké a úpovedené což asi budou všechny :grinning: máš je na DVD nebo už i na papíře? budeš je dávat do nějakého albíčka?

Adi: no já si myslela, že ho ho tam asi chtít nebudeš, ale budeš sebou brát svou dr. ne? Jinak na jogu už asi nepůjdu raději, ale až mi bude lépe zajdeme se před jogou někam projít a pokecáme. :slight_smile:
Já myslela, že k babi s dědou jezdíš ráda, nebo to je jiná část rodiny?
27. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy dr asi brát budu, v úterý na poradně bych se s ní o tom chtěla pobavit. Ale ona spíše spolupracuje s fakultkou, tak uvidím co mi řekne. A projít se zajdeme určitě. Včera jsem tu sice měla kámošku, ale nechtěla jsem jí "zatěžovat" těhu řečmi. Tady k té babičce a dědovi jezdím nerada. Nějak k sobě nemáme vztah a nemáme si moc co říct
27. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ty bys teď raději rodila na Fifejdách?
27. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus:No to je hrozné s tím primářem! :cry:
Klidně ji brnkni.

katy: můžeš si vybrat jestli to chceš na cd nebo dvd...já to mám na cd...k tomu dostaneš i hezký obal...na papír si to nechám vytisknout časem, jak bude cesta ...a dám si to do alba, co mám doma...jedno mi zbylo ze svatby a je prázdné.
27. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se moc těším na ty fotky, já si to taky nechám vytisknout někde tady blíže domovu a albíčko budu muset koupit žádné doma nemám, už ani netisknu na papír fotky z dovolených, spíše dělám si teď DVD prezentace s efekty, hudbou, apod.
27. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já už ani nevím kde chci rodit :sweat_smile: Ale asi to vyhraje fakultka, přece jenom jsou nejlépe vybavení kdyby nedej bože došlo k nějakým komplikacím
jaro raději na to už nemyslet. Moje dr byla v šoku když jsem jí to říkala

Já si nechávám fotky dělat přes Happy Foto. Je to rychlé a levné, za 2 dny máte fotky doma. Ono je to lepší i pro tu starší generaci ty papírové fotky
27. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem v lednici 1 čoko knedlík tak si říkám dám si ho a dala jsme ho do mikrovlnky ohřát a nějak se vysušil, čoka vytekla ach jo jsem si tedy pochutnala! :angry: :grinning:
27. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu si na chvíli lehnout a číst KOřeny už chudáka Kuntu chytili a e na otrokářské lodi :frowning2:
27. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: koukám, že jsme na to podobně - mi právě mamka jela do lékárny pro další léky, bo mě začalo brutálně bolet v krku :frowning2: A celkově je mi blbě - a venku tak krásně :unamused:
Ehm, knedlík v mikrovlnce znám - školácká chyba. Aspoň v té naší to nelze, jediný způsob, jak ohřát jakýkoliv knedlík je v pařáku, z mikrovlnky máš z toho botu :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak se brzo uzdravte..To je pech - těhotné a nemocné :frowning2: Já jsem už myslela, že taky něco chytám, ale naštěstí to bylo jen z alergie... :slight_smile:

Jinak by mě zajímalo, jak se projevují ty poslíčky? To tvrdne břicho? Mě poslední dobou v noci hrozně bolí v křížích, že absolutně nemůžu ležet na zádech, někdy musím vylézt z postele a rozchodit to...To by nebylo nic neobvyklého, ale dnes ráno mě to začlo bolet až dopředu do podbříška a jak jsem chtěla vstát, tak to byla taková bolest, že jsem měla normálně na krajíčku... :cry: Tak nevím, jestli to jen "střílelo" z těch křížů nebo co.... :confused:
27. bře 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dáváte ty knedlíky do mikrot.sáčku, když je ohříváte v mikrovlnce? My to takhle děláme a zatím no problem :confused: :wink:
27. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

koukala jsem že jste probírali co pro mimčo do porodnice-já měla plínky a ubrousky a mast na prdel (ve Vítkovicích ted adávali malý bepanthen ale ten nám nestačil a ještě dávali nějaké vzorečky ale ty jsem zkouše nechtěla), látkové plínky (sice dávali ale mají jich málo a jak jsem večer potřebovala vyměnit tak už nebyla a malý byl a je blinkací takže jsem je fakt využila), dudlík jsem nebrala nechtěla jsem ho pro jistotu dávat aby se nepokazilo kojení, dala jsem ho až jak jsem si byla jistá že není problém s kojením a ani nevím zda tam erární měli (podle mě ne protože sousedka se ptala zda si ho může dovést a říkali že ne že jsou proti, doma at si ho klidně dá ale tam ne)
27. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: co ti nakoupila? já si nechala koupit další Oscila a jitrocelový sirup, dělám inhalace ze soli a tymiánu co jsem se dočetla na netu a je mi už krápek lépe.

Já do porodnice beru akorát to co mám - tj. plenky, ubrousky a mast na dupku

La fem: poslíčky nevím, já je zatím neměla možná 1x když mě začaly bolet záda, ale jinak než když třeba spíš byly to takové ty MS bolesti zad, dr. mi říkala, že to mohlo, ale nemuselo být. JInak říkala, že poslíčky se objevují až cca 2-3 týdny před porodem, že jinak je to bolestivé tvrdnutí dělohy, často se to plete a bolí to taky.
27. bře 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!

Jak se máte??
Já moc nestíhám psát,jak je krásně tak jsme s malou furt venku....
Byla jsme ve čt na kontrole,vše ok,natočili už CTG,to bylo dobrý, utz taky,malý má 2100g. Na další kontrolu jdu 8.4.

Já do porodky beru jenom plínky a ubrousky a Bepanthen.

pro rodící v květnu - porodka na Fifkách je zavřená - dělají rekonstrukci....no já chci zas do Vítkovic tak snad bude místo :confounded:
27. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem brala své oblečnení, z toho jejich by mě kleplo
27. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek