• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
SMARDIK - myslíš pro mimčo? oblečení mám teď taky nachystané pro malého svoje. mě tam lezly krkem ty jejich zavazovací košilky, z těch jsem úplně šílela. Takže bodyčka to jistí :grinning: :grinning:
27. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já svoje oblečky beru až na cestu domů.

Jinak Fifky prý až v červnu se budou rekonstruovat a tyky prý za pohybu bude uzavřena jen část odd.
27. bře 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
KATY - no kámoška se právě ptala našeho gynDr, protože ona první dcerku rodila na Fifkách a druhé chtěla taky tam (má termín 9.5.) a řekl jí že je celá porodnice zavřená celý květen tak ať si vybere mezi Vítkama a FN a pokud bude všude Stopka tak Opava,Havířov nebo F-M :confused:
27. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka jo pro mimčo, přesně jak píšeš ty jejich zavazovací košilky mi lezly krkem a dupačky taky, pořád se rozepínali, není nad to mít svoje :slight_smile:
27. bře 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: No,mám Vincentku do nosu, na krk Bioparox a Propolki. Dneska jsem byla i na pohotovosti, protože ten krk se vůbec nelepšil a bála jsem se, abych si z toho do pondělka neuhnala třeba angínu a i poradit se, co můžu. A prý krk celkem ucházející, není to tak hrozné, ale radši mám ty lokální antibiotika, ať to zaženu rychle pryč. Já jsem na bolesti v krku dřív dost trpěla, i 5x za zimu.

Poslíčky zatím neznám. Zato jsem asi objevila dvě strie :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nestíhám vás číst,tak jdu jen pozdravit. :slight_smile:
Dala jsem do alba pár fotek Janičky,tak kdyžtak jukněte. :slight_smile:
Holky nevíte jak si mám v pase zrušit ty týdny těhotenství??
28. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíš zadat kdy se malá narodila :wink:
28. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už je mi naštěstí lépe, v so odpo se mi z ničeho nic zhoršil stav, začala jsem extra kuckat, pak i zvracet a do toho teplota jsem si musela vzít i paralen, ale zabral, včera podstatně lépe a dnes už jsem občas zakašlu nebo smrkám. Nedovedu si představit, že v so by to na mě přišlo, myslím jak by mě v porodnici viděli tak by mě hned brali na CŘ.

Misicko: někdy mám pocit, že samy Fifky neví kdy a jak vypukne akce Kulový blesk každé mamince říkají něco jiného.

A dneska jsem měla 2x za noc poslíčky a povím vám nic moc tedy a bude hůř! kolik cca dní před porodem začínají poslíčci?
29. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Fifejdy by se měly opravovat až od července - ve středu nám to říkala sestřička z novorozeneckého na Fifejdách

katy to sis teda "užívala" o víkendu co? A já s poslíčkama neporadím když je mám cca od 7. měsíce

Zítra mám poradnu, pak fičím do práce vyřizovat MD tak tu celý den nebudu. A ještě se chci podívat v centru konečně na nějakou záclonu. Včera jsem v Ikea koupila takovou tenkou deku za 26,- Nechám ji roztříhat na 3 menší ať mám do kočárku, autosedačky a ještě jednu náhradní. No nekupte to za ty prachy. Chudák manžel včera, jsem byla jakási protivná :sweat_smile:
29. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ani mě nemluv jsem myslela, že už umřu . Já v Dantre záclony viděla v letáku nádhernoé dětské deky i s hračkou slonem tak tam asi pro ni skočím do té autosedačky.

A ve finále zase rekonstrukce porodky spadne z lopaty jako už padá x let nemyslíte? :grinning:
29. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ty máš ve st poslední kurz co? Už sis nechala namíchat ty voňky? já budu muset za KAmilou vyrazit. Asi v tu st.
29. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy taky jsem tu deku v katalogu viděla. Jo ve středu mám poslední kurz, strašně rychle to uteklo. Ještě jsem si nenechávala nic namíchat, všechno až v tu st. Chci si koupit ten olej na masáž hráze, pak ten gel na hojení nástřihu nebo když jsi po porodu nateklá a asi si koupím i ty olejíčky na podporu laktace a zavinování dělohy. A zítra ještě chci, ať se mi dr kukne na bradavky jestli s nima půjde kojit a podle toho co mi řekne bych koupila i ty formovače bradavek.
29. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zavinování dělohy je zbytečný to mi říkala, dr. je prý nejlepší kombinace kojení a ležení na břiše. Nad tím olejem na laktaci jsem taky uvažovala, ale zase všude píšou a radí že se nemáš ničím natírat, že mimionka nemají rády vůně krémů, apod. tak nevím. Ten na hráz hezky voní, někdy bych ho i do aroma lampičky nakapala :sweat_smile: a po nástřihu si nic dávat nebudu taky je nej když to jen "luftuje" ale v nalení od hráze byl nějaký vonný olejíček, aby se miminkám dobře dýchalo, že to čistí vzduch nevíš má to tam? Ten bych chtěla koupit.

A už vařím čočku na oběd jsem na ni dostala šílenou chut i na vařené vajíčko k tomu. :sweat_smile:

Joa budeš chtít půjčit to boa a ty bílé kalhoty?
29. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten olejíček na podporu laktace je bez parfemace, dávala nám k němu přivonět a nevoněl. A Kamila říkal, že se jím natírala, ale ještě se jí na to detailně musím zeptat. Na břicho už se těším lehnu. Já jsem si koupila i stahovací kalhotky po porodu ať pro to udělám maximum. A ten vonný olejíček na to dýchání nevím jestli tam má.

Já mám dneska na oběd krupici a možná ještě udělám bramboračku. Se mi dneska nějak nechce vařit.
Obojí bych si ráda půjčila, ty bílé kalhoty co mám doma si asi nebudu brát protože v nich vypadá jak jelito :sweat_smile: Ale objevila jsem černé puntíkované šaty a nevypadám v nich zle :sweat_smile:
29. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdy se pro ně zastavíš? Kalhoty zkusíš a uvidíš jak v nich budeš vypadat, já v nich 2x dobře už nevypadala asi taky jako jelito :grinning: nám ten olejíček nedávala očichat tak bych ho možná taky prubla kolik stojí? Jaké stahovací kalhotky? Kdy si je můžeš obléci a kde jsi je koupila a za kolik? Taky chci mít zpátky ploché bříško :slight_smile:
29. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu pobíhat po centru zítra. Na 8:45 mám poradnu a pokud tam bude moje dr, chci se jí zeptat jak to probíhá když bych jí chtěla u porodu atd., tak nevím jak dlouho se tam zdržím. Pak povalím do práce vyřídit MD a asi ještě budu muset obejít vedoucí některých oddělení s výstupním listem ať mi ho podepíšou, že u nich nemám žádné resty. Takže vůbec netuším v kolik skončím. A že by jsi mi je donesla v tu středu jestli půjdeš za Kamilou? Já bych si je zkusila doma a třeba v pátek bych ti je dovezla? A kalhotky jsem objednávala tady ty. Brala jsem velikost L a zkoušela jsem je roztáhnou a jde to fakt ztuha. Hlavně to není jenom na břicho, ale i zadek. A odkdy se můžou oblíkat nevím. Já si myslím, že podle toho jak silné budou očistky.
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/stahovaci-kalhotky-po-porodu-smlxlxxl-kod-sp010/
29. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: budeš zítra zase parkovat u Penoše? Když tak se pro ně zastav už před poradnou, vstávám už po 7 hod. a raději ti je jen porád, abych tě nenakazila přeci jsem ještě trošku bacil. Ve st jdu taky na poradnu, posledně jsem se díky šikovnosti sestry extra zdržela a dorazila jsme domů úplně KO tak bych nerada se domluvila na st a třeba pak musela poslat s tím P. Tak bych ti to raději zítra podala.
29. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo, budu parkovat u Penny. Tak jenom řekni kam a v kolik mám dorazit ať si to podle toho naplánuju. A myslím, že dříve než ty mě nakazí R., protože má strašnou rýmičku a kašlíček :grinning: Se aspoň ukáže, jestli k něčemu dobrý Actimel, který piju poslední 4 týdny
29. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak to je u vás někdo na umření ne? :grinning: popíšu do IP
29. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy včera tu hekal jako kdyby to byla jeho poslední hodinka :grinning: Ale když jsem mu dala sprej do nosu, který neštípe tak se ošíval jak malé děcko. To má z toho, že lítá po venku v tričku s krátkých rukávem. Včera se chtěl chudáček politovat na benzince kde mají bazar a pumpařka mu říká: Co byste jako chtěl, už vám není 20" :grinning:
29. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: dobře mu řekla. Můj otec je to samé od podzima do jara je nemocen, všude jezdí autem, topí o 106, sedí jen v kožené bundě a tričku pak vylze do zimy, pak zase rozhajcuje auto , šálu nenosí a pak se diví! A pak koupí očima jako pandrhola. A P. je to samé.
29. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy R. nenosí ani zimní boty. Ale říkal, že letos už si je koupí, že v těch velkých mrazech trpěl. Jo a šálu a rukavice taky nenosí. Co kdyby ho někdo viděl, že není za frajera
29. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: vidím, že všude stejné, sice tatík i P. nosí zimí boty, ale P. musím připomenout, že už je zima, že by si mohl vytáhnout teplé, vždy mě fascinuje jak říká, že mu je zima a kouknu a podzimní boty a tenkou ponožku, ale jak jednou pořádně prochladl tak si už od té doby bere teplé ponožky nebo ovčí co nám plete babi. :wink:
29. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy letos ho skříply záda, chodil i na rehabilitace tak se asi trošku lekl. A je fakt, že už nemá tolik energie a síly co dřív. Ale on si nedá říct a vůbec se nešetří. Jsem mu říkala, ať se to laskavě uvědomí, že teď už tady nepůjde jenom o nás dva, ale přibude někdo třetí. A malého nebude zajímat, že tatínka bolí záda a je unavený. Včera mi říkal, že by se asi měl dát do kupy, než se malý narodí :grinning:
29. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky, tak jsem vás konečně dočetla. Jsem nestíhala. Dneska jsem byla cvičit a pak honem ELi dát oběd a dát ji hajat. Ještě mi volal manža, že se mám stavit do TEsca se podívat na kurz polských zlotých, tak jsme tam s eli šly a přišly jsme domů utahaná. Jo a v tescu jsem potkala Andělku a teda bříško ji roste :grinning: :grinning: :grinning:

jinak k těm poslíčkům.. J8 měla za celé těhu poslíčky u ELi jen jednou a pak už jsem měla další bolesti v křížích a to jsem pak jeli už do porodky a bylo to tak cca 1 -2 týdny před porodem :wink:

jo a Adus: chtěla jsem se zeptat nezná tvůj manža nějakého TOmáše Vilče? Nechodili náhodou spolu na základku do Poruby na Štůra? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u něj je i nevýhoda, že je celý den v trapu a nemá čas se ani v klidu a pořádně najíst není to tak? Nějaký sport, životospáva asi taky moc nehrozí co? Tak je to i u tatíka, ráno vypadne, sní 2 chleby 0,5 l čaje, svačinu vesměs zapomene doma, nebo si vezme jen jablka, celý den nepije, nejí, lítá, domů sice dorazí kolem 15 hod. to se naobědvá, sní tabulku čokolády, lehne a spí a pak už jen jen jí , pije a snaží se dohnat celý den = pak je z něj kulička a pak příjde období Herbalifu a zase nic nejí z extrému do extrému. P.- alespoň udržuje životosprávu pravidelně jí, denně obědvá a doma jíme zdravě, celkem se i hýbe.
29. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi manžel chodil na základku do Bílovce
katy jeho životospráva je katastrofální. Jak jsem chodila do práce, chystala jsem mu svačiny ať má aspoň nějaké jídlo. Teď už mu svačiny nechystám, protože se mi nechce každý den chodit pro čerstvé pečivo. Na oběd si zajde jenom někdy, protože "nemá čas" (už jsem tu hlášku alergická) a večer to pak dohání. A sportovat taky nesportuje, no workoholik jak prase. Nejlepší mu říkám, jestli se mnou půjde na to focení a prý když to bude večer tak jo. Jsem mu říkala, že všechno prostě nejde večer a že až bude malý taky všechno nepočká na večer - třeba až bude nemocný nebo až bude chodit do školky a bude mít třeba besídku. Jako nevím kdy mu tady ty věci dojdou, že práce není všechno
29. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: chlapi jsou všichni stejnííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jsou :grinning:
29. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo psala jsem na ty Fífky, tak jsem zvědavá co odepíšou a hlavně kdy :grinning:
29. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek