Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
katy007
29. bře 2010
Tak naštěstí můj manža není workholik, ale asi je to dáno i tím, že není živnostník jako tvůj manža nbo můj otec. Takže P. snad besídku stihn, naštěstí, má o takové věci i zájem, aby to stihnul.
zofinecka
29. bře 2010
no manža taky není živnostník, ale musí se ohánět aby nás uživil, takže ještě má brigádu 🙂
lafemme
29. bře 2010
Holky, přepíráte ty jednorázové kalhotky do porodnice před prvním použitím? =-)
aaadus
29. bře 2010
lafemm já mám ty síťované a ty jsem přepírala
lafemme
29. bře 2010
Ano, ty mám i já..s tou nohavičkou 🙂
aaadus
29. bře 2010
Jsem je přemáchla v Lovele a pak ještě pod tekoucí vodou
katy007
29. bře 2010
Já mám taky ty síťkovné s nohavičkou ale asi nebudu přepírat jsou zabaleny z lékarny a otevírla jsem origoš až dioma, abych se pochlubila sexy spoďáry, ale nevím možná je ještě čváchtnu.
zofinecka
29. bře 2010
já je mám taky, ale přepírat nemusím, protože je mám vyprané ještě po Eli 😉 😃
lafemme
29. bře 2010
Taky je jen trochu přemáchnu v prášku a vodě.... 🙂
katy007
29. bře 2010
Zofi: kde se ti ztratila fotka?
aaadus
29. bře 2010
katy jsou nová pravidla pro fotku
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nova-prav...
katy007
29. bře 2010
No to jsou zase věci! =-)

Adi: nemáš tam zbytečně kus stromu? 😃 😃 😃

Teď se mi malá pod žebrem vykulila se zadečkem tak jsem ji po něm lehtala a asi se ji to líbilo, začala sebou vrtět a tam kam já šla s rukou ona putovala s dupkou 😃
aaadus
29. bře 2010
katy já nejsem schopná si nahrát do noťasu ještě jedny fotky ze svatby, tam bych měla být snad vyfocená i zblízka. Však na mně není nic k vidění a aspoň mě nikdo nepozná 😃
aaadus
29. bře 2010
katy víš co se tě vždycky zapomenu zeptat. Jaké máte vybrané jméno pro malou. Teda pokud to není tajemství 😉
katy007
29. bře 2010
Adi: vždyť jsi moc krásná holka tak proč ta skromnost?
aaadus
29. bře 2010
katy momentálně si krásně nepřipadám. Včera jsem objevila parádní strie na bocích ]-(
zofinecka
29. bře 2010
adi to neřeš hlavně že je mimi zdravé a ty taky 😉
katy007
30. bře 2010
Ahoj holky,
dneska jsme zase moc nepospala ach jo. Za chvíli dorazí mamka, doděláme jarní úklid, já už se pokusila rozčlenit oblečky dle velikosti, už mám i připraveno co malá bude mítr na sobě z porodnice. 🙂 Akorát ještě nemám deku do autosedačky tak budu muset někam pro ni asi zítra vyrazit.

Dneska pro velký úspěch zase peču rohlíky, tentokrát 2 násovbnou dávku i pro mamku za pomoc.
andelka
30. bře 2010
katy: To je dobře, že už je ti lépe, mně taky - fakt v tom stavu rodit - ani zaboha =-)

adus: Ta deka z Ikey je fajná, my jich máme několik jako přehozy přes gauč a křeslo a pro mimi už mám myslím koupené tři 😃 Ona je taková lehká, tenčí, ale teplá a fakt za tu cenu x-) Taky se chystám to postříhat a použít do kočárku, na zem, do zavinovačky a kdoví na co všechno ještě.

zofi: Elinka je strašně krásná a roztomilá 🙂 A ty máš takové fajné bříško 🙂 Mně fakt porostlo, tak jsem zvědavá, kolik bude mít za týden na kontrole malej váhový odhad podle UTZ =-)
katy007
30. bře 2010
Andělka: já jsem si 100% jista, že kdyby mě v so viděli hned by mě poslali na císaře, že by mě nenechali více trápit.

Rohlíky napečeny, úklid dodělán, mamka uklízela, já žehlila, a manža montoval garnýže a pak uklízel ve sklepě. Ještě pár oblečků pro malou mi chybí přežehlit, ale teď musím dát pauzu jsem totálně KO.
aaadus
30. bře 2010
Ahoj holčiny,
teď jsem dorazila a jsem totálně KO. Úplně strašně mě bolí plosky na nohou, jsem myslela, že ani nedojdu k autu.
Dnešní poradna dopadla dobře, pěkně se mi to tam začíná připravovat k porodu a malý má váhový odhad 2600g x-) Na příští poradně už mi budou točit monitor a budu se domlouvat s dr ohledně porodu. Dneska už jsem se jen tak letmo informovala u sestřiček jak to chodí a přesně tak jsem si to představovala.
A něco k Fifejdám - dnes byla na zástup místo dr její dcera, která pracuje na Fifkách a rekonstrukce se odkládá na červenec a kdo ví, jestli vůbec letos bude.
andelka
30. bře 2010
katy, adus: dneska jste obě nějak KO, tak pěkně odpočívat 🙂

Adi, já už ty Fifky neřeším, bo to je jednou tak, podruhé tak, nějak to dopadne, no.
Gratuluju k dobrým výsledkům, čípek už se zkracovat v tomto tt může, že jo? A příště už monitor, no téda, to už je porod fakt za pár. A malý má moc pěknou váhu x-) Jsem zvědavá jak dopadnu já, jdu přesně za týden.
lafemme
30. bře 2010
Ahoj,

aaadus: Taky gratuluji 😉

Jak často teď chodíte do poradny? Já jdu ve čtvrtek po 3 týdnech a pak už budu chodit co dva týdny....Asi to pak pofičí ještě rychleji 🙂
misicka85
30. bře 2010
Ahoj holky!!!

Tak já byla min. týden na kontrole, vše ok, malý váží cca 2100g 😃 Natočili mi CTG,to bylo taky ok. Na další kontrolu jdu příští týden 8.4. a pak už po týdnu až do porodu :-p V pátek si jdu pro papíry na mateřskou, v pondělí s tím hned musím do práce a na sociálku...

S těma Fifejdama je to teda mazec, jednou řeknou tak,pak zas jinak, no nějak to dopadne 🙂 Já tam teda rodit nechci, ale ostatním co chtějí přeju ať vám to výjde a jste spokojené 😉
aaadus
30. bře 2010
lafemm já teď jdu až 20.4., ale to jen proto, že se chci domluvit s dr na porodu a ona tam dřív nebude. A pak nevím jak často budu chodit, asi každý týden to vypadá

Já jsem na MD nastoupila dneska, tak mám takovou dobrou náladu, že už můžu říkat, že jsem na mateřské a ne na nemocenské
misicka85
30. bře 2010
Já budu na mateřské od 4.4. 🙂

Aduš- tak si to užívej,já z toho měla taky strašnou radost u prvního těhu 🙂
aaadus
30. bře 2010
misicka však mi to taky zvedlo náladu 🙂
zofinecka
30. bře 2010
Ahojki holky, tak jak je? My jsme konečně domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, teda už delší dobu, ale k PC jsem se dostala až teď 😉

andel? dék za pochvalu x-) x-)

adi: tak to je super ne že se fífky opravujou až v červenci 😉
aaadus
30. bře 2010
zofi jj, je to super. Aspoň nebude takový nával
smardik
30. bře 2010
ahojky jdu za vámi,jeden spí, druhý je na ruce

Začni psát odpověď...

Odešli