• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Tak naštěstí můj manža není workholik, ale asi je to dáno i tím, že není živnostník jako tvůj manža nbo můj otec. Takže P. snad besídku stihn, naštěstí, má o takové věci i zájem, aby to stihnul.
29. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manža taky není živnostník, ale musí se ohánět aby nás uživil, takže ještě má brigádu :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přepíráte ty jednorázové kalhotky do porodnice před prvním použitím? :confused:
29. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemm já mám ty síťované a ty jsem přepírala
29. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, ty mám i já..s tou nohavičkou :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem je přemáchla v Lovele a pak ještě pod tekoucí vodou
29. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky ty síťkovné s nohavičkou ale asi nebudu přepírat jsou zabaleny z lékarny a otevírla jsem origoš až dioma, abych se pochlubila sexy spoďáry, ale nevím možná je ještě čváchtnu.
29. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je mám taky, ale přepírat nemusím, protože je mám vyprané ještě po Eli :wink: :grinning:
29. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky je jen trochu přemáchnu v prášku a vodě.... :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: kde se ti ztratila fotka?
29. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsou zase věci! :confused:

Adi: nemáš tam zbytečně kus stromu? :grinning: :grinning: :grinning:

Teď se mi malá pod žebrem vykulila se zadečkem tak jsem ji po něm lehtala a asi se ji to líbilo, začala sebou vrtět a tam kam já šla s rukou ona putovala s dupkou :grinning:
29. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já nejsem schopná si nahrát do noťasu ještě jedny fotky ze svatby, tam bych měla být snad vyfocená i zblízka. Však na mně není nic k vidění a aspoň mě nikdo nepozná :grinning:
29. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy víš co se tě vždycky zapomenu zeptat. Jaké máte vybrané jméno pro malou. Teda pokud to není tajemství :wink:
29. bře 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: vždyť jsi moc krásná holka tak proč ta skromnost?
29. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy momentálně si krásně nepřipadám. Včera jsem objevila parádní strie na bocích :angry:
29. bře 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi to neřeš hlavně že je mimi zdravé a ty taky :wink:
29. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsme zase moc nepospala ach jo. Za chvíli dorazí mamka, doděláme jarní úklid, já už se pokusila rozčlenit oblečky dle velikosti, už mám i připraveno co malá bude mítr na sobě z porodnice. :slight_smile: Akorát ještě nemám deku do autosedačky tak budu muset někam pro ni asi zítra vyrazit.

Dneska pro velký úspěch zase peču rohlíky, tentokrát 2 násovbnou dávku i pro mamku za pomoc.
30. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: To je dobře, že už je ti lépe, mně taky - fakt v tom stavu rodit - ani zaboha :confused:

adus: Ta deka z Ikey je fajná, my jich máme několik jako přehozy přes gauč a křeslo a pro mimi už mám myslím koupené tři :grinning: Ona je taková lehká, tenčí, ale teplá a fakt za tu cenu :dizzy_face: Taky se chystám to postříhat a použít do kočárku, na zem, do zavinovačky a kdoví na co všechno ještě.

zofi: Elinka je strašně krásná a roztomilá :slight_smile: A ty máš takové fajné bříško :slight_smile: Mně fakt porostlo, tak jsem zvědavá, kolik bude mít za týden na kontrole malej váhový odhad podle UTZ :confused:
30. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka: já jsem si 100% jista, že kdyby mě v so viděli hned by mě poslali na císaře, že by mě nenechali více trápit.

Rohlíky napečeny, úklid dodělán, mamka uklízela, já žehlila, a manža montoval garnýže a pak uklízel ve sklepě. Ještě pár oblečků pro malou mi chybí přežehlit, ale teď musím dát pauzu jsem totálně KO.
30. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
teď jsem dorazila a jsem totálně KO. Úplně strašně mě bolí plosky na nohou, jsem myslela, že ani nedojdu k autu.
Dnešní poradna dopadla dobře, pěkně se mi to tam začíná připravovat k porodu a malý má váhový odhad 2600g :dizzy_face: Na příští poradně už mi budou točit monitor a budu se domlouvat s dr ohledně porodu. Dneska už jsem se jen tak letmo informovala u sestřiček jak to chodí a přesně tak jsem si to představovala.
A něco k Fifejdám - dnes byla na zástup místo dr její dcera, která pracuje na Fifkách a rekonstrukce se odkládá na červenec a kdo ví, jestli vůbec letos bude.
30. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, adus: dneska jste obě nějak KO, tak pěkně odpočívat :slight_smile:

Adi, já už ty Fifky neřeším, bo to je jednou tak, podruhé tak, nějak to dopadne, no.
Gratuluju k dobrým výsledkům, čípek už se zkracovat v tomto tt může, že jo? A příště už monitor, no téda, to už je porod fakt za pár. A malý má moc pěknou váhu :dizzy_face: Jsem zvědavá jak dopadnu já, jdu přesně za týden.
30. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

aaadus: Taky gratuluji :wink:

Jak často teď chodíte do poradny? Já jdu ve čtvrtek po 3 týdnech a pak už budu chodit co dva týdny....Asi to pak pofičí ještě rychleji :slight_smile:
30. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

Tak já byla min. týden na kontrole, vše ok, malý váží cca 2100g :grinning: Natočili mi CTG,to bylo taky ok. Na další kontrolu jdu příští týden 8.4. a pak už po týdnu až do porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: V pátek si jdu pro papíry na mateřskou, v pondělí s tím hned musím do práce a na sociálku...

S těma Fifejdama je to teda mazec, jednou řeknou tak,pak zas jinak, no nějak to dopadne :slight_smile: Já tam teda rodit nechci, ale ostatním co chtějí přeju ať vám to výjde a jste spokojené :wink:
30. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemm já teď jdu až 20.4., ale to jen proto, že se chci domluvit s dr na porodu a ona tam dřív nebude. A pak nevím jak často budu chodit, asi každý týden to vypadá

Já jsem na MD nastoupila dneska, tak mám takovou dobrou náladu, že už můžu říkat, že jsem na mateřské a ne na nemocenské
30. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu na mateřské od 4.4. :slight_smile:

Aduš- tak si to užívej,já z toho měla taky strašnou radost u prvního těhu :slight_smile:
30. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka však mi to taky zvedlo náladu :slight_smile:
30. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky, tak jak je? My jsme konečně domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, teda už delší dobu, ale k PC jsem se dostala až teď :wink:

andel? dék za pochvalu :dizzy_face: :dizzy_face:

adi: tak to je super ne že se fífky opravujou až v červenci :wink:
30. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jj, je to super. Aspoň nebude takový nával
30. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jdu za vámi,jeden spí, druhý je na ruce
30. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek