• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
smardik ahoj. Jak se máte? Pořád je Honzíček hodný?
30. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulinky, jak se mate? Bibi mi konecne usnula, tak muzu na pocitac :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak tady čtu samé dobré zprávy :slight_smile: ...andelce a katy už je lépe, oprava fifejd se odkládá...takže květnové mamky můžou být v klidu, kdyby něco...adus a misicka mají úspěšné poradny za sebou,..tak snad i já budu mít zítra dobré zprávy...jedu ráno do Vítkovic na monitor...a jsem zvědavá, co mi doktor řekne na toho našeho tvrdohlavečka :slight_smile: Držte mi palečky, prosíííím :slight_smile:

lafemme: taky jsem ty gaťky přeprala...šoupla jsem je do pračky.

evka: na Janičku jsem už koukala...je moc hezkááá :slight_smile:

Dneska dobře zaspala...vyhrabala jsem se až v 10 dopoledne :grinning: Včera i dneska mě divně píchalo v pravé části břicha...malý mě tak strašně dloubal...furt jsem měla v dlani jeho nožičky nebo hlavičku...až to nebylo příjemné jak tlačil tou hlavou...někdy se mi z toho i blbě dýchá...celý se tam vlnil, božatko má tam asi už málo místa...a dneska zase...jak jsem byla dopoledne venku, tak mě začal bolet podbřišek jako když má přijít MS...no uf...než jsem došla domů, tak to přešlo. Teď jsem se najedla a zas se potím jak prase
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj smardik a majo :slight_smile:
maja ahoj. Já se mám dobře. A jak vy doma válčíte? Co Tobík? Nežárlí?
jaro zítra budu držet pěsti. A to už se dozvíš, kdy půjdeš na císaře?
Já jsem přišla dneska zpocená jak čuník, to je hrozné. A každý furt oblíkej se, zapni se (když nic nezapnu :grinning: ) a horko je mi pořád
30. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se máme nic moc-kluci v pohodě ale jak dělali stoupačky tak nám odněkud valí do koupelny voda a celý strop je nádhern mokrý :angry: :angry: :angry: čekáme na někoho z té firmy at se na to podívají
30. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my docela v pohode, tobik uz se pomalu uklidnuje, asi uz si zvyka, ze uz neni jedinym ditetem doma :grinning: a Beatka je vetsinoiu moc hodna :slight_smile:

teda, vam ale ty tydny naskakuji, jaro 39tt kde jsi to vzala????a adus uz 35...za chvilku uz rodite, teeeeda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji Tomík žárlil? u nás v pohodě, Tomík brášku miluje-pořád ho hladí a pusinkuje, jak pláče už ho letí pohladit, dám mu dudlík, jak ho vyplivne hned se mu ho snaží cpát do pusy (no zatím se nedaří a cpe mu ho do oka, nosu ale snaží se), i venku vozí kočár, je to prostě velký brácha
30. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: děkuju, pak vám napíšu, jsem napnutá jak struna....já si myslím, že možná jo...už mám přece jen termín za dveřmi.
smardik: jáááj, to je nadělení :unamused: Tak to teda našve. My tu na poslední chvíli děláme nějaké úpravy a tež se občas "daří"...
30. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, to Tobik taky presne jak pises, ale zacal ze sebe delat taky mimino a vyzadoval hrozne moc pozornosti.. :confounded:
jaro, proc jdes na cisare?
30. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro mi dr říkal že plánovaný císař se dělá ve 38týdnu tak by se u tebe měli už rozhoupat
jojo je to radost, uvidíme co zjistí
30. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: já nevííím, ono to tak rychle běží :grinning: Už to bude coby dup :grinning:
smardik: to je hezké, jak se Tomášek stará o brášku :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: maý není otočený hlavičkou dolů a nevypadá to, že by se chtěl ještě otočit.
smardik: no aby mi mi to nedělali třeba už tento týden :astonished: Já tam jedu zítra poprvé do těch Vítkovic na monitor...
30. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: Já jsem chodila do poradny zatím co 4 týdny a teď teprve po 3 týdnech půjdu. Potom nevím kdy, to se dozvím asi za týden, i kam budu chodit na CTG.

jaro: No páni, Radeček bude brzy mezi námi :dizzy_face:Teď jsem někde četla, že plánovaný CŘ se dělá nejčastěji na přelomu 39 a 40tt, tak čas už by pomalu fakt byl :slight_smile:

maja: Já si pamatuju, jak jsme byly u Eri a ty jsi měla 4 týdny do termínu a šup - za chvilku to tak budu mít já a ty už máš Beatku doma :slight_smile: doufám, že se někdy domluvíme na venčení dětí a bříška :slight_smile:Musím si to jaro trochu užít. Akorát na nějakou velkou tour to nevidím, dost blbě se mi chodí, jak mě bolí spodek :unamused:Ale snad se to trochu zlepší, zajdu si zaplavat někdy.
30. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro mi právě císař taky hrozil malý se nechtěl otočit a nakonec se otočil až v 37týdnu a dr mi říkal že kdyby byl císař je hned v 38 že se u plánovaného dýl nečeká aby se porod nerozjel, že je to tvojí zlo-normální porod + císař

jo Tomášek je milujícíc bráška

majatob tak u nás naštěstí v pohodě, jediné co se změnilo je že jsme museli koupit dudlík i Tomovi protože ho furt bral z pusy ale všimne si ho jen jak přebaluju Honzíka a vidí že ho má tak to ho chce do pusy taky, jinak v pohodě. Mě spíš přijde že co je Honzík tak on že se chová jak velký chlap, kojím a on sedí vedle mě a jak ho to nebaví sleze a jde za hračkama a v klidu si hraje, prostě pohoda
30. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: tak se mi ozvali z fífek. Ptala jsem se jak je to s tím nadstandartem a když tam dojedu a bude volno, tak mi ho prostě dají. :wink: Takže u nás je rozhodnuto a já jedu rodit na fífky :grinning: :grinning: a budu doufat že mi vyjde nadstandart :grinning: :grinning:

jinak zdravím maju a smar
maji: neboj však ono se to zase zlepší, hold to musí vyzkoušet. Já jsem zvědavá co bude dělat naše Eli :wink:

jaro: a ve Vítkovicích ti udělají plánovaný císař? Kamarádka tam chtěla na plánovaný císař a oni ji řekli že to nejde.
30. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: to si můžeš sama vybrat, kam budeš chodit na to CTG...aspoň já jo.
smardik: minulou středu mi doktorka říkala, že to na porod vůbec nevypadá, že jsem dole úplně zavřená...to by mě jinak určitě předala do pordnice dřív.
30. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: jak je konec pánevní, tak jo...nestraš mě, já rodit přirozeně s KP nechciii...a na kurzu říkala porodní asistentka, že to dělají, tak snad to tak bude.
30. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro, ja bych tak nejspis rodila kdyby Bibi nedostala rozum :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: no jo, ten náš bude beránek...tak je tvrdohlavý...a asi bude po mamince, já jsem býk a tvrdohlavá jsem taky :grinning: Tak se mu ani nedivím :grinning:
30. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já chci k porodu svojí dr a ona má smlouvi s fakultkou i s Fifkama a zařídí ti tam místo i kdyby měli stopstav. Tak se jí zeptám, jestli umí zařídit i nadstandart

jaro já bych byla nervní jak pes
30. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
smlouvu ne smlouvi, píšu jak tatar
30. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: já jsem, v neděli to na mě nějak na chvilku padlo...nějaká předporodní uplakaná depka...teď jsem možná víc zvědavá než nervozní, ale zítra ráno budu nervozní asi hodně...

Holky, když vám škytají miminka v břichu, cítíte to škubání jen na jednom místě? Já ho cítím všude..."tiká" mi dole i nahoře...tak nevím, jestli se u toho třepe celý :grinning: Z čeho vlastně prcci škytají? Z té plodovky?
30. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já byla ve středu úplně zavřená a v sobotu Tom na světě, o tomhle to není může se to změnit a člověk může ten den jet i když to na porod nebylo
30. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně když malý škytá, tak to cítím jenom tam, kde má hlavičku. A asi to je tím, jak se naloká plodovky. Zrovna před chvílí škytal, vždycky mi to příjde líto, že mu nemůžu nijak pomoct
30. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: no právě že ten nadstandart ti nezařidí protože neví kdy přesně budeš rodit :wink:

jaro: tak to fakt nevím
30. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
dneska a zítra mám fofr den. Na 12 jedu ke kadeřnici a odpo poslední lekce předporodního kurzu. Mezitím navařit a trošku uklidit. Zítra na půl 9 focení u Kači a odpo jóga

katy jdeš dneska před kurzem pro ty olejíčky?
31. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den , i když venku mrholí.
Tak já moc nových zpráv nemám - termín porodu jsem se nedozvěděla...monitor byl fajn (byl se mnou můj taťka...a ten tlukot byl slyšet až na chodbu, tak si poslechl svého vnoučka :slight_smile: ), je v pořádku...mimi spalo, trošku ho sestřička chtěla vzbudit :slight_smile: A ptala se mě, jestli jsem měla u toho monitoru bolesti a já že ne, ale prý to tam bylo ukázané...ale já jsem nic necítila :grinning:
Pak mě vyšetřovala doktorka a stále jsme KP...tak zítra mám přijít zase a podívá se na mě primář, aby se rozhodlo o tom císaři. A kdybych měla bolesti, tak nemám čekat až budou pravidelné a hned přijet. Jo a váhový odhad je 3600g...ale prý to může být jinak, že to není na 100%. No ale docela puclík :grinning:

adus: taky mi je prcka líto, jak škytá a škube s sebou. Jak jsi psala včera, že bys byla nervní...tak asi nervy zapracovaly...o půl třetí ráno jsem byla vzhůru a ne a ne usnout...maras...nevěděla jsem, co mám dělat...a prcek vzhůru taky :grinning:

Holky, máte hezké nové fotky v pasech :slight_smile:
31. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki: já už chci rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
dneska mě bolí žaludek a pálí žáha a do toho mě pořád tvrdne břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě je k tomu dneska venku hnusněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě :frowning2:
31. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek