• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
zofi: vydrrrrrrž, budeeeeeeš rodit :grinning: Ale ještě si počkáš :wink: No venku je pěkně slizko, trošku jsem i zmokla...nějak mě nenapadlo si vzít deštník...no mám sledovat předpovědi počasí...dobře mi tak :grinning:
31. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: já vím, ale už to chci mít za sebou :grinning:
31. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi a co na cviceni, chodis jeste? :slight_smile:
31. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: jo ještě jo,ale v pondělí mě nasrala. Nebyla tam Čurdová, ale ta druhá a na závěrečnou relaxaci más poslala pryč, protože tam byla Eli se mnou. :angry: :angry: :angry: to jsem opravdu nepochopila proč to teda udělala :angry:
31. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, fakt? :sweat_smile: a eli se tam nejak hlasite projevovala nebo neco? :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět od kadeřnice, vlásky mám jako na svatbě :dizzy_face: Konečně si po dlouhé době připadám krásná :grinning: Ještě, aby mi vydržely do zítřejšího focení a budu spokojená.

jaro teda, pěkného puclíka nosíš v bříšku. Ale uvidíš, že to nakonec bude max. 3kg drobeček :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: no jako normálně. Většinou byla u mě a občas vzala ten malý overbal, ale nezdálo se mi že by tam nějak vyváděla. No prostě nepochopíš
31. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu na vás juknout, dneska jsme byli v poradně a vše je OK, monitor byl ukázkový, malá sebou dost šije. Váhu máme 2780 g tak snad přes 4 kg mít nebudeme. :slight_smile:

Adi: máš nádherné vlasy jsem tě hned ani nepoznaly. Jsi byla dneska kočka jak blázen. Fakt. A zase jsem očicháívala aromky a jsopu super jen mě štve ten olej na laktaci, že nebyl, hold to budeme muset zvládnout i bez něj a Kamča říkala, že asi poporodní joga bude :slight_smile:

Zofi: mě taky pořád palí žíha ať jím či nejím, a je jedno co sním, už mě to taky štve.
31. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy děkuji :dizzy_face: Jsem zvědavá, jestli mi ty vlasy aspoň trošku vydrží do zítřejšího focení. Ten olej na laktaci ti můžu přibrat na joze až bude jestli budeš chtít. Zítra se jí zeptám za jak dlouho by asi byl. Pak bych ti ho klidně dovezla domů. Jsem si zkoušela ty bílé kalhoty co jsi mi půjčila a vypadám v nich jako jelita dvě :grinning: Tak si vezmu ty svoje, v těch vypadám jako jelito jedno :grinning: A to boa je fakt super, na fotkách to bude vypadat bomba. Jé, a nevíš kdy asi ta poporodní joga bude?
31. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tady dneska nikdo není......
Focení bylo dneska super, aj sem se na fotkách líbila sama sobě. A ještě jak se upraví, tak budou super. Jsem říkala Kači, ať tam toho vyretušuje co nejvíce :grinning:
katy viděla jsem tvoje fotečky a jsou fakt náááádherné. Myslím, že budeš mít problém si vybrat ty nejhezčí. A P. vypadal strašně "nadšeně" :grinning: asi jako ten můj kakabus, jsme spolu nafotili pár záběrů a raději jsem ho poslala ať už jde do práce. Mě to strašně znervozňovala jak jsem viděla ty jeho ksichty

Včera mi R. poprvé masíroval hráz a myslím, že to dělal naposled :grinning: Hlavně, že se do toho frajer strašně hrnul, jaké to nebude vzrušující či co si před tím představoval a pak se se mnou raději nebavil. To budu muset nějak zvládnout sama. No ale řeknu vám, že by to bylo zrovna příjemné a lechtalo to se říct nedá. Jsem nečekala, že to tam mám takové zatuhlé.
1. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak alespoň boa se hodila, jaké to bylo? Zkus se ji zeptat, ale myslím, že než olejíček dorazí tak budu po porodu a buď se kojení rozjede a pak to nebudu potřebovat nebo nerozjede nebo nebu umět - další možnost. Nebo se máš pořád mazat i když je to v pohodě rozjelo?
Však se klidně před jogou stav, pokud bude hezky dáme kolečko a pokud ne dáme doma meltu nebo obojí :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

katy mám dotaz, kde jsi kupovala ten koberec co máš v ablbu, hodil by se mi do pokojíčku :slight_smile:. no a ještě mám jeden dotaz když děláte dětem vlastní pokojím co vše jim do něj dáváte za nábytek
1. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy boa se hodilo, fotky s ním vypadají dobře. A focení bylo fakt super, i malému se líbilo, pořád se mi dělaly boule na břichu. Kamily se na olejíček zeptám i na to, jestli se tím mazat i když v poho kojíš. A stavit se mám dneska nebo příští týden nebo kdy? Na mě musíš srozumitelně, už mi to nějak nemyslí :grinning:

smardik viděla jsem i pár vašich fotek u Kači :slight_smile: A my jsme malému dávali do pokojíčku komodu a skříň
1. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus a jaké jsou fotečky ty naše fotečky? ještě mi nevolala

právě pomalu přemýšlím nad pokojíčkem, 1.července se začíná dělat tak koukám co se mi líbí apod
1. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik ona je ještě neměla upravené, tak ty jsi asi viděla ne? Ale viděla jsem asi jenom 3-4 fotky a i ty neupravené byly moc pěkné :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: my jsem věci do pokojíku kupovali v Ikei :wink: ZAtím tam má jen jednu skříň s dveřmi, ale to byl přebalovák, tak jsme sundali jen ten vrch a dokoupili jsme jen jedu nižší skříňku na hračky, ale časem jim chceme koupit nějakou větší skříň na věci a tak :wink:
1. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: je z Brena a v pokojíčku malá bude mít přebalovák s komodou, šatní skříň, úpostýlku, pak koš Nanán na hračky a křecílko až bude větší tak dáme postel co je pod ní takové to hrací centrum nebo klasickou postel a koupíme něco alal hrad.

Adi: spíše př. týden. Dneska jdu k našim leda po joze ale to se ti už asi nebude chtít. Byla jsi sama na focení nebo s R. ?
1. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo neupravené jsem viděla ale ne všechny protože jsme jich nafotili přes 300 a kluci byli už utahaní tak jsme šli

holky dík, musím to vymysle at je to pokojík pro kojence i batole
1. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy byl i R., ale ten hned co jsme nafotili společné fotky šel do práce. Kdybys ho viděla, jak se tvářil "nadšeně", mě to normálně až točilo. Ale aspoň bude mít překvápko, jsem si nechala udělat i pár hambatých fotek. Já se stavím ten příští týden, snad tě ještě stihnu 2v1 :slight_smile: Dneska jsem vcelku brzo vstávala a ten posun času mě nějak unavuje.

smar taky mám přes 300 fotek a některé se mi líbily i neupravené. Ale když budou ještě hezčí, vůbec se nebudu zlobit :grinning:

Holky, věděly jste, že Kača přišla na vánoce o mimi? :frowning2: Jsem se jí ptala na focení miminek a tak nějak k tomu přišla řeč
1. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda božátko :frowning2:
1. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Říkala, že to obrečela (a která by to neořvala že), ale prý raději tak brzy (v 7tt) než později. Ještě mi vyprávěla o jedné klientce, že jí měla fotit v srpnu svatbu a ta paní je (byla) v 5. měsíci a chtěla nafotit i s bříškem. Ale před 14 dny ji volala, že s bříškem focení nebude, protože ji u mimi potvrdila Downa :frowning2:
1. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: tak to je blbé, ale hlavně že to bylo dříve než později a s tou paní je to taky síla :frowning2: Ale asi to tak mělo být a příště už to určitě vyjde :wink:

Ty jo já se těším na focení. DOufám že to vyjde i manžovi. CHce abychom vzali i ELi tak to bude sranda :wink:
1. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jj, říkala že znovu začínají snažit a teď jim to určitě vyjde. To budou krásné fotky i s Eli, úplně si je dovedu představit. A kdy se jdete fotit?
1. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus jo o té paní mi kaca taky říkala že potvrdili downa ale zas já bych si nechala i takové dítě
1. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar já když jsem čekala jestli nám Downa potrvdí nebo vyvrátí, byla jsem rozhodnuta, že bych neměla sílu si takové dítě nechat. Neměla bych na to psychicky
1. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: tak já bych si ho taky nechala, neměla bych to srdce ho připravit o život.

adi: jdeme 29. dubna, tak už se těšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :wink: :slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus já plodovku odmítla, riziko mi za to nestálo

zofi tak nějak, nedokáži si představit ho zabít, říct nejsi dokonalé tak tě nechci, prostě je to moje dítě a miluju ho at je jakékoli
1. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak nějak :wink: , ale já naštěstí nemusela nic takového řešit :wink:
1. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já musela ale ne kvůli špatným testům ale já přecházela od dr. k jinému dr. a vše se záhadně ztratilo takže proto mě můj nový dr. posílal na plodovku
1. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ptala jsem se Kamila na ten olejíček na podporu laktace a příští čtvrtek mi ho donese tak ti ho přiberu. Teda pokud ho chceš. Jsem se i ptala, jestli teda ho používat i když kojíš, tak říkala, že jo, protože se ti u malé může objevit růstový spurt a může se ti stát, že budeš úplně vysosaná. A stojí 191,- nebo tak nějak
1. dub 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek