• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahoj holky,
mám pro vás novinku! Jaro dneska CŘ porodila chlapečka, míry přesně nevím, vím to od tajného zdroje :wink: :slight_smile:

Jaro: moc gratuluji k Radečkovi :slight_smile:

Adi: tak mi ho prosím vezmi. Díky moc.
1. dub 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy vezmu a v pátek nebo po joze dovezu ju?

Jsem si to myslela, že se dneska po KO neozvala. Akorát teda nevím jestli jí to někdo uvěří, když je apríla :grinning: Ale každopádně gratuluji k Radečkovi.
1. dub 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu dělat, že jsem ty fotky ještě neviděla - krásné, krásné, krásné :slight_smile: Kača je fakt šikovná. Jen škoda, že mi u ní nevyjde focení s prckem tak jak jsem chtěla
1. dub 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééé tak to jaro gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

katy: krásné fotečky :wink:

já sjem se zrovna vrátila z venku a je tam zimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :confounded:
1. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ty jsi je viděla u ní? říkala, že mimča bude fotit až září a zrovna dělala knihu nádhera, jsem si říkala, že bych ji nechala udělat mamce k nározkám, ale je to dost drahé.
Jo jinak jsme ti zapoměla říci, že Kamča uvažuje o poporodní joze od května = akorát pro nás. :slight_smile: nějaká její kamarásdka za ní vezme nějaké cvičení s miminky, ty jspou až od 2 měs. stáří, tak pak taky budu od s září chodit, jak tě znám taky se jistě přidáš že? :wink:
1. dub 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jj, viděla jsem je u ní. A kolik stojí ta kniha. Já jsem se chtěla právě fotit s malým jak bude mít měsíc, půl roku a rok ať máme krásnou památku. Ale vím ještě o jedné fotografce co fotí mimča a ta má taky krásné fotky. V mailu mám i pár fotek jak se u ní nechala fotit kolegyňka. Na poporodní jogu bych se určitě přidala, záleží kdy porodím. A znáš mě teda dobře, na cvičení s miminky bych chtěla chodit.
1. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kniha je dle počtu str. nejmenší 26 str za 2500 Kč což je hodně, ale měla to krásně uděláno, ale myslím, že i v jiném fotolabu to dělají a možná i levněji, nevím.
Odkud je ta fotografka?
1. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodí ještě na jogu ta drobná blondýnka? Cvičila většinou naproti nám v červeném tričku.
1. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už je teda moc za tu knížku. Když si vezmu, že kdybych ji to chtěla na vánoce pro naše, tchýni a tchána tak to je pálka jak blázen. Ta fotografka je myslím z Hrabůvky, ale nejsem si tím jistá. Ta blondýnka dneska na joze nebyla. Ani taková ta silnější paní s krátkýma kudrnatýma vlasama. No prostě už tam za chvíli budu největší pupkoun
1. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy poslala jsem ti na maila fotky od té fotografky z Hrabůvky
1. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to Kača nebude fotit mimčak přes prázdniny? Až v září? Já jsem si myslela, že tam zajdem s malým a Eli dokud bude maličký
1. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kaca má psané i na stránkách kdy fotí v ateliéru že ne celý rok, stačí kuknout
1. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj tak to jsem si nevšimla :frowning2:
1. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem věděla, že přes prázdniny nefotí, jen jsem to zkoušela, jestli se nenechá překecat.
zofi kolegyňka se nechávala fotit tady, já se tam taky chystám s malým
http://www.nataly-photo.com/
1. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky kráááááááááááásné fotečky a ceník náhodou nevíš?
1. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, ale zkusím napsat té kolegyňce jestli mi prozradí cenu.
1. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jdu juknout na maila.
Ta co byla úplně v rohu u okna v tom oranžovém tričku se slony nebo jiná?
1. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne jiná, bývala vedle té v tom oranžovém tričku. A dneska nás bylo i málo, říkala Kamila, že zapůsobil úplněk a začalo se zvesela rodit.
1. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebolí vás některou plosky na nohou? Mě poslední 3 dny úplně strašně a nevím co s tím. Nějaký chladivý gel?
1. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jo už vím kterou myslíš, byla dost silná, šedé tpláky. Mě bolí plosky, si připadám jako bych ušla míle a co na to masáž nebo lavor s vodou.
Krásné fotky má kolegyňka, ale asi taky nebudou nejlevnější ne?

Už jdu se našponovat trochu mě loupe v zádech nebo zase poslíčci? Raději to jdu hned zaspat tak dobrou noc.
1. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: to je v thu normální. Mě to taky bolí. Nám říkala na cvičení že je to tím že neposiluješ tu klembu a váhou která se v těhu zvýší se ta klemba může bortit a proto to bolí :wink:
1. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy masáž nepomáhá, lavor teda zkusím. Cenu fakt nevím, ale zjistím. Dobrou :slight_smile:
1. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi a neříkala, jak to posilovat? Ach jo, a to si furt hraju na frajerku, že mě nic nebolí :grinning:
1. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: ta klemba se musí cvičit, buď chůze po nerovném terénu a nebo další cviky na posílení klemby nohy :wink:
1. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to budu muset vyrazit na procházku po našich vesnických cestách 5. třídy
1. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, ale taky můžeš posilovat tak že můžeš chytat nohou různé předměty :wink: (ponožku. kamínek atd.)
1. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus krásné fotky, taky by mě zajímala cena té fotografky, chtěla bych jít právě ještě jednou aby s námi šel i manža
1. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu s tím muset něco začít dělat jinak se za chvíli nehnu z baráku a před porodem se má hýbat když to jde a ne ležet
1. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: tak to je pravda. Ale já si teda na nedostatek pohybu nemůžu stěžovat :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek