Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
katy007
1. dub 2010
Ahoj holky,
mám pro vás novinku! Jaro dneska CŘ porodila chlapečka, míry přesně nevím, vím to od tajného zdroje 😉 🙂

Jaro: moc gratuluji k Radečkovi 🙂

Adi: tak mi ho prosím vezmi. Díky moc.
aaadus
1. dub 2010
katy vezmu a v pátek nebo po joze dovezu ju?

Jsem si to myslela, že se dneska po KO neozvala. Akorát teda nevím jestli jí to někdo uvěří, když je apríla 😃 Ale každopádně gratuluji k Radečkovi.
aaadus
1. dub 2010
Budu dělat, že jsem ty fotky ještě neviděla - krásné, krásné, krásné 🙂 Kača je fakt šikovná. Jen škoda, že mi u ní nevyjde focení s prckem tak jak jsem chtěla
zofinecka
1. dub 2010
jéééééééééééé tak to jaro gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

katy: krásné fotečky 😉

já sjem se zrovna vrátila z venku a je tam zimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-S
katy007
1. dub 2010
Adi: ty jsi je viděla u ní? říkala, že mimča bude fotit až září a zrovna dělala knihu nádhera, jsem si říkala, že bych ji nechala udělat mamce k nározkám, ale je to dost drahé.
Jo jinak jsme ti zapoměla říci, že Kamča uvažuje o poporodní joze od května = akorát pro nás. 🙂 nějaká její kamarásdka za ní vezme nějaké cvičení s miminky, ty jspou až od 2 měs. stáří, tak pak taky budu od s září chodit, jak tě znám taky se jistě přidáš že? 😉
aaadus
1. dub 2010
katy jj, viděla jsem je u ní. A kolik stojí ta kniha. Já jsem se chtěla právě fotit s malým jak bude mít měsíc, půl roku a rok ať máme krásnou památku. Ale vím ještě o jedné fotografce co fotí mimča a ta má taky krásné fotky. V mailu mám i pár fotek jak se u ní nechala fotit kolegyňka. Na poporodní jogu bych se určitě přidala, záleží kdy porodím. A znáš mě teda dobře, na cvičení s miminky bych chtěla chodit.
katy007
1. dub 2010
Kniha je dle počtu str. nejmenší 26 str za 2500 Kč což je hodně, ale měla to krásně uděláno, ale myslím, že i v jiném fotolabu to dělají a možná i levněji, nevím.
Odkud je ta fotografka?
katy007
1. dub 2010
Chodí ještě na jogu ta drobná blondýnka? Cvičila většinou naproti nám v červeném tričku.
aaadus
1. dub 2010
To už je teda moc za tu knížku. Když si vezmu, že kdybych ji to chtěla na vánoce pro naše, tchýni a tchána tak to je pálka jak blázen. Ta fotografka je myslím z Hrabůvky, ale nejsem si tím jistá. Ta blondýnka dneska na joze nebyla. Ani taková ta silnější paní s krátkýma kudrnatýma vlasama. No prostě už tam za chvíli budu největší pupkoun
aaadus
1. dub 2010
katy poslala jsem ti na maila fotky od té fotografky z Hrabůvky
zofinecka
1. dub 2010
ty jo tak to Kača nebude fotit mimčak přes prázdniny? Až v září? Já jsem si myslela, že tam zajdem s malým a Eli dokud bude maličký
smardik
1. dub 2010
holky kaca má psané i na stránkách kdy fotí v ateliéru že ne celý rok, stačí kuknout
zofinecka
1. dub 2010
juj tak to jsem si nevšimla 😞
aaadus
1. dub 2010
Já jsem věděla, že přes prázdniny nefotí, jen jsem to zkoušela, jestli se nenechá překecat.
zofi kolegyňka se nechávala fotit tady, já se tam taky chystám s malým
http://www.nataly-photo.com/
zofinecka
1. dub 2010
taky kráááááááááááásné fotečky a ceník náhodou nevíš?
aaadus
1. dub 2010
nevím, ale zkusím napsat té kolegyňce jestli mi prozradí cenu.
katy007
1. dub 2010
Adi: jdu juknout na maila.
Ta co byla úplně v rohu u okna v tom oranžovém tričku se slony nebo jiná?
aaadus
1. dub 2010
Ne jiná, bývala vedle té v tom oranžovém tričku. A dneska nás bylo i málo, říkala Kamila, že zapůsobil úplněk a začalo se zvesela rodit.
aaadus
1. dub 2010
Holky nebolí vás některou plosky na nohou? Mě poslední 3 dny úplně strašně a nevím co s tím. Nějaký chladivý gel?
katy007
1. dub 2010
Adi: jo už vím kterou myslíš, byla dost silná, šedé tpláky. Mě bolí plosky, si připadám jako bych ušla míle a co na to masáž nebo lavor s vodou.
Krásné fotky má kolegyňka, ale asi taky nebudou nejlevnější ne?

Už jdu se našponovat trochu mě loupe v zádech nebo zase poslíčci? Raději to jdu hned zaspat tak dobrou noc.
zofinecka
1. dub 2010
adi: to je v thu normální. Mě to taky bolí. Nám říkala na cvičení že je to tím že neposiluješ tu klembu a váhou která se v těhu zvýší se ta klemba může bortit a proto to bolí 😉
aaadus
1. dub 2010
katy masáž nepomáhá, lavor teda zkusím. Cenu fakt nevím, ale zjistím. Dobrou 🙂
aaadus
1. dub 2010
zofi a neříkala, jak to posilovat? Ach jo, a to si furt hraju na frajerku, že mě nic nebolí 😃
zofinecka
1. dub 2010
adi: ta klemba se musí cvičit, buď chůze po nerovném terénu a nebo další cviky na posílení klemby nohy 😉
aaadus
1. dub 2010
zofi to budu muset vyrazit na procházku po našich vesnických cestách 5. třídy
zofinecka
1. dub 2010
asi jo, ale taky můžeš posilovat tak že můžeš chytat nohou různé předměty 😉 (ponožku. kamínek atd.)
smardik
1. dub 2010
aaadus krásné fotky, taky by mě zajímala cena té fotografky, chtěla bych jít právě ještě jednou aby s námi šel i manža
aaadus
1. dub 2010
budu s tím muset něco začít dělat jinak se za chvíli nehnu z baráku a před porodem se má hýbat když to jde a ne ležet
zofinecka
1. dub 2010
adi: tak to je pravda. Ale já si teda na nedostatek pohybu nemůžu stěžovat 😃 😃