• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
zofi to já taky ne, každý den mám nějaký program, 3x týdně cvičení, ale pořád mi to příjde málo. Na baráku nemám šanci se nudit, pořád je co uklízet
1. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak na baráku je práce hodně to vím sama :grinning: a já hlavně pořád někde lítám s Eli a taky kolem ní :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
včera bylo tak krásně, na dnešek jsem si naplánovala praní posledních oblečků a prd z toho když je venku tak ošklivo. A konečně jsem si pospala, už bylo potřeba. Jen mě malý nějak začíná čím dál tím více tlačit do spodku, až mě to v noci sem tam vzbudilo.
2. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,mám 4 měsíční dcerku Natálku a jsme s OV-Zábřeh,skoro nikoho tady neznáme.................
Navíc nabízím nové oblečení z Anglie,druh a velikost na domluvě..............
Ceny přijatelné,možnost dohody a po vynošení ještě dobře prodáte :slight_smile:
Mám pěkné věcičky po své dcerce,cena dohodou u kafíčka......................(některé jen 1x prané,stále krásné)
2. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy: Krásné fotky :dizzy_face:

Jejda, málem jsem tu novinu přehlídla :sweat_smile: Radeček už je na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Další miminko do naší "sbírky" - to je neuvěřitelné - nedávno jsme se tu sešly a byly na začátku a za chvilku budem maminky všechny :slight_smile:
2. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
katy nerodíš?
2. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jaro: Lena Zak Tak už jsem maminka,včera jsem porodila 9:20 zdravého chlapečka Radečka,Váži 3,5 kila a měří 50 cm :slight_smile:
2. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
možná mám hloupý dotaz. Může nějak po kapkách odtékat plodovka? Od včerejška mám mokré kalhotky jako bych si trošičku učurkla. Teď nevím zda je to nějaký hodně tekutý výtok, nebo jak pořád kašlu a funím tak ze mě trošku moči uteče nebo je to skutečně plodovka? KOukala jsme na net a rady na d zlato mám všechny příznalky všeho! :grinning:
Jako non stop ze mě nic neteče, nemá to ani zápachani barvu, volat své dr. nechci abych nebyla za vola, ale zároveň se bojím
2. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Adi: zatím ne dala bych ti vědět neboj, ale ve 4 ráno jsme málem myslela, že jo, bnolesti jak prase a ne a ne polevit pak naštěstí to ustalo. o víku a Velikonocích tu nebudu budeme chodit po návštěvách.
2. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
katy před porodem většinou bývá slabý výtok (měla jsem ho u obou) ale plodovka může odtékat i po kapkách. dej si vložku a kdyby sis nebyla hodně jistá vem vložku a jed do porodky, nalijí tam nějaký roztok a zjistí jestli to je nebo není plodovka

jaro gratuluju k Radečkovi :slight_smile:, hezky nám tu těch miminek přibývá

holky jak jsme se včera bavili o těch fotkách vím ještě o jedné fotografce co má krásné fotky a fotí děti ale je dost drahá
2. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zatím nebudu plašit dala jsme si slipovku jak radili na netu a čekám zda bude mokrá nebo ne zatím je jen mírně vlhká, takže spíše mám nějaký výtok a jak pořád troubím tak více namáhám břicho.
2. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
katy výtok jsem měla u obou, je to prý normální ale kdyby sis fakt moc nebyla jistá raději jed
2. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

prominte, že ruším těhulka už nejsem, ale mám na pro vás takovou nabídku. Samozřejmě pokud budete mít některá zájem :grinning: ....Můj syn mi nějak rychle roste a plenky 3-6kg jsou nám malé a já mám doma ještě 3 balíky a je mi líto, že mi to tady leží. Jsou to pamprsky sleep and play a kupovala jsem je v akci za 165,- po 70ks a pustím je za 140,-.....pokud by jste měla některá zájem tak mi napište do IP...jinak se omlouvám za takové vpadnutí :slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
katy jak píše smardik. Buď je to výtok nebo uuuuuž chce malá na svět. Ten roztok co mají v porodce se dá koupit i v lékarně (ne v každé), jen na tebe možná budou čučet jak na blba co to po nich chceš

Já mám dneska nějaké jiné břicho. Nevím, jestli je to tím, že byl úplněk nebo mi začalo klesat. Musí být do porodky ten papír z matriky o shodě jména pro dítě, když jsme manželé nebo to stačí vyplnit až tam?
2. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
aaadus po mě ve vítkích žádné papír nechtěli, jen jsem nahlásila jak se bude dítě jmenovat-klučičí i holčičí jméno a tot vše

monako dej si ty plínky na bazar a je to, já s oranžovýma spokojena nebyla takže nemám zájem ale na bazaru bys je prodat mohla, taky tam budu dávat ty co jsme dostali a nevyhovují nám a co zbude-máme nějak moc plín v 3-6 a na 99% je nestihnem využít když malý má už 4,5kg a moje zkušenost je že už tak kolem těh 5kg je lepší najet na 4-9kg
2. dub 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
smardík, vidíš bazar mě nenapadl :slight_smile:...děkuji....No my už 6 kg máme, takže už jsme museli najet na 4-9kg...jinak já s nima byla docela spokojená, ale je pravda, že jiné jsem ani neměla :grinning:
2. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
adi: pokud jste manželé tak z matriky nic mít nemusíš. Stačí ti oddací list :wink:
2. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
smardik, zofi děkuji. Já jsem si teď nebyla jistá a nějak začínám plašit, že nic nestihnu :sweat_smile:
A oddací list stačí normoš kopie nebo musí být ověřená?
2. dub 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
adi: já měla kopii neověřenou a teď nevím zda nechtěli originál :wink: měla jsem totiž všechno :grinning:
2. dub 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi na kurzu nám říkala, že originál nedávat z ruky. Raději vyšlu manžela na úřad ať to nechá ověřit, aby pak nebyl problém. To ověří zas tak moc nestojí
2. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
monako malému vadilo, měl po nich strašně červený zadek, jako malý měl zelené pampers a ted už dlouho používáme huggies a pro mladšího mám ty bílé pampers, ty jsou super

zofi po mě nechtěli ani oddací líst, sebou jsem ho měla ale ani jsem ho nevytáhla
2. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
adus: Nevím jak jinde, ale nám říkaly PA na kurzu, že stačí obyčejná kopie, jsem se schválně ptala.

Ad plínky: Zatím moc zásoby nedělám, doufám, že brzo přejdu na den na látkovky a na noc a na ven jich zas tolik nespotřebuju, tak nechci kupovat moc dopředu, ať mi nezbydou. Dokoupit se dají vždycky.
2. dub 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
smardík, malý byl po nich OK, to asi zaleží na miminku....Přítel mi ted asi doveze Huggies tak jsem zvědavá jak mu budou sedět tyto:slight_smile:
2. dub 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
andelka a kam chodíš na kurz? Do FN? Tak to by měla stačit normoš kopie. Dneska už si chci nachystat všechny papíry ať to mám po kupě.

Já furt nemám koupené kojící podprdy, jsem hrozná. Asi se budu muset vydat do centra, tam snad něco koupím.
2. dub 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
adi: na FN mi tuším stačila jen kopie, ale mám pocit že když najedeš na jejich stránky tak to tam mají napsané. Jo a kojící podprdy jsou na ho.... Jsou to zbytečně vyhozené peníze. Nejlepší je mít obyčejnou ale pevnou :slight_smile:
2. dub 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
adus: jo jo, chodím do FN - resp. je to tam jak normálně cvičení - máme půl hoďky cvičení, půl hoďky plavání a hodinu povídání. Je nás tam dost, jsme na dvě skupiny, ale na přednášce byla sranda už minule. Další máme 12.4., bo teď jsou velikonoce. Někdy ke konci bychom měli jít na prohlídku porodky i s tatínky, tak na to se těším. a ještě chci jít 11.4. na poslední cvičení, ještě mi jedna lekce na permanentce zbyla.
Podprdy mám dvě, klasické obyč, jednu v D a jednu v E :sweat_smile: Po porodu uvidím, kdyžtak dokoupím podle aktuální situace a i třeba něco lepšího na ven.
2. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi: A jak se kojí s pevnou? Já si to neumím představit. Na doma a na spaní budu mít asi obyčejné jakoby lambady, co se jen vyhrnou.
2. dub 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi já si teda nemůžu kojící podprdy vynachválit, já si koupila jednu na zkoušku a pak jsem ještě jednu dokupovala a ted si chci koupit další, já jsem spokojená
2. dub 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no prostě ji trochu shrneš. Já měla koupenou kojící a byla hrozná. Vůbec to nedrželo a navíc musím mít v podprdě kostici a ty u kojících moc nejsou a když jsou tak jsou drahé a seženeš je jen přes net :wink:
2. dub 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
smar ale ty máš určo malá prsa, tak to pak jde,a le já ne :grinning:
2. dub 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek