Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
katy007
2. dub 2010
Já mám jednu kojící a stačí uvidím jak se mi zvětší prsa, jak s ní budu spokojená, nač jich kupovat více?

Adi: vidíš musím pohledat kopii odd. listu.
aaadus
2. dub 2010
zofi já jsem právě nad tím dneska uvažovala, že když si je nestihnu koupit, tak na noc mám jednu takovou sportovní a přes den by stačila i taková, co nosím normálně. Já si fakt nedovedu představit, že vylezu ven v podprdě bez kostic a bez vycpávek. Jsem si totiž dneska všimla, že mi jdou vidět bradavky i přes podprdu s vycpávkama :-N

andelka mě chybí ještě 2 lekce vyčerpat a pak uvidím jak se budu cítit. A na prohlídku porodnice asi nepůjdu. Dr mi teď na poradně říkala, že se tím budu zbytečně stresovat a že mi pak stejně bude jedno, jestli je pokoj vymalovaný na modro nebo na růžovo. A náhodou tam bude rodit nějaká mamina a bude u toho hodně křičet a to by mi asi odvahy moc nepřidalo :-N
zofinecka
2. dub 2010
no hold někomu to vyhovuje a někomu ne 😉 mě to docela vadilo. I se mi blbě odepínala a pak zase zpět zadělávala 😃 takže to tentokrát vyřešim obyč podrdou a navíc jsem vypadala hrozněěěěěěěěěěěěěěěěěěěě :-o :-N :-N
aaadus
2. dub 2010
katy a co ti vůbec řekla dr ve středu na KO, když jsi říkala, že se malá narodí dřív než v termínu?
andelka
2. dub 2010
zofi: Shrneš? Pevnou? to bych chtěla vidět. No ono to bude asi tím, že já moc pevné právě nenosím, mám jen jednu, jinak mám klasické látkové s kosticema. Kojící teda přežiju bez kostic. Koupila jsem si jednu novou podprdu nedávno, jakože těhotenskou, ale není těhu - jen má širší ramínka a je bez kostic a sedí dobře, i na větší prsa. Tak mi snad ani kojící nebudou vadit, že nemají kostice.
aaadus
2. dub 2010
zofi já to zkoušela v obchodě, jak se ta kojící odepíná a šlo to teda docela blbě, když si představím, že držím mimčo a ještě se snažit odepnout podprdu
zofinecka
2. dub 2010
adi asi tak nějak. Já kdybych vyšla ven v podprdě bez kostic tak se mě všichni zleknou 😃 😃

a na prohlídk porodnice jsem taky nebyla 😉 a přežila jsem to 😃
zofinecka
2. dub 2010
no já nemám ty vycpané mám porostě jen s kosticí 😉
zofinecka
2. dub 2010
adi asi tak nějak. Já u toho vždy v duchu nadávala 😃
aaadus
2. dub 2010
Doma myslím nebude problém kojit svlečená do půl těla. Stejně bude vedro a i to bude pro mimi příjemnější tělo na tělo
andelka
2. dub 2010
No já jsem teda na sebe taky zvědavá - jak budou pak naživo ty podprdy vypadat, jak se budu cítit. Je blbé, že se to fakt nedá odhadnout moc dopředu. Tak se uvidí až v praxi.

adus: Já bych byla naopak stresovaná, že jsem tam nebyla, že nevím jak to tam vypadá, kde co je a tak. Ale to má každý jinak.
No jsem zvědavá, jestli toho 11.4. to cvičení s Gabkou zvládnu. Na tom kurzu je to mnohem slabší, lehčí, ale mi to právě vyhovovalo, protože mě v tu dobu začal bolet ten spodek a kyčle, tak jsem byla ráda, že to zvládám.
zofinecka
2. dub 2010
adi to víš že jo a venku už se to taky nějak udělá. Viděla jsem hodně mamim co neměly ty kojící podprdy a dá se to 😉
aaadus
2. dub 2010
zofi na doma nosím obyčejné s kosticí, bez vycpávek a teď jsem to koušela a jenom to přetáhnu a půjd kojit v poho. A venku se uvidí, to se časem všechno poddá

andelka mě připadá, že nám v tom cvičení vůbec nedává do těla jako ze začátku. Nějak mě to neunavuje tak jako dřív
zofinecka
2. dub 2010
adi: ty jsi dobrá. Jo taky to mám odzkoušené,a le budu si muset koupit ještě nějaké a to bude zase pálka :-o mám totiž jenom jednu 😃
andelka
2. dub 2010
adus: No to bylo minule, ale co jsi párkrát nebyla, tak mi to přišlo stejně náročné jako jindy, normálně jsem se zpotila.
aaadus
2. dub 2010
zofi tak já mám takových podprd hodně. Manžel mi totiž strašně rád nakupuje spodní prádlo ve Francii to vždy bývají soupravy 2 podprdy a 2 kalhotky, tak mám zásoby. A některé jsem nenosila, protože mi byly velké a teď jak se sejdou

andelka mě více baví joga, u té se fajně protáhnu i zapotím.
zofinecka
2. dub 2010
adi: no tak to mi by manža asi nekoupil. Já to musím všechno zkusit 😃 😃
zofinecka
2. dub 2010
no nic holky. musím jít jdu něco dělat když máme dneska ten Velký pátek 😃 😃 😃
aaadus
2. dub 2010
zofi však to vždycky bylo, pokaždé telefon a "Jakou máš velikost?" 😃 Jednu podprdu mám dokonce 90D, ta se bude po porodu fakt hodit :-N
smardik
2. dub 2010
zofi mě ta kojící vyhovuje, v pohodě to odepnu a nedovedu si představit jak v normální podprdě kojím venku, neběhám na kojo domů. prostě na lavičce nakojím a pokračujem v cestě, chodím s oběma 2x denně
zofinecka
2. dub 2010
smar: no mě se to blbě dělalo, ale to jen asi proto protože mám oprvadu velká prsa a to zapnutí jednou rukou prostě nešlo 😉
smardik
2. dub 2010
zofi já nemám skoro žádné tak není problém 😃 😃 😃

jo máme nový kočár
aaadus
2. dub 2010
smar a jaký? Neměli jste ten sourozenecký?
smardik
2. dub 2010
aaadus měli jsme sourozenecký ale na mě byl šíleně těžký-s klukama přes 35kg a to je na mě fak moc a strašně blbě se s ním vyjíždělo ze sklepa, potřebovala jsem něco lehčího a líp ovladatelného takže jsme koupili nový. no a včera nám u toho starého upadlo kolo takže se i hodil, musím najít opravnu a nechat kolo opravit a pak ho prodáme. ted jsme kupovali tenhle Phil&Teds Cocoon vložná taška do kočárků SP a E3 a fakt je super, byli jsme ho hned odzkoušet 🙂 🙂 a Tomovi se líbí, sám ho tlačí a manžovi se taky moc líbí-nechtěl mě k němu pustit a furt se točil dokola že se může otočit na místě a já ne (měli jsme každého v jiném kočárku)
smardik
2. dub 2010
tady je odkaz http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=566213 tenhle ten, předtím jsem dala blbost co jsem měla ještě uložené
zofinecka
2. dub 2010
smar: ten už jsem hodně viděla a je teda hodně praktický. Určo je lepší než ten co jste měli 😉
smardik
2. dub 2010
zofi to jo, já už ho chtěla předtím ale jak Tom nechodil přišel mi blbý protože v kočáru dost spal a upřímně ani jsme zrovna neměli peníze tak se koupil ted 🙂 🙂 a hodn velká výhoda je že můžu jet oběma s autobusem 🙂 tak můžem třeba k našim nebo na sraz s vámi
zofinecka
2. dub 2010
jojo je super. 😉 Taky jsem na něho koukala, ale nám už by se nevyplatil 😉
smardik
2. dub 2010
zofi no Tom ještě nechodí tak dlouho a někdy se mu nechce-nechce se mu tak si sedne na zem a sedí a ani s ním nehnu a chodíme hodně ke kamarádce a to máme 4km tam, 4zpět a to by neušel a navíc je to kolem hlavní cesty takže ho ještě využijem tak jsme do něj šli a dá se využít i jako kočár pro jednoho takže je to dobrý
zofinecka
2. dub 2010
jojo já vím že se to dá využít i na jedno dítě. 😉 😉

Začni psát odpověď...

Odešli