• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Já mám jednu kojící a stačí uvidím jak se mi zvětší prsa, jak s ní budu spokojená, nač jich kupovat více?

Adi: vidíš musím pohledat kopii odd. listu.
2. dub 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já jsem právě nad tím dneska uvažovala, že když si je nestihnu koupit, tak na noc mám jednu takovou sportovní a přes den by stačila i taková, co nosím normálně. Já si fakt nedovedu představit, že vylezu ven v podprdě bez kostic a bez vycpávek. Jsem si totiž dneska všimla, že mi jdou vidět bradavky i přes podprdu s vycpávkama :sweat_smile:

andelka mě chybí ještě 2 lekce vyčerpat a pak uvidím jak se budu cítit. A na prohlídku porodnice asi nepůjdu. Dr mi teď na poradně říkala, že se tím budu zbytečně stresovat a že mi pak stejně bude jedno, jestli je pokoj vymalovaný na modro nebo na růžovo. A náhodou tam bude rodit nějaká mamina a bude u toho hodně křičet a to by mi asi odvahy moc nepřidalo :sweat_smile:
2. dub 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hold někomu to vyhovuje a někomu ne :wink: mě to docela vadilo. I se mi blbě odepínala a pak zase zpět zadělávala :grinning: takže to tentokrát vyřešim obyč podrdou a navíc jsem vypadala hrozněěěěěěěěěěěěěěěěěěěě :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. dub 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy a co ti vůbec řekla dr ve středu na KO, když jsi říkala, že se malá narodí dřív než v termínu?
zofi: Shrneš? Pevnou? to bych chtěla vidět. No ono to bude asi tím, že já moc pevné právě nenosím, mám jen jednu, jinak mám klasické látkové s kosticema. Kojící teda přežiju bez kostic. Koupila jsem si jednu novou podprdu nedávno, jakože těhotenskou, ale není těhu - jen má širší ramínka a je bez kostic a sedí dobře, i na větší prsa. Tak mi snad ani kojící nebudou vadit, že nemají kostice.
zofi já to zkoušela v obchodě, jak se ta kojící odepíná a šlo to teda docela blbě, když si představím, že držím mimčo a ještě se snažit odepnout podprdu
2. dub 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi asi tak nějak. Já kdybych vyšla ven v podprdě bez kostic tak se mě všichni zleknou :grinning: :grinning:

a na prohlídk porodnice jsem taky nebyla :wink: a přežila jsem to :grinning:
2. dub 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nemám ty vycpané mám porostě jen s kosticí :wink:
2. dub 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi asi tak nějak. Já u toho vždy v duchu nadávala :grinning:
2. dub 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doma myslím nebude problém kojit svlečená do půl těla. Stejně bude vedro a i to bude pro mimi příjemnější tělo na tělo
2. dub 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem teda na sebe taky zvědavá - jak budou pak naživo ty podprdy vypadat, jak se budu cítit. Je blbé, že se to fakt nedá odhadnout moc dopředu. Tak se uvidí až v praxi.

adus: Já bych byla naopak stresovaná, že jsem tam nebyla, že nevím jak to tam vypadá, kde co je a tak. Ale to má každý jinak.
No jsem zvědavá, jestli toho 11.4. to cvičení s Gabkou zvládnu. Na tom kurzu je to mnohem slabší, lehčí, ale mi to právě vyhovovalo, protože mě v tu dobu začal bolet ten spodek a kyčle, tak jsem byla ráda, že to zvládám.
2. dub 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi to víš že jo a venku už se to taky nějak udělá. Viděla jsem hodně mamim co neměly ty kojící podprdy a dá se to :wink:
2. dub 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi na doma nosím obyčejné s kosticí, bez vycpávek a teď jsem to koušela a jenom to přetáhnu a půjd kojit v poho. A venku se uvidí, to se časem všechno poddá

andelka mě připadá, že nám v tom cvičení vůbec nedává do těla jako ze začátku. Nějak mě to neunavuje tak jako dřív
2. dub 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: ty jsi dobrá. Jo taky to mám odzkoušené,a le budu si muset koupit ještě nějaké a to bude zase pálka :astonished: mám totiž jenom jednu :grinning:
2. dub 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: No to bylo minule, ale co jsi párkrát nebyla, tak mi to přišlo stejně náročné jako jindy, normálně jsem se zpotila.
2. dub 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak já mám takových podprd hodně. Manžel mi totiž strašně rád nakupuje spodní prádlo ve Francii to vždy bývají soupravy 2 podprdy a 2 kalhotky, tak mám zásoby. A některé jsem nenosila, protože mi byly velké a teď jak se sejdou

andelka mě více baví joga, u té se fajně protáhnu i zapotím.
2. dub 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: no tak to mi by manža asi nekoupil. Já to musím všechno zkusit :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky. musím jít jdu něco dělat když máme dneska ten Velký pátek :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi však to vždycky bylo, pokaždé telefon a "Jakou máš velikost?" :grinning: Jednu podprdu mám dokonce 90D, ta se bude po porodu fakt hodit :sweat_smile:
2. dub 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi mě ta kojící vyhovuje, v pohodě to odepnu a nedovedu si představit jak v normální podprdě kojím venku, neběhám na kojo domů. prostě na lavičce nakojím a pokračujem v cestě, chodím s oběma 2x denně
2. dub 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: no mě se to blbě dělalo, ale to jen asi proto protože mám oprvadu velká prsa a to zapnutí jednou rukou prostě nešlo :wink:
2. dub 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já nemám skoro žádné tak není problém :grinning: :grinning: :grinning:

jo máme nový kočár
2. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar a jaký? Neměli jste ten sourozenecký?
2. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus měli jsme sourozenecký ale na mě byl šíleně těžký-s klukama přes 35kg a to je na mě fak moc a strašně blbě se s ním vyjíždělo ze sklepa, potřebovala jsem něco lehčího a líp ovladatelného takže jsme koupili nový. no a včera nám u toho starého upadlo kolo takže se i hodil, musím najít opravnu a nechat kolo opravit a pak ho prodáme. ted jsme kupovali tenhle Phil&Teds Cocoon vložná taška do kočárků SP a E3 a fakt je super, byli jsme ho hned odzkoušet :slight_smile: :slight_smile: a Tomovi se líbí, sám ho tlačí a manžovi se taky moc líbí-nechtěl mě k němu pustit a furt se točil dokola že se může otočit na místě a já ne (měli jsme každého v jiném kočárku)
2. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je odkaz http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=566213 tenhle ten, předtím jsem dala blbost co jsem měla ještě uložené
2. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: ten už jsem hodně viděla a je teda hodně praktický. Určo je lepší než ten co jste měli :wink:
2. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to jo, já už ho chtěla předtím ale jak Tom nechodil přišel mi blbý protože v kočáru dost spal a upřímně ani jsme zrovna neměli peníze tak se koupil ted :slight_smile: :slight_smile: a hodn velká výhoda je že můžu jet oběma s autobusem :slight_smile: tak můžem třeba k našim nebo na sraz s vámi
2. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo je super. :wink: Taky jsem na něho koukala, ale nám už by se nevyplatil :wink:
2. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no Tom ještě nechodí tak dlouho a někdy se mu nechce-nechce se mu tak si sedne na zem a sedí a ani s ním nehnu a chodíme hodně ke kamarádce a to máme 4km tam, 4zpět a to by neušel a navíc je to kolem hlavní cesty takže ho ještě využijem tak jsme do něj šli a dá se využít i jako kočár pro jednoho takže je to dobrý
2. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo já vím že se to dá využít i na jedno dítě. :wink: :wink:
2. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek