• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
snad ho ještě využijem ale myslím že jo, manža byl proti ale uznal že tlačit 35kg je na mě fakt moc a že ten kočár není možné tlačit jedou rukou a za druhou vést Toma tak mi ho koupil
2. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to určitě, to bych nezvládla ani já :wink:
2. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
holky pomoooooooooooc nevíte kde v českém těšíně koupila Jaro kočárek? :wink:
3. dub 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi neporadím

já se zrovna koukám na inspiraci na dětský pokoj a něco už jsem naša
3. dub 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi: Já to vím. Firkony se prodávají v bývalé celnici, je na to sepšl obchod. Jak se jde nahoru k řece, směrem od nádraží. Doleva se pak jde na malou burzu. Je to přímo za mostem.
3. dub 2010 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
smardiku to je fakt mazec 35kilo símtě cos měla za kočár??????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
zofi, ty chceš cortinu střelit???
já mám konečně kočár se kterým jsme spokojena na 99% :grinning: sice čtvrtej v řadě...aleneva :grinning:
smardi hod odkaz k inspiraci taky se chystáme na pokojík :wink:
4. dub 2010 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
lucenek myslím 35 i s klukama :slight_smile:, měli jsme peg perego duette - sourozenecký kočár

pokojíky se mi zatím líbí tyhle http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/smardik/album/detsky-pokoj/
4. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jo pegáč zatíženej, to jo....ale to bys zas malého tam měla posazeného ne? a neměla ho za ruku....
4. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
mám jednu hlobokou korbu a sportovní sedačku, s oběma má nějakých 35kg. jak tam není TOm je lehčí to jo ale i tak nejde držet ho za ruku a druhou vést kočár
4. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no to fakt ne....
4. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
ráno mi přišla sms od katy:
Jmenuji se Adélka, narodila jsem se dnes v 6:25, mám 49cm, 3200g a jsem krásná princezna s vlásky. Máme se s maminkou dobře. Přejeme pěkné Velikonoce.
A popis porodu:
Porod luxus. Vcera po obědě poslíčci, po lázni ok. Pak jsem spala jak dudek, další kontra ve 2:30, usnula jsem. Ve 4 bolesti, stupňovaly se, myslela jsem, že poslíčci. Prdla voda, já se okoupala. Ve 4:30 jsem budila P. Na FN jsme byli v 5:45 a na vyšetřovně jsem začala rodit. Žádný klystýr, žádné papíry, nebyl čas. Za 20 minut na 4 zatlačení byla malá venku. Žádná nástřih ani extra bolest, v poho i chodím.
4. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
katy to byl teda luxus porod, moc gratulujem a blahopřejem k Adálce a těšíme se na fotečky princezny
4. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, co to tu vidím, velikonočňátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A krásná míra a váha - mě to úplně dojalo :slight_smile:
Katy, moc gratuluju, ať jste obě s Adélkou zdravé a spokojené. Porod úžasný teda :slight_smile:
4. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, asi tyden nakukuji do Vasi diskuze...
Blahopreji vsem maminkam k narozenym miminkum:slight_smile:
nevadi, kdyz Vas budu "smirovat" ,i kdyz zatim miminko necekam?
4. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Andel: a nemáš náhodou webovky? :wink:
lucenek: nechci střelit cortinu, chci to pro švagrovou
4. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi: toho obchodu v celnici? to nemám, ani nevím jestli vůbec nějaké mají.

kami: Ahojky, nepotkávaly jsme se sem tam na beremku? A kdy se na mimi chystáte, že už nakukuješ? :slight_smile:
4. dub 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Andel:jj, potkavaly:slight_smile:no, byt to jen na nas dvou, tak hned, ale bohuzel si budeme muset pockat na podzim:(
4. dub 2010 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
kami: A pročpak na podzim? Tady se hodně osvědčilo léto :grinning:
4. dub 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Uvidime, co mi v utery Andel rekne doktorka na gynde.,jdu si pro vysledky hormonalniho obrazu. nemam od 16.11. Ms, a ta prisla jen kvuli vyvolavacce..
ale v zari jedeme na dovolenou do Bulharska(manzel ji dostane k narozeninam), takze bychom tkusili tam. V cervnu dodelam VS, chci alespon na chvilku na hlavak.. ale cim dal vice po miminku touzim, manzel dokonce kouka po kocarku:slight_smile:
4. dub 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
kami: Aha, tak to chápu. Hlavní je nastartovat přirozené cykly, pak už to většinou jde. Jdeš v úterý teď po velikonocích, jo? Tak to jsem zvědavá na co se přijde. Aby se to začalo řešit. Já jdu taky v útarý na gyndu, na UTZ, tak jsem taky zvědavá. Doufám, že obě přijdeme s dobrými zprávami.
No, na mě maminkovací nálada přišla kolem státnic, hlavně teda po nich :sweat_smile:
4. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Andel:kez by...ale v necem jsem optimista a verim, ze vse bude v poradku....
Tak Ti UTZ dopadne dobre a maly je v poradku:slight_smile:
At uz mama po skole, nebavi me to, uz chci do prace:slight_smile:
5. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, dnes tady asi nikdo není krom mě :sweat_smile:

kami, září je super... :grinning: nám přineslo štěstí :wink: :dizzy_face:

A katy moooc gratuluji k holčičce a porod tiše závidím :slight_smile:
5. dub 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy moc moc gratuluju k Adélce.Pěkné míry!!A porod tedy paráda.To ti vážně závidím,ale v dobrém.U mně to šlo dost pomalu a bolestivě..............Těším se na nějakou fotečku Adélky. :slight_smile:
Všem ostatním přeju krásné Velikonoce!!
5. dub 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jste některá pojištěná u 205? Já nově od 1.4. a chci si vybrat ten příspěvek na ještě jedno 4D...Jdu pozítří. zajímalo by mě, jak dlouho trvá, než mi to pak proplatí? A chtějí doložit bu´d výpis z účtu nebo průkazní kartičku...Manžel mi dal takovou jakoby vizitku z Komerčky, kde je sice číslo účtu (psané ručně), ale bez jména...Myslí tím tohle? :confused:
5. dub 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
lafamme jsem u 205 a peníze jsem měla asi za 10dní a po mě chtěla výpis z účtu nebo kartičku kde je mé jméno
5. dub 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..dneska jsme se s babi bavily o miminku a tak rikala, ze zacne hackovat vybavicku:slight_smile:jsem ji rikala, ze to jeste minimalne 1,5roku neni aktualni a ona hned, ze uz je pozde, abych toho mela hodne:slight_smile:je zlata:slight_smile:
Laf:nepsaly jsme si na koniku?nevdavala ses loni v karvine,nebo se mi to plete s jinou nevestou?koukam, ze zari bylo plodne:slight_smile:
take preji krasne Velikonoce!
5. dub 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji smardiku, a o jakou kartičku se přesně jedná? Ty na ní máš jméno i číslo účtu vytištěné?
5. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
lafamme já dávala nakonec výpis z účtu protože kartičku nemám tak neporadím, jen vím že může být i ta protože mi to paní na pojištovně říkala
5. dub 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
lafem: já byla proplácet v pojišťovně tšhu cvičení a výpis z účtu jsem neměla, měla jsem takouvou tu kartičku kde je číslo účtu a v poho mi to vzala :wink:
5. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem tu kartičku nemohla najít, tak jsem vzala jeden výpis, aby tam bylo číslo účtu a že je ten účet můj. A bylo to do 14 dnů. :slight_smile:
5. dub 2010 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek