• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Dobré ránko :slight_smile:

No nám právě ty výpisy nechodí, používáme internet banking...Tak to jsdem zvědavá. Třeba ségra je u České spoř. a má tu kartičku, kde je přímo č.účtu vyryté, ale my to máme jen normálně úřednicí ručně napsané :unamused:
6. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlky, mate nejaka pojistovnu 211, ministerstvo vnitra?
6. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
lafem a nejde ten výpis vytisknout?
Včera jsem parádně poslíčkovala. Křížové bolesti a bolesti v podpřišku jako při MS. Tak jsem pochodovala po obýváku, protože to tolik nebolelo a manžel začal plašit, chtětl jet do porodnice :sweat_smile:
6. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafamme tak si to vytiskni a zajdu do banky-dají na to razítko že to není falešné a je to
6. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si nechávala proplácet předporodní kurz a měla jsem kopii výpisu, protože jsem tam zabarvovala zůstatky na účtu a nikomu nevadilo, že nemám originál. Už aby byly penízky na účtu
6. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aaadus, u tebe už by to žádná tragédie nebyla, kdybys porodila :wink: 36tt juj :dizzy_face:
6. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem no někdy už se i přeju porodit. Připadám si hnusná, tlustá, nemotorná, než se v posteli přetočím to taky nějakou dobu trvá. Fakt na tom něco bude, že se ten 9. měsíc strašně táhne a už bych to chtěla mít za sebou. A dneska se cítím jak praštěná palicí. A to zítra musím k dr, protože jsem si volala na výsledky z krve a mám málo červených krvinek, tak si musím jít pro recept na vitamínky
6. dub 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě to utíká zas až moc rychle, potřebovala bych být těhu ještě tak 2-3 měsíce :sweat_smile:
Já železo baštím už od prvních odběrů, mám Aktiferrin, 1-2x denně.
6. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus vydrž ale máš pravdu ten devátý měsíc už je hrůza. já manžovi říkala že do třetího klidně půjdu jen at to za mě donesí ten 9měsíc, klidně mu to i porodím jen ten devátý měsíc ne

u nás to stojí za houby :frowning2:
Ty pocity jsou asi normální...Já je mívám už i te´d občas :grinning:
Jo já vím, že ty pocity jsou normální. V neděli a včera jsem ještě k tomu byla protivná, manžela jsem hned za všechno sjela jak malého Jardu a pak jsem to obrečela, že jsem taková hnusná na něho

smardik jak to?
6. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus kvůli Toma, měl opruzený zadek ale rozjel se mu zánět (z kvasinek) a tak ho to bolí že si na zadek nechce ani sednout tak jen pláče a do toho má rýmu, kašel a i teplotu-to nevím kolik nemám ho jak změřit (zadek nehrozí, pod paží se nenechá a ušní a čelní teploměr co máme nefunguje), já jsem nachlazená taky a o manžovi ani nemluvím, ten celou noc prokašlal a vzájemně se s Tomem budili a já lítila kolem nich, jen Honzík je v pohodš
6. dub 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, chjo, tak to pěkně :frowning2: Přeju, ať je všem brzy lépe a Honzík ať i nadále odolává...
6. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik no, to teda není co závidět. Mě stačilo, jak byl teď manžel nachlazený a furt skuhral, umíral a nevím co ještě. Snad to Honzík od vás nechytne
lafamme já jen čekám kdy začne i Honzík kašlat nebo se objeví teplota, nechce se mi věřit že by tomu odolal
aaadus manža je zatím nejvíc ale musím říct že se snaží pomáhat ale jak ho vidím tak ho akorát ženu do postele at se vyléčí ale chodí do práce, dělaj venku takže je to tak na houby se vyléčit.on se snaží pomoct třeba přebaluje, pohraje si s TOmem, vezme ho Honzíka ale to ted moc nechci at na ně nějaký bacil nevykašle takže ted lítám kolem všech
6. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: Teda to máte doma "veselo" :frowning2: My jsme si taky úspěšně nemoc předávali před velikonocema. Nejdřív manžel (samozřejmě taky chodil do práce, pořádně se léčil jen o víkendu), pak jsem to chytla já a teď ještě doznívá nemoc mamky. No jo, jaro je tady. Tak snad to brzy přejde a všem bude lépe.
6. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik manžel taky dělá venku i vevntiř a ty přechody z tepla to zimy nejsou zrovna ok. Ale zase kdyby chtěl, mohl zůstat 2 dny doma a vyležet se. Jenže když on je workoholik a spolu bysme asi doma nevydrželi :sweat_smile:
6. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus ty přechody hrůza :frowning2:, manža nechce zůstat doma kvůli peněz, ted byl doma víc než měsíc-nebyla práce tak jsou a 50% platu takže výplata bude hrůza, navíc jak byl po porodu doma tak paragraf ještě nedošel a nečekám že by brzo došel (dneska totiž volali ze sociálky at zajdem k dr. a necháme vystavit kopii paragrafu že se jim to někde ztratilo a to jsme jim to posílali koncem února) takže hrůza. ale ty 2dny už nás nespasí takže to vidím že do konce týdne bude doma a bude se léčit at je fit, už jen kvůli kluků at je nenekazí víc než je nutné a i mě protože fakt jak lítám kolem nich tak mám večer dost
6. dub 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik u nás o peníze moc nejde, manžel podniká. On prostě doma nezůstane ani za nic, to by mu muselo být nevím co. Ale on to časem a hlavně s přibývajicím věkem pochopí, že to nebude moct jen tak přecházet.
6. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus u nás jde o peníze, v práci hrůza, koukal i po brigádě a taky nic nenašel a to máme půjčky :frowning2:
6. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: To se na vás teda teď pěkně blbě nakupilo. S tou prací mě to mrzí, to je fakt na pendrek.
Můj taky nechtěl zůstat doma, že 3 dny by mu nikdo neproplatil a u nás jsou taky peníze potřeba :unamused: Tak aspoň po práci šel hned do postele a já kolem něj běhala, vařila čaje, podstrkovala léky a dávala pozor, aby je bral. On je jinak hrozný lempl. Jak se mu udělá líp, tak si myslí, že už je to OK a dál nic nebere.
6. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik jasně, že když jde o peníze, tak člověk na sebe nebere ohled. Já jsem ale byla to samé, chodila jsem do práce ve vysokých horečkách, protože jsem se cítila strašně nepostradatelná. Až když jsem byla během 1,5 měsíce potřetí nemocná, šla jsem na PN. A to jsem stejně vydržela doma jenom týden a šupajdila jsem do práce.
6. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel nemluvíš o mém manželovi, je to samé. nojo já lítám kolem 3 te místo 2. musím jít Tom se vzbudil a už pláče

aaadus on se necítí nepostradatelný ale ví jak na tom finančně jsme takže se o nás snaží starat jak to jen jde ale už jsem s ním mluvila a fakt se cítí mizerně takže zítra je doma a dneska dojede dřív. nejde jen o něj ale i o kluky, jak se nevyléčí pořádně budem to na sebe jen přehazovat
6. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: Držte se všichni, snad tohle období brzy přejde. A moc bych manželovi přála, ať se mu zlepší i s tou prací.
6. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel snad jo, jdu přebalit a mazat zadek Tomovi, to zas bude pláče
6. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudáček malej :frowning2:
6. dub 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nejdu usnul, on fakt dneska jen leží na bříšku a pobrekává nebo se snaží spát. no asi půjdem zítra zas k dr. bych to viděla, mám strach jestli ho nebolí v krku
6. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: koukam, ze jsem prisla o miminko, tak Katy dodatecne gratuluju k Adelce a pohodovymu porodu a preju hodne zdravicka obema holkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja ahoj. Jak se máte? Děti nezlobí?
6. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek