• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
adus, deticky jsou zlaticka, Tobik uz si zvykl, Bibi je hodne spinkaci, tak je doma vetsinou pohodicka :slight_smile:
6. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja tak to je luxus ne? Já si teď říkám, že je doma strašná nuda, že už by to chtělo změnu. Ale myslím, že ještě ráda budu vzpomínat na chvíle klidu :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, ja se doma nudim furt :grinning: uz jsem se kvuli tomu aj prihlasila do knihovny a naucila se hackovat :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja to není možné, to máš fakt extrémně hodně děti. No, nebudu si dělat iluze, že to budu mít taky tak :grinning:
6. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, nadeje umira posledni ne? :grinning: zvlastni, ze s Tobikem jsem mela pocit, ze nestiham nic a ted kdyz mam dve, tak nemam poradne co na praci :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja to jo. Ale raději se představuju ten horší scénař - nenavařeno, bordel, já celý den v pyžamu neučesaná, nenamalovaná, prostě matka roku :grinning:
6. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji mluvíš mi z duše, s Tomem jsem měla pocit že nestíhám-no spíš to byl fakt kolikrát jsem ještě v poledne byla v pyžamu, bordel, nenavařeno a ted se dvěma dětma je vše :slight_smile:
6. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, taky jsem u Tobika desila postacku jeste v poledne v pyzamu, s vrabcim hnidem na hlave a deckem pricuclym k prsu :grinning:
6. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji jo přesně a v 17 jak došel manža z práce jsem mu mezi dveřma vrazila do náruče řvoucího Toma se slevy tu máš jdu se najíst-v klidu
6. dub 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, joooo, tak to bylo aj u nas :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ted to u nás tak není, Honzík mi spí a Tom si hraje v ložnici s klamerkama
6. dub 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že u doktora všechno OK, váhový odhad malého je cca 2 300g, takže v normě, u mě nic nového zajímavého, akorát od příště už budu chodit každý týden, aji na monitor, tak jsem zvědavá. A budou výsledku na streptokoka, tak to se trochu bojim, že ho budu mít. Ale uvidíme.
6. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik, u nas taky ne :grinning:
andelko, tak dobry zpravy, super :slight_smile: a streptokoka se neboj, aj kdybys ho mela, tak se nic nedeje :slight_smile:
6. dub 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Hele, ale jako taky nemusím mít všechno, ne? :grinning:
6. dub 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji stejně je to sranda ted zvládáme a máme 2děti a u jednoho ne
6. dub 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem dneska byla na poradně a mám nařízený klid :grinning: No jsem zvědavá jak to budu s Eli dodržovat :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já měla klid na začátku těhu a musela jsem fungovat jak normálně, jediný klid byl v tom že jsme nebyli už venku 6hodin denně ale jen 3 a to byl veškerý můj klid
7. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to s jedním dítětem jde dost špatně :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi a jak to?

Dneska by mohli pustit Katy a Jaro ne? Se už těším na fotečky mimoušů
7. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi malého od jaro jsem už viděla :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to kus chlapa :wink: a dr mi dneska řekl že se mi zkracuje hrdlo, tak proto :wink:
7. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ne, jaro uz ma taky mimco? to jsem uplne prehlidla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já ho chci taky vidět :grinning:

maja jaro porodila 1.4. císařem :wink:
7. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: já ji mám na FB v přátelích tak proto :sweat_smile: :grinning:
7. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi aha. A nevíš, jestli už je doma? To asi nepůjde sem hodit nějakou fotku z FB že?
7. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi tak to opravdu nevím, ale už možná jo :wink: no ono to asi nepůjde a kdybych tu dala odkaz, tak se ti to stejně nezobrazí :wink:
7. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak nic no. Počkám, až sem dá nějaké foto
7. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi budeš muset :wink:
7. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Smardi, Ty jsi taky z orlove?
7. dub 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami jo jsem z Orlové, proč
7. dub 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek