• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Jen tak:slight_smile:
7. dub 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted nechápu ale to nevadí :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar máš to v IP :wink:
7. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi dík zavolám tam, jen mě štve ten Tomík že nemůže ted
7. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj však to bude zase dobrý a bude moct :wink:
7. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo ale to první musím přijít na to co pomáhá na opruzeniny
7. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: zkoušela jsi pytiol a nebo odřejovou mast? a zasypat zásypem. Nám hodně pomohl pytiol a zásyp :wink:
7. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ani jedno nepomáhá :frowning2:, už měl i mast s kortikokoidy a taky nic
7. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já sice asi nemám moc co radit, ale co zkusit Purelan od Medely
http://www.medela.cz/produkty/purelan.php

nebo
buretové hedvábí?
http://www.mamaja.cz/doplnky-k-plenam/leciva-vlozka-z-buretoveho-hedvabi
8. dub 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik u nás zabírá jedině:

zrusit ubrousky - používám buď látkové namočené ve vodě nebo nastříhané z Perlanu (zdravotnické potřeby) lze to prát
hodně větrat - třeba i sušit fénem
a z mastiček - imazol, rybilka, na vysušení Sudocrém :slight_smile:
někde jsem slyšela že někdy pomáhá i potření míst tou fialkou co se používá na afty a moučivku v pusince (mmt něměli jsem náhodou močivku - soor - může to projít trávícím traktem a udělat neplechu na zadečku - nám se to stalo a pak pomohl jen tekutý pudr.
na promazání když se hojí dávám heřmánkový olejíček od salusu.
8. dub 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika ubrousky jsme zrušili a bud otřu žínkou a vodou nebo jde rovnou pod vodu, imazol pomáhal vždy ale ted vůbec. ale už to má lepší vypadá že ta mast co dostal na pohotovosti pomáhá, máme ještě dnes a zítra mazat s ní a pak sudocremem, Tom už tam měl zánět tak je třeba první ho vyléčit tak uvidíme. a přišli jsme na to čím to asi je-vypadá to že mu vadí ty kukuřičné křupky '(je fakt že jak jsem mu je přestala dávat trošku se to zlepšilo)

no a jinak to vypadá že bude Tom mít své první antibiotika
8. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je ještě v shoppinu obchod baby expert? chtěla jsem zjistit zda tam něco mají at se tam neženu zbytečně, pevná linka nefunguje a dovolala jsem se na mobil a paní mi řekla že už tam nejsou ale cca před měsícem tam normálně byli tak ted nevím zda jse mblb já nebo ona
8. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem k vám nakoukla. jsem taky z Ostravy
8. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se tak dívám není tu žádná co by měla ještě daleko do porodu :slight_smile: nemáte těhu věci na prodej?
8. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi já nějaké těhu věci mám ale vše je vel.34 nebo 36
8. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já si myslím, že tam normálně jsou. A do kdy to potřebuješ vědět? Já tám jedu zítra, že bych se ti podívala
ivik ahoj :slight_smile: Já těhu věci zatím nebudu prodávat, nechávám si je další těhu. A ani jich moc nemám a když už nějaké, tak spíše na zimu
8. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus koukni prosím a napiš já bych tam stejně jela zítra nebo přes víkend. přes měsícem tam normálně byli tak nevím ale číslo na pevnou nefunguje tak kdo ví co se děje
8. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik kouknu. Já co jsem tam byla posledně, tak všechno co měli ve dvou patrech měli namačkané v jednom. Jedině, že by se přestěhovali do centrály co mají v Kunčičkách.
8. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo měli do v jednom patře to máš pravdu a paní mi říkala že jsou právě v kunčičkách a at se podívám na jejich stránky a tam zjistím zda mají co potřebuju. Jenže to je blbost protože na stránkách kočár phil a teds nemají a jak jsem byla před měsícem v shopinu tak jsem tam s tím kočárem jezdila takže jedna z nás je blbá
8. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik oni na těch stránkách nemají všechno. Já jsem taky u nich pokukovala po kočárcích a pak v obchodě měli úplně jiný výběr. A jak jsi tam volala, neříkala jestli se někam přestěhovali nebo jen dělají rekonstrukci? Nebo zkus zavolat na centrálu co a jak
8. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus paní říkala že se přestěhovali do kunčiček a at se podívám na stránky že tam mají vše
8. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
se na to vykašlu a pořídím černou tašku místo modré, tu mají v dvojčátkách a je to
8. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla ve dvojčátkách včera. Tam je to teda pidi.
8. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo pidi to je ale výběr mají
8. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
ivik já budu prodávat těhu 3/4 kalohoty bíle z HM. Je to velikost L :wink: a až porodím, což se blíží tak i rifle a ještě mám jedny černé gatě :wink:
8. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
nějak nám to tu zkomírá :sweat_smile:
smardik ten Babyexpert je fakt zrušený. Akorát tam měli papír, že z technických důvodů zavřeno a prodejna totálně vybílená. Tak buď krachli nebo nevím
9. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus moc díky, nakonec jsem tašku objednala ve dvojčatkách tak uvidíme kdy bude :slight_smile:
9. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme dneska přijeli konečně po 10 dnech domů. Nějak se nám to v porodnici protáhlo kvůli žloutenky...Jdu vás jenom pozdravit...Tak máme aprílového chlapečka :slight_smile: 1.4. to bylo dost nečekané...ráno jsem se chystala na prohlídku do Vítkovic a praskla mi voda, tak už jsi mě tam nechali a v 9:20 byl Radeček císařským řezem na světě :slight_smile: Vážil 3550g a měřil 50cm. Tatínek to bohužel nestihl...jel za námi z Čech, tak byl u nás o pár hodin později. Ale je z něho pyšný táta a na malého se nemůže vynadívat, je to celý on :slight_smile: Pak hodím nějaké foto, jo. - jak bude více času, tak sem hópnu a zkusím něco víc napsat. A co vy maminy...je už nějaké další miminko na světě? Třeba od katy???
Jo a jinak Vítkovická porodnice i šestinedělí- SUPER!!!!!!!!!!! Můžu jen a jen doporučit!!! Ale domů jsme se přece jen těšili :slight_smile:
10. dub 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Jééé, já jsem na tebe tolik myslela, že už určitě musíte být doma :slight_smile: škoda s tou žloutenkou, no ale co, to je běžná věc.
Malý má krásnou ukázkovou míru a váhu, už se moc těším na fotky :dizzy_face: A den narození úplně super :grinning:
A další miminko už máme, pokud si správně pamatuju, tak 4.4. se Katy narodila holčička Adélka, ve FN a porod prý super rychlý. Taky čekám, kdy už se tady objeví. :slight_smile:
10. dub 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro ahoj :slight_smile: To je smůla s tou žloutenkou, ale hlavní je, že už jste doma. Budu se těšit na fotečky Radečka :dizzy_face:
10. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek