• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
ahoj holky tak mě je dneska mizerně :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navíc jsem včera měla poslíčky ni super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já je mám každý den :sweat_smile: ale včera už jsem lezla po čtyrech jak byli hnusní a pak jsem byla úplně vyřízená. A dneska jsem totálně unavená, po obědě jsem vytuhla jak malé děcko
11. dub 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: ale ty už to máš za pár, ale já ještě dlouho a navíc se mi zkracuje hrdlo :frowning2:
11. dub 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus a sprcha nepomáhá?
11. dub 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar ve vaně je mi blaze. Ale včera jsem měla posly celé odpoledne a divně mě bolely záda, večer jsem si dala hodně horkou vanu tak to bylo ok. Vylezla jsem z vany, že si udělám masáž hráze a chytla jsem takové posly, že jsem nejdřív chodila po ložnici a pak lezla po čtyrech, protože už jsem nevěděla co mám dělat.

A když mám v průkajdě napsané hrdlo 1,5cm, pro špičku znamená to, že mám čípek 1,5cm a jsem otevřená na špičku prstu?
11. dub 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: tak hrdlo mám taky tak zkrácené,ale u mě je to moc brzo u tebe už ne :wink:
11. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já jsem to tak měla před 2 týdny, jak to vypadá teď nevím. Na poradnu jdu až za týden. Jsem zvědavá, co mi dr řekne jestli jako to na porod vypadá, nevypadá. Ale včera ve měla tááááááková malinká dušička, že ještě rodit nechci
11. dub 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi tak to já bych už porod brala, mě je to jedno kdy to bude. U Eli mě taky tak strašil, ale pak se to zlepšilo. Ale to jsem fakt mohla odpočívat a teď to moc nejde :frowning2:
11. dub 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já bych už taky brala, ale když mě to chytne tak dostanu strach no. Hrdinka jak blázen :grinning: Mě dr neříkala, že bych měla odpočívat. Asi už teď není třeba ne?
Jsem dneska nachystala postýlku :dizzy_face:
11. dub 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no adi u tebe už to není nic hrozného, ale já jsem byla ve středu na poradně a to jsem byla 33tt a to je brzo aby se zkracovalo hrdlo a někdy dr. straší a stejně z toho nic není. A navíc malý je o týden menší tak proto :wink:
11. dub 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já vím, že už to není nic hrozného. Já se na to ptala co mi psala do průkajdy jen tak ze zvědavosti a jestli jsem si to správně vydedukovala. Protože já si čtu co mi tam napíše až doma místo toho, abych se ptala hned a pak mi to vrtá hlavou.
11. dub 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
však jo a neboj za chvilku se dočkáš. Já dneska měla blicé den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a postýlku máš krásnou. Já nemám ještě aní vypráno a ani nachystáno do porodnice. ALe už jsem si koupila plínky do porodnice :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, prostě prvorodička no :grinning:
Blití teda nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: A už je líp?
11. dub 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani moc neeeeeeeeeeeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

já byla taky nervozní u Eli jak hrom a vše měla v předstihu nachystané :wink: Ale teď mám pořád nějak dost času :grinning:
11. dub 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad se to brzo zlepší :slight_smile: Já se vsadím, že nakonec ještě budu přenášet. A to nechci a pokud neporodím do 1.5., začnu praktikovat všechny možné i nemožné způsoby "vyhánění"
11. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: tak procesy vyhánění praktikuju už dlouho :grinning: :grinning: :grinning: Ne si dělám srandu. :wink: Občas se naložím do super horké vany a hlavně mám zápřah s Eli :grinning: :grinning:
11. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

aaadus: jé, to povlečení budu ještě objednávat pro Gabi akorát v růžové :slight_smile: Je moc krásné :dizzy_face: A k tomu i zavinovačku v tom vzoru. Odkud to máš? Já to budu mít z na-dlani.cz :slight_smile: mají tam fakt dobré ceny :wink:
12. dub 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
lafem já jsem to objednávala z mamitati.cz. Mám k tomu i spací pytel a přebalovací podložku. Mě se to líbilo na první pohled to povlečení a ve skutečnosti je ještě hezčí než na obrázku
12. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se těším, až to pak přijde... :dizzy_face: My máme jedno povlečení s mantinelem ze Sambaby a dali jsme za něj 960,-! A tady toto nás vyjde na 550,- Trošičku rozdíl:confused:
12. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
některé povlečení jsou nehorázně drahé jako. Už jsem viděla i za 1300,- a to bylo jenom povlečení + mantinel.
12. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem si objednávala povlečení z e-butiku a dal jsem za povlečení a mantinel nějakých 450,- :wink: Takže v poho :wink:
12. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik máte povlečení? Já mám dvoje, to stačí ne?
12. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, já budu mít tedy dvoje nové, pak mám jedno poděděné od ségry, to budu mít pro případ, že by náhodou chyblo :sweat_smile: Ale myslím, že ty dvě bohatě stačí... :wink:
12. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem hrozná - tyhle věci jsou zatím nějak mimo mně. Povlečení mám dvoje, po neteřích, peřinku nebo soupravu žádnou. Vypadá to, že pro začátek obleču tenčí dečku do povlaku od polštáře :sweat_smile: Mi přijde, že ty klasické soupravy peřinka+polštářek jsou ze začátku zbytečné - peřinka mi přijde do postýlky zbytečně velká a polštářek se stejně používat nemá. Ale jinak mám povlečení vyhlídnuté v Ikei :slight_smile: Každopádně všechno se ukáže až časem, v praxi.
12. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem no prostěradla mám raději 3. A zase si říkám, kdyby fakt chybělo stačí nějaká nepovlečená deka na tu chvilku a místo prostěradla ručník a pod to přebalovací podložka.
12. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se pokusila o zabalení tašky..Bohužel jsem zjistila, že jsem měla nějak zkreslenou představu o její velikosti, a po vložení županu, pyžama a 2 ručníků tam už není místo :sweat_smile: A taky pohřešuju svoje žabky, které jsem si chtěla vzít :angry:
12. dub 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já zatím pro honzíka peřinu nepoužívám, nemám ani koupené
12. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostěradla koupím jen dvoje, to stačí a jak říkáš, kdyby náhodou byla havárka, tak se vždycky něco provizorního najde :wink:
12. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem přesně - župan, košile, ručníky a taška plná. Já mám teda takový střední kufr a jakž takž se mi to tam vešlo. Ale je to tak tak a to mám kosmetiku v mini lahvičkách a jenom jeden balík vložek

smar a čím ho přikrýváš?
12. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak konečně se dostávám k netu. Včera nás pustili domů, měli jsm esice jít už ve čt, ale Adélka chytla trošku žloutenku, díky rozdílu RH faktoru tak si nás tam ještě nechaly. Ale už snad je vše v pořádku, zítra jdeme k dětské lékařce.
Včera mi doma spala, ale od 21 do půlnoci plakala, po půlnočním kojení už zabrala a spinkala do 5,30 pak po kojení znova usnula až do 10 na další kojení.
Co se týče porodu byla to rychlovka, nevěřila jsem že už jde o porodní bolesti, začaly nevinně jako poslíčci, ale za 30 min. cca po 20 min. co mi prdla voda to začalo být dost bolestivé, ani jsem se nemohla pořádně obléci a v autě jsem ani nemohla sedět (už jsem se asi dost otevřela) bohužel do FN jsme dorazili jak se měnili služby tak si nás hned ze začátku moc nevšímali, pak P. jednu sestru dovlekl a tak mě hned brla nahoru na boxy. Dr. na vyšetření hned volala PA aby nás brala, že papíry uděláme až potom, v 6,05 jsem jsem byla na boxu a v 6,25 byla Adélka na světě co více si přát? 6ádný klystýr, nástřih, nic. Ty bolesti nebyly tak hrozné sice bolelo to, ale ty kontra v autě se mi zdály horší a trhání mandlí bylo 100% horší než porod! Ale u mě to byla rychlovka tak tak srovnávám. P. byl u porodu úžasný moc jsem byla ráda, že tam se mnou je. Malá se narodila do nádherného sluníčkového dne a zpívali za okny ptáčci. Skore jsme měli max. 10 tak v poho. Na Fifkách je už stop stav tak tam nestíhali a večer i FN měla stop stav tak jsem po porodu byla převezena na pokoj těhotných a až v 14,45 na šestinedělí, kam mi přivezli malou. Začala jsem kojit a zatím kojíme hezky, klepu na dřevo. :slight_smile: Jen co mě mrzí, že má dr. nestihla porod byla za mnou v po a říkala, že by to taktak stihla, kdyby měla službu na gyn.části ve vysoké budově, že to už dlouho neviděla tak raz dva.
Hned po porodu jsme mohla běhat nic mě nebolelo.
Co se týče porodnice tak nemohu vynachválit i ve stresu co tam byl tak se všichni chovali k nám moc hezky. Jak sestry ze šestinedělí tak dětské. Měly trpělivost a snahu ukazovat jak kojit.Jídlo taky moc dobré. Dokonce i 2 noci jsem měla "nadstandard" byla jsem sama a ostatní maminky byly i po 4.
Tak to u mě v kostce.
Fotky zatím nemám stáhnuté tak brzy dodám. :slight_smile:
12. dub 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek