Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
lafemme
12. dub 2010
katy, krásné x-) Moc gratuluji 😉
aaadus
12. dub 2010
katy ahoj 🙂 Tady na tebe číhám každý den kdy se ukážeš. Na fotky se budu moc těšit, jsem na tu vaší princeznu moc zvědavá. A porod fakt tiše "závidím", taky už bych ho brala
smardik
12. dub 2010
aaaudus je v zavinovačce a deku
zofinecka
12. dub 2010
holky: tak povlečení stačí dvoje. Jak je to malé, tak se to stejně moc neušpiní. Já mám dvoje a ktomu dna mantinely, ať to můžu střídat a prostěradla taky klidně stačí dvě 😉

katy: vítám tě, tak to jsi měla super porod 😉 😉 😉 Hlavně se mějte dobře a opatruj se. šestinedílí bývá někdy kruté 😉
lafemme
13. dub 2010
dobré ráno 🙂

Musím to tu trochu oživit... 🙂 Co je nového??? aaaadus, ještě nerodíš? :-N
zofinecka
13. dub 2010
jo už to tu chtělo oživit 😉 😃
lucenek
13. dub 2010
zofi tobě jen dvoje povlečko???? 😃
sára věčně blinkala, takže dvoje bych ani neotočila v pračce, u nás máme 5
lafemme
13. dub 2010
mě připadá, že nějak Koník upadá..nebo je to jen dojem? =-)
smardik
13. dub 2010
zofi nám taky 2povlečení nestačí a 2prostěradla taky ne, oba jsou blinkací takže ne
lafemme
13. dub 2010
lucenek: A to ti poblila i peřinku a tak? =-) Vždy´t bude mít pod hlavičkou plínečku...
lucenek
13. dub 2010
smardik...taky zkušenosti že????to fakt jako neotřu a nenechám v tom malou spát...ted se občas pročůrá atd...takže dvě a dvě je strašně malo...je pravdo že to dítko nepropotí ale to blinkání zejména v prvním půlroce je častější

lafemmno je sousta soukromých diskuzí...to bude tím
aaadus
13. dub 2010
lafemm ještě neeeee. Musím vydržet do příštího úterý - to mám poradnu. Ve středu jdu asi na dlouhou dobu naposledy ke kadeřnici a pak můžu rodit 😃 Ale už nevím co bych doma roupama dělala. Už mi zbývají jen umýt okna a oprat záclony
lucenek
13. dub 2010
lafem...ne vždy blinká mimčo tak že to vyteče, někdy menším obloukem, jindy větším...a to ani nemusí mít gastroesofageální reflug...jak je napětí v jícnu tak to blitíčko jde pod tlakem ven....
aaadus
13. dub 2010
a tak ono není problém povlečení dokoupit kdykoliv. Já to zatím hrotit nebudu, počkám, jestli ještě něco nedostaneme a pak se uvidí jestli taky budeme mít blinkací a čurací miminko
lafemme
13. dub 2010
aaadus: Doufám, že se nechystáš je umývat sama :-o 😃 A tu kadeřnici chápu, k porodu musíme být šik 😃
aaadus
13. dub 2010
lafemm no jasně, že se chystám si je umýt sama 😃 Když já se doma tak nudííííííím. A po obchodech už dlouho nezvládám chodit, abych zabila čas
lucenek
13. dub 2010
aaadus 😃 ta ofafrně jo....
mě každý říkal,že mám nakoupit výbavičku až těsně před porodem...rodila jsem v červenci a to jsem fak byla jak houba a nedejbože se někde kolíbat po obchodáku a co 30min chodit čůrat.....hrůza
zofinecka
13. dub 2010
Luci: naše ELi nebyla blinkací tip, tak proto, ale máme v zásobě ještě další dvě povlečení, které má teď Eli a až bude mít velkou postel tak dostane i jiné povlečení 😉 , takže rezerva bude taky 😉 😉
aaadus
13. dub 2010
lucenek neboooooj 😃 Jsem zvědavá, jestli mi to spustí porod nebo kulové
Já si teda nedovedu představit, že bych teprve teď měla začít nakupovat výbavičku. Mě stačí, než udělám nákup, zajdu na oběd a po zbytek dne jsem kaput. A ještě na tebe všichni blbě čumí místo toho, aby tě ve frontě pustili před sebe
zofinecka
13. dub 2010
adi a kde to žiješ? 😃 😃 😃 A to se nestaráš o druhé dítko a nejdi těhotná. Já si to ze začátku vůbec nedovedla představit, jak budu lítat kolem Eli a ještě nosit další v břuchu, ale jde to 😃
aaadus
13. dub 2010
zofi ale tak jak budu čeká druhé dítko, tak výbavička bude po prvním a myslím, že budu mít tolik práce, že si nějaké těhotenství ani nestihnu uvědomit.
zofinecka
13. dub 2010
no však uvidíš. ALe já si to taky nějak neuvědomuju, hlavně jsem si teda to neuvědomovala na začátku, ale teď ke konci už to začíná zmáhat 😃 😉
smardik
13. dub 2010
lucenek jo zkušenost 🙂 2 jsou fakt málo, hlavně tedy ty prostěradla. už se mi stalo že jak blinkal tak to byl takový proud že obhodil i stěnu, všechno co měl na sebe a dokonce i plínka byla poblitá

lafamme plínku pod hlavičkou má ale i tak je to poblité, zrovna včera jsem převlíkala a říkala jsem si sakra musím ještě koupit prostěradla

lucenek výbavičku až před porodem? to ani omylem já do toho 30týdne měla vše a byla jsem za to fakt ráda, někde se před porodem hnát no dík a co když se mimčo narodí dřív? mě by třeba mrzelo kdyby kvůli toho za mě někdo výbavičku kupoval
lucenek
13. dub 2010
bych se taky z toho zvencla..sem byla ráda že se valím a stačim bez pomoc vyčůrat 😃
smardik
13. dub 2010
tak nějak 🙂 🙂, zjistila jsem že mi moje dítě moc roste a že jak to tak půjde dál tak pro něj nemám nic na léto protože oblečení po Tomovi mu bude malé, TOm nosil velikost 0-3měsíce do 5měsíců a něco i půl roce a Honzík má 0-3měsíce tak na týden a to budu ráda
lucenek
13. dub 2010
mě se líp bere oblečko na kila Sára měla 5900g po šestinedělí takže jsme rovnou dala 68 😉 ted se teda růst spomalil, máme některé věci 12-18m hlavně kalhoty a nedávno jsme dávala bodyna 92, které počítám budem mít do zimy teda ty nextový, jsou větší
smardik
13. dub 2010
lucenk v 6týdnech měl 4,5 kg a 59 cm, on je dlouhý
lucenek
13. dub 2010
já fakt selíp orientuju v kilech v tom oblečku líp sedne
pěknej dlouhán :-o
smardik
13. dub 2010
lucenek no kg se moc orientovat nedá, 6kg určitě nemá ale na délku má 62 krátké musíme přejít na 68 a v 68 mám většinu letních věcí takže smůla no 😃 😃 😃
zofinecka
13. dub 2010
samr: hold každé dítko je jinačí, já se taky kolikrát neorientoval tím co bylo napsáno. My jsem nosili vel. 0-3 hodně dlouho,ale Eli byla malinká tak proto 😉