• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy, krásné :dizzy_face: Moc gratuluji :wink:
12. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ahoj :slight_smile: Tady na tebe číhám každý den kdy se ukážeš. Na fotky se budu moc těšit, jsem na tu vaší princeznu moc zvědavá. A porod fakt tiše "závidím", taky už bych ho brala
12. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaudus je v zavinovačce a deku
12. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: tak povlečení stačí dvoje. Jak je to malé, tak se to stejně moc neušpiní. Já mám dvoje a ktomu dna mantinely, ať to můžu střídat a prostěradla taky klidně stačí dvě :wink:

katy: vítám tě, tak to jsi měla super porod :wink: :wink: :wink: Hlavně se mějte dobře a opatruj se. šestinedílí bývá někdy kruté :wink:
12. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

Musím to tu trochu oživit... :slight_smile: Co je nového??? aaaadus, ještě nerodíš? :sweat_smile:
13. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už to tu chtělo oživit :wink: :grinning:
13. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tobě jen dvoje povlečko???? :grinning:
sára věčně blinkala, takže dvoje bych ani neotočila v pračce, u nás máme 5
13. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě připadá, že nějak Koník upadá..nebo je to jen dojem? :confused:
13. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi nám taky 2povlečení nestačí a 2prostěradla taky ne, oba jsou blinkací takže ne
13. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: A to ti poblila i peřinku a tak? :confused: Vždy´t bude mít pod hlavičkou plínečku...
13. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik...taky zkušenosti že????to fakt jako neotřu a nenechám v tom malou spát...ted se občas pročůrá atd...takže dvě a dvě je strašně malo...je pravdo že to dítko nepropotí ale to blinkání zejména v prvním půlroce je častější

lafemmno je sousta soukromých diskuzí...to bude tím
13. dub 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemm ještě neeeee. Musím vydržet do příštího úterý - to mám poradnu. Ve středu jdu asi na dlouhou dobu naposledy ke kadeřnici a pak můžu rodit :grinning: Ale už nevím co bych doma roupama dělala. Už mi zbývají jen umýt okna a oprat záclony
13. dub 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem...ne vždy blinká mimčo tak že to vyteče, někdy menším obloukem, jindy větším...a to ani nemusí mít gastroesofageální reflug...jak je napětí v jícnu tak to blitíčko jde pod tlakem ven....
13. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak ono není problém povlečení dokoupit kdykoliv. Já to zatím hrotit nebudu, počkám, jestli ještě něco nedostaneme a pak se uvidí jestli taky budeme mít blinkací a čurací miminko
13. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: Doufám, že se nechystáš je umývat sama :astonished: :grinning: A tu kadeřnici chápu, k porodu musíme být šik :grinning:
13. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemm no jasně, že se chystám si je umýt sama :grinning: Když já se doma tak nudííííííím. A po obchodech už dlouho nezvládám chodit, abych zabila čas
13. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus :grinning: ta ofafrně jo....
mě každý říkal,že mám nakoupit výbavičku až těsně před porodem...rodila jsem v červenci a to jsem fak byla jak houba a nedejbože se někde kolíbat po obchodáku a co 30min chodit čůrat.....hrůza
13. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: naše ELi nebyla blinkací tip, tak proto, ale máme v zásobě ještě další dvě povlečení, které má teď Eli a až bude mít velkou postel tak dostane i jiné povlečení :wink: , takže rezerva bude taky :wink: :wink:
13. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek neboooooj :grinning: Jsem zvědavá, jestli mi to spustí porod nebo kulové
Já si teda nedovedu představit, že bych teprve teď měla začít nakupovat výbavičku. Mě stačí, než udělám nákup, zajdu na oběd a po zbytek dne jsem kaput. A ještě na tebe všichni blbě čumí místo toho, aby tě ve frontě pustili před sebe
13. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi a kde to žiješ? :grinning: :grinning: :grinning: A to se nestaráš o druhé dítko a nejdi těhotná. Já si to ze začátku vůbec nedovedla představit, jak budu lítat kolem Eli a ještě nosit další v břuchu, ale jde to :grinning:
13. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ale tak jak budu čeká druhé dítko, tak výbavička bude po prvním a myslím, že budu mít tolik práce, že si nějaké těhotenství ani nestihnu uvědomit.
13. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však uvidíš. ALe já si to taky nějak neuvědomuju, hlavně jsem si teda to neuvědomovala na začátku, ale teď ke konci už to začíná zmáhat :grinning: :wink:
13. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek jo zkušenost :slight_smile: 2 jsou fakt málo, hlavně tedy ty prostěradla. už se mi stalo že jak blinkal tak to byl takový proud že obhodil i stěnu, všechno co měl na sebe a dokonce i plínka byla poblitá

lafamme plínku pod hlavičkou má ale i tak je to poblité, zrovna včera jsem převlíkala a říkala jsem si sakra musím ještě koupit prostěradla

lucenek výbavičku až před porodem? to ani omylem já do toho 30týdne měla vše a byla jsem za to fakt ráda, někde se před porodem hnát no dík a co když se mimčo narodí dřív? mě by třeba mrzelo kdyby kvůli toho za mě někdo výbavičku kupoval
13. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych se taky z toho zvencla..sem byla ráda že se valím a stačim bez pomoc vyčůrat :grinning:
13. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nějak :slight_smile: :slight_smile:, zjistila jsem že mi moje dítě moc roste a že jak to tak půjde dál tak pro něj nemám nic na léto protože oblečení po Tomovi mu bude malé, TOm nosil velikost 0-3měsíce do 5měsíců a něco i půl roce a Honzík má 0-3měsíce tak na týden a to budu ráda
13. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se líp bere oblečko na kila Sára měla 5900g po šestinedělí takže jsme rovnou dala 68 :wink: ted se teda růst spomalil, máme některé věci 12-18m hlavně kalhoty a nedávno jsme dávala bodyna 92, které počítám budem mít do zimy teda ty nextový, jsou větší
13. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenk v 6týdnech měl 4,5 kg a 59 cm, on je dlouhý
13. dub 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já fakt selíp orientuju v kilech v tom oblečku líp sedne
pěknej dlouhán :astonished:
13. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek no kg se moc orientovat nedá, 6kg určitě nemá ale na délku má 62 krátké musíme přejít na 68 a v 68 mám většinu letních věcí takže smůla no :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
samr: hold každé dítko je jinačí, já se taky kolikrát neorientoval tím co bylo napsáno. My jsem nosili vel. 0-3 hodně dlouho,ale Eli byla malinká tak proto :wink:
13. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek