Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
andelka
13. dub 2010
luc: no s tím počítám 😃

nika: A s tím taky 😃

Děcka to se tak strašně rychle blíží, nemůžu tomu uvěřit ani. Za měsíc bysme měli mít malého už na světě\( +-). Včera jsem si uvařila první maliník a zítra začnu zkoušet Epino. Pořád mi to přišlo tááák daleko :-N
nika
13. dub 2010
andelko to buď ráda že si to uvědomuješ, já něják zapoměla a tou mou aktivitou postřehla až tak v 39 že se to blíží, ještě v den porodu jsem si to nepřipouštěla 😃
zofinecka
13. dub 2010
anděl: tak já u prvního porodu teda kanilu měla. Chtěli mi to napíchnou nad zápěstí, ale nešlo to tak jsem to dostala normálně jak odebírají krev a tak jsem to přežila, sice se s tím blbě hýbalo, ale zvykla jsem si 😉
adi: jo lucka je zdravotní sestra 😃
aaadus
13. dub 2010
zofi jsem si to myslela. To se jí to mluví, když ví jak co má a nemá fungovat
zofinecka
13. dub 2010
no ale má pravdu, fakt není čeho se bát 😉
smardik
13. dub 2010
zofi právě že Tom nosil taky vel 0-3dlouho byl malý a Honzík byl taky malý-50 cm a 2900 ale nějak se mi to moje dětátko vytáhlo a já ted při převlekání s hrůzou zjistila že v 0-3 nenatáhne nožky a větší mám u rodičů, musím tam zítra zajet 😃 😃 😃
aaadus
13. dub 2010
žofi já vím, já se snažím zůstat v klidu a brát to z nadhledem. Tak i tak musím porodit ne?
lucenek
13. dub 2010
adus právě proto, že někdo to neví tak to vysvětlím , čím víc se bude hysterčit nikomu to na ničem nepřidá, porod je krásná intimní a přirozená věc, je třeba k tomu také tak přistupovat že dávám život, nejdu trpět....
smardik
13. dub 2010
lucenek krásně jsi to vystihla o tom porodu, já se na druhý těšila 🙂, chcem třetí a už se na porod těším. Mě přišel nejhorší ten 9měsíc, já už manžovi říkala že bych brala odnosit to 8měsíců, na 9mu mimčo předat a pak bych ho zas porodila klidně já
zofinecka
13. dub 2010
luci: však si to zažijou 😃 a co vy sče nechystáte na druhé? 😃 😃 😃 😃 😃

smar: Eli měle jen 45 cm a 2550g 😃 my dlouho nosily i vel. 50 😃
lucenek
13. dub 2010
smar přesně já taky není nic krásnějšího než rodit a porodit byť to kurevsky bolí
ale myslím že aaadus to pochopí až porodí...
smardik
13. dub 2010
zofi tak to jo, my na 50začínali a pak 56 ale on dlouho nepříbral a je drobný, minulý týden měl 10,5kg
aaadus
13. dub 2010
luci já si myslím, že hysterčit bude spíš manžel než já :-N Ale na porod se těším, fakt a čím víc se blíží termín, tak už bych aj rodila, protože jsem táááák strašně unavená
lucenek
13. dub 2010
zofi časem ted pracuju naplný do toho mámrychlou takže až bude lepší práce pro manžu a budou finance, bez nich to dnes nejde
smardik
13. dub 2010
lucenk jo bolí to hodně ale prostě je to nezapomenutelný a i přes tu bolest nádherný zážitek 🙂, říkám 25.10.2008 a 30.1.2010 nejhezčí dny v mém životě
lucenek
13. dub 2010
hele já jednou na rychlé rodila a viděla jsem to z té druhé stránky....takže fakt je to pohoda, bolí otevírání se na 10cm...jakmile se může tlačit jde ta bolest přetlačit a samotné porození nebolí jen brní...v této fázi nikdo nekřičí bolestí křičí se tu fázi předtím....
andelka
13. dub 2010
Jo, tak to si myslím taky - že manžel bude hysterčit víc než já.
Na malého se moc těším, ale rodit ještě nechci, mám toho ještě moc ke stihnutí :-N Jen ať tam je aspoň do termínu.
zofinecka
13. dub 2010
luci: ty ještě jezjíš rychlou? já myslela že děláš na dět. jipce nebo kde jsi to měla být. A manža je doma se Sáruškou?

tak já ná porod mám taky krásné vzpomínky a už se mi to nikdy z paměti nevymaže a je to fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer pocit něco takového zažít, ikdyž to fakt bolí ale stojí to za to 😉
zofinecka
13. dub 2010
luci: to je fakt pak už ani nevíš že rodíš, prkrát zatlačíš a je to :-N
lucenek
13. dub 2010
jj a byla jsme na dětském ARU ted jsem zopět na neuroichiře na JIP
zofinecka
13. dub 2010
luci o financích mi ani nemluv, už teď se hrozím kolik bude MD 8-(
cassiopeas12
13. dub 2010
Ahoj holky,ráda bych vás pozvala do svého bazárku,koukněte jedním očkem www.bazarky.cz/mamca
Jsem z OSTRAVY-Zábřeh!
zofinecka
13. dub 2010
jejda to nějak střídáš 😃 ale z rychlou musí být zážitek co? 😉
lucenek
13. dub 2010
no právě je to na oytel ty prachy....já si počkám až to zase vrátí do původí podoby aspon.....doufám tedy 😃
zofinecka
13. dub 2010
no v to moc nedoufám 😃 , ale já jsem ráda že budeme mít tak brzy druhé, nedovedu si představit jít do práce a pak zase na MD 😉 A co Sárinka už se chystáte do školky? 😃
lucenek
13. dub 2010
já radši MD práce pak MD jakmile si dobydu dvě MD hned pak mám vidinu důchodu...nic jiného
ještě ne teprve bude mít v létě dva
zofinecka
13. dub 2010
no tak to ale už jdete v březnu k zápisu ne? My už teda příští rok jdeme k zápisu a od září nastupuje do školky 😉 No to já se důchodu ani nedožiju 😃
lucenek
13. dub 2010
jako kdy v březnu??? příští rok až
zofinecka
13. dub 2010
no příští rok a příští rok od září do MŠ 😉
lafemme
14. dub 2010
dobré upršené dopoledne 🙂

aaadus: Prosím tě, nemáš už náhodou ten aktualizovaný seznam do fakultky?