• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
luc: no s tím počítám :grinning:

nika: A s tím taky :grinning:

Děcka to se tak strašně rychle blíží, nemůžu tomu uvěřit ani. Za měsíc bysme měli mít malého už na světě\( +-). Včera jsem si uvařila první maliník a zítra začnu zkoušet Epino. Pořád mi to přišlo tááák daleko :sweat_smile:
13. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko to buď ráda že si to uvědomuješ, já něják zapoměla a tou mou aktivitou postřehla až tak v 39 že se to blíží, ještě v den porodu jsem si to nepřipouštěla :grinning:
13. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl: tak já u prvního porodu teda kanilu měla. Chtěli mi to napíchnou nad zápěstí, ale nešlo to tak jsem to dostala normálně jak odebírají krev a tak jsem to přežila, sice se s tím blbě hýbalo, ale zvykla jsem si :wink:
adi: jo lucka je zdravotní sestra :grinning:
13. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jsem si to myslela. To se jí to mluví, když ví jak co má a nemá fungovat
13. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale má pravdu, fakt není čeho se bát :wink:
13. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi právě že Tom nosil taky vel 0-3dlouho byl malý a Honzík byl taky malý-50 cm a 2900 ale nějak se mi to moje dětátko vytáhlo a já ted při převlekání s hrůzou zjistila že v 0-3 nenatáhne nožky a větší mám u rodičů, musím tam zítra zajet :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi já vím, já se snažím zůstat v klidu a brát to z nadhledem. Tak i tak musím porodit ne?
13. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus právě proto, že někdo to neví tak to vysvětlím , čím víc se bude hysterčit nikomu to na ničem nepřidá, porod je krásná intimní a přirozená věc, je třeba k tomu také tak přistupovat že dávám život, nejdu trpět....
13. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek krásně jsi to vystihla o tom porodu, já se na druhý těšila :slight_smile:, chcem třetí a už se na porod těším. Mě přišel nejhorší ten 9měsíc, já už manžovi říkala že bych brala odnosit to 8měsíců, na 9mu mimčo předat a pak bych ho zas porodila klidně já
13. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: však si to zažijou :grinning: a co vy sče nechystáte na druhé? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

smar: Eli měle jen 45 cm a 2550g :grinning: my dlouho nosily i vel. 50 :grinning:
13. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar přesně já taky není nic krásnějšího než rodit a porodit byť to kurevsky bolí
ale myslím že aaadus to pochopí až porodí...
zofi tak to jo, my na 50začínali a pak 56 ale on dlouho nepříbral a je drobný, minulý týden měl 10,5kg
luci já si myslím, že hysterčit bude spíš manžel než já :sweat_smile: Ale na porod se těším, fakt a čím víc se blíží termín, tak už bych aj rodila, protože jsem táááák strašně unavená
13. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi časem ted pracuju naplný do toho mámrychlou takže až bude lepší práce pro manžu a budou finance, bez nich to dnes nejde
lucenk jo bolí to hodně ale prostě je to nezapomenutelný a i přes tu bolest nádherný zážitek :slight_smile:, říkám 25.10.2008 a 30.1.2010 nejhezčí dny v mém životě
hele já jednou na rychlé rodila a viděla jsem to z té druhé stránky....takže fakt je to pohoda, bolí otevírání se na 10cm...jakmile se může tlačit jde ta bolest přetlačit a samotné porození nebolí jen brní...v této fázi nikdo nekřičí bolestí křičí se tu fázi předtím....
13. dub 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to si myslím taky - že manžel bude hysterčit víc než já.
Na malého se moc těším, ale rodit ještě nechci, mám toho ještě moc ke stihnutí :sweat_smile: Jen ať tam je aspoň do termínu.
13. dub 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: ty ještě jezjíš rychlou? já myslela že děláš na dět. jipce nebo kde jsi to měla být. A manža je doma se Sáruškou?

tak já ná porod mám taky krásné vzpomínky a už se mi to nikdy z paměti nevymaže a je to fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer pocit něco takového zažít, ikdyž to fakt bolí ale stojí to za to :wink:
13. dub 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: to je fakt pak už ani nevíš že rodíš, prkrát zatlačíš a je to :sweat_smile:
13. dub 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a byla jsme na dětském ARU ted jsem zopět na neuroichiře na JIP
13. dub 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci o financích mi ani nemluv, už teď se hrozím kolik bude MD :rolling_eyes:
Ahoj holky,ráda bych vás pozvala do svého bazárku,koukněte jedním očkem www.bazarky.cz/mamca
Jsem z OSTRAVY-Zábřeh!
jejda to nějak střídáš :grinning: ale z rychlou musí být zážitek co? :wink:
13. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě je to na oytel ty prachy....já si počkám až to zase vrátí do původí podoby aspon.....doufám tedy :grinning:
13. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v to moc nedoufám :grinning: , ale já jsem ráda že budeme mít tak brzy druhé, nedovedu si představit jít do práce a pak zase na MD :wink: A co Sárinka už se chystáte do školky? :grinning:
13. dub 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já radši MD práce pak MD jakmile si dobydu dvě MD hned pak mám vidinu důchodu...nic jiného
ještě ne teprve bude mít v létě dva
13. dub 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ale už jdete v březnu k zápisu ne? My už teda příští rok jdeme k zápisu a od září nastupuje do školky :wink: No to já se důchodu ani nedožiju :grinning:
13. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako kdy v březnu??? příští rok až
13. dub 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no příští rok a příští rok od září do MŠ :wink:
13. dub 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré upršené dopoledne :slight_smile:

aaadus: Prosím tě, nemáš už náhodou ten aktualizovaný seznam do fakultky?
14. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek