• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
dobré ranko :slight_smile: oba mi spí a manža dělá oběd, venku je hnusně :frowning2:

nevíte jestli ted někde není v obchodech sleva na dětské oblečení? nějak se mi kluci vytáhli-oba dva
14. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemm nemám, já jsem nakonec balila podle toho, na co jsem si vzpoměla :sweat_smile:
smardik jestli se nepletu, v Tescu by měli 25% slevy na dětské oblečení, ale nevím do kdy ta akce platí
14. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik tak v tom Tescu to platí do 20.4. A myslím ještě v HaM měli nějaké slevy co jsem včera zahlídla, ale na chlapečky skoro nic, všechno holčičí

lafemm ještě jsem si vzpoměla, katy mi říkala jak byla na prohlídce porodnice, že ve FN dávají na první 2 dny jejich vložky.
14. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak jak je těhulky a maminky? :wink: Dneska zase hnusně jak hrom, to zase bude den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
14. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku hnusně a mě se jako včera nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale musím, včera jsem se zmohla akorát zajet na nákup a uvařit, toť vše.
14. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus klasika na chlapečky skoro nic není, nevadí sekáč to jistí
14. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: mě se zdá že v Tescu je hodně na kluky a na holky ne

adi: tak my jsme včera byli nakupovat ve sparu a stavila jsem se do DM a tak sjem koupila nějaké plíny a další věci a už pomalu balím věci do porodnice a taky už mám vypraný kočár.

jinak na FB mám nové fotky bříška, ale vy mě asi nikdo nemáte v přátelích. Hodím tady nějou fotečku :wink:
14. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já jsem v Tescu na oblečky nebyla koukat, tak nevím. Ale v tom HaM vše co bylo ve slevě, tak bylo na holčičky. Já jsem kočár neprala, nevím jak se to z toho sundává tak to prdím. Stejně mi ho oslintá pes, aspoň bude malý imunní :sweat_smile:
14. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: já o musela vyprat, protože dlouho ležel a byl špinyvý a zaprášený, tak ať je čistý a jak byl nový tak jsem ho taky neprala :wink:
14. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi teď koukám na foto, nekleslo ti bříško?
14. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem ráda, že nejsem jediná "nezodpovědná" matka, která nepere vše a nebude udržovat domácnost v přehnané sterilitě :grinning:
14. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: kdyby si viděla naší Eli co dělal jak začala jíst sama. Tam si to položila na zem a co teprve jak začala lozit. Věčně strkala ruce do pusy. to bych se zbláznila kdybych ji měla pořád něčím umývat. A navíc máme doma číču a tu furt pusinkuje a hladí.
Jinak bříško mi kleslo a docela hodně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jé, vy máte doma číču. Taky bych chtěla, ale manžel nechce dovolit, když plánujeme druhé dítko. Ale pak si koupím krásného britského kocoura. Já když jsem byla malá a byla u bábi, tak jsem taky jedla ze země :grinning: A co všechno jiného jsem "koštovala" raději nebudu psát :grinning:
14. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: jo mám doma peršanku a dole má děda taky kočku a to se nám ještě jedna ztratila :wink: Já si to nedovu představit být bez ní a hlavně Eli je na ní závislá jak hrom :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi manžel nechce kvůli té toxoplazmozy či co se to od nich může chytit. Ale naší mají taky číču a ta když tam spíme, tak spí s náma v posteli. Akorát je chudák zmatená, protože má ve zvyku mi ležet na břichu a teď jí to moc nejde :grinning:
14. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: pokud je očkovaná tak se nic neděje. Já ni měla už dávno před tím než jsem otěhotněla poprvé a v pohodě :wink:
14. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já vím, že to není až tak žhavé, ale vysvětli to chlapovi. On to totiž viděl u svojeho bráchy, ti dávali kočky pryč jak zjistili, že čekají rodinu
14. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já bych neudělala :grinning: :grinning: :grinning: je to blbost a chudák kočka, když už je zvyklá
14. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak k vám bych na kafíčko asi nešla :sweat_smile: :grinning: Já kočky nesnáším, štítím se jich... :sweat_smile: A kdyby se k maličké nějaká jen přiblížila, asi bych zešedivěla hrůzou :confounded: Moje teta má taky kočku a celé těhu jsem tam kvůli tomu nebyla - radši...A je mi to dost líto, tetu mám moc ráda :frowning2:
14. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi však švagrová bývalá to taky ořvala, měla dvě perské a ten kocour to byl krasavec
lafem čičiny jsou náhodou fajné, takové mazlítka. A ta od našich je jako pes - furt za někým chodí, ví kdy naší jezdí z práce a vyhlíží na ně z okna, když přijede brácha na víkend nehne se od něho na krok
14. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: jojo jsou to mazlící :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha lafemm jdu k tobě do party čičndy taky nesnáším...jinak jsou to krásná vznešená zvířata ale jak mi na chajdě od švagrové skákali po stole a lezly do jídla tak bych je vraždila....to fakt teda ne.....
my teda máme doma psa králíka a papoiuška kakadu :grinning: a stačí :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já zase nesnáším papoušky a jakékoliv jiné ptactvo, bojím se jich k smrti. A úplně nesnáším, když jdu po městě, holubi na zemi a přímo proti mě začne běhat nějaké dítě se snahou ty holuby chytit. To jsem na mrtvici :grinning:
14. dub 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máme fotky a jsou úžasnéééééééééééééééééééééééééééééé a určitě půjdeme ještě jednou chtěla bych před vánoci a necháme pak z toho něco udělat
14. dub 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar já čekám, že mi zavolá každým dnem ať je stihnu do porodu nechat vyvolat a dát do alba
14. dub 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardi a kdes byla?
14. dub 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek v Porubě u Katky Holoubkové a fakt super :slight_smile: :slight_smile:

aaadus mi volal přesně po 3týdnech a vyvolání je otázka 3dnů taky budu něco vyvolávat a asi udělám fotoplátno
14. dub 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásně vypadaj fakt :dizzy_face:
minule jste probíraly nataly photo...vlastní to kámoška, agenturu na fotomodelky plus focení dětí charitativky atd...all upřímně tam bych nešla extrémně předražené...mě nabízela že mi malou nafotí do kalendáře kde bude mít 1 fotku a zbytek jiné mimina za 2500 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: uvalená
14. dub 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to je teda síla. já k ní jdu taky na focení, teda doufám že to stihnu ještě s břichem :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek