Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
zofinecka
14. dub 2010
smar: tomášek je tam nádherný, to je krááááááááááááááááááááááááááááása
smardik
14. dub 2010
zofi dík ještě fotky přidávám, bude i Honzík ale jde to pomalu, jsem u našich a mají strašně pomalý net
aaadus
14. dub 2010
smardik pěkné pěkné x-) Já si nechávám dělat fotky u Happy foto a do konce dubna mají 50% slevy na všechny fotky, tak toho chci využít

lucenek a myslíš, že by jsi mi mohla zjistit přesné ceny u nataly photo? 2 kolegyně z práce u ní nechávaly fotit svoje děti a fotky fakt krásné
smardik
14. dub 2010
aaadus na kolik v tom happy fotu vychází ted fotka? já si ted nechával dělat v drogerii schlecker a krásné fotky a taky ještě slevy mají
smardik
14. dub 2010
aaadus dík mrknu na to, jdu si spacifikovat děti mají na můj vkus moc energie
zofinecka
14. dub 2010
u nás se už spíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😃
aaadus
14. dub 2010
zofi téda, Eli je vzorná 🙂
zofinecka
14. dub 2010
no to víš, už je tak naučená 😉
smardik
14. dub 2010
u nás se taky spí oba dva 🙂
aaadus
15. dub 2010
Ahojte,
já jsem dneska normálně spala do 10 :-N A nebýt telefonu od manžela, tak asi spím do teď. Ale když venku je zase tak ošklivo a co jiného dělat že
zofinecka
15. dub 2010
Adi: tak to se nám stát nemůže 😃 😃 My jsme dnes byli s Eli na 1,5 prohlídce a paní dr. řekla že jsme šikovní 😃 😃
aaadus
15. dub 2010
zofi jsem to říkala mamce, že jsem spala do 10 tak se mi smála, že to je na dlouhou dobu naposledy 😃 Ale když já mám doma vše hotové tak proč ne že? Já to říkám pořád, že je Eli šikovná 😉
zofinecka
15. dub 2010
adi: jojo to má teda pravdu 😃 ,ale neboj třeba to nebude tak hrozné. Mě Eli jak byla malá spala pořád. Jen se vzbudila na jídlo a zase spala 😃 😃
aaadus
15. dub 2010
zofi já počítám spíše s tou horší variantou - že se nevyspím. Ale nevadí mi to, to škvrně za to stojí x-)
zofinecka
15. dub 2010
adi jojo stojí za to 😉
katy007
15. dub 2010
Ahoj holky,
posílám pár foteček Adélky
🙂

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/katy007/album...
katy007
15. dub 2010
Ahoj holky,
jsme už doma, ale nějak se mi ani nechce zapínat PC. Pořád koukáme na Adélku, nebo kojíme, přebalujeme. Na procházce jsme ještě nebyli počasí tedy pěkně škaredé, ale hlavně, že jsm euž dma. Taky dost chodí babičky tak není čas na PC. JInak malá je hodná, zatím hezky papá co cca 3-4 hod. v noci trochu déle vydrží tak zatím i pospíme. Tak uvidíme jak dlouho to vydrží. Ze začátku jsou všechny děti hodné. Stáhnu pár fotek z porodky tak jukněte na MK.
katy007
15. dub 2010
Holky,
jak vymažu to těhotenství? abych měla jen aktuální stav?
aaadus
15. dub 2010
katy Adélka se vám teda povedla x-) A počasí je na pytel, ale o víkendu má být krásně, tak snad konečně provětráte kočárek.
zofinecka
15. dub 2010
Katy: Adělká je kráááááááááááááááásnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá musíě si vymazat že čekáte mimi na profilu, tak by se ti to mělo ztrati.

Mě dneska bolí kříže uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ]-( :-S :-o
aaadus
15. dub 2010
zofi to jsme dvě, koho bolí kříže. Ale naštěstí jenom trošičku
zofinecka
15. dub 2010
no tak mě to teda potrápilo dost, jsem myslela že se ani neposadím 😃 o odpoledne mě prozměni zase bolelo břicho, ale musela jsem s Eli do obchodu a tak to přešlo 😉
aaadus
15. dub 2010
Já musím říct, že je mi dneska dobře. Sem tam nějaký slabý posel, ale jinak ok. A teď jsem se nadlábla ovesnou kaší a půjdu si dát horkou sprchu
zofinecka
15. dub 2010
no tak to teda mi moc dobře není 😞
aaadus
15. dub 2010
ale ty jsi dneska lítala po venku, já jsem paty z baráku vytáhla až na jógu a nic nedělala
zofinecka
15. dub 2010
no to jo,ale to z toho asi nebude 😃 😃 😃
aaadus
15. dub 2010
vydrž prďka vydrž 😃 už to máme obě za pár 😉
majatob
16. dub 2010
Katy jeste jednou posilam gratulaci k Adelce, je moc hezka x-) x-) x-)
a vy se tehulky drzte, uz to nebude dlouho trvat 😉
jaro2008
16. dub 2010
Ahoj holky,
přihodila jsem pár fotek Radečka 🙂
katy: moc ti gratuluju k Adélce!!!! x-) x-) x-) Ať je hlavně zdravá a hodná 🙂 Je moc hezká a řekla bych, že je hodně podobná na taťku, ne?! 🙂
Našeho prcka trápí často bříško 😞 Někdy spí dlouho a jindy nevydrží ani půl hodiny 😞

Začni psát odpověď...

Odešli