• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
smar: tomášek je tam nádherný, to je krááááááááááááááááááááááááááááása
14. dub 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi dík ještě fotky přidávám, bude i Honzík ale jde to pomalu, jsem u našich a mají strašně pomalý net
14. dub 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik pěkné pěkné :dizzy_face: Já si nechávám dělat fotky u Happy foto a do konce dubna mají 50% slevy na všechny fotky, tak toho chci využít

lucenek a myslíš, že by jsi mi mohla zjistit přesné ceny u nataly photo? 2 kolegyně z práce u ní nechávaly fotit svoje děti a fotky fakt krásné
14. dub 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus na kolik v tom happy fotu vychází ted fotka? já si ted nechával dělat v drogerii schlecker a krásné fotky a taky ještě slevy mají
14. dub 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus dík mrknu na to, jdu si spacifikovat děti mají na můj vkus moc energie
14. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se už spíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
14. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi téda, Eli je vzorná :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš, už je tak naučená :wink:
14. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky spí oba dva :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
já jsem dneska normálně spala do 10 :sweat_smile: A nebýt telefonu od manžela, tak asi spím do teď. Ale když venku je zase tak ošklivo a co jiného dělat že
15. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak to se nám stát nemůže :grinning: :grinning: My jsme dnes byli s Eli na 1,5 prohlídce a paní dr. řekla že jsme šikovní :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jsem to říkala mamce, že jsem spala do 10 tak se mi smála, že to je na dlouhou dobu naposledy :grinning: Ale když já mám doma vše hotové tak proč ne že? Já to říkám pořád, že je Eli šikovná :wink:
15. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: jojo to má teda pravdu :grinning: ,ale neboj třeba to nebude tak hrozné. Mě Eli jak byla malá spala pořád. Jen se vzbudila na jídlo a zase spala :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já počítám spíše s tou horší variantou - že se nevyspím. Ale nevadí mi to, to škvrně za to stojí :dizzy_face:
15. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi jojo stojí za to :wink:
15. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
posílám pár foteček Adélky
:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/katy007/album/adelka/
15. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsme už doma, ale nějak se mi ani nechce zapínat PC. Pořád koukáme na Adélku, nebo kojíme, přebalujeme. Na procházce jsme ještě nebyli počasí tedy pěkně škaredé, ale hlavně, že jsm euž dma. Taky dost chodí babičky tak není čas na PC. JInak malá je hodná, zatím hezky papá co cca 3-4 hod. v noci trochu déle vydrží tak zatím i pospíme. Tak uvidíme jak dlouho to vydrží. Ze začátku jsou všechny děti hodné. Stáhnu pár fotek z porodky tak jukněte na MK.
15. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
jak vymažu to těhotenství? abych měla jen aktuální stav?
15. dub 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy Adélka se vám teda povedla :dizzy_face: A počasí je na pytel, ale o víkendu má být krásně, tak snad konečně provětráte kočárek.
15. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: Adělká je kráááááááááááááááásnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá musíě si vymazat že čekáte mimi na profilu, tak by se ti to mělo ztrati.

Mě dneska bolí kříže uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :angry: :confounded: :astonished:
15. dub 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to jsme dvě, koho bolí kříže. Ale naštěstí jenom trošičku
15. dub 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě to teda potrápilo dost, jsem myslela že se ani neposadím :grinning: o odpoledne mě prozměni zase bolelo břicho, ale musela jsem s Eli do obchodu a tak to přešlo :wink:
15. dub 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím říct, že je mi dneska dobře. Sem tam nějaký slabý posel, ale jinak ok. A teď jsem se nadlábla ovesnou kaší a půjdu si dát horkou sprchu
15. dub 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to teda mi moc dobře není :frowning2:
15. dub 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty jsi dneska lítala po venku, já jsem paty z baráku vytáhla až na jógu a nic nedělala
15. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo,ale to z toho asi nebude :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydrž prďka vydrž :grinning: už to máme obě za pár :wink:
15. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy jeste jednou posilam gratulaci k Adelce, je moc hezka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a vy se tehulky drzte, uz to nebude dlouho trvat :wink:
16. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přihodila jsem pár fotek Radečka :slight_smile:
katy: moc ti gratuluju k Adélce!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať je hlavně zdravá a hodná :slight_smile: Je moc hezká a řekla bych, že je hodně podobná na taťku, ne?! :slight_smile:
Našeho prcka trápí často bříško :frowning2: Někdy spí dlouho a jindy nevydrží ani půl hodiny :frowning2:
16. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek