• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Maji: já jen na chvilku musím odstříkat pak zase budu kojit. Už jsme mluvila s Čurdovou, doveze mi ji a ukáže jak s ní pracovat a půjčuje ji na týden za 150 Kč. Tak uvidíme jak dlouho to budu muset používat a jak to s ní půjde a pokud vůbec ta hladina bilirubinu půjde dolů.
19. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, tak super :slight_smile:
19. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak je po víkendu? My jsme ho měli celkem náročný. V sobotu jsme chtěli jít s Eli na bazén a jak jsme přijeli k bazénu tak Eli zvracela, tak jsme tam nakonec nešli :frowning2: :frowning2: :frowning2: No a v neděli bylo prozměnu blbě zase mi. Jeli jsme na návštěvu a mě chytly křížové bolesti, ale naštěstí to přešlo. :wink: Jo a měla jsem na rukách měsíc a půl staré miminko a bylo to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak já už se těším na našeho drobečka a Eli byla z malého nadšená a chtěla mi ho brát a pořád ho pusinkovala :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Katy s kočárkem ti to moooooooooooooooooooooooooooc sluší. Teď má být hezky, tak budete moct chodit ven jen co to půjde :wink:
19. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
dnes mám poradnu a první monitor, tak se už těším co mi dr. řekne. Nejraději bych tak, kdyby mi řekla, že tak příští týden porodím, ale to asi ne :grinning:
Včera mi volala Kača, že máme hotové fotky, vyšlo jich z 300 109, takže beru všechny, protože já bych si nedokázala vybrat jen pár. A jak pojedu z poradny, tak si je zajedu vyzvednout a pak tady nějaké hodím. Jsem na ně zvědavá a uvažuju, jestli si nějakou nenechám udělat jako obraz a pověsila bych to do ložnice. Jen nevím jestli to není blbé
20. dub 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko

já brala taky všechny fotky-136 nechtěla jsem si vybírat. A ten obraz budem taky dělat, dáme ho do obyváku nad sedačku :slight_smile:
20. dub 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

aaadus, tak držím palce na poradně a pak dej hned vědět, jak to vypadá :wink: Včera jsem tu jen nakukovala a už jsem si říkala, jestli nejsi v porodnici, když ses tu neukázala :sweat_smile:

Já jsem si chtěla dát do ložnice zvětšenou svatební fotku, ale MM nechtěl, že prý to bude jak kdysi před 50 lety :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :grinning: Přitom to jsou nádherné umělecké fotky, které vypadají jak z časáku (no však víte, jak Kača superně fotí :wink: )..Ale tak jsme se domluvili, že si po narození necháme nafotit Gábinku a dáme si tam ji..Má to tak kamarádka a vypadá to fakt super! Je tam jen jejich malá, naháček a oni ji drží na rukou, každý z jedné strany, jdou vidět jen ty ruce a foto je černobílé :dizzy_face:
20. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět z poradny. Od minule se nic nezměnilo, malý je hodně vysoko. To by mi ani tak nevadilo jako to, že odhad je 3300g a pokud se to bude blížit ke 4kg, budu muset na vyvolání :frowning2: Já vím, že je to jen odhad, ale dr nechce riskovat, že bych to pak neodrodila normálně a taky není zastáncem klešťových porodů. Další kontrola příští úterý a tam se uvidí. No nic, začnu konečně umývat ty okna, v neděli půjdu na Floru do Olomouce, ve středu je úplněk tak snad to bude mít nějaký vliv.
A fotky jsou super, pak tu nějaké dodám
20. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: neboj to půjde a odhadu váhy bych moc nevěřila. Zkus si dávat hrkou vanu, mě to pomáhalo u Eli a nebo choď na dlouhé procházky :wink: No a jestli je příští týden úplněk tak to jsem zvědavá. :dizzy_face: :dizzy_face: Já bych měla jít na poradnu příští týden a taky na focení za Kačou, ale ještě se neozvala. No doufám že to stihnu :grinning: Jinak tam půjdem až budeme 4 :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aadus: Teda, ty už to páš fakt za pár, když ti chtějí porod vyvolávat dřív. to není možný jak rychle to uteklo.
U mě v poradně taky nic nového, malý zase monitor prospal. Vyšetření v pořádku, nic nenasvědčuje tomu, že bych měla rodit nějak dřív. Dany má váhový odhad 2.770g, tak jestli se doktor moc neplete (znáte odhady), tak by měl být klasické ne moc velké miminko. Jinak mi se 3 300 na 38tt nezdá nějak moc, on už za těch pár týdnů (nebo spíš už dnů) nemusí moc nabrat. Tak jsem zvědavá na tvoji příští poradnu, co bude.
A na fotky se těším :slight_smile:

Katy: S kočárkem ti to moc sluší :dizzy_face: a malá je jak andílek :slight_smile:
20. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já vím, že odhad je odhad, ale stejně jsem z toho taková smutná. Procházky taky určitě začnu praktikovat a ještě si koupím ten ricinový olej a pokud by hrozilo to vyvolání, zkusím si udělat ten koktejl jestli se to nerozjede přirozeně. Mně se Kača ozvala myslím den nebo dva před focením :wink:
andelka já jsem 37tt, tady mi to ukazuje o týden více. A já i manžel jsme byli při narození velicí, takže tam nějaké ty dispozice k tomu, aby malý byl velký jsou.
Ono mě to přejde, jen to nějak musím vstřebat a uklidnit se. Jenže stejně jak příjde manžel domů tak budu bulet jako želva
20. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Aha, tak to jo, pokud k tomu máte dispozice, tak to bych byla taky radši pro dřívější porod. Však víš, že na Májovkách se narodil chlapeček v 38tt a měl skoro 4 kila. To by mě asi trefilo.
Tak budu držet palce, aby nějaká ta metoda pro popohnání zabrala. :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jinak hlavičku máme jako 37tt + kousek, takže Epinu zdar :sweat_smile:
20. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady jsou fotky od Kači kdo chcete juknout
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/aaadus/album/profi-foto/
20. dub 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: A proč jsi smutná? Já už bych se na prcka spíše těšila... :dizzy_face: Nebo jsem nějak špatně informovaná a na vyvolání je něco blbého? Já myslela, že to ti vkládají jen nějaké tablety, ne? :confused: A dále už jde všechno přirozeně...

Jdu mrknout na foto...
20. dub 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem je zkoukla a fakt krásné, jak jinak, že?! :grinning: Nejvíce se mi líbí ta poslední 15..Je hodně sexy a zároveň něžná :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
20. dub 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem při vyvolání sice do tebe vkládají tablety, ale buď zaberou a to takovou silou, že jsou hned ze začátku třeba kontra co 2 minuty a nemusím se otvírat. Nebo zaberou a pak se kontra zastaví nebo nezabarou vůbec. A konečně ta dobrá možnost, že zaberou a porod se rozběhne raz dva. Na každého to působí jinak a toho se bojím, jak by moje tělo reagovalo. Prostě když to bude přirozeně budu úúúúúplně nejraději. A děkuji za pochvalu, po dlouhé době mám nějaké pěkné foto :grinning:
20. dub 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Opravdu nádherné fotky. I ta v pase je super :dizzy_face:
Vyvolávání je vždycky ošemetné - nikdo neví dopředu jak zareaguje. Taky ti můžou porod vyvolávat 3 dny :confounded: Každopádně radši přirozeně.
20. dub 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka toho se právě děsím, že do mě nacpou ty tablety, já se tam budu kroutit v bolestech a nebudu se otvírat. A druhý den to samé. No raději nemyslet na takové blééééé
20. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Na tohle vůbec nemysli. Vůbec si nepřipouštěj vyvolávání, kleště a podobné věci. Užívejme si zbytek těhu. Já zas nesmím myslet na dřívější porod - člověk se tím akorát vynervuje a přivolá to.
20. dub 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojki :slight_smile: teda adus krásné fotečky opravdu moc, ta poslední je překrásnááááá :slight_smile:

víte co je pěkné, jak tu dneska andelka podporuje adus, a minulej týden to bylo naopak, holky držte se všechny :slight_smile: moji kamarádce se dneska narodil na Fifkách syneček 4400g a 52 cm, pěkný zvalík :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka dneska to jde těžko na to nemyslet, ale zítra bude líp
nika děkuji. A nevíš jestli kamarádka rodila normálně? Já jen když jsi to tu napsala, jinak si raději o vyvolávaných porodech a porodech velkých dětí nečtu
20. dub 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus krásné fotečky

holky na vyvolávání a reakci vůbec nemyslete, každý porod je jiný a každá na to může reagovat jinak a hlavně ani u normálního porodu nevíte jak dlouho bude trvat
20. dub 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik děkuji. Dneska je fakt těžké na to nemyslet, hormony pracují. Nějak už to dopadne, hlavně ať je malý v pořádku
20. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus neboj se a neřeš to protože fakt nic neuděláš, mimčo šlo tam tak musí i ven a ta váha je jen orientační
20. dub 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik zítra bude líp, se z toho vyspím :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus to je dobře, já mám dneska nic moc náladu tak doufám že se z toho taky vyspím
20. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar spánek je nejlepší lék ne? :wink:

Ale udělala jsem si dneska radost a koupila 2 noční košile - jednu za 79,- a druhou za 99,- a sportovní podprdu za 59,- a sedí dobře. Takže příští týden po poradně si zajdu koupit ještě jednu ať mám v čem chodit.
20. dub 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus nevím ale včera odpolko ji odtekla plodovka, zatím jsem jen gratulovala přes sms, až ozději pozjišťuji. tak nevím.

holky nebojte, hlavní je aby jste měly drobečky u sebe a byli zdraví a vy taky. já když si vzpomenu jak jsem byla zaštopovaná, a člověk to zapomene. věřte tak vyspat do růžova a zítra s lepší náladou do těch těhudní :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek