• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
nika jasně, hlavně ať jsme všichni zdraví :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: To víš, že zítra bude líp :slight_smile:
Obraťme list - kde jsi kupovala ty košile a podprdu? Já už sice něco mám, ale říkám si, jestli by to nechtělo ještě :sweat_smile: Že asi bude dost spotřeba.
20. dub 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrí ránko,
andelka kupovala jsem je v Panthaloonu v centru. Ale chce se v tom pohrabat, protože oni ty velikosti moc nesedí. Ale za ty prachy to stojí. A vím, že se budu potit, protože ložnici máme na jižní straně a v létě tam je hrozně a hormony taky udělají své
21. dub 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Já jsem si říkala, jestli jsi zas navštívila Pantalon :slight_smile: Asi se tam taky mrknu, jestli budu mít ještě cestu kolem.
21. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka jj, navštívila :slight_smile: Za ty peníze se tam dají nakoupit pěkné věci. A ještě je nějaký nový obchod s levným textilem jak bývalo Kenvelo jestli víš. Jen jsem tam nakoukla, ale už se mi nechtělo se tam přehrabovat. Jen co jsem zahlídla, tak tam měli bodyčka za 35,-
21. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, za 35,-?? :astonished: No ale to asi nebude čistá bavlna, si teda myslím :confused:
21. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus dávej si pozor na ty levné body a věci pro mimča, já to jednou dostala a dala Tomovi a hezky se mi po tom osypal, to mi domů nesmí. Já si raději připlatím za kvalitu nebo koupím starší ale kvalitní
21. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já to nekupovala, bylo to takové divné

Nejlepší oblečení mi zatím příjde z Marks and Spencer. Myslím tím na omak, je takové měkounké. Ale v sobotu se chystáme do Sambaby pro novou autosedačku, tak určitě zase něco koupím :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus co bys chtěla za tu cenu, nemůže to být 100ˇ%bavlna. Jo marks a spencer je super, musím tam jet pro body Tomovi-potřebujem už 92 a sehnat takové hezké je umění a ještě je dost dobrý Lindex, no a pak není k zahození Gap, George a Next.
Za slušnou cenu dělá body ještě CA ale ty jsou po pár vypráních dost žmolečkaté. V sambaby bych si já osobně nevybrala-myslím oblečení
21. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik jo v Lindexu taky docela dost nakupuju. V CaA se mi nic extra teď nelíbilo. A třeba v HaM mají pěkné takové lepší věci jakože k doktorce, na návštěvy a tak. V Sambaby jsem nakoupila spíše takové obyčejné dupky, body na doma. Já mám pořád málo oblečení ve vel. 62 tak ještě něco chci dokoupit. A dneska lepší nálada? Včera jen co manžel dorazil domů hned jsem začala bulet jak malé děcko :grinning: Ale dneska už dobré. Akorát jsem chtěla pěkně vytřít celý barák, terasu, verandu a jaksi nám neteče voda :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus Lindex má super věci, jen ty body že nemají větší mě štve,dělaj jen do 86 :frowning2:, máme od nich body, overal, čepku a fakt super. Strašně se mi tam líbila na Toma bunda ale nevzala jsem ji-stála 800 a mrzí mě to, pak jsem tam pro ni byla ale už nebyla :frowning2: no a taky mám od nich kartu tak sbírám razítka, z CA mám jen body - stojí 75 kč a nevytahají se,drží tvar takže na doma dobrý ale jinak od nich nic nemá a HM taky ujde ale zas za tu cenu si raději koupím právě ten Next nebo Lindex, to mi přijde kvalitnější.
Právě že v sambaby mají dupačky apod. a to mi kluci nenosí :slight_smile: ani ty jejich body se mi nelíbí.

Nálada nic moc na Toma asi něco leze :frowning2: a je protivný a došlo vyučtování za byt a zrovna přeplatek tam není :frowning2:
21. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já jsem v Lindexu jak tam měli novou kolekci koupila malému takovou teplákovku, čepičku a ponožky. A body jsem tam kupovala, jak byly ve slevě. I takový letní overal. No já čekám, že nám každým dnem příjde vyúčtování za elektřinu a plyn, tak jsem zvědavá jestli jsme něco za plyn ušetřili, protože se každý den topilo v krubu a plyn tolik nespínal.
21. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo taky jsem body kupovala ve slevě, už by nějaké slevy mohl být potřebuju body v 68 pro Honzulku :slight_smile: :slight_smile:, jo na to vyučtování jsem taky zvědavá, dneska došlo za byt a doplacíme 6500
21. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik ale ve slevě tam pořád něco mají. Teda aspoň co jsem tam byla minulý týden, tak nějaké slevněné bodyna tam měli. Akorát se mi nic nelíbilo nebo už to mám doma :sweat_smile: Doplatek nezávidím :pensive: Kde si nakonec budeš nechávat dělat ty fotky od Kači? Ona mi říkala, že se mi může stát, že když to nechám vyvolat někde, že budou uřízlé. A já se přiznám, že zrovna nekamarádím s takovýma těma fotolaby co si ovládáš sama. Já ani neumím vypálit CD :grinning: Tak nevím jestli to risknout a objednat přes Happy Foto nebo přímo u Kači, ale to výjde docela draho. Uvažuju, že bych nechala jednu fotku dát do té pasparty
21. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus já tam byla tak před 3týdny a pár body tam měli ale bud je máme, nelíbil se mi nebo nebyla naš velikost. Jo to o tom oříznutí mi říkala taky :frowning2:, nejraději bych to nechala vyvolat u ní ale zrovna nejlevnější to nemá. Já asi risknu pár fotek v drogerii schlecker-tam mám dobrou zkušenost s fotkama a uvidím a jak budou dobré nechám jich udělat víc, prý mají do konce dubna nějaké slevy (na MMB byli nějaké kody na slevu 80 Kč tak objednám tak za 82 a zaplatím jen 2 kč a poplatek 39 Kč a je to, to mě nebude štvát kdyby se nepovedli
21. dub 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar já jsem zase zvyklá objednávat u Happy Foto a za 2 dny mám fotky doma. Jenže teď nevím no. Jo a neptala ses jí včera náhodou když si u ní ty fotky objednáš jestli je posílá poštou nebo si pro ně musíš zajet. Já jsem se jí na to zapoměla zeptat jak jsem byla taková rozhozená
21. dub 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus já to někderisknu a uvidíme, fakt nevím ale myslím že je to na domluvě že udělá to i to. ale já to pochopila že to ona sama nedělá jen na to někoho má ji dal rozumnější ceny a je to kvalitní
21. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar kvalitní to od ní asi bude, ale když si u ní nechám udělat 30 fotek tak za to vypláznu 900,- a to teď fakt nemám. Nebo teda jako máme na to, ale teď bude výdajů až nad hlavu
21. dub 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus právě proto u ní nechci,dost drahé. no já to někde risknu a uvidím
21. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Adi: vidím, že máš od Káči moc krásné fotky, já ještě taky nenechala je dát na papír, ale asi nechám u ni, ale kdy to vůbec netuším. S malou se do Poruby nedostanu.
22. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že ne vše se mi tu napsalo :frowning2:
Už nevstávám v 7 ráno, ale až kolem 8,30-9 hod. pokud zrovna nejdeme k dr. to natahujeme budíka. před 6 abychom byly jako první na řadě. Pak až malou nakrmím a sebe taky tak jdeme ven na cca 1,5 hod. pokud zrovna není kosa jako dnes, pak zase krmíme, pak jak malá spí obědváme s P. pak si na chvilku sednu a odpočinu a pak zase kolem 15 hod. jdeme ven.
Včera jsem chtěla na chvilku zapnout k večeru net a máte rozum? malá byla protivná nějak včera měla pořád extra hlad jsem nestíhala krmit ještě jak musím mléko odstříkat převařit a malá řvala jako by ji na nože braly! a to vždy vypila kolem 60 ml a za 2 hod. jako by nic nedostala. Tak nevím zda měla ten růstový den jak psala PAnd nebo ji už více chutná nebo potřebuje více energie. Taky pořád tu máme návštěvy.
22. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásí se vám jedna vyčerpaná, unavená matka :frowning2:
katy: tiše závidím Adélku, že tak hezky spí a ty si i odpočineš...u nás je to nekonečný maraton...jenom v noci vydrží spát víc hodin, přes den je to teror. Bolí ho furt břicho...máme na to sirup Lefax, ale ne vždy to pomůže, pecky vůbec nepomohly - to ryčel ještě víc...ještě občas pomůže poloha v klubíčku. Radeček si ani nechce říhat...to se nám povedlo jen asi jednou...
Doufám, že toto období brzo přejde a bude zase líp....pomooooc už se zase budí...to vydžel jen půl hodiny...tak se mějte a užívejte těhotenství...a klidu :slight_smile:
jo katy se ses mě ptala na Vítkovice - SUPER, byla jsem moc spokojená!!
22. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja leni :frowning2: bobiku...vydrž já takovej teror měla do půl roku....masakr :frowning2: :frowning2: :frowning2: spucítím s tebou a ty bio galia kapky????nepomohly by?
22. dub 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: kup si fenyklový čaj a dej mu trochu přes den cucnout :wink:
22. dub 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to je i risk....polovina dětí na fenykl reaguje mnohem hůře.....tady těžko radit
22. dub 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi u nás fenyklový čaj Tomovo bříško jen zhoršoval
22. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak v noci jsme byli na pohotovosti, Tom má zánět středního ucha a pohotovost moje nervy
22. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi bobik malý a to jste balili celou rodinu ???? :frowning2:
22. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek ne já jela s Tomem a manža byl s Honzíkem doma (Honzík je naštěstí zlatíčko a vím že nakojím ve 20 a pak až v 5ráno :slight_smile:., zavádět koje ve 2:30 jednou zkoušel ale vysvětila jsem mu že to teda ne že má dudel a pochopil to a vstává dál v 5 :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ták....to je na pytel takžeb budete hnipat doma co?
22. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek