• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
lucenek jo budem hnípat doma :frowning2: ach jo, je to na pytel s oběma doma. dala jsem si na balkon kočár at aspon Honzík může spát venku, Tom měl 39,8 a pohotovost fakt děěěěěěs doufám že tam hodně dlouho nepojedu, nejraději vůbec
22. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý orlovská pohotovost je nejhorší v kraji......fakt....co my přebírámě....ted z Orlové během 14ti dnů asi 6 případů a řeknu ti masakr..... :pensive: smutné no.....
22. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Orlové je jen pro dospělé, my byli jen v Havířově-tam nám nepomohli a pak v Karviné a pak jel tatka do Ostravy pro kapky co nám dali to ne nejbližší lékarna otevřená v noci, no děs
22. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá.....to jsmte mohli rovnou do OV ne?
22. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek tohle jsem psala holkám v jiné diskusi o té pohotovosti: Tahle vypadá pomoc na pohotovosti: u nás ve městě sice nemocnice je ale dětská pohotovost tam není, musíme do karviné nebo do Havířova tak říkám jedem do Havířova tam vím kde pohotovost je at to nemusíme hledat. Tak jsme tam dojeli a první zaplatte si poplatek 90 Kč (bez toho se s tebou prostě nebaví, nemáš zaplaceno tak je nezajímáš) tak jsem zaplatila a říkám že má skoro 40 a že si jak se vzbudil šahal na uchu (pak už ale ne tak jsem pochybovala že je to ucho) a sestra říká to tu ani nechodte a jedte rovnou do Karviné, tady je dětská pohotovost ale není tady ušní pohotovost. Chtěla jsem at ho prohlídne at ho tam netaháme zbytečně kdyby to bylo něco jiného ale jak jsem viděla její chování tak říkám jedem do Karviné hned, tak jsme jeli do Karviné a tam na vrátnici výslech-ptám se kde je tu dětská pohotovost a vrátná a co mu je? tak ji říkám že má teplotu a ona mi říkám jenom? já ji má 40 horečky a je malý a taky si šahá na ucho, ona tak to jedte rovnou do 3patra na ušní. Tak se ji ptám ještě jednou kde je ta dětská pohotovost že jdem první tam že ted už si na ucho nešehá. Tak mi to konečně řekla, jdem tam a přišla strašně příjemná sestřička-očividně jsme ji vzbudili a fakt byla příjemná, tak mi říká svlečte si ho a změříme mu teplotu a pokud bude málo jedte do 4patra na ušní a pokud hodně zavolám dr. Měl jen 37,6 (já mu totiž dala sirup) tak jsme jeli do 4patra na ušní kde už nás sestička čekala-první příjemný člověk) tak vyplnila papíry a zavolala dr. a ta ho prohlídla-to taky boj, já držet ruce, sestřička hlavu a řval jak tur, to sílu našel . No tak mu vyčistila to bolavé ucho a že tam má záčínající zánět, tak mu dala kapky a odešla. Sestřička mi dala recept tak se jí ptám kde je tady nemocniční lékarna at to můžem vyzvednout a ona mi říká tady otevřená lékarna není, musíte do Ostravy (asi 30km) a to už jsem měla chut vřískat. Malý mi tam breček, spát se mu chtělo a ona mi řekne že okresní město Karviná nemá otevřenou lékarnu no děs. tatka nám to ted doveze už jsme tam nejeli ale přijde mi to hrozné že jak by něco člověk potřeboval hned musel by dítě i se 40horečkou tahat dalších 30 km tam a zpět
22. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože to je systém......hnus
22. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek super co, jeli jsme ve 3 a přijeli před 5 a to podotýkám tam ani tam nebyl ani človíček a do Ostravy pro kapky už jsme nejeli
22. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych rovnou jela do FN nebo do městské na fifky, tam maj jak dětskou pohotovost tak pohotovostní lékárnu
22. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ted už to vím a příště to tak udělám ale fakt mě to nenapadlo, já koukla do zdravotní průkazky a tam karviná nebo havířov tak jsme jeli tam (jsme z Orlové, chodíme k dr. tady do Orlové tak máme napsanou Karvinou a Havířov tak jsme jeli tam ale příště jedu jinde snad to tam bude lepší-jak pomoc tak přístup
22. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jasný ale v Ov by tě nevyhodili....gor ne s děckem a první pomoc se poskytuje bez ohledu na trvalé bydliště
22. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
příště už tam pojedu
22. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: no potěš...půl roku??! :astonished: Zatím máme od doktorky jen ten Lefax...zkusím se jí příště zeptat...ke všemu má furt tu žloutenku :frowning2: V úterý se chystáme na kontrolu kyčlí, tak snad bude ok.
zofi: ten fenyklový čaj jsme mu už zkusili dát cucnout, výsledek nula...zkouším ho pít já, no nevím, jestli to pomáhá...je to jak kdy.
22. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro, kup malému probiotické kapky Galia, jak doporučuje lucenek, je to naprostá pecka, každý den kápneš na dudlana a je klíííd naprostý...já to kapala do 4 měsíců a fakt jsme nevěděli, co je to kolika....
22. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: kámošce ještě pomohly probiotické kapky, ale tady u nás jsou drahé a nebo ještě trubička do zadečku :wink:
22. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia já dávám Honzíkovi žádné kapky a taky pohoda a Tomovi nepomáhalo skoro nic, prvními 3měsíci se prořval.

probiotické kapky jsou levnější v Polsku, do těšína to není daleko a stojí kolem 300 Kč nevím přesě
22. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já věděla proč mám dva exempláře Bio Gaia už doma v lednici. Chlapečci prý na to víc trpí, tak jsem se radši připravila. :sweat_smile: mám i rektální rourku, i třešňový polštářek :sweat_smile: Doufám, že když to bude potřeba něco z toho zabere.
22. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: taky si budu pořizovat ty probiotické kapky :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: ta vaše pohotovost je teda luxus :astonished: :astonished: :astonished: Já byla s ELi na pohotovosti jen jednou a to tady u nás v Porubě na staré poliklinice :wink:
22. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jo je to teda luxus, moje nervy. Nemít Tom skoro 40 tak sestře asi jednu vlepím ale kvůli něj jsem se držela
22. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: tak to já bych už řvala jak hrom :grinning: Jako když má dítě takové horečky tak se ho snad snažím nějak prohlídnout a ne vás tahat po všech čertech ne?
22. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jo teoreticky by to tak mělo být, prakticky už bohužel ne. ted je mu líp už si hraje
22. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: tak to je fajn. Eli teď v sobotu zvracela a měla průjem, tak taky supeeeeeeeeeeeeeeer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ofi tys tu včera psala o těch slevách na pampers ne?
22. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já jsem blb to mělo být do jiné diskuse, už mi šibe
22. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si teď četla o těch kapkách bio gaia a píšou tam, že je to od ukončeného 1.měsíce, to my ještě nemáme :frowning2:
22. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: někde je akce na plenky? :slight_smile:

adus, katy, smardik: jestli jsem to ještě nepsala,...máte moc hezké fotky!!!
22. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro mi právě jedna holka na jiné diskusi psali že v letáku albertu viděla slevu 40% na značku pampers od pátku do neděle tak jsem se jí na to ptala protože já si toho nevšimla ale hodili by se, pampers používám pro Honzíka
22. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já dala taky fenykl čaj v 5ti dnech....
ve špitlu dostávaj míma normálně léky co pro ně podlelétaku nejsou...aleproi svůj klid porad se s mudrou jestli ti řekne okej dejte tolik a tolik kapek tak jdi do toho....fakt budeš jak mrtvola za chvilec
22. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já je dávala malé dříve po konzultaci s Dr. asi od 2,5 týdne :slight_smile: nám stačily jedny :slight_smile: cena v polsku i na slovensku je výrazně lepší než u nás :slight_smile:
22. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Mně doručila kapky Kuki, manžel měl cestu, tak mi dvoje vzal a jedny vyšly v přepočtu tuším na 275Kč.Od nás tam nikdo nejezdí, tak jsem poprosila ji.
22. dub 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek