• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahojte,
dneska vás zanedbávám, nějak jsme až teď dorazila domů
katy to už máte super režim zavedený. Doufám, že se ještě před porodem stihnu stavit
jaro to se mám teda na co těšit s chlapečkem, jestli bude malý jako většina chlapečků. A jak píšou holky, ty probiotické kapky Biogai jsou prý nej a opravdu pokud máš někoho, kdo by tě mohl přibrat v Polsku nebo na Slovensku tak si kup tam, u nás stojí 650,- a tam max. 250,- a děkuji za pochvalu fotek, já jsem z nich nadšená a pořád si je prohlížím :sweat_smile:
smardik to máte teda "luxusní" pohotovost, by mě asi trefil šlak si toto zažít s batoletem
22. dub 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na www.docsimon je seženete za 300Kč je točeská lékárenská služba :wink:
22. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: já dávala ty probiotika od cca 3 týdnů, podle mě je to daleko zdravější, než třeba sabsimplex, který mi naordinovali už v porodnici. probiotika jsou přírodní, nemůžou mu ublížit, ale pro klid to konzultuj s pediatrem....a na Slovensku jsem za kapky platila okolo 10 eur...
22. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf oba spí, Tom zas skoro 39 ale dostal panadol a usnul bobek malý

aaadus jo fakt luxus pohotovost, nenapadlo mě že to bude taková hrůza příště jedu do Ostravy

lucenek není to nakažlivé že ne? sousedka co pracuje ve školce říkala že to ted řádí a že jim ve školce chybí 8dětí co mají zánět středního ucha a že je to nakažlivé ale já teda doufám že není jinak mám strach že brzy vyzkouším ostravskou pohotovost s Honzíkem
22. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek nevím ale kamarádka dělá pro firmu co je distribuje v čr a kladla mi na srdce i prodávající lékárník v Polsku že nesmí být déle jak 3 hodiny mimo lednici, takže já bych je přes net nekupovala. toď můj postřeh. :wink:
22. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus bříško se vám může vyhnout, Honzíka zatím trápilo bříško jen parkrát a stačí dát polštářek z DM a dobrý, jen 2x mu to nepomohlo
22. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi zánět středního ucha nakažlivý není, já ho mám zrovna teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ty jsi malého neočkovala prevenarem? je to i na zánět stř.ucha.....
škoda já dneska byla v polsku :frowning2: na Bebilon a kytičky.
nám když nebyly kapky pomáhal i pupík - bylinková mastička, super.
22. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia super, jo Tom je očkovaný prevenarem, byl hned ve 3měsících takže 3 dávky a ted ve 2letech půjde na 4dávku

nika nevíš jak v Polsku vychází mlíčko Hami a celkově příkrmy,plínky,ubrousky?
22. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
niko to je jasné to se tam i píše....ale oni to dodají do svojí distribuční lékarny a lze si to vyzvednout :wink:
smardi mno nakažlivé leda že by se vrtal prstem v uchu a šel pak vrtat prstem do jiného ucha ale není to jakože vzduchem, vzduchem se šíří vše co je kapénkovou infekcí nejčastěji viry..bakteriální věci jako angíny zánět ucha atd sice taky ale už to maj mnohem těžší a je k přenosu nutný nejlépe slizniční kontakt :wink:
22. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek dík tak to je dobré to nedělá :slight_smile: :slight_smile: snad kapky zaberou a uleví se mu
22. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda se u bebilonu zklamala, není to to co u nás Nurtilon.....
už je zajímavé jen to že všude v Evropě se to jmenuje Nutrilon a jen v Polsku je to Bebilon..... :confounded:
22. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek my jsme na Hami, v Polsku se to jmenuje Bebiko a prý je to to samé tak nevím zda to zkoušet či ne
22. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, složení na krabici je stejné, malé chutná a roste, takže já jsem spokojená.
smardi hele zkus kup jednu krabku a uvidíš...... :wink:
lucenek asi jo, Tom už je dost starý tak to asi vyzkouším
22. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tomu prostě nevěřim, Sárulií bych to nedala jednu sjem měla a šla do koše fakt úplně něco jiného, ale proti gustu, žádný dišputát
22. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vezmu jednu krabici na zkoušku a uvidíme co na to Tom bude říkat, za každou cenu ušetřit nechce ale kdyby to šlo proč ne, je už dost velký a nemá jen UM tak to risknu
22. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi jasný cena je pěkná to je fakt uvidíte a třeba to bude oukej :wink:
22. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek jaký je rozdíl u toho Nutrilonu? já potřebuju Hami, Nutrilon nevyhovoval
22. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady Nutráč stojí normoš 339Kč v akci 299Kč a v Polsku myslím 245Kčale fakt to nevím jistě
22. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceny bebiko je snadné ujistit na MMb zadáš si výživu a značka Bebiko a uvidíš
22. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím chuťově i vzhledově je to stejné (nemyslím krabici ale prášek, na omak,...) mne ho dokonce doporučila naše dětská Dr...

smardik Hami- bebiko přesně nevím nedívala sem se, ale příkrmy malé skleničky hami stojí okolo 16-18,- ale já vařím takže se na to nedívám.

ubrousky používám minimálně ale dneska sem koupila duopack nivea a vyšly na 110,- kaše hami - bebiko na 45,- kaše Nutrilon 56,-
ideální je vychytat akci v letáku a zajet, já to minule dala a paráda.

jinak oblečení taky levnější, mikina 105kč, klobouček na léto do 50 korun.
22. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek jasně na MMB vím kolik to stojí ale zajímalo by mě kolik stojí přímo v polsku
22. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika kde se koukáš na polské letáky?
22. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek jj cena je okolo 245, v akci minule 212 za velké balení, mne se ještě nepodelo u nás narazit na akci, jen párkrát jsem uplatnila slevu v DM takvyšel na 275,- :grinning:
22. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30257462&tab=0
smardi to jsme našla
to se asi oplatí :grinning:

já brala nutráč za 269 z netu
22. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na netu, něco jde otevřít něco si jdem poslat na email.
např

http://www.auchan.pl/promocje-auchan.html ael je to dál cca 23 km od těšína.
22. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezdím k bialsko biala, ale nejezdíme tam jen pro to, takže vrámci velkého nákupu :slight_smile: beru vždy nutroš tak na 3 měsíce :slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek