• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
lucenek no oni jsou svině a zmenšili balení na 550g a někdo stojí 199 (u nás v Orlové za tu cenu jen v drogerii rossman kde je věčně vyprodané) jinak je všude za 219 takže jak vezmu za tu cenu 2balení rozdíl je a mám toho víc
22. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi jj taky beru víc..když je akce....a pohlídám se exspiračku....a je to pohodááááá to je tak že zmenšili obsahově sunar býval 800g jako nutrilon za 299 ted dali 600g za 249a když si to přepočteš tak tě to o torchu vyjde dráž
22. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to potvory, taky beru vždycky víc :slight_smile:, ted by se mi hodila nějaká dobrá akce na plínky pro TOma
22. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bralal v Intersparu huggies premium za 299 ty nám sedí takže kupuju jen ty
22. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek jo taky kupujem jen huggies premium-pro Toma ale do intersparu mi to právě nevyšlo zajet s 2dětma :frowning2: :frowning2:, na Honzíka používám bílé pampers
22. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt....
bílé jsme měla chvilinku jsou úúúúžasné ale jen do vel 3 pak rychle cucají a hned jsou napité a těžké, ale pro mimouše , kterého přebaluješ furt naprosto skvělé
22. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek zatím máme velikost 3-6kg a přebaluje často tak uvidíme, mám už koupené i ty od 7kg tak uvidíme. ale zatím se mi zdají fakt super
22. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, smardik jééé, to jsem ráda, že chválíte bílé pampersky. Já mám zatím jeden balík a chci koupit ještě jeden už větších, tak snad budou sedět i tomu našemu prďolovi
22. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je jen můj postřeh Sárulií jak je větší tak necrká průběžně do plíny ale vyůrá porci...takže se ta plína pak jinak chová
22. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aadus budou jsou to nej plíny...i když celkem mastné, ale už šly z 369 na 345 :sunglasses:
22. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek já koupila 3balíky v té akci v rossmanu to vyšli na 169 nebo 179 ted si nejsem jistá takže super cena, proto mám už od 7kg :slight_smile: a před 14dny jsem koupila v hypce za 280
22. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je slušná cena :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý asi v orlové máte levnější plíny nebo nevim :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
drahé jsou, já mám slevový kupon 25% do DM na cokoliv, takže to koupím tam. A pak budu číhat na akce
smardik jak píšeš o tom Rosmanu, já pro ně letěla jak blázen a oni už je měli vyprodané, úplně všechny velikosti
22. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo v tom rossmanu to bylo brzo vyprodané, já sehnala 2balíky a pak mi ještě sehnala kámoška 2balíky ve frýdku-místku protože jim zrovna dovezli zboží. jo ten kupon mám taky ale na plínky za 349 se to nevyplatí, já si to vybrala na fotoknihu
22. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek byli v akci :slight_smile: ale ten rossman platit všude, oni měli slevu na ně za 249 nebo 259 to si fakt nejsem jistá a na netu si ještě šlo vytisknout slevu 80 Kč na pampers takže to vyšlo super cenově
22. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu hezky drbkejte já jdu čečet na hledá se máma a táta...to bude prča, ještě nakouknu, dobrou
22. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi a to jde uplatnit slevu na slevu??jako na zboží v akci?
lucenek taky sleduju mámu a tátu, dneska to bude asi husté :sweat_smile:
lucenek jo mi tu slevu v pohodě vzali, žádný problém nebyl
22. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tím mlíkem mě taky nas.... Jsem se na to už dívala jak jsem ho naposledy kupovala, že změnili gramáš a cena je furt stejná :angry: Smar tak u nás je Hami v Tescu za 199 a mám ten pocit že i v DM tak stojí :wink: A jinak já kupuju Pampers pro Eli, ale ona je má jen na noc, tak v poho :wink: A navíc mám hodně kupónu do DM na slevu, tak tam vždy něco nakoupím. :wink:
22. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tesco tu nemám,DM taky ne. Jen rossman a tam stojí 199 ale skoro nikdy není, v hypce 219, v bille 219 a v lékarně taky 219, pro Toma kupuju huggies pampers to v noci nevydrželi ten jeho vodopád
23. dub 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky právě se mi povedl super kauf, plínky huggies premium za 129 Kč balení , vzala jsem Tomovi 3 a ještě aspon pro 3za tu cenu půjdu , bylo to v hypce ale v letáku to není tak je to asi ta jejich páteční akce jak ji mívají
23. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dnes jsem ko. hladový uřvaný tygr v noci jsme nespali já buď krmila nebo odstříkavala, P. naštěstí uspával. , dneska jsme byli na poradně tak jsme si i přivstali a tak bych spala. Hodnoty bilirubinu stále vyšší tak pořád převařovat mléko a na noc přidat Nutrilon, aby hodnoty klesly potřebuje navýšit nutriční příjem, pak až to klesne tak jen kojení a doufám, že z prsu. už jsem si hledala info o hodnotách toho bilirubinu a žloutence vůbec tak mě alespoň info na netu trošku uklidnilo, ale už aby to bylo v pořádku. jinak dneska zase kosa jak z nosa tak až odpo půjdeme na chviličku ven a tak krásně tam svítí.

Jinak včera přišla mamka hlídat já pro jistotu odstříkala méko a šli jsme s P- k radnici na koncert Scorpionů a bylo to fajn. Jinak píši jednou rukou přes druhou v které mám odsávačku tak se omlouvám za překlepy, apod. :wink:
23. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: tak to byl dobrý kup :wink:
katy: neboj vše se zlepší a bude to zase fajn :wink:
23. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je maras - Aduš nám rodí :confused: Nedávno jsme se tu bavily o tom, že by už Románek mohl chtít jít pomalu ven a čím ho popostrčit, aby nebyl moc velký apod. a najednou taková novina. :slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tak to bude mít brzy za sebou :wink:
23. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Prý jí v noci praskla voda a začaly kontra - ale teď odpoledne ještě byla 2v1, jen prý bolesti jsou horší - tak já myslím, že do půlnoci bude Románek na světě :slight_smile:
23. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to bude a jestli se to nepohne,tak budou dělat císaře :wink:
23. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo....mám radost! Bude další mimi :dizzy_face: Tak doufám, že už to zvládli a te´d už si jen užívá malého :dizzy_face:
24. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek