• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
anděl ty neskutečně vyšiluješ klidek na tom svět nestojí :wink:
28. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: Já musím všechno vědět, jinak jsem nervní :sweat_smile: A taky mám jen jednu tašku, nemůžu mít jednu na porod a druhou na šestinedělí, bo bych to neměla kde nechat, když tam nebudem autem. Takže tam mám všechno na porod a první den, až do další návštěvy, bo nemůžu vědět, v kterou část dne porodim.
No já myslela ty papírové utěrky.
ručník je ručník - ty mám takové tmavší
28. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl símtě a proč dvě tašky???ty jsi blázen :grinning:
vem si jednu do té si dej plíny pro malého, 3 ručníky, s´Tované kalhotky 2 balíky vložek, pití bez bublinek pro sebe, papíry (oddací list atd) a plus hyg. potřeby, jako víc nepotřebuješ bez odheldu na část dne kd yporodíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak ti manža může dovést druhej den vložky do podprdy a různé blbiny....
28. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: No říkali v porodce, že jednu na porod a druhou na šestinedělí a tu že může manžel donést až potom z auta - he he, my ho nemáme, takže :sweat_smile:
Jok, mám ty hebla vyfocené v albu blešky, koukni na to - já myslím, že je tam všechno a skoro nic zbytečného :confused:
28. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl jooo????já teda nevim co bych s dvěma taškama dělala....ale vy bydlíte v porubě ne...sednete na 58 a je to :wink:
28. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to já měla tky jednu a všechno se mi tam vlezlo i oblečení na cestu z porodnice pro mimčo :grinning:
28. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla taky jednu tašku a vše mi tam vlezlo :slight_smile: včetně plínek
28. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: Na 40 :grinning: Zatím to vypadá, že mě do porodky poveze taxik - už mám u tašky i starou deku a igelit :sweat_smile:
Asi mám malou tašku :grinning: Ale ne, to se vleze.
28. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANDĚL volej 155 a nebudeš platit, a deku ani igelit nepotřebuješ do sanity takže klidek mmch v průkajdě máš taky to kouzelné číslo napsáno ne?
28. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kdyby něco pátek mám noční tak klidně volej příjedem :grinning:
28. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky, tak my jsme dneska byli na focení a bylo to úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnééééééééééééééééééééééééé. Eli si to naprosto užívala a my taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci že bychom rodili v pátek? :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kliďo piďo
28. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ne sranda :grinning: :grinning: :grinning: my naštěstí máme auto a manža je doma a mamka taky, ale snad ještě rodit nebudu :grinning:
28. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: já klidně v pátek, ale až ten přespříští, jo? :grinning: Mám manžela přes víkend pryč :sweat_smile:A ještě toho musím móc stihnout.
No, já nevím, jestli bych volala sanitku - se bojim, že by mě odvezli jinam, kdyby to v Porubě vypadalo na stopku a taky by nevzali manžela. Ale jinak samozřejmě 155 mám v paměti :slight_smile:

zofi: Tak paráda, doufám, že ukážeš fotky až budou :dizzy_face:
28. dub 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: jo fotky ukážu nafotila nějakých 300 záběrů a už neupravené vypadaly supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Říkal že vybere a upraví a až to bude mít tak bude volat. :wink:
29. dub 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl prosímtě ty jsi fakt marná už :grinning:
rychlá tě odveze kam budeš chtít to je jediná vyjímka při transportu jinak ad rajon což ty do poruby patříš
29. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: No, asi už jsem - to bude hormonama nebo nervozitou. Vždycky mi bylo fuk, že nemáme auto - až teď je to komplikace. Tý jo, přesně ode dneška za 14 dní mám TP - to není ani možné, jak to uteklo. Ale dneska si pěkně užívám, byla jsem 2 hoďky na procházce s kamarádkou a kočárkem, tak jsem si pěkně vyhřála bříško a načerpala energii ze sluníčka. Prý se má počasí zase zkazit :unamused:

zofi: Nepochybuju, že budou krásné jako od holek. :dizzy_face:
29. dub 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka my taky nemáme auto a do porodky jsem se u obou v pohodě dostala
29. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: A jak? na mě všichni tak divně koukaj, když řeknu, že autem teda asi nepřijedem - protože jedině tchán má auto a ten je přes den v práci a v noci ho nebudu budit, se sousedy je to to samé.
29. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel u Toma jsme budili tchánovce at nás zavezou-v sobotu ve 4ráno a ted u Honzíka zas moje rodiče ve 2 ráno a bylo to
29. dub 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: hm, tak u nás by nešlo ani jedno. Když to bude přes den, vidím to na sanitku, manžel dojede busem. Když v noci, tak taxik - veme nás oba.
29. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel přes den by to taky jistil taxík-manža by dojel domů a musel by počkat s Tomem než dojede hlídání-moji rodiče a já bych jela taxíkem. ale to neřeš je to nepodstatné, prostě budeš volat sanitku nebo taxík nebo se domluv se známými-mi nabídla kámoška že mě klidně zaveze, at volám i o půlnoci
29. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: No taky to vidim na sanitku nebo taxik, podle situace. Ještěže máme porodku skoro za rohem - do 5 minut jsme tam.
Se známými to nejde, buď bydlí daleko, nebo maj malý děti, nebo chodí do práce nebo nemaj auto :sweat_smile:
29. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel nám se nabídl i soused ale kvůli Toma to ted nešlo, neřeš to je to fakt detail
29. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: No nějak se tam dostat musim. škoda že nemůžu vědět dopředu kdy budu rodit :grinning:
29. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile: Jak se máte? Koukám, že další dvě těhulky už finišují. Pak ještě zbývá lafemme a budem komplet maminy, že :slight_smile:
Radeček má dneska 4 týdny a váží už 4,04 kg :slight_smile: Mám asi výživné mlíko, že tak hezky přibírá. No už se taky pronese.

andelka: buď v klidu,nějak to zvládneš :slight_smile:

A jéje, slyším Radýska jak pláče...tak zatím ahoj :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Já se mám tak, že stresuju, viz poslední stránky :grinning:
Páni, to je Radeček šikulka, ve 4 týdnech 4,04kg - to je schválně, aby se to "rýmovalo" ne? :slight_smile: Hlavně že se vám dobře daří, to mám radost :dizzy_face: A blahopřeju malému k měsíčním "narozeninám" :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš už by mohla být pomalu s prckem doma, že? Já na ni pořád moc myslím. :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek