• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Adus: no mi to pak došlo, že i kdybys tam byla, tak na JIP. My byli jen na porodních pokojích a na šestinedělí - a byl tam zrovna úžasný klid.
Jo? a kterou? Já tipuju, že tam potkám někoho z kurzu, bylo nás snad 20 a termínově podobně.
Mě to za tebe tak mrzelo, že sis prožila kus normálního porodu a pak musel být císař. Vzhledem k tvé pečlivé přípravě víš. Ale už se stalo a jsem ráda, že to bereš tak sportovně - příště už to určitě bude jiné. A hlavně že jste oba v pořádku :slight_smile:
30. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda doufám, že budu rodit až přespříští týden, nebo klidně i kousek po TP. Zítra bude manžel celý den mimo, tak snad se nic nesemele. Je fakt, že už se víc sleduju.Jsem zvědavá na úterní poradnu.
30. dub 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka ta holčina se jmenuje Jenifer, ale nevím jak blíže ti ji popsat. Měla takové krátké vlasy a malá Karolínka se narodila ve 36tt
30. dub 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adus: Tak tu si pamatuju moc dobře :grinning: I že měla termín až po mně. Hlavně že jsou obě OK. :slight_smile: Mám pocit, že taky teprve rekonstruovali. Doufám, že Dany ještě počká.
30. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechcete jet někdo s námi na chatu? chtěli bychom si s klukama v létě pronajmout chatu-na týden ale chata co se nám líbí a všestranně vyhovuje - není daleko, komplet vybavená-dětské postýlky, židličky, herna pro děti, vybavena zahrada stojí 16 000 a je pro 6rodin ale my jsme sami, nejeli by jste někdo s námi? na týden to vychází ani ne 3 000 což je dobré, kdy je volný termín ještě nevím ale už jsem paní psala
2. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vůbec nestíhám zapínat net, malá už tolik nespinká a chce si hrát a vyžaduje pozornost. Když pořád nekojíme a nepokoušíme se uspávat tak jsme venku za chvilku vyrážíme i když počasí nic moc, snad nebude pršet, ale Adélka je nějaká protivná, ráno nebyla venku a od 11 hod. mi nespí a pořád bantuje. Hold už si chce hrát v út máme měsíc toto letí :slight_smile:

Adi: vítej doma moc gratuluji k Románkovi ještě jednou je moc krásný. Už se těším až budete větší a budeme kočárkovat společně v parku :slight_smile:

Jaro: já bych taky dneska spala až bych brečela malá do 23 hod. bantovala vůbc nechtěla spát a pak jsem nemohla zalomit já, vstávala jsem v 4,15 a pak až v 8 hod. ale jsem KO.

Smardik: my se nepřidáme, my máme svou chatu na Slovensku. Kam jedete vy? Nebo kam se chystáte?
2. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: Mně by se to moc líbilo, i takovou dovču plánujem, ale až příští rok, tento si asi ještě netroufnem.

katy: Dneska by snad pršet moc nemělo, ani zítra, tak si procházky ještě užijete a třebase venku bude malé líbit víc, než doma :slight_smile:
koukám, jaká je to s miminkem změna a ještě si to neumím vůbec představit. Ale všechny to zvládáte, tak já snad taky. :sweat_smile:
Je to možný, že Adélka už bude mít měsíc?
2. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: zvládneš neboj je to úplně jiný život než když jsme ji neměli ale moc krásný, sice občas bolí hlava z nevyspanosti, je únavy a nevíš co dříve nebo jak ji utišit v pláči když nevíš proč pláče, ale ten úsměv co na tebe vykouzlí je nádherný.

Teď jsem koukala co za hračky ji dávat píšou nejaké hudební ty zatím nemám budu muset nějakou splašit třeba k 1 měs. života :slight_smile:

Adus: já jinak koupu před krmením pokud nemá extra hlad tak si to užívá, ale jak má hlad tak ve vodě pláče.
2. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi my jedem na svou chajdu doděláváme hřišťátko poro sárinku už ted se těšim.... :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: No bude to zajímavé, radši si to ani moc nepředstavuju, doufám, že to nějak přijde samo, až se malý narodí. Je to věc, na kterou se snad ani připravit nedá, protože každé miminko je jiné, i rodiče a tak - tak budu věřit, že to zvládnu.
My teda zatím hračky skoro vůbec nemáme - hudební máme jen kolotoč nad postýlku. Nedávno jsme od tchánovců dostali chrastítko, hračku na kočárek a dokonce i kousátko :sweat_smile: Počítám, že k 1. měsíci třeba taky něco dostane od rodinky. To je krásný, kupovat hračky, určitě vyberete něco super, co se bude Adélce líbit :slight_smile:
2. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se pochlubit :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: no to se někdo máááááááááááááááááá :grinning: :grinning:

jinak já jdu dneska na kontrolu, tak sjem zvědavá jak to dopadne a hlavně co mi řekne :grinning: :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dneska jdeme poprvé k pediatričce, tak jsem zvědavá co a jak. To zase bude řevu. Za chvíli musím Románka vzbudit na kojení ať není hladový. A už začíná fiškus jeden bantovat a nespí. Dneska ráno jsem si ho vzala do postele :dizzy_face:
katy jj, až budeme větší tak spolu určitě vyrazíme. Teď jenom kojím a uspávám, tak jako ty :wink: On vydrží u prsu i hodinu hladovec jeden. A včera bylo první koupání bez pláče, i se mu to líbilo. Jsem ho nejdřív trošku nakojila a pak se šlo koupat. Asi to tak budu praktikovat, před kojením to je řevu na celý barák
lucenek no náááááááádhera
smardik my už máme chatu zaplacenou na 14 dní, ale nevím nevím jestli pojedeme
3. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dlouho jsme tu nebyla,malá mě zaměstnává,už lítá jak drak tak nemám moc času sedět u kompu...

Koukám že tady už jsou miminka, takže všem obrovská gratulace a hodně zdravíčka a pohody!!!!!!!!!

Já ještě furt 2v1 ale už bych to ráda měla za sebou. Manža má nemocenskou tak by nám to pěkně vyšlo že by si nemusel brát další volno kvůli hlídání Adélky. No 7.5. jde na kontrolu tak ukecá doktorku ať mu to prodlouží do konce měsíce,to už snad porodím a i se stihnu vrátit z porodky domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: JInak podle gynDr to na porod zatím nevypadá,porodní cesty zavřené, malý měl min. týden cca 3300g,tak to jsem teda zvědavá kolik bude mít porodní váhu. Snad ne 4kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale poslíčky mám skoro každou noc,bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: téda, to bych si taky nechala líbit - parádní :slight_smile:
Nechtěla bys mi napsat kdy máš v příštích 14 dní službu? Že bych si nějaký den vybrala :grinning: A ještě se chci zeptat - když bych volala sanitku, tak normálně 155? To je nějaký dispečink? A co mám říct? Jako jestli budu sama doma, tak budu zmatená jak lesní včela :sweat_smile:
zofi: Tak pak napiš, až přijdeš z KO, co nového. :slight_smile:
adus: to je fajn, že už přicházíš jak na malého. A přeju příjemný zážitek na první prohlídce :slight_smile:
misicka: jé, ahojky, já si říkala, co je s tebou. koukám že jsi taky ještě 2v1. Já jdu na kontrolu zítra, tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká změna. Jinak zatím ani u nás to na porod nevypadá - zátka nic, stahy nic, poslíčky nemám...v 37tt měl malý odhad 2 700g. Zajímalo by mě kolik má teď, ale nevím, jestli se bude UTZ ještě dělat. Snad by víc jak 3,5kg mít neměl, pokud nebudu hodně přenášet. Ale kdoví, znáš odhady.
Manžel by to fajně vykoumal s tou nemocenskou - to by vám fakt pěkně vyšlo :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl nemám sloužím rychlou až 27.5 ale lékařskou
1555 a řekni že máš kontrakce a kde bydlíš to je celé
3. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: Škoda :sweat_smile:
O jednu 5 míň doufám - nepleť mě :sweat_smile: Tak jo. A můžu volat i když by mi "jen" začala téct voda a nebyly kontrakce?
3. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj o jednu min a můžeš hlavu ti nikdo neurve
3. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: Tak fajn. :slight_smile: Už se to nějak blíží. Tento týden máme tolik práce, že uteče, ani nebudu vědět jak. A doufám, že ještě vydržím. I když už mi začínají chodit sms - jestli jsem ještě celá, jak mi je, ať to dopadne dobře a pod. :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my jsem zpátky z kontroly a vše je v normě :wink: Dneska jsem byli i na monitoru a ten je taky OK :wink:
Andel: jak já ti závidím že nemáš poslíčky, mě zase dneska po poradně začaly bolet kříže a ještě to nepřstalo, no hold to budu muset rozchodit :grinning: :grinning:

Jo a jinak mám papat železo a magnézko už nemusím :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Mě bolí celý člověk, ale to nejsou poslíčci - to mě furt bolí ten spodek. Ale to už neřeším, prostě to bolí, ale chodit musím, tak co nadělám. Občas mi tvrdne břicho, ale tomu taky nepřipisuju důležitost, protože to mi tvrdne od 20tt :sweat_smile:
A železo ti dali? Já ho baštím už hooodně dlouho. Magnezko mám jako minerálku jenom, ta se může, ne?
3. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: železo mi dali, mě tvrdne břicho teď už hodně často :wink: , ale tak to už nezměním. Spodek mě taky bolí a taky mě bolí kostrč. Jinak magnézko e může brát jen do 38tt, pak už ne. Ale nevím jak je to s minerálkou.
3. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to jsme na tom podobně, ale už se to krátí :dizzy_face:
Tak snad jedna sklenička za den nic neudělá, ono to snad není tak koncentrované jako tabletky. :confused:
No nic, dám si hrnek maliníku a jdu protáhnout svoje staré kosti - rozuměj: Jdu se smetím a do obchodu :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: však už to máme za pár :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já už se hlavně těším až porodím, protože už mě nebaví tahat to břicho a ještě i Eli :wink: No tak asi ne, ale možná se zeptat Lucenka, ta to bude určotě vědět :wink:
3. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme zpět od dr. Malý za 3 dny přibral 130g, kupodivu u dr nebrečel, jenom když jsem ho oblíkala :grinning: A přidávám pár foto
3. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, srdečně gratuluji, malý je moc krásný :dizzy_face: Povedl se :wink:
3. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš, ten je tak krásnej :dizzy_face:
Já už budu mít toho svého prcka asi do týdne u sebe taky - povídal doktor, že už se to chystá a že se příště už asi neuvidíme :sweat_smile: Což mě moc nepotěšil,potřebovala bych být nejmíň týden ještě celá.
4. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka co ty víš, třeba ještě vydržíš
4. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: no, nezlobila bych se. Aspoň do 10.5., ale záleží na veverce, jak se rozhodne. :confused:
4. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: no oni doktoři někdy říkají a stejně to tak být nemusí :wink: Mě taky strašil a zatím nic :wink: :wink: Jinak mě včera a dnes bylo zase blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už se těším až bude malý venku :wink: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek