• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
andel třeba vydržíš, mi obou říkali že to na porod není a že se určitě za týden uvidíme, at se spíš připravím na přenášení a neviděli jsme se :grinning: :grinning: u obou mi tu řekli ve středu a v sobotu se narodil
4. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: přesně tak :wink: :grinning: moji kámošce taky dr. hrozila že už se další týden neuvidí a porodila až za dlouho :wink:
4. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si taky myslím, že to třeba nebude až tak. Ale spíš jsem nebyla připravená že mi to řekne - pořád jsem měla pocit, že je porod daléééko a najednou mi došlo, že není. :sweat_smile:
Mně je fajně, mám do neděle spoustu plánů a práce, se mi ještě rodit nechce :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel v noci klidně můžet jet nebo třeba za 14dní, fakt se to může rychle změnit
4. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: přesně jak píše smar :wink: , mě u Eli taky řekl že už je hrdlo zkrácené a na porod to nevypadalo a nakonec jsem v pátek jela do porodnice a v pondělí jsem byla na kontrole a to mě ještě strašil, že když neporodím a uvidíme se další týden, tak mě pošle do nemocnice :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsem zvědavá - to je dobrej adrenalin :grinning:
Pěkně jsem si na příští týden napsala do diáře CTG - tak doufám, že to mrněti dojde, že eště ne. :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak, anděl, ty už to máš tedy za pár :wink: No těším se už na další miminko... :dizzy_face: Jak se dnes cítíš? A co vy, ostatní těhulky a maminky? :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mám chvilku času tak jdu juknout. Malá včera od 17,15 až do 22,30 bantovala tak teď dospává, venku hnusně a zima tak dopo jsme na procházku nešly tak snad odpo na chvilku vyrazíme. Dneska ani moc není hladová včera byla celkem dost dneska má asi "odtučňovací" den. Zítra jdeme na KO tak jsme zvědavá o kolik jsm epřibrali nebo ne. A odpo na KO kyčlí.

Adus: malá taky vydrží u prsu i přs hodinu, mezitím si na chvilku odpočine nebo i schrupne, ale pak většinou ty 3-4 hod. vydrží v noci i 6 já ji nebudím 1x jsme to udělala a nevypltilo se mi to. A jak ty v noci?

Luci: moc hezké, chatu máte někde na Ostravici? To jste si dělali sami nebo vám dětské prvky dělala firma nebo jste to někde koupili? My budeme na chatě dělat dětské prvky až za rok, letos by si je ještě neužila.
5. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu už Aďu dát do toho lehátka od FP když má měsíc? A odky ji mohu začít překulovat i na bříško?
5. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: No,uvidíme, jak moc za pár to nakonec bude. Jsem zvědavá. Cítím se dobře, dneska jedeme s manželem kupovat nábytek do Ikey :slight_smile: A co ty? Tobě ty tt taky pěkně naskakují, už jen něco málo přes měsíc a budeš rodit taky :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, a co tam jedete koupit? Něco pro Danečka? :slight_smile: No mě všichni strašili, že ty poslední týdny hrozně táhnou a mě to naopak utíká asi nejvíc z celého těhu.. :sweat_smile: I tím, jak dokupujem poslední věci pro malou a začíná se to celé rýsovat :wink:
5. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a navíc je maličká o týden větší, takže by se měla narodit už kolem 15.6. :dizzy_face: To už je za chvíli :grinning:
5. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: Mi se teda netáhnou vůbec, mám pocit, že je to naopak, že sletěly strašně rychle.
No, pro Danečka jen komodku, jinak pohovku, stůl se židlema, konferenční stolek a křeslo a koš na plínky (jestli se bude hodit, musím omrknout)
5. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné poledne,
dneska jsem byla vytahovat stehy a vzala jsem sebou i malého, protože nechtěl spát a v autě to hned zalomil. Jak jsme přijeli, tak jsem ho nakojila a teď zase spinká. Asi mu ten čerstvý vzduch dělá dobře. Zítra snad konečně vyrazíme na malou procházku, ale dneska je teda pěkně hnusně a hlavně zima.

katy my v noci stejně jako přes den, budí se co 3-4 hodiny. Ale snad se to časem aspoň o hodinku zlepší, to bych se vůbec nezlobila. Hlavně se mu nechce spát a pořád na mě kouká a když mu začnu povídat tak se pekelně soustředí. Dneska jsem si ho zase vzala do postele a to vydržel spinkat 4 hodinky.

Já chci do lehátka dát malého už dneska. Předpokládám, že když teď tak spí odpoledne už nebude.
5. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus malého obleč a běžte ven ne? není důvod proč sedět doma
5. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar dneska už venku byl jak jsem jela k dr a teď spí jak zabitý. Ale teda pokud nebude chtít spát tak ho fiknu na zahradu
5. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus je jím venku líp, my jsme fakt už od začátku i 5hodin venku, nechodili jsme jen když bylo tak pod -7 a velký vítr jinak jo
5. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: malou klidně můžeš dát do lehátka. Je to určeno pro děti od narození :wink: prostě to dáš na polohu do lehu a vytáhneš ten spodek, tak aby se to nehoupalo a je to. Bude se ji v tom líbit uvidíš :wink: :wink: JInak já na bříško dávala hned jak jsme přišli z porodnice. Každý den po koupání aspoň na chvilku. Mimča si tím cvičí zvedání hlavičky a hlavně je to taky dobré na bříško. :wink: Mi dr. říkala že nachvilku můžeme na bříško dávat hned :wink:

adus: s malým běž klidně tak na hoďku ven. Prostě ho obleč a dej do fusaku a je to :wink: Eli byla v říjnu a taky jsme brzo chodili ven aspoň na chvilku, ať si zvyká a postupně jsme to protahovali :wink: :wink: Jinak s tak malým mimčem můžeš ven až do - 5°C , ale to teď takové teploty nehrozí :grinning: :grinning:

Jinak lefem tobě to taky utíká jak hrom. No mě zase bylo včera luxusně. Zase mi bylo na zvracení a do toho mě bolelo břicho, tak jsem zvědavá kdy se náš prcek uráčí přijít na svět :grinning: :grinning: :grinning: Už aby to bylo protože už mě to nebaví :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, jen co se vzbudí, nakojím a dám ho na zahradu. Mně totiž dr říkala, že s ním můžu tak na 15 minut :astonished: a to se mi zdá málo na to jak ho musím oblíkat. Fusak nemám, ale mám takový hrubý komplet a hrubou deku, to by mělo stačit ne?
Já taky dávám na bříško hned jak jsme přišli z porodnice, vždy po koupaní a malý už zační zvedat hlavičku. A úplně úžasné je, když na něj začnu mluvit a on poslouchá, špulí pusinu a sem tam se i usměje. Jen se mi ještě nepodařilo vyfotit.
5. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: jo hrubší deka stačí a pokud se ti bude zdát že má studene ručičky, tak mu dej tenké rukavičky a je to :wink: neboj focení natrénujete. Naše ELi je teď modelka, jakmile vidí že blýskne foťáka nebo že ho mám v ruce tak se ksichtí :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak s těma procházkama mi říkala že ze začátku na chvilku a postupně prodlužovat. Taky jsme začínali na chvilku na zahradu a postupně jsme chodili i na delší procházky
5. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus hrubší deka stačí,fakt ho klidně na hodinu ven dej :slight_smile: kdyby nespal Tom jsme venku
5. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi mi to o tom prodlužování říkali v porodce, dr. že není důvod at jsme venku dlouho - klidně i 5nebo 6hodinek tak jsem se tím řídala a dobrý, musím říct že nemocný začal být až ted jak nechodíme na plavčo-nikde se neotužuje a jsme víc doma (nějak mě ti 2na procházkách zmáhají takže nejsme tak moc)
5. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: no my taky chodili hodně často ven a to dokonce i v dešti a navíc Eli jsem vždy nakrmila a hodila do kočárku a spala venku a já měla klid a to tam byla i 5 hodin :wink: a přes zimu vždy na chvilku venku a pak jsem ji jednoduše dala do předsíně a tam se ještě dospala :wink: :wink: a my teda ještě nebyli nemocní a ani jsme neměli žádné antibiotika a tak, takže je to hodně o otužování. Známá svého kluka navlíká jak hrom a je pořád nemocný.
5. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a navíc Eli byla od mala zvyklá spát v noci u otevřeného okna i přes zimu :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi my ted ATB měli, co je Honzík hrůza :frowning2: ale dr. říkal že to je normální že jak se narodí druhé dítě tak to na sebe přenáší a jdou z jedné nemoci do druhé a něco na Tom asi bude dokud nebyl Honzík nebyl nemocný. žádné sedět doma,hezky ven s nimi i ted v dešti chodíme - chodíme dopoledne od 9-11 (to jdem domů kvůli Tomovi chodí spát) a pak 15-15:30 zhruba do 18
5. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi: jo my taky chodíme dopoledne i odpoledne. NAštěstí tu máme kámošku, která má o 3 měsíce mladšího kluka, tak dopoledne jsme většinou u nich a odpoledne vyráříme na procházku :wink:
5. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já bych byla dopoledne i dýl ale musíme domů Tom chodí po 11 spát takže před 9 nakojím a jdem a vracíme se chvíli před 11, Honzíka nechám dole na chodbě a s Tomem jdu nahoru, uložím ho do postele a jdu pro Honzíka :slight_smile: kterého přenesu a on spí dál v obyváku v tašce u otevřeného okna. Tom spává obvykle do 13:30-14 ale dneska ještě spí
5. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už spí venku :slight_smile: Nechám ho tam tak hoďku a pak ho vezmu domů dospat ať to hned ze startu nepřepísknu
5. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek