• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
aaadus ale rodičák se vyřizuje na hudební a porodné taky pro celou Ostravu ne na socce vedel pracáku
9. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím na Hudební ulici v Mariánkách
9. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci co vím, tak se chodí na socku podle toho kam spadáš trvalým bydlištěm. A s nějakým papírem se musí zvlášť na OSSZ
9. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jo? v porubě máme socku a chodím s rodičákem do mariánek kámoška z heřmanic taky na socku do mariánek,
9. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: my taky byly v těch mariánkách vyřizovat veškeré papíry a je fakt že tam žádná fronta nebyla.

lafem: jestli v porodce dostaneš nějaké papíry to nevím, manžovi řekli že si má prostě za určitou dobu vyzvednout RL a tím to haslo :wink: jo a na pojišťvnu zajdeš s RL a tam ti na počkání vystaví kartičku, aspoň já to tak měla u Eli :wink:
9. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, luci tak to nevím, jedině, že by mi to kámoška udělala protekčně. Ale ještě ji zkusím napsat ať se tam neženu zbytečně
9. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
v porodce nic nedávaj žádat o porodné se jde až s rodným listem my ho měli v pondělí a Sára byla narozena v sobotu....ráno to hany tam odnesla a hned mu to udělali, a s rdoným listem jsme šli na pojištovnu a byla hned kartičjka ta měkká, poštou do týdne došla tvrdá,
aadus fak tam kde ty myslíš v centru napů socka a napůl pracák to není
9. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus tak nekecáme ne..opravdu tyto dávky se pro celou ostravu vyřizují na jednom místě a to v mariánkách a bez fronty :wink:
9. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo luci: taky jsme dostali všechny papíry na socce v mariánkách a vím že jak manža vyzvedával rodný list tak mu řekli že máme jít na tu hudební :wink:
9. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aaadus taky mystifikuje :grinning: :grinning: :grinning:
ale má v pase okr.Nový Jičín tak nevim no.....
9. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci fyzicky bydlíme okres Nový Jičín, teoreticky Ostrava :wink:
9. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak Hudební ulice mariánky
9. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo taky tam chodíme a je to tam podle abecedy příjmení a opravdu se tam nečeká, teda aspoň jsem to tam ještě nezažila :wink:
9. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky tak jak je po víkendu? Oslavily jste včerejší svátek jak se patří? My jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Eli byla v ZOO v Olomouci a my s manžou jsme měli den rpo sebe. Byli jsme na obědě a na dlouho dobu nám to zase vystačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a co andelka ještě nerodí?

já jdu dneska na poradnu tak sjem zvědavá co bude :wink:
10. kvě 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
takk jsem tu holky hodila pár aktuálních foteček naší ELI :wink:
10. kvě 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktualitka od andelky :slight_smile:
Místečko už nebylo, všechno mě tam tlačilo, no a tak jsem dnes, 10.května v 4.06h opustil bříško. Jmenuji se Daniel, vážím 3,2 kg, měřím 48cm a už se na vás těším.
10. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

jééé, super! Gratuluji andelce i malému Danečkovi, a´t jsou zdraví!!! :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, andelce gratuluji :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelkoooo: posílám velikou gratulaci k Danečkovi :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se tak dívám, tak už jen zofi a já :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak andelce gratulujeme k Danečkovi

no a já vás taky moc nepotěším. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Byla jsem na kontrole a dr. mi řekl že se otvírám no a jela jsem domů že? Ještě jsem si zašla za kámoškou a začala mi odtékat voda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže se každou chvíli budeme chystat do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi že by dneska druhý Daneček? Budu držet palce ať je to rychlovka :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: jojo dneska to bude. Voda odtéká pořád a už ji odteklo dost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě nakrmíme Eli a uložíme a pojedem do porodnice :wink:
10. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no abys nedopadla jak já. Vody bylo jak kdybys vypustila rybník a prd z toho
10. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi: já už jsem ráno byla otevřená, tak se uvidí co bude. Začínáme i pobolívat břicho tak se uvidí. No co nějak prostě ven půjde :wink:
10. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel moc gratulujem k Danečkovi :slight_smile:

zofi tak rychlý porod přejem :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak už zůstanu úplně sama :pensive: :grinning: :grinning:

zofi přeju, a´t to jde rychle a téměř bezbolestně :wink:
10. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafe: ještě jsem tady já, snad si pamatuješ .. delší dobu jsem tady nebyla :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, no to jsou ale zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Držím ti pěsti, aby to šlo hladce a druhý Daneček byl brzy na světě :slight_smile:
lafemme: a ještě misicka :wink:
10. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluji k miminkům
10. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek