Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
lucenek
9. kvě 2010
aaadus ale rodičák se vyřizuje na hudební a porodné taky pro celou Ostravu ne na socce vedel pracáku
lucenek
9. kvě 2010
myslím na Hudební ulici v Mariánkách
aaadus
9. kvě 2010
luci co vím, tak se chodí na socku podle toho kam spadáš trvalým bydlištěm. A s nějakým papírem se musí zvlášť na OSSZ
lucenek
9. kvě 2010
aaadus jo? v porubě máme socku a chodím s rodičákem do mariánek kámoška z heřmanic taky na socku do mariánek,
zofinecka
9. kvě 2010
adus: my taky byly v těch mariánkách vyřizovat veškeré papíry a je fakt že tam žádná fronta nebyla.

lafem: jestli v porodce dostaneš nějaké papíry to nevím, manžovi řekli že si má prostě za určitou dobu vyzvednout RL a tím to haslo 😉 jo a na pojišťvnu zajdeš s RL a tam ti na počkání vystaví kartičku, aspoň já to tak měla u Eli 😉
aaadus
9. kvě 2010
zofi, luci tak to nevím, jedině, že by mi to kámoška udělala protekčně. Ale ještě ji zkusím napsat ať se tam neženu zbytečně
lucenek
9. kvě 2010
v porodce nic nedávaj žádat o porodné se jde až s rodným listem my ho měli v pondělí a Sára byla narozena v sobotu....ráno to hany tam odnesla a hned mu to udělali, a s rdoným listem jsme šli na pojištovnu a byla hned kartičjka ta měkká, poštou do týdne došla tvrdá,
aadus fak tam kde ty myslíš v centru napů socka a napůl pracák to není
lucenek
9. kvě 2010
aaadus tak nekecáme ne..opravdu tyto dávky se pro celou ostravu vyřizují na jednom místě a to v mariánkách a bez fronty 😉
zofinecka
9. kvě 2010
jojo luci: taky jsme dostali všechny papíry na socce v mariánkách a vím že jak manža vyzvedával rodný list tak mu řekli že máme jít na tu hudební 😉
lucenek
9. kvě 2010
no aaadus taky mystifikuje 😃 😃 😃
ale má v pase okr.Nový Jičín tak nevim no.....
aaadus
9. kvě 2010
luci fyzicky bydlíme okres Nový Jičín, teoreticky Ostrava 😉
lucenek
9. kvě 2010
no tak Hudební ulice mariánky
zofinecka
9. kvě 2010
jojo taky tam chodíme a je to tam podle abecedy příjmení a opravdu se tam nečeká, teda aspoň jsem to tam ještě nezažila 😉
zofinecka
10. kvě 2010
dobré ráno holky tak jak je po víkendu? Oslavily jste včerejší svátek jak se patří? My jo 😃 😃 😃 😃 Eli byla v ZOO v Olomouci a my s manžou jsme měli den rpo sebe. Byli jsme na obědě a na dlouho dobu nám to zase vystačí 😃 😃 😃 😃 😃 😃

a co andelka ještě nerodí?

já jdu dneska na poradnu tak sjem zvědavá co bude 😉
zofinecka
10. kvě 2010
takk jsem tu holky hodila pár aktuálních foteček naší ELI 😉
majatob
10. kvě 2010
aktualitka od andelky 🙂
Místečko už nebylo, všechno mě tam tlačilo, no a tak jsem dnes, 10.května v 4.06h opustil bříško. Jmenuji se Daniel, vážím 3,2 kg, měřím 48cm a už se na vás těším.
lafemme
10. kvě 2010
Dobré ráno,

jééé, super! Gratuluji andelce i malému Danečkovi, a´t jsou zdraví!!! x-)
aaadus
10. kvě 2010
jééé, andelce gratuluji 🙂
jaro2008
10. kvě 2010
andelkoooo: posílám velikou gratulaci k Danečkovi 🙂
lafemme
10. kvě 2010
jak se tak dívám, tak už jen zofi a já :-N
zofinecka
10. kvě 2010
ahojte holky, tak andelce gratulujeme k Danečkovi

no a já vás taky moc nepotěším. 😃 😃 😃 😃 Byla jsem na kontrole a dr. mi řekl že se otvírám no a jela jsem domů že? Ještě jsem si zašla za kámoškou a začala mi odtékat voda 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Takže se každou chvíli budeme chystat do porodnice 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aaadus
10. kvě 2010
zofi že by dneska druhý Daneček? Budu držet palce ať je to rychlovka 🙂
zofinecka
10. kvě 2010
adi: jojo dneska to bude. Voda odtéká pořád a už ji odteklo dost. x-) x-) x-) Ještě nakrmíme Eli a uložíme a pojedem do porodnice 😉
aaadus
10. kvě 2010
zofi no abys nedopadla jak já. Vody bylo jak kdybys vypustila rybník a prd z toho
zofinecka
10. kvě 2010
adi: já už jsem ráno byla otevřená, tak se uvidí co bude. Začínáme i pobolívat břicho tak se uvidí. No co nějak prostě ven půjde 😉
smardik
10. kvě 2010
andel moc gratulujem k Danečkovi 🙂

zofi tak rychlý porod přejem 🙂
lafemme
10. kvě 2010
Hm, tak už zůstanu úplně sama |-| 😃 😃

zofi přeju, a´t to jde rychle a téměř bezbolestně 😉
frezie79
10. kvě 2010
lafe: ještě jsem tady já, snad si pamatuješ .. delší dobu jsem tady nebyla 🙂
jaro2008
10. kvě 2010
zofi, no to jsou ale zprávy 🙂 🙂 🙂 Držím ti pěsti, aby to šlo hladce a druhý Daneček byl brzy na světě 🙂
lafemme: a ještě misicka 😉
lucenek
10. kvě 2010
gratuluji k miminkům

Začni psát odpověď...

Odešli