• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Okopírováno z jiné diskuze od žofi
Jmenuje se Daniel má 47 cm a 2800g, narodil se dnes v 0:50
11. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zofince i Andělce moc gratuluji k Danečkům :slight_smile: a už se těším na fotky.

Jinak jsem tu na skok Adélka dneska od oběda pořád pláče nějak nechce spinkat tak jdu za ní P. už neví co s ní - spát nechce, hlad nemá, hrát si nechce asi už vyrazíme ven tam je vždy v klidu.
11. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: srdečně gratuluju k Danečkovi. To je ale drobeček!!! :slight_smile:
katy: přesně to samé bylo i u nás. :frowning2:
Venku už jsme byli...stihli jsme dvouhodinovou procházku před tou bouřkou.
Dneska nám přišla pozvánka na vítání občánků :slight_smile: Už se moc těším.
11. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dnešní noc katastrofa, malý skoro vůbec nespal. Teď naštěstí spí už 2 hodiny v kočárku, tak aspoň něco.
12. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy!!! :slight_smile:
Dlouho jsem tu nebyla,vůbec nestíhám dočítat,ale vidím,že je tu spoustu nových miminek.Nádhera.Všem moc gratuluju. :slight_smile:
Já jsem v jednom kole.Janička se mnou pěkně cvičí.Má dny,kdy je zlatá,pěkně spinká a tak,ale pak vždycky přijdou dny,kdy řve z ničeho nic,je rozmrzelá a nedaří se jí spinkat.Čtu tady,že jste na tom některé zrovna tak.No někdy je to boj.Ale s tím jsme počítaly,že?!?
Tak vás jen všechny zdravím a snad mi Janča brzy dovolí a budu stíhat číst a psát. :wink:
12. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a koukala jsem vám na albíčka.Dětičky jsou náááááááááááádherné!!!!!!!!!!!!
12. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!

Tak koukám že Andělka a Zofi už to mají za sebou a já tu furt straším s bříškem!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale kdyby to už aspoň k porodu vypadalo,ale prd, včera jsem byla už v porodce na kontrole a CTG prý ukázkové a čípek zavřený,no já myslela že mě klepne! Takže pokud neporodím,tak na další kontrolu mám přijít v pondělí. No doufám jako že nee a do neděle uvidím Petříčka!!! :grinning:

Takže novopečeným maminkám obrovská gratulace a a´t jim dětičky dělají jenom samou radost!

Koukám že řešíte porodné a rodičák, tak to já mám vyřizovat ve Vítkovicích, jak je nádraží. Je to podle místa bydliště... akorát mateřskou jsem musela jít vyřizovat na OSSZ na Zelené (teď nevím pod co to patří,asi už Mariánky???), ale zrušení rodičáku, porodné a pak nový rodičák jsem vyřizovala a budu vyřizovat v těch Vítkovicích.
12. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, zofince gratuluju k Daneckovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
katy teď jsem nakoukla na stránky Lotosu a od 10.6. začíná kurz masáží miminek. I nad tím uvažuju, jen teda nevím jak by se to malému líbilo, aby tam celou dobu neprořval
13. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můžete pomoct,hledáme blondatou usmevavou malou hollcicku 9let jmenuje se Michaela kdo by jí viděl Havířov, Ostrava dejte urychleně vědět děkuji ....

dávám tady její fotku,kdyby jste ji viděli dejte vědět, je nezvěstná 14dní ale teprve ted se to dozvěděla i kamarádka která ji hledám doted to nikdo neřešil, sociálka o tom ví
13. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, děkuju moc za gratulace, jste zlaté :dizzy_face: Já bych vám taky psala online info z porodu, ale v sobotu nám bouřka vypálila síťovou kartu, takže jsme byli od neděle bez netu. Rodila jsem v podstatě skoro celou neděli (jakože bolesti v podbřišku, otevírání), ale nevěděla jsem o tom, myslela jsem, že jsem se přetáhla při stěhování, nebo že to jsou poslíčci, nebo střeva :sweat_smile: Večer už jsem měla křeče po 7 minutách minutové, ale furt jsem si myslela, že se nic neděje (při MS to bylo horší), tak jsem se koukala na Robina Hooda, v 22h, že se půjdu naložit do vany, co to udělá. Neudělalo to nic, šla jsem spát, v noci na wc jsem zjistila že špiním, to mi přišlo už divné, tak jsem vzbudila manžela, že radši se pojedu ukázat do porodky. Taxik dojel až za 30 minut, do porodky jsme dorazili po 1h. Klasika monitor - tam už se něco dělo, tak že si mě tam nechají. Na vyšetřovně po vyplnění papírů mě zkontrolovala doktorka a řekla, že má pro mě dobrou zprávu, že jsem na 8cm a za chvíli budem rodit, tak kde mám manžela. Dali nás na porodní pokoj, kolem 2.30, napíchli penicilin a sotva dokapal, začaly stahy a pocit na tlačení. Malému se moc nechtělo, tak mě furt přetáčeli, dávali kyslík, zkoušeli jsme to normálně, ale moc to nešlo, tak mě trochu šmikli a pak byl malý na jednu kontrakci a tři zatlačení (přesně jak říkala Gabka v kurzu :sweat_smile: ) venku. Takže porodní pokoj jsem si užila 1,5 hoďky plus jak nás nechali spolu. Na šestinedělí dobrý, ale strašně už jsem chtěla domů.

zofi: Gratuluju moc k tvému Danečkovi :dizzy_face: Tak to jsou kluci narození jen den po sobě - já to tušila, že je budem mít dost podobně, ale že až tak :sweat_smile:

misicka: Taky to brzo bude, uvidíš :wink:

smardik: Co se to děje za věci? :confused: :pensive:
13. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
SMARDIK - ježííš to je hrozné,přeji ať ji co nejdříve najdou a v pořádku!!!!

ANDĚLKO - tak to jsi měla porod celkem pohodový co?? Kde jsi vlastně rodila,v Porubě?? Super že vás pustili domů tak rychle!!

ADUŠ - ty masáže se většinou dětičkám líbí, já když jsem je dělala doma Adélce tak ani nedutala a jenom koukala. jak ti malý reaguje třeba když ho mažeš po koupání?? Pokud ti neřve u tohodle,taky ty masáže bude snášet taky určitě v pohodě!! :wink:
13. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: Jo, v podstatě jsem rodila ty dvě hoďky necelé :sweat_smile: nse mi zdálo, že to nic není, teda rozhodně ne porod. Jo jo, v Porubě. PA jsem měla bezvadné, doktorku taky,"škoda" že jen na tu chvilku. Na šestinedělí taky dobrý, až na jednu doktorku a uklízečky. Já už jsem chtěla domů, už jsem tam lezla po zdi, nuda v Brně, stýskalo se mi. Myslela jsem, že půjdu až zítra, že mi to pondělí nebudou vůbec počítat, když se nepočítá den porodu. A já rodila ve 4h ráno, takže jsem tam byla celý den. :unamused:
13. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka po koupání mi neřve, mazání se mu docela líbí. Já mám spíš strach z toho, že než tam dojedu (mám to půl hodiny autem) tak mi 100% usne a on buzení zrovna nemá v lásce tak aby potom nebyl nevrlý

andelka takový porod jsem si taky vysnila :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no anděl :grinning: :grinning: :grinning: a tys přetím taaak hysterčila, takže ještě jednou gratuluji k bezva porodu a malému Danečkovi :wink:
13. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl gratuluju k Danečkovi a super porodu :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
andelko: ještě jednou gratuluju :slight_smile: To jsi byla šikovná u porodu :slight_smile: A voda ti praskla už doma nebo až tam? V Porubě se chodí domů hodně brzo...ve Vítkovicích až po 5 dnech a já jsem šla až desátý...to byl maras...ale bylo to kvůli Radečka a pro něho udělám všechno.
My jsme byli včera v poradně a Radeček už má 54cm a 4570g :slight_smile: Roste jako z vody...musíme mu zajet koupit už větší oblečení...z 56 už dávno vyrostl a 62 už je mu tak tak a to má 6 týdnů a 1 den :astonished: Košilky 56 a 62 obleče, ale na délku dupajdy už ne...bude asi hooodně vysoký...no už jak byl v břichu, tak mi doktorka říkala, že bude asi vysoký :slight_smile:
14. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No anděl, tak takový porod tiše závidím :wink: Ataky ještě jednou veeelká gratulace :wink:
14. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro Radeček roste jako z vody :slight_smile:
My jdeme na poradnu ve 3 týdnech v úterý, jsem zvědavá kolik malý přibral
14. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Andělko: ještě jednou gratuluji, vidím, že jsi taky měla rychlovku :slight_smile:
My vcera byli u dr. nad žloutenkou jsm euž asi zvítězili hodnoty jsou pod normou a dle kr. obrazu nejsme chudokrevní :slight_smile: taky nás váží už máme 3,94 kg př. týden jdeme na poradnu. Kyčle taky v pořádku :slight_smile:
Přes den už moc nespí, chce si hrát, ale v noci spí zatím jako dudek, klepu na dřevo. :slight_smile:
To počasí se mě štve zase žádná procházky ach jo. :frowning2:
14. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy my byli ted 3hodky venku i v tom počasí, dám pláštěnku a žádný problém, jen at se dětičky otužují :slight_smile: až se Tom vyspí jdem zas, takže 16-18 :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme moc nepospali jestli 3
0 min? mam ted malou na rukou.

Smardi: tu leje jako z konve bych byla durch, porad koukam kdy úprestane at muzeme ven
14. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já chodím i tak jak to nejde vezmu deštník nebo se pak osuším, být zavřená celý den doma mi šibne z nich. ale chci si koupit pořádnou nepromokavou bundu a bude to bez problémů úplně

ale je fakt že já a kamarádka jsme jediní exoti co tak chodí, venku jinak kočár nepotkám a vím že co si píšu s holkama tak taky sedí doma na prdeli a stěžují si že nemůžou ven-a to jedna kapka spadne
14. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: menší déšť mi nevadí aLE TU RUBE POŘÁDNĚ, DOUFÁM, ŽE PO OBĚDĚ UŽ BUDE LÉPE. zaSE MI NA CHVILIČKU VYTUHLA TAK JSME JI DALA DO KOŠÍKU, KTERÝ JSME PŘEVEZLA DO OBÝVÁKU NECHCE BÝT V LOŽNICI SAMA, NĚJAK TO VYCÍTÍ, ŽE JE TAM SAMA.
14. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy mi Honzík taky spal přes den v košíku, byl a je s námi v obyváku taky sám moc nechce být tak je s námi
14. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to ty děti vytuší že jsou samy co? jsem zvědavá jak pak budu cestovat s postýlkou, pokud bude mít pořád stejné manýry. Taky jsem zvědavá jak dlouho se vejde do košíku zatím je tam moc spokojená :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já mám postýlku v ložnici-spí v ní Tom a v obyváku-spí v ní honzík, oni se v noci vzájemně budili takže jeto takhle a Honzík tady spí sám :slight_smile: ale jinak to nešlo
14. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: Tak to je Honzík šikovný, že tak maličký a spinká v obýváku sám. Ty tam máš přes noc chůvičky?
14. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo my ho rušili, hlavně Tom a naopak Honzík rušil Toma takže šel do obyváku a je to, ne chůvičky nemám je to do 2+1 zbytečné a já mám lehké spaní takže ho slyším
14. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy spí sám, po zprávách okoupu, nakojím a uložím a už o něm nevím, někdy usne hned a někdy si vykládá a usíná kolem půl deváté ale už k němu nejdu není důvod je spokojený a v klidu a budí se mi mezi 4:30-5 na kojení a to nakojím a jdu spát a je tu s ním manža (vstává do práce) takže mu dává dudlík a on usne (po tom koju právě tak půlhodky kecá a pak usíná a manža odchází v 6takže to hezky vychází) a vstává mezi 7:30-8
14. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek