• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Holky, mě by se líbilo tohle (srolujte dolů, je tam akční balíček triko+ těhu pás)
http://betterfly.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=60436
30. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my byli v so u švagrové a odvezla jsme si velký prádelní koš nádherných dětských oblečků zatím do 1 roku tak už nic kupovat nemusím, koupím jen pár pro radost, švagrová teď má 2 letého kloučka tak od ní pak vezmu ještě vaničku a později až nebude potřebovat a já ano tak krmíci stoleček, taky mi nabízela kočárek na chatu tak ho asi na chatu vezmu, abych ten svůj neničila na těch kotarech co tam jsou.
celý so večer jsme s P. prohlíželi ty pidi nádherné věcičky a nechápu, že bobíšek bude tak maličký, je to jako na panenku!

Andělka: super, že jste nakoupily s mamkou a užily si den. Já mám takové tričko s těmi ťapičky.
2. lis 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Jéé katy, ty se máááš...my ještě nic nemáme. Ale do Vánoc určitě pár hadříků koupíme. Mě se taky líbí to triko s těma tlapičkama, ale nakonec ho asi kupovat nebudu...

andelko: tak to jste měli úspěšný nakupovací den :slight_smile: Já kolikrát projdu obchody a na nic hezkého nenarazím.

My jsme o víkendu byli na dvou hřbitovech a včera měla mamka narozky, tak jsme byli u našich. V sobotu bylo fajné podzimní počasí, ale ten ledový vítr, brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: já to tričko koupila přes MMB za 250 Kč. my byli v so ve Studénce děti slavili nározky a pak na hřbitov, včera tatík oslavoval a dnes jedeme navečer na hřibitovy po OV. Musím se pořádně obléci večer bude kosa.

Holky nenašly jste někde na netu co vše nakoupit pro mimčo přes kočárky, přebalováky, až po kosmetiku?
2. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak to máš za super cenu, já jsem všude viděla jen kolem 500,- Kč.
Já mám doma myslím v knížce napsanou tu základní výbavu (když tak bych to vyfotila a hodila do alba), ale teď jsem našla něco na netu:

http://www.miminko.estranky.cz/clanky/Vybavicka/Vybavicka-pro-miminko

To je od nějaké maminky...
2. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, bodycek a dupacek teda doporucuju vic, ono kdyz se mimi co 3 hodinky pokaka a plinka to neudrzi... :grinning: ja jich mam plnej suplik a stejn jsem furt prala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ponozky bych nekupovala takovyty uplne malilinkaty, my jsme to udelali a Tobik je neobul ani jako novorozene, tak jsme utikali koupit vetsi :grinning: rukavicky jsme nemeli ani jedny a nepotrebovali jsme..
na spani ze zacatku opravdu nejlepsi body+dupacky :slight_smile: pyzamko az tak kolem pul roku..
na siroky baleni staci chytit plinky bodyckem, takze kalhotky taky nemusi byt..
chuvicku bych porizovala ve velkym baraku, u nas v malym byte byla zbytecna..stejne tak lehatko jsme nepotrebovali, malej byl bud v postylce, na dece na zemi nebo u me v satku :slight_smile:
klasicky lehatko do vanicky se do tech tvarovanych nevlezou a ani neni potreba, v porodnici vas stejne nauci koupat jen na ruce :wink:
kojici polstar je pohodlnej a ma hodne siroky vyuziti (do postylky, pro maminku na valeni..u nas taky jako zabrana do dveri a na tahnouci okna :grinning: ) kojit jsem se s nim nenaucila, ale musi to byt pohodlny :grinning: :grinning: :grinning:
zavinovacka staci jedna, zalezi na miminku, me treba tobik vubec v te klasicke nechtel byt a pouzivali jsme jen rychlozavinovacku, ve ktere mel volnej pohyb :slight_smile:
polstarek do postylky je podle meho pekna blbost...mimco ho vazne nepotrebuje..
rektalni trubicku nedoporucuju a urcite bych ju nekupovala predem do vybavicky :grinning:
jo a Lovela hrozne spatne pere, ale pro mimca asi nic moc jinyho neni (pokud se vam nechce vyrabet sliz, ten vypere asi tak stejne a aspon nevyvolava alergicky reakce :grinning: )

naopak to co je v tom co neni potreba tak jednorazovy podlozky jsou bezva vec :wink: stejne tak satek..

no tak jsem to trochu sepsula :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se to tlapičkové triko taky líbí, tak si ho vyrobím. Takže mě bude stát 175Kč :slight_smile: Ale nebudou tam celé tlapičky vybarvené, ale obrysy, prostě namalované barvami na textil. I když švagrová vyrábí doma malované trička, tak by mi mohla udělat lepší, no ale mě bude zatím stačit jen tohleto.
A taky uvažuju, kdy převézt věci po neteřích, ale vidím to až po vánocích, až se budem rozestěhovávat a bude více úložného prostoru, však ono mi to neuteče.
My jsme byli na hřbitově v sobotu, svítilo sluníčko, ale byla zima. Dneska jdeme ještě tady k nám. Za chvíli vyrážím do vědárny, zas je pěkně, tak se těším, pošmourno nemám ráda.
2. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: to je super odkaz vytisku a budu odškrávat + doplním od Máji poznámky.

Kojící polštář už mám doma taky jen musím dokoupit ty kupičky kde to seženu v galantérce?
2. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Dneska jsem narazila na tuhle diskusi,tak bych se k vám ráda přidala.Bydlím 20km od Ostravy,vlastně mezi Opavou a Ostravou.O mimi jsme se snažili skoro tři roky,tak si tedka těhulení maximálně užívám a jsem na nemocenské i když nemám rizikové těhu.Mám ale dosti náročnou práci,tak proto.
Pomalu se začínám zajímat o nějaké předporodní kurzy.Nějaké cvičení,nebo plavání.Předporodní kurz chci navštěvovat určitě,ale na ten je myslím,ještě dost času. :slight_smile:
Nejvíce by mi vyhovoval Hlučín,ale na netu jsem nic nenašla.Tak se budu muset poohlídnout někde v Ov.Něco jste tu psaly,že ve Vítkovicích to za moc nestojí.Nevíte,kde je to tedy nejlepší??
A co vy?Budete taky někde chodit?
2. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Tak jsem si všimla, že mám spoustu věcí o výbavičce v PC, ale ve wordu, tak kdybys chtěla, pošlu ti to emailem :wink:

evkaa: jé, a kdepak bydlíš přímo? Já jsem totiž 6 let jezdila do školy z Ostravy do Opavy :slight_smile:
Moc gratuluju k úspěšnému těhulkování :dizzy_face:
Kam budem chodit jsme ještě nevyřešily, že jo holky. Ale já bych prubla Porubu. I proto, že ji mám nejblíž.
2. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelko,já jsem z Dol.Benešova.Znáš to tam???
A kdy se do toho kurzu chystáš?Prý je to nejlepší až tak kolem 30tt.Tak asi ještě počkám. :slight_smile:
Holky a cvičíte doma?Já mám DVD s Monikou Žídkovou,kde jsou všelijaké cviky vhodné pro těhotné,ale já se popravdě doma neumím nějak přinutit. :sweat_smile:
2. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: Jo, jo měla jsem z tama spolužačku :slight_smile:
No, já bych chtěla chodit na akvacvičení pro těhotné, to se může odkdykoli a pak na předporodní kurz od toho 30tt. Měla by mi to proplatit pojišťovna. To DVD mám taky, ale popravdě jsem si ho ještě nepustila. No takže necvičím, ale já jsem tomu nikdy moc nedala, jen jsem chodila plavat. A to bych chtěla zase.
2. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera to nějak zlobilo, bnešlo se mi připojit :wink:

Andělko: to bys byla moc hodná do IP písnu mailíka.

Vítám tě Evi mezi námi :slight_smile: jasně že bencl znám :wink: kurzy zatím s holky nemáme dořešeny já buď do Poruby kde budu rodit nebo na Fifejdy není to tam drahé a prý dobré.
3. lis 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

majatob: díky za postřehy, asi si to taky vytisknu a přidám pár poznámek od zkušených maminek :slight_smile:

katy: ty kuličky se myslím prodávají tam, kde ty polštáře - potřeby pro miminka a maminky.

evka: ahoj, vítám tě tady :slight_smile: Já kurz ještě nemám rozhodnutý...asi Poruba, ať je to nejblíž...ale až jak nastoupím na mateřskou, dřív by se mi po práci nechtělo...a doma teda zatím necvičím, jen občas si posedím na balonu, jinak nic. Jsem zdechloň.
3. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem dala do alba novou fotku břucha - foceno včera :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jaro: jé ty se kulatíš! Tak to já takové břuško nemám spíše jak ty kolem 13 tt možná o trošku větší :slight_smile: a já jsem se teď tak v práci rozčertila, že budu chodit už co nejdříve na cvíča, rehábky, apod. a v prac. době, co je moc to je moc!
3. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahj katy: no já nevím, jestli se mi tajně nepřifukuje a zase nezplaskává - dneska ho marně hledám (břicho) :grinning: Včera bylo nějaké obrovské a to je focené ještě před jídlem...večer jsem se koupala a mazala a nevěřila jsem svým očím, jak bylo velké. A dneska ráno bylo taky a teď je zase nějaké menší...tak já nevím, co ten prďola tam dělá :grinning: :grinning:

Copak se stalo? Máte tam fofry? Já jsem byla včera z práce hrozně unavená :frowning2:
3. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: schívává se lumpík, to já taky znám a jak jsme našponovaná na zádech tak cítím bříško takové jako by trvdší a večer mám pupajs a ráno ne, možná že jsme ráno oba vyhládlí já i piškotek možná vypil všechnu plodovku a čeká na novou čerstvou várku :grinning:

Máme fofry, a místo aby ti někdo poděkoval, ještě tě sprostě seřve a pošle někam a to mě fakt naštvalo a fest! jinak taky jsem ještě pořád unavená a jak dorazím z práce hned se našponuji na gauč a večer 90% pravidlo že usnu a prd vím co jsme "sledovala" :grinning: P. mě vždy žene do postele a já že ne že poslouchám, ale i kdybys mě zabila tak nevím co :pensive: :sweat_smile:
3. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Jaro,máš krásný pupík.Já se ale musímpřiznat,že už mám pupík asi dvakrát větší. :sweat_smile: :grinning: Mně začal růst šílenou rychlostí už v 18tt.
Katy a ty máš bříško ještě menší?! :slight_smile: Tak to já jsem tady z vás asi největší vorvaněk. :grinning: Ale hlavně,že je miminko zdravé.
Dneska jsem byla na velkém UTZ.Bylo to super.Triple testy mi vyšly v normě a dneska dr miminko mněřila ze všech možných stran,kontrolovala činnost ledvin,jater,srdíčko a tak.A vše je optimální. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A váží už 332g.Je to úžasné sledovat,jak se tam ve mně pěkně mele.Od minulého týdne cítím pohyby,tak ze mně mněla dr. radost. :slight_smile:
Andelko,píšeš,že by to mněla platit pojištovna.U jaké poj. jsi?Já jsem u bývalé HZP.Ted se jmenuje nějak jinak.
3. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no dneska jsem měla ráno bříško velké jako večer tak nevím jestli je to tím jak se navečeřím, nebo jak se piškotek otáčí a mele (ale pohyby zatím necítím)

Evko: koukni na stránky bývále HZP těhulkám teď dost přejí máme nárok na 4.500 Kč!
4. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: Já jsem taky u bývalé HZP, teď je to česká průmyslová. Zrovna dneska jsem si byla nechat proplatit 1. trim UTZ a no problem, proplatí to i včetně fotky, takže celkem 900Kč. Vyřízeno během 2 minut, paráda :dizzy_face:
Hele, ale ty máš na větší bříško nárok, jsi z nás nejdál. :wink: A gratuluju k výbornému UTZ i tripplům, jen tak dál :slight_smile:

katy: čekám IP s emailem :wink:
4. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
evka: děkuju :slight_smile: Tak tak, jak píše andelka s tím bříškem, ty jsi dál než my. Jéé tak pohyby ti závidím, já se nemůžu dočkat, kdy je ucítím, zatím stále nic. Gratuluju k úspěšným testům a ultrazvuku. Mě brali krev na tripply před 14 dny a nikdo se mi neozval, tak věřím, že je to ok...k doktorce jdu až za 14 dní.

katy: s tou prací...to teda nase.. :angry: To ti rozumím. Mě taky přijde, že se tam musí nějak napříč otáčet, že je břicho raz nafouklejší a raz menší :grinning:

andelka: :slight_smile: to je bezva, že to šlo tak rychle, penízky se budou hodit.

Teď jsem jedla a zas mám hlad...aúúúúúú :grinning:
4. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: jo jo, to budou, nechávám si proplatit co jde, snažím se to nějak rozvrhnout, aby mi to vyšlo postupně.
Tak si něco dej, ať mrně nemá hlad. :slight_smile: Já mám poslední dobou taky častěji hlad, tak po 3 hodinách mi začne kručet v břichu, takže si všude s sebou nosím vodu a nějakou svačinku, aspoň musli tyčinku nebo pár piškotků :sweat_smile:
Na to otáčení asi něco bude. Třeba když je otočené zády k vám a nožičkama ven, tak vypadá bříško menší, než když je vepředu hlavička.
4. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek zeny :grinning:
evi, nejvetsi vorvan su ja, neboj :grinning: :grinning: :grinning:
co noveho?
Tobik byl nemocnej, tak jsme ted sedeli doma, ale dnes uz vyrazime na chvilu v kocarku ven :slight_smile: jupi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: No to určitě, vždyť jsi přibrala jen pár kilo, seš určitě jak laňka.
Jejda, Tobika napad bacil, ale nic vážného, že ne? Nějaké nachlazení? toho je teď plno, v tomhle počasí. Já dneska taky furt lítám, nejdřív k doktorovi, pak do lékárny, na pojišťovnu, odpoledne do banky, znova do lékárny...no fakt se mi chce. Ale tak je celkem slušně, i sluníčko bylo.
4. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkontrolovala album:
No vždyť jsem to říkala, máš jen to bříško - krásné :slight_smile:
A ty fotky s Tobíkem v listí jsou suprovní. :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, lanka jo akorat s vorvanim pupkem :grinning: :grinning: :grinning:
Martin donesl nejakou virozu z prace, o vikendu lezel on a chytl to aj Tobik, ale ten mel dva dny teploty a ted uz je ok, akorat ma trochu klidovejsi rezim nez obvykle (v ramci moznosti) :grinning:
4. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Koukala jsem na ty stránky České průmyslové poj.A vypadá to tedy pro nás dobře. :slight_smile: Za dva týdny jdu na 4D UTZ,myslíte,že mi to proplatí?
Já platim za fotečku 200kč,což je docela dost,ale nikdy mně nenapadlo vzít si doklad,že bych si to nechala proplatit.Tak jsem zase o něco chytřejší! :slight_smile:
Jaro,to máš tak jako já.Mně brali krev na triply v 16tt.Pak mi nikdo nevolal/říkali,že by mi volal genetik,kdyby něco nebylo ok do třech týdnů/ a pak jsem byla včera ve 20tt na tom velkém UTZ.Byli jsme z toho s manželem nadšení!!! :slight_smile:
Andelko já jsem ze začátku těhu musela pořád pravidelně něco jíst,aby mi nebylo špatně.Třeba alespon kousek rohlíku.A vždycky mi to pomohlo.Nikdy jsem nezvracela. :wink:
Majatob,ta představa lanka s vorvaním pupkem je úžasná! :grinning: :grinning: :grinning: To mně pobavilo.Ale my už máme na vorvaní pupky nárok,no ne?!Ty rozhodně. :wink:
Jo a přeju Tobiáškovi brzské uzdravení. :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka:No, pokud je to nadstandartní vyšetření, které si musíš platit sama, tak by to proplatit měli. Já jsem se na to ptala už když jsem si nechala před časem proplácet vitaminy a kosmetiku. Tak říkali, že jo, že to se na to vztahuje a fakt.
Já teda jsem zatím všude (ve fakultce i u svého gyndr) platila za fotku 50Kč. :confused: To platíš všude 200Kč nebo jen někde?
Já jsem taky nikdy nzevracela, nevolnosti se mi celkem vyhly, tak jsem i ráda :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: tady na koníkovi jsem našla fotečku se základní výbavičkou pro miminko, tak jsem si ho dala do alba

maja: taky přeju Tobíkovi ať se brzy uzdraví :wink:

evka: aha tak do třech týdnů...tak to mám ještě týden před sebou. Týý jo 200,- Kč za 1 fotku, to je teda dost drahé. Taky platím 50,-

andelka: no snědla jsem zrovna teď poslední chleba...ještě mám banán a pak mimčo musí vydržet než dojdu domů a z obchodu a než něco ukuchtím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kéž by na mě čekal už prostřený stůl s dobrotami...to vymýšlení jídel a každodenní vaření mě neba. Jindy bych se odbyla, ale ať nešidím mimčo, tak musím něco uvařit.
4. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek