• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
jaro nechodíme jak fakt leje jak z konve a pokud je fakt velký mráz, v létě ne přes poledne ale jinak jo, jako sedět doma jak ted sedí doma holky 14dní protože venku občas sprchne tak jsem s těch 2 v Opavě a oni jsou oba protivní,uřvaní, no moje nervy. dneska jsem ven až 17 protože čekám na kamarádku a jdem ji doprovodit domů :slight_smile:
15. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak k Vám po dlouhé době nakukávám a gratuluji holkám k Danečkům :slight_smile:

Hlavně zdravý i všem ostatním miminečkům!!! Ať Vás broučci moc nezlobí :wink: :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jooo, to je jinááá :slight_smile:
15. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaro, chápu, taky mám dvě děti, malá je sem tam protivoučká a malý to ani nemluvím, sním sedět doma, to je katastrofa, jsem unavená vstávám v noci a přes dn funguji jako každá maminka a on ještě do mě hučí, a pořád, pořád, pořád, tu pusinu nezavře a jak se rozkřičí malá, nebo se jí musím věnovat- nebo oběma najednou, tak to by mě odvezli :grinning:
Tak se taky tak nějak snažím chodit ven, tam je mi nejlíp, malá spí a malý jakž takž hodný. Ale jak prší tak to nejdem... A musíme to nějak vydržet... :grinning:
15. kvě 2010 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
nejsem cvok ale chodíme prostě jak to jen jde ale jsou tu holky (nemyslím tady v ostravě ale tak celkově) co jen je zataženo a už sedí doma nebo jedou max. do obchodu autem a stěžují si jak jsou protivní.a máš vidět Toma jak venku trošku prší jak je štastný-jen zvedá ruce nebo je natahuje a snaží se chytnout kapky a má u toho záchvaty smíchu a o procházkách kalužema ani nemluvím :grinning: :grinning: :grinning: a na Honzíka v přízemí neprší takž jediný kdo to trošku odnese jsem já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . kdy nechodím ven tak v bouřce to fakt mám strach at to blbě neudeří a přes léto mezi tou 11-14hod at nechytnou úpal

ale třeba mamka od mého bývalého si pořídila chlapečka-narozený v srpnu a on od října do dubna nebyl venku že doma je mu líp
15. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
moni my chodíme i když prší-ne v totál slejváku ale jak tak normálně prší jo, dá se pláštěnka, gumáky a fičíme :slight_smile:. být týden doma asi jsem z nich v Opavě
15. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem taky včera byla venku. Sice mi malý nezaspal, ale aspoň jsme se proluftovali.
smar mě jen tak napadlo, že si chceš koupit nepromokavou bundu - v Ově na kuřím rynku je 4 patrový sport a poslední patro je outlet hannah. Já si tam loni koupila bundu slevněnou z 5tis na 2tis a byla jsem v ní i v brutálním lijáku a fakt nepromokne a pak ji stačí jenom protřepat a je suchá
15. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Smar malýmu by se taky líbilo v kalužích :grinning: Jen nemáme gumáky :sweat_smile: Musím mu zítra zajít koupit, byli jsme pro ně včera, ale malý mě tak vytočil, že jsem z obchodu odešla a nechala tam přítele sním samotného. Tak zajdu zítra, protože v teniskách jak mi naschvál skočí do kaluže tak je celý mokrý :grinning:
15. kvě 2010 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
aaadus jé dik mrknu tam :slight_smile: od zítřka budu u našich ve Vratimově a do Ostravy stejně pojedu-potřebuju do DM využít ještě kupony tak se tam stavím

moni já kupovala gumáky začátkem minulého týdne právě kvůli těm kalužím at do nich může, fakt mě nebaví se na něj jen zlobit že jde do kaluže když vidím ten jeho štastný výraz jak přejde kaluží, otočí se a jde zpět :grinning: :grinning: takže ted vyfasuje gumáky a pláštěnku a jde se :slight_smile:
15. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
my taky chodím když prší...prostě procházka do cukrárny a zpět
Leni nebuď tak úzkostná, když prší je nejčistší vzduch :wink:
15. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ANDĚL: TAK TO JSI TO MĚLA RYCLEJŠÍ NEŽ JÁ. :wink:

U mě porod začal teda mnohem dříve. V pondělí jsem byla na kontrole a dr mi řekl že jsem otevřená, ale že se jinak nic neděje. Tak jsem jela domů. Jo a já jela na kontrolu sama autem v to pondělí :grinning: :grinning: :grinning: No a jak jsem přijela tak jsem psala kamarátce jestli se teda můžu stavit na kafe a tak jsem tam šla a v 9.00 mi začala odtékát plodová voda. :wink: Odtékala pomalu a kámoška byla na tom ůř než já. Já jsem byla v poho a ona byla docela vyhukaná. No kolem 10.00 už jsem byla opravdu docela mokrá a tak jsem volala manžovi ať přijde za mnou a donese tepláky. Chudák byl po noční a byl tak zblblý, že mi donesl tepléky pro Eli místo pro mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak se otočil a šel znovu domů a přinesl už teda moje tepláky. Ještě si dal kafe a pak že teda už půjdeme domů a dáme Eli oběd a jak ji dáme spát tak pojedem. No tak jsme do porodnice přijeli kolem 13.30 a tam se mě sestra ptala co chci. No a já ji řekla že budeme rodit a ona se na mě podívala a zeptala se jak to vím a já na to že mi odtéká plodová voda :grinning: :grinning: :grinning: Neměla jsem žádné bolesti nic. No tak nás tam přijali a dělali mi monitor. Na monitoru se ukázalo že ozvy nějak padají. Dr. se na mě podívala a nic nenasvědcovalo porodu. No nechali si mě tam a pořád mi natáčely ozvy a pořád to nebylo lepší a tak přišla dr. aby se podívala a pak přišel i primář aby zjistil co a jak a rozhodl, že se ještě podívá na UTZ jak to vypadá a pak že mi teda napíchnou Oxitocin aby se kontrakce urychlily a aby se vědělo jestli ozvy budou padat i u toho. Pokud by to nebylo dobré , tak bych musela na císaře. No naštěstí se to zlepšilo. Ty pravé kontrakce začaly až kolem 22.00 a pak se to stupňovalo a tak sjem se prošla do sprchy a jak jsem se vrátila na pokoj tak přišla sestra a ptala se co a jak a jestli ještě natočíme ozvy a já že mě to už začíná tlačit. No tak mě poslala ještě jednou do sprchy a to pak už stálo za to a tak sestra přišla a ptala se co a jak a já že to talčí čím dál více a tak ona že se podívá. No a pak z ní už vylezlo že jdeme rodit. No a jelikož to bylo tak rychlé tak jsem ani nestihla zavolat manžovi aby přijel. :grinning: :sweat_smile: Jak jsme došli na sál, tak že mi ještě udělají ozvy, že si mám sednout, ale to už opravdu nešlo, tak mi je dělaly ve stoje a prý to bylo trochu špatné. Ani mi nestačili dát klystýr a už jsem seděla a tlačila a malý byl během chvilky na světě. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No nakonec to bylo bez nástřihu, jen jsem měla drobné poranění. :wink: :wink: :wink: No a pak už ro byla pohodička, na šestinedělí jsem odešla posvých a v pohodě vysmátá :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ven už asi nevyjdeme jak to vypadá! Včera jsme všichni 3 kolem 14 hod. vytuhly a spali až do 17 hod. večer Aďa trochu řádila a plakala asi ji bolelo bříško, pak zase hlad jedla ještě kolem 21,30 a vydržela až do 4,45 a pak jsm espali až skoro do 9 hod. teď řádí s P. pod hrazdičkou. A povídá a povídá. Občas zasliní, už má dneska 2 dupačky

Zítra mi držte palce jedu k zubařce zub bolí jak čert už se ho nemůžu ani jazkem dotknout a bolí mě levý špičák, ale nic na něm nemám tak nevím co to bude. Ale bojím, bojím, snad dojedem že nikde nebude vylitá řeka! Je to hrůza snad zase nebudou povodně.

Adi: na ušní musíme na FN i naše dětská dr. říkala, že máme jít tam. Na kyčle jsme byli v Domě zdraví u Pavlisky a šlo to rychle pozve si tě na určitou dobu a jak příjdeš hned tě berou., Dr. je mladý tak kolem 35 let a je fakt hodně dobrý i teta co dělá na ortopedii na Fifkách říkala, že ne dětské kyčle je machr tak jdi tam a pak se klidně zastav, nakojit můžeš i u mě - křesel je dost
:grinning:
17. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
aaadus dík za radu ohledně té bundy, tak jsem tam dneska byla a už mám koupeno ale už nikam nejdu mám strach že bych se domů nemusela dostat :unamused: protože do okolních měst se už nedostanu-Karviná,Bohumín a jak jsem slyšela i Havířov takže z okolních měst se dostanem jen do Ostravy-zatím a to ještě bůhví jak dlouho jak jsem dneska viděla jak vysoko je rybník a jak vypadají pole
17. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..
Smardi a byla jsi u ostravky??to je sila, vid..
17. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahopřeji všem maminkám k miminkům, občas sem nakukuji a co sem kouknu, vždy nové miminko:slight_smile:
17. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
kami jo byla a čuměla jsem jak puk jak je vysoko
17. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
to počasí mě už štve. Přesně jak jsem předpokládala, cesta k zubaři odložena, není jak se dostat z OV do KI a zuib bolí jako čert, že jsem tam nešla v pátek jsem si říkala, vydržím nebudu otravovat na út jsem objednaná a teď kdoví jak dlouho budu čekat než opadne voda.
18. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
katy: tak to naštve :frowning2:
18. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Halo mamky, jak se máte? :slight_smile:
zofi: a v které porodnici jsi nakonec rodila?
19. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jaro byla jsem na fifejdách :wink:

jinak my se máme skvěle :grinning:
19. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi: a dobrý to tam bylo? No u nás taky OK, ale dneska od večera je malý nějaký čilý a nemá se moc ke spaní...teď je sice v postýlce, ale slyším od taky nějaké mrčení...:frowning2: Tak nevím jaká bude noc :confounded:
19. kvě 2010 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem, kdepak jste?
No tak to bylo teda usínání...Radeček si v postýlce furt něco brblal, dudlík plival, pak zas brečel, že ho nemá, šermoval rukama a nohama...nakonec jsem si ho musela vzít do postele, kde jsme usli oba a něco po půlnoci jsem ho přenesla do postýlky...
20. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jaro: jo já byla spokojená, nemůžu si stěžovat :wink: Ohodně teda lepší než na FN :wink: a teď už zbývá jen vyzkoušet Vítkovice, ale to už teda nehrozí :grinning: :grinning:

Jinak náš Dadulka je hodňoučký :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a potkala jsem Andelku s malým Danečkem a ten je krasavec a oproti nám je strašně veliký :wink: :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi: třeba jooo, nikdy nevíš :grinning:
A jakpak se má Andelka? Jak to zvládá?
20. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jaro: třetí fakt už nehrozí, mě ty dvě stačí :wink: Ani jsme moc nepokecaly, jelikož my už byli na odchodu a oni zrovna dorazili :wink:
20. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jste kdooooo???? :astonished:
21. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
všichni se starají o dětičky :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
čus leni jak válčíte???Je to už lepší?
21. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
hlásím se po delší době, měla jsem noťas ve spravce.

V úterý jsme byli na poradně, malý váží 4150g - za 15 dní přibral 680g :grinning: Akorát mě asi brzy vysaje, přes sen kojím i co 1,5 hodiny, nejdéle - 3hodiny - vydrží spát po koupání jinak to je mazec. Nevín jestli nemám málo mlíka nebo je tp prostě jen malý hladovec.

smardik to je fajn, že sis bundu vybrala. Pokud člověk není náročný a napotřebuje nutně nejnovější model, bohatě to stačí

katy objednám se tam a až budu objednaná, napíšu ti a stavila bych se. Aspoň omrknu Adélku :slight_smile:
22. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Adi: tak to je Románek pořádný obřík. MY byli ve čt na poradně a máme 4,060 kg. Včera jsme konečně po dlouhé době vyrazili ven a bylo fajn, Áďa spala jako špalek a jak jsem šla kolem jednoho fotografa musela jsem hopnout dovnitř za výlohou měli nádherné fotky miminek v otýpce jako andílek s křidélky tak jsem říkala, tak malou musím mít taky nafocenou a byla jsem zklamaná - dekorace si donesla maminka. TAk teď sháním otýpku a křidélka nevíte holky kde bych to sehnala?

Adi: zastav se budu ráda :slight_smile:
22. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek