• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
@zofinecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@andelka jo ta mladá chodila každý den ráno na vizitu, vypadala jako holčička a ne jako mudra. Ta byla hodná i když toho moc nenamluvila
25. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
adus: Taky jsem si říkala, že má diplom čerstvější než já. Moc toho nenaplkala, ale byla sympatická.
zofi: To je super :grinning:
Tak jsme ráno zvládli RTG, hned na 7h, manžel šel se mnou, malého jsem nechala doma s mamkou. Naštěstí za hodinu jsme byli zpátky, malý už měl veliký hlad. Výsledek bude zítra.
25. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka a s čím jsi byla na RTG? Hlavně ať je to v pořádku :wink: Už ses objednávala na foniatrii? Nás objednali až na 30.6., ale dovolat se tam to bylo umění teda

Konečně jsem přišla na to, jak uspat malého aniž bych s ním musela pochodovat po baráku. Po kojení chvíli kouká, tak mu povídám, zpívám, pak si vzpomene, že má ještě hlad tak jedeme nanovo, pak s ním chvíli skáču na balonu a když už začíná usínat, šupnu ho do zavinky, dám ručičky k tělu, pořádně ho zavinu a usne. Dneska už mi tak 2x usnul, dopoledne spal 2,5 hoďky.
25. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
aadus: Jejda, ještě ne, já jsem přes ty moje problémy úplně zapomněla. Teď už tam asi nebudou, co? Zavolám zítra ráno.
S kyčlí - teda RTG kyčle a páteře. Byla jsem včera u svojí doktorky, že mě to pořád bolí, pocvičila se mnou, ale neví z čeho to je, tak mě pro jistotu poslala na RTG, ať se vyloučí něco vážného. Spíš to budou uvolněné vazy. Možná ještě z porodu, já jsem totiž nějakou dobu ležela a tlačila na levém boku s nohou nahoře. Možná se tam něco hýblo. Ale bolí to strašně - kolikrát i brečím, jako dneska na tom RTG, když jsem se měla otočit na bok. No a všude musím pěšky a to je k nepřežití. Léky od bolesti brát nemůžu kvůli kojení. Tak se snažím moc nechodit (s malým vegetuju v obýváku na pohovce) a nahřívat to.

My máme podobný postup, akorát ty ručičky se mu moc nelíbí, to mi prošlo jen párkrát.
Ehm, dneska v noci na mě koukal od 2 do 4h :unamused: Pořád jsem mu povídala, že malé miminka musí spinkat, ať zavře očička apod., ale nějak na to nereagoval :sweat_smile: A taky mu zpívám. Jinak dneska mi spí hezky, vždycky se vzbudí na přebalení a krmení, pak ho chovám nebo houpu na baloně a pak spí, 1-3 hodiny. Ale v noci nebude, to je mi jasné, nad ránem vždycky bantuje.
25. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka aha, to je možné, že to máš z porodu. Malý dneska taky pěkně spí a večer nebude chtít spinkat jak ho tak znám. A u nás noci probíhají stejně - když se vzbudí mezi 1-2 tak pak bantuje. Ale většinou na chvíli usne u mě v posteli, protože jak on zjistí, že se na něho nedivám, nemluvím na něho tak pak usne.A asi je mu u mě i tepleji než samotnému v postýlce.
25. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
adus: Můj taky spí část noci v postýlce a část se mnou. Většinou po tom bantovacím období usne u mě a spíme spolu až do rána. Jak jsem to tak nikdy nechtěla, tak to tak nakonec vyplynulo.
Dany je dneska nějak podezřele hodný. Jen se budí na přebalení a krmení a jinak mi spí. Lepší by bylo, kdyby to bylo otočené.
25. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka malý je taky dneska hodný a spí. Ach jo, to zase nebude v noci spát. A ven jsem dneska ani nevyrazila, protože tady střídavě prší a svítí slunko
25. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
adus: Tady taky. My jsme byli venku zatím jen 2x, jednou u pediatra a jednou kvůli mě u praktické.
Koukala jsem na májovky, co se probírá, ale nestíhám se zapojovat.
Akorát jsem si všimla, že jste řešily váhu po porodu. No já jsem byla docela překvapená po příchodu domů. v těhu jsem přibrala necelých 8kg a v porodce nechala skoro 14kg. Váha mi začíná na pětce (což se mi nestalo snad 10 let už). Vůbec to nechápu. Kdybych rodila půl dne, tak asi zmizím úplně :sweat_smile: Ale sladké mi taky jede :sweat_smile: Jen se snažím ho nejíst moc a vůbec tomu jídlu moc nedám, kvůli malému, nevim co jíst pořádně. Akorát teda bříško bude potřebovat posílit, ten původní špek s porodem nezmizel :sweat_smile: :grinning:
25. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka taková provokace s váhou. Taky bych se chtěla dostat na váhu začínající 5, ale to mi chybí ještě 10 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: A žofince rovnou vzkazuju, ať se s váhou ani neozývá :grinning:
A jídla se vcelku dají vybrat co jíst, jen musí člověk pořádně zapřemýšlet. Já jen moc nekořením a minimálně solím. Ale postupně zkouším co malému vadí. Už vím, že mu nesedl česnek byť byl v zapečených bramborech.
25. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
adus: Jsem si to vybrala jinde. Co bych dala za to, kdybych mohla normálně chodit. :pensive:
Jo, Žofi vypadá též moc dobře :slight_smile:
Já jsem měla dneska svíčkovou, ale ne s normálním knedlíkem, ale bramborovým, tak snad to bude ok. Po jídle si dám vždycky fenyklový čaj. Jinak s malým moc neexperimentuju (asi začnu až mi bude líp), jen mám pocit, že se mu nelíbilo, když jsem si na sváču dala víc mléčných výrobků. Tak jsem to omezila na jeden jogurt denně a jeden mléčný nápoj, nebo něco zakysaného. Možná zkusím nějaké alternativy - sojové, ovesné nebo rýžové mléko. To kravské je prý blbě stravitelné a možná když je toho víc, tak to přechází do mlíka. Včera jsem měla 3 rajčata a žádnou zvláštní reakci jsem nezpozorovala. dneska zkusím co banán.
25. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka normální knedlík jsem měla už v porodce a v pohodě. Já si dávám mléko akorát do melty nebo když si dávám corn flaky. Do jogurtů se nějak nemůžu donutit a to jsem v těhu snědla i 3 denně. Rajčata malému taky nevadí, banán taky v pohodě. Měla jsem i trošku grepfruitu a taky ok, žádné osypání se nekonalo. A ok jsou i melouny - jak červený tak žlutý.
25. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
adus: Já měla v porodce ty obligátní 4 koblihy :sweat_smile: Doma si nějak dávám víc bacha - zatím jsem odolala čerstvému pečivu, vánočce i knedlíkům. Ale postupně budu taky zkoušet.
25. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus no tak to jsi mě teda potěšila že se nemám ozývat s váhou. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já teda za celé těhu přibrala 6 kilo a to jsem všechno nechala v porodnici :grinning: no a teď doma jsem ještě shodila další 1,5kg, takže mám míň než jsem otěhotněla. Hold ten fofr kolem dvou dětí je znát a už se těším až budu mít po šestinedělí a budu moct začít pořádně cvičit :wink: Jinak jsem zase najela na svůj hubnoucí program a a tak jsem zvědavá jak to dopadne. :dizzy_face: :dizzy_face:

@andelka dík za pochvalu že vypadám dobře. Však ty taky

Jinak my dneska venku byli dopoledne a i odpoledne :grinning: Dopoledne jsme byli u dr. a náš Danýsek už má 3000g :dizzy_face: :dizzy_face:
A my to se spaním máme dobrý, mě se budí tak co 2 - 3 hod. a to ho někdy musím ještě budit a v noci taky v poho spinká. AKorát co máme jinak než u Eli, tak kolem páté když mu dám mlíko tak už nehajá až do koupání a pak pěkně usne večer. Vůbec ho nemusím nijak uspávat. :wink: :wink:
25. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo zofka je prostě nejlepší :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka jsem říkala že nemáš provokovat :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek ne to teda nejsem, akorát prostě nemůžu moc přibrat :wink:

@aaadus :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka no to by mě bylo líto se tak krotit a mít tak malé dítě, v těhu se nemá upírat :wink:
25. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek no ale já se nekrotila ja úřímo žrala ale nějak mi to nešlo přibrat :wink:
25. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka no to mě nešlo taky :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek jako to přibírání nebo se krotit :grinning:
25. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
obojí :grinning:
25. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka a jakou máš dietu či co to držíš? Mě to hubnutí i šlo, ale když já teď sladké doslova žeru. Naštěstí i přesto jdou kila jakž takž dolů
25. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus já mám koktejly z Herbalifu :wink:
25. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
25. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka jo ted to nechápu, si stěžuješ že nemůžeš nikdy nabrat a že žereš..a přitom piješ ty hnoje?????
25. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no v těhu jsem to nepila :wink:
25. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka aha. Ono to jako fakt funguje či co? A bez změny stravování to asi nejde že? :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus no já před těhu díky tomu zhubla a nahradila jsem jen snídani a večeři a jinak jsem jedla normálně :wink:
25. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teda zadačo to nemáš tak jak to vyznívá...já teda nic nepiju, nejím ani tabletky a různé svinstva, brr, zvedá se mi z toho kufr
25. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek mě to chutná a pomáhá mi to, ale už jsem slyšela že taky někdo přibral :wink:
25. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek